Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Otrā garākā sērijas grāmata
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Amerikāņu izdevniecība Scholastic Inc., kas publicē grāmatas par Poteru, ir paziņojusi pēdējās grāmatas garumu. Grāmatai būs 784 lapaspuses – tas nozīmē, ka tā būs otrā garākā grāmata no Potera sērijas aiz Fēniksa ordeņa (kas latviskajā versijā tika izdots divās atsevišķās grāmatās).

Tā kā amerikāņu izdevumos ir lielāki burti un tajos ir nodaļu ilustrācijas, var pieņemt, ka angļu izdevums būs ap 700 lapaspušu garš. Amerikāņi izdos 12 miljonu eksemplāru pirmajā metienā. Tas ir milzīgs apjoms. Arī ASV mērogā. Lai taupītu koksni, tad ir paredzēts, ka vismaz 30% no papīra būs saražots no otrreizējām izejvielām.
Scorpse
Beidzot kkas jauns gaidīšanas maratonā.
Priecē fakts, ka būs, ko lasīt. smile.gif Jo garāka, jo labāk.
Vēl vairāk gribas sagaidīt jauno vāku amerikāņu izdevumam.
šausmiņa
uhuu jauns info! žēl vienīgi, ka Latvijā tā gramata būs divās daļās un tā rezultātā kopā sanāks dārgāk, nekā visur citur, kur visas 784 lapas būs vienkopus...

tacu tas vienalga ... jaturpina gaidīt!!!
Morty
nu, jā, labi vien ir, ka gara, īsu takš mēs nemaz neņemtu pretī...
JusticeKid
Stulbi, ka sadala pa pusēm mad.gif , cik forša būtu tāda biezumbieza grāmata rolleyes_a.gif ...
Beppo
Apgaismojiet mani, lūdzu, kur teikts, ka latviešu valodā 7. grāmata būs divās daļās?

Grāmatai divās daļās arī ir savas priekšrocības. Vēlāk atleks muguriņa. Kad esi izlasījis pirmo grāmatu, vari to jau iedot nākamajam rindā stāvētājam.

Un vispār nevajag lietot pusmetru augstus burtus un uz zīmējamā papīra spiest grāmatas, tad arī plānākas sanāks. Nu, tas akmens Jumavas dārziņā.
kriSSa
WoW labs,ka tik daudz lapu..!Vismaz varēs ilgāk lasiit! smile.gif
Daniels_Redclifs
nuu + veel tas, ka paartulkotas shiis 784lpp uz Latviehsu valodu, buus ~800 vai vairaak + ja veel buus katrai nodaljai savs ziimeejus(kas man iisteniibaa patiik), vareetu buut veel mazliet vairaak, bet par to nav runa, galvenais, ka patieshaam, shii graamata nebuus iisa un vinja BUUS!!! smile.gif) tikai, protams, zheel, ka mums buus jaagaida, kameer paartulkos, bet ceru, ka tulkotaaji pie taa kjersies jau laiciigi, jo tomeer peedeejaa graamata un so on.. grin.gif laikam jau ar iepirkshu netaa jauno Potera graamatu arii ieksh eng valodas, nevareeshu tak sagaidiit to LV versiju. wink.gif
angel13
Yess, esmu pārlaimīga yahoo_a.gif . Es nezinu, ko darītu, ja pēdējā grāmata būtu , piemeram, tikai 200.lpp bieza crying.gif . Tā butu vilšanas visiem faniem. Ar nepacietību gaidu jauno grāmatu. sorcerer.gif
Fijusska
yes, yes, yes, yes, yes, yes, yes biggrin.gif
labi ka nav tā, kā Roulinga sākumā teica, ka būšot tāda paplāna. I`m so happy! grin.gif Manispēc varētu arī 7700 nrvis 700 biggrin.gif

Un man patīk labāk tās otrreizējās lapas nekā pirmās smile.gif
Laurīcija
õ, super! beidzot kāds jauns fakts par grāmatu. priecē biezums. jebšu plānums? jo biezāku, jo labāk!
Purple mist
Tiešām faniem par beidzamo grāmatu ir pavēstīts kas jauns. Priecē tas, ka grāmata nebūs nemaz tik plāna kā Roulinga bija biedējusi. Atliek vien gaidīt!
sanny
jo garāka jo labāka, notikumiem bagātāka grin.gif grin.gif grin.gif
manpatīksuņi
OMG! 784 tagad būs man mīļākais skaitlis grin.gif
Hēbe
CITĀTS(manpatīksuņi @ 25.03.2007 14:01) [snapback]1122618[/snapback]
OMG! 784 tagad būs man mīļākais skaitlis grin.gif

Heh...apsēstā radība rolleyes_a.gif . Man jau patika pēdējais teikums,ka saudzējot koksni grāmatas lapaspuses būs ražotas no otreizējiem izejmateriāliem. Labi,ka cilvēki sāk domāt par dabas aizsardzību. Es domāju,ka labāk būtu grāmatu sadalīt 2 daļās,jo biezas grāmatas ārkārtīgi ātri plīst.
Flightless Bird
Super!! yahoo_a.gif Būs daudz ko lasīt, kaut arī varēja jau vēl vairāk -Poteru jau nekad neapnīk lasīt... Tikai cerams ka Roulinga nebūs ieslīgusi garum garos apstāstos un aprakstos, ka viņa pēdējajās grāmatās arvien biežāk dara!! rolleyes_a.gif
Mis_Stress
prieks kur tu rodies. yahoo_a.gif

bet laime bez nelaimes nav iedomājama. par cik man angļu val. lasīt negribas, es gaidīšu kamēr iztulkos. jo vairāk lapu-jo vairāk jātuko->jo ilgāk jāgaida...
mazza
tas ir super jo biezāka jo labāka grin.gif , bet es ceru ka tās saturs arī būs intresanta
Krisy
beidzot viens solis tuvaak lasiishanai! smile.gif yahoo_a.gif
bellatrise
pilnīgi piekrītu,jo biezāka jo labāk!Vismaz ilgāk būs ko lasīt pirms nebūs vairs NEVIENAS potera grāmatas
frančeska
neesmu lasijusi lasa_a.gif bet liekas interesanti! [font=Verdana][size=3] yahoo_a.gif
Leky
Jo garāka, jo labāk, tas ir labi.
Flightless Bird
jo garāka, jo ilgāk būs jāgaida līdz iztulkos, bet manuprāt gaidīšana būs tā vērta!! thumbsup.gif
versache
Nja ja... Nav jau nemaz tik ilgi jau vairs jagaida lidz gramats iznaksanai.... Daži meneši tik palikusi... Un tas ka gara tas jau ir vnk super. Un par cik ta ir pēdēja grāmata (ka pa nelaimi), tai noteikti gaidāmi daudz ineteresantu notikumu.. smile.gif
Tweety
Man patīk divdaļīgas grāmatas rolleyes_a.gif viņas parasti pārtrauc pašā interesantākajā vietā tā ka piedod adrenalīnu laughing.gif
Ko teikt - ticam, ceram un gaidam!
Big Bad Wolf
īstenībā domāju, ka pēdejajai grāmatai būtu jābūt pašai garākajai.
Nu tik daudz kas vēl neatklāta! grin.gif

washulis
ja jau būs īsāka, tas nav jēga tērēt papīru lieliem burtiem... negribu lai mums 7 daļa būtu liela un smaga, grūtāk staipīt apkārt!
Šūnis
Kā jau teica ka būs ilgi jātulko un sanāks arī tā padārgi ;( dēēēm blink_a.gif
Pirkt kautkā negribās, bet ļoti ceru ka man nosponsorēs vai uzdāvinās, tā kā iepriekšējo grāmatu, bet ja nepaveiksies būs jāgaida bibliotēkā un tad to grāmatu nedabūšu līdz .. es pat nezinu huh.gif blush.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.