Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lasīt/Nelasīt
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu
kriSSa
Nu,,ko jūs ieteiktu..lasiit vai nelasiit GP..? unsure_a.gif Nevaru izlemt..!Daži saka ka normāls,bet citi,ka galiigi garām! grin.gif
unsure_a.gif Gan jau tāC pavediens ir bijis,,bet negribas rakņāties pa dokumentiem..! smile.gif
Gaidu priekšlikumus..! smile.gif unsure_a.gif
Džūna
Izlasīju visas trīs daļas un ''Hobitu'' piedevām. Lasīt ir vērts, lai gan brīžiem apnīk.
kriSSa
aha..!A kas ir Hobits..? grin.gif
Džūna
Hobits ir vēl viens Dž.R.R. Tolkīna darbs. Par to, kā Bilbo ieguva gredzenu.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
kriSSa, nelepojies ar savu uzkrītošo neieinteresētību Tolkīna darbos pinch.gif glare.gif

Esmu lasījusi visu, drīz sākšu arī Hobitu .
Demigod.
izlasīju "Hobitu" + visas trīs GP daļas. jāsaka, neko diži foršu nesaskatīju, jo ātri apnika lasīt. toties es izlasīju līdz galam, un beigas man patika. XD
Eriette
Hobits ir [krietni] bērnišķīgāks par GP, tāpēc tas tev patiks labāks.
GP noteikti iesaku izlasīt. Tā ir viena no tām grāmatām, kuras tu vari lasīt, pārlasīt un vēlreiz pārlasīt, un tev nekad neapniks.smile.gif
Hikari
Teikšu tīri no savas pieredzes. Gan GP gan Hobits ir pietiekami biezas grāmatas- citiem tas nepatīk, man patīk. Citiem liekas garlaicīgi tas, ka Tolkins mēdz aprakstīt vienu celmu trijās lapaspusēs, nu, no sērijas, ka visi notikumi iet lēnām, ar sīkiem un smalkiem aprakstiem, citiem, kas pieraduši pie vieglākas literatūras, tas nav pa smadzenei. Man jau patika un es iesaku izlasīt vismaz Hobitu, ja GP vēl par biezu vai par grūtu liekas. smile.gif
Sarkanais Krūšturis.
Esmu izlasījusi visus GP un arī vairākkārt pieminēto Hobitu. Patika, ļoti. happy.gif
maichestera
Protamss ka ir vērts! HP nestāv ne tuvu Tolkina darbiem.
Un ir vērts lasīt ne tikai GP,Hobitu.Bet arī Silmarillionu,Nepabeigtos stāstus un Viduszemes vēsturi,ja vien Tev ir pieejami tādi resursi un angļu valodas labas zināšanas.
kenijs
Nu es reali nebiju lasijis nevienu gramatu! Kautkad senak gribeju iesakt pirmo ,bet tiku tikai lidz otrajai lapai ,nu labi treshajai un godigi ,man apnika!
Ndomaju ,ja kads grib normali vakaros pa biskam palasit shi gramata der ,te vajg piesesties un lasit! Nu lab nesmu lasijis nevaru isti spriest, bet man ar filmam pietika! A un salidzinoshi ar Potteru ,es lasiju visas HP ,taka spriediet pashi!
kriSSa
CITĀTS(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 15.03.2007 19:47) [snapback]1117652[/snapback]

kriSSa, nelepojies ar savu uzkrītošo neieinteresētību Tolkīna darbos pinch.gif glare.gif

Esmu lasījusi visu, drīz sākšu arī Hobitu .



Es jau nelepojos,,bet tik paprasiiju..! smile.gif

CITĀTS(Eriette @ 15.03.2007 20:32) [snapback]1117698[/snapback]

Hobits ir [krietni] bērnišķīgāks par GP, tāpēc tas tev patiks labāks.
GP noteikti iesaku izlasīt. Tā ir viena no tām grāmatām, kuras tu vari lasīt, pārlasīt un vēlreiz pārlasīt, un tev nekad neapniks.smile.gif


grin.gif grin.gif
Hmm..nja laikam jau,ka būs jāpaņem palasiit! smile.gif
The Best Angel
Izlasīju gan Hobitu, gan pārējās trīs daļas. Samērā labs sižets. Hobits gan likās tāds bērnišķīgs. Tās pats kā pasakas par princesēm un prinčiem, kas glābj savas princeses no pils, kuru apsargā pūķis. Tiešām. Tikai prinču vietā bija rūķi, burvis un hobits, bet princeses vietā- zelta čupa. tongue.gif
Hēbe
Kāpēc būtu jālasa grāmata vai nebūtu jālasa grāmata tikai tāpēc,ka kādam ir savs subjektīvs viedoklis par to huh.gif ? Izlasi anotāciju izlem vai tas tev interesē un citu viedokļi ir mazsvarīgi. Es uzskatu,ka ja kādam ir aizdomas,ka viņš nespēs novērtēt Tolkīna literālos šedevrus,tad nevajag sevi piepūlēt.

Miss Murder
es neesmu lasiijusi bet mani draugi saka ka baigi laba graamata!!! iesaku izlasiit un tad jau pati redzeesi vai tev patiks vai nee!!! esmu redzeejusi filmas....taas ir reaalas un cik zinu tad graamatas veel reaalaaks jo vairaak notikumu!!!
maichestera
Ko tad Tu gaidi?Ķeries tik klāt!
angel13
Protams, ka lasīt tā ir vienkārši superīga grāmata, bet, protams, tas tev jāizlemj pašai. Man jau patika. smile.gif
Simple Girl
izlasīju Hobitu vairākus gadus atpakaļ, kad vēl nezināju neko par Gredzenu Pavēlnieku.. tā man likās kā jauka pasaciņa.
Bet tikai šodien pabeidzu lasīt GP, jo vairākus mēnešus biju to pārstājusi lasīt (iemesls lielākoties bija laika trūkums). GP, lai gan nosākuma nelikās tik interesants, beigās spēja mani paīstam aizraut... taču ja nepatīk gari apraksti un pasakas diez vai tas var īpaši interesēt...
Dark_Latvian
visas daļas ir interesantas, ja pašam tā liekas! +vēl interesantākas ir papildinājuma grāmatas par Viduszemi un tās vēsturi!
Melleņu kamenēns
Pati esmu lasīju gan GP, gan Hobitu un patika. Hobits gan netika tik ļoti kā GP, kuru varēju lasīt no septiņiem rītā līdz trijiem naktī.

Lai gan tas ir atkarīgs no katra paša gaumes grāmatu izvēlē un tā, ko tu sagaidi no grāmatas. Bet GP patiešām ir vērts izlasīt. No sākuma varbūt ir grūti, bet aizrauj. Un pamatīgi.
Big Bad Wolf
Jā... Grāmatas ļoti labas, tikai manuprāt dažas vietas ir ļoti garlaicīgas. Tad apnīk! Bet saņēmos un izlasīju visas grāmatas!!! w00t.gif

Pārlasīt gan nebūtu spēka. xD.gif xD.gif
šausmiņa
-- Vai esi lasījis GP

-- protams!!! bija ļoti labi....
Elony
Esmu lasījis un pat pārlasijis! Vairākas reizes... grin.gif

Reizēm valoda pasmaga, bet stāsts tiešām ir ļoti interisants un aizraujoš. Tā ir īsta, vesela pasaule, kur var fantazēt!
...dovenda...
visp. pašlaik lasu.. xD.gif
Kniepiņa
Hobits un Gredzenu Brālība un Ķeniņa Atgriešanās lasās viegli, bet ar Dieviem Torņiem apmēram pa vidu visai pamatīgi biju iestrēgusi. Visa stāsta garumā biju pie sienas pielikusi no grāmatas izkopētu kati un ar krāsainām kniepadatām atspraudu galveno varoņu ceļu.
lindkolna
es jau domāju, ka lielākā daļa būs atbildējuši nē, bet, kā es kļūdījos! rolleyes_a.gif

es pati neesmu lasījusi...var jau būt,ka kādreiz izlasīšu, tomēr nez kāpēc man liekas, ka pie GP es nesēdēšu caurām naktīm, mēģinot uzzināt, nu kas tad būs tālāk!!! lai gan gau,es jau dažādas....
Massacre
Esmu izlasījsusi visas daļas un secinājusi, ka mana intuīcija pirms šīs triloģijas izlasīšanas nepievīla. Personīgi man stāsts nepatika. Nenoliedzu, ka Tolkīnam bija talants, taču varēja labāk, daudz labāk, jā, un īsāk.
Bet to kāpēc sanāca tik gari...To labāk neatklāšu.
aabelss
Es nesaprotu, kādā sakarā GP ir kopā ar HP vienā forumā, tas nekam neder, Harijs Poters ne tuvu nav tik labs, kā Gredzenu Pavēlnieks ar visām daļam, ieskaitot Hobitu(kaut arī bija domāts bērniem). Jo nevelti ir radies tāds novirziens kā Tolkinisms, nevis mazu spiedzošu bērnu bars kāds ir HP. Tāds ir mans personīgais viedoklis (esmu lasījis gan visu no GP LV val., gan visas grāmatas no HP LV val.).
Anck-Su-Namun
Nu es izlasiju un godīgi saku man nepatika.
Piekrītu Massacre ,par to ka Tokinam ir talants ,bet grāmata man nepatika.
washulis
es tā nodomāju par atbildi: ermm, nu dah! ka esmu izlasījusi, ko tad es darītu šajā sadaļā??? happy.gif

neesmu lasījusi visus tolkīna garadarbus, bet tos, kururs esmu lasījusi, neuzskatu, ka tas bija zemē nomests laiks. tiesa, gan jāpiebils, ka tā ir nedaudz smagāka un grūtāka lasāmviela par poteru, jo tu ir daudzslāņaini notikmumi un tādā garā... bet tik un tā patīk. tāpēc lasīju! grin.gif
magic_
Kad izlasiishu visus HP liidz galam, naakoshais meerkjis, GP grin.gif

CITĀTS
Es nesaprotu, kādā sakarā GP ir kopā ar HP vienā forumā, tas nekam neder, Harijs Poters ne tuvu nav tik labs, kā Gredzenu Pavēlnieks ar visām daļam, ieskaitot Hobitu

Prieks dzirdeet! Jo HP man patiik. Ar graamataam neaizraujos, daudzas nespeej aizraut. Taapeec esmu staraa par katru graamatu, kura to speej sorcerer.gif
Kristīne
Esmu izlasījusi.Un manuprāt ir tikai dažas grāmatas, kas var sacensties ar GP, piemēram HP>Nu piemēram HP bet tagad manas domas jau sāk mainīties par labu GP.Izcilas grāmatas.Noteikti jālasa.
Īvs
Nē, bet vasarā lasīšu Lotr angliski.
kaca95
Es pašlaik lasu tikai pirmo daļu, bet liekas, ka grāmata ir laba. wink.gif
nešķīstais skuķis.
neesmu lasījusi un tuvākajā laikā arī netaisos lasīt.
mani šīs grāmatas nesaista.
Roviela
Esmu lasījusi un Poters tad vēl nebija izgudrots smile.gif
Piekrītu tiem, kas saka, ka līdz GP ir jāizaug. Tā nav grāmata maziem bērniem, bet gan pieaugušajiem. Izņemot "Hobits", kas ir rakstīts bērniem.
Nav vērts sākt lasīt GP desmit gadu vecumā. Tāpat būsiet par nepacietīgu, lai visu pēc kārtas kārtīgi izlasītu un to, cik valoda ir skaista, novērtētēt nepratīsiet, un būsiet vīlušies. Katrai grāmatai ir savs lasīšanas "ieteicamais vecums". GP ir pieaugušajiem. HP - bērniem.
smaidīgā.
Jā, es esmu lasījusi GP.
Manuprāt, GP ir vienas no visu laiku interesantākajām un aizraujošākajām grāmatām.Tas nav vienkāršs piedzīvojumu stāsts, bet tajā ir kaut kas no izdomātas, bet interesantas vēstures.Grāmatās ir tā kā nedaudz vairāk īsta satura un domu, ja saprotat ko vēlos teikt(lai gan ticu ka nesaprotat laughing.gif)
HP ir ļoti, ļoti, ļoti labs, bet Tolkīna grāmatas ir izcilas.Rakstniekam tiešām bija talants.
Arvendella
CITĀTS(kriSSa @ 15.03.2007 20:37) *
Nu,,ko jūs ieteiktu..lasiit vai nelasiit GP..? unsure_a.gif Nevaru izlemt..!Daži saka ka normāls,bet citi,ka galiigi garām! grin.gif unsure_a.gif Gan jau tāC pavediens ir bijis,,bet negribas rakņāties pa dokumentiem..! smile.gif Gaidu priekšlikumus..! smile.gif unsure_a.gif
Notiekti, ka vajg lasīt.... ja neesi pamēģinājis, neuzzināsi! GP ir super! smile.gif
CITĀTS(smaidīgā. @ 20.03.2008 17:57) *
Jā, es esmu lasījusi GP.Manuprāt, GP ir vienas no visu laiku interesantākajām un aizraujošākajām grāmatām.Tas nav vienkāršs piedzīvojumu stāsts, bet tajā ir kaut kas no izdomātas, bet interesantas vēstures.Grāmatās ir tā kā nedaudz vairāk īsta satura un domu, ja saprotat ko vēlos teikt(lai gan ticu ka nesaprotat laughing.gif)HP ir ļoti, ļoti, ļoti labs, bet Tolkīna grāmatas ir izcilas.Rakstniekam tiešām bija talants.
Par to talantu es tev piekrītu... Nezinu nevienu citu, kurš vēl kaut ko tādu varētu uzrakstīt! Tur vajag būt spējām! smile.gif
Zafira
Es ieteiktu to lasīt cilvēkiem, kuriem ir laba iztēle un fantāzija, citādi grāmata varbūt nemaz nešķitīs tik aizraujoša un dažs labs tikai nogrozīs galvu un nodomās "kā var tādas pasaciņas lasīt".
Mattiass
Iesaku izlasīt, tā ir klasika. Un literatūras meistardarbs. Protams, vai patiks, atkarīgs no gaumes.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.