Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Brīvdabas lomu spēles
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Senlatviešu spēles
Kedriks
Eh, nu izdomāju aizsākt jaunu pavedienu. Šādas tādas sarunas mums jau te raisījās pie aptaujas ar līdzīgu nosaukumu, bet labāk lai ir atsevišķa vieta kur var izteikt savas domas un apspriest jaunumus. Nu tad tā. Esmu cieši nolēmis nākamvarar noorganizēt vēl vienu BDLS (LaRPG). Ja sanāks, divās daļās. Vienu vasaras 1. pusē, otru - kaut kad augustā. Sižets - kuršu un vikingu attiecības Kurzemē, 9. gs. beigās. Var pieteikties ģan komandas, gan individuālie spēlētāji - uz kuršiem, vikingiem (zviedru, dāņu, norvēģu), žemaišiem, zemgaļiem, krivičiem utt. tālaika tautu un cilšu pārstāvjiem. Prasības - individuāla leģenda, laikmetam atbilstošs tērps un zināmas izdzīvošanas iemaņas mežā (pārgājiema ekipējums). Atkarībā no lomas - "bruņojums". Karotājiem nepieciešama reāla prasme vicināt viņa izvēlēto ieroci. Tas īsumā viss. Turklāt nākamvasar Latvijā notiks Otrā Baltijas BDLS, ko organizē klubs "Drakons", pēc "Veģmaka" motīviem. Tā ka izvēle ir un neslikta.
Hau, esmu runājis grin.gif
..::Kael::..
tiesa Kedrik esi gan wink.gif vispar sasoditi laba ideja.. es varetu pameiginat smile.gif
Kedriks
Ta tik do` ziņu kas apmēram Tev interesē un gan jau kaut ko saštukosim. Līdz vasarai laiks vēl drusku ir wink.gif
Ginger York
Manuprāt, BDLS tulīt vien izies plašākā publikā. Aizies vēl ciet visi, ne tikai tie, kas pašlaik nodarbojas ar dažādām vēsturiskām un arī fantasy BDLS. Liekas, ka LFFB ar to ir nopietni aizrāvušies. Tieši par un ap LOTR tēmu laikam nav bijušas spēles? Drīz varētu arī pasprukt kāda HP spēle... Tā, sākumam kaut kas neliels. Eksperiments. Šeit tiek ienestas jaunas vēsmas no LFFB. BDLS ir dikti perspektīva nozare.
Cik vispār vasarā notiek spēles? Šajā forumā par šo tēmu kaut kas paspruka NW. Cilvēki mācās.
Lai nu kā, bet kādam, kas tiešām interesējas par fantasy un nebaidās iemēģināt to lietu, nav ko sēdēt malā. Jāgaida īstais laiks.
Nihil
Labi, es neriskēšu pieteikties, jo nezinu pilnīgi neko par kuru tur to gs. ...
Shatered
Ja kāds man VĒLĀK kautko skaidrāk paskaidros es VARBŪT pieteikšos... Nezinu...
9.gs. Latvijas un vikingu kari NAV mana stirpā puse grin.gif
Kedriks
CIK spēles notiek vasarā ? Hmm. Grūti tā uzreiz atbildēt. Nu, klubs "Drakons" parasti rīko kādas divas oficiālās, un vismaz vienu neoficiālo. LFFB domājams uzrīkos kādas divas...plus vēl mazie vienas dienas pasākumi. Tā ka vajag tik sekot līdz.
..::Kael::..
a ka tas vis notiek??? ohmy.gif
Laimīgā*
saataninj, sheit tas ir paskaidroc tik labi, ka par ES sapratu.
..::Kael::..
nju jap bet es domaju par tam cinam? starp citu negribu but vikings.. ka tad mes kugosim? wink.gif
Kedriks
Nee, kaa jau teicu, speelee par 9. gs. ideja ir ka taa notiek realajaa laikaa, konkreetaa vietaa, bez virtualitaates, un citaam piedomaatajaam lietaam. Ja kaads ieradiisies ar iistu drakaaru, tad cepuri nost. Iespejamaajaa speeles vietaa blakus ir ezers wink.gif ja kas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.