Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dueļu mānija
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
NaeosPsy
Mana pirmā lomu spēle cerams ka izdosies.
Vajadzīgi 8 spēlētāji.
Anketā rakstiet:
Vārds
Dzimums
Rase
Dzīvnieks kurš palīdzēs
No kā bail
Ierocis
Elements
Spējas

Šizets ir tāds: Jūs esat cilvēki no dažādām dimensijām, kas nezin kā, esat ievilkti kādā arēnā. Pēkšņi jums gribas piekaut pārējos. Es nebūšu gamemaster un neko nelabošu. Tapēc es piedalīšos ar savu tēlu ko jūs satiksiet vēlāk. Es saku spēle bus ilga un tapēc ljoti interesanta. Šis ir tikai iesākums. Varu pateikt to ka spele nenotiks tikai areena.
kriSSa
Vārds=Bella!
Dzimums=Sieviete!
Rase=Burve!
Dzīvnieks kurš palīdzēs=Liels,melns suns!
No kā bail=Zirnekļiem..,pff pretīgi radījumi!
Ierocis=Nesapratu jat.,,paskaidro plzz smile.gif tad uzraxtīshu..!
Elements=Ja pareizi sapratu jaut.,,tad Uguns!
Spējas=Pārvietot priekšmetus un burties bez zižļa,runāju šņācmēlē!


Tā nu lūdz,,! smile.gif
NaeosPsy
Vai tu ludzu vareetu iesutīt anketu pz. Ierocis ir lieta ko tu izmanto lai iekrautu citiem vai raidītu burvestības.
Tiklīdz aizsuutisi anketu pz buusi pieņemta.
Piesakaties visi tiks pienjemti,
Elven
Vārds: Maikls Korvins
Dzimums: vīr
Rase: vampīra-vilkača hibrīds
Dzīvnieks kurš palīdzēs: nav
No kā bail: nezinu, no nāves
Ierocis: divas pistoles un divi zobeni
Elements: nesparatu bet pienemism ka gaiss
Spējas: pārvērsties no hibrīda uz cilvēka forumu, hibrīda formā gandrīz piemīt daudzas vampīru un vilkaču spējas(ja kāds ir redzējis underworld zinās!)
NaeosPsy
Esmu,manējā ideja ari bus no underworld, tikai paarmainita situacija. Tu esi pienjemts. KriSSa, tu arī.
mans teels
1)vārds-Selīna.
2)dzimums-Sieviete.
3)rase-Vilkača un vampīra hibrīds.
4)garums-1,80 m.
5)vecums-13 gadi.
6)dzīvesvieta-Ēnu mežs.
7)ģimene-Māte Selīna un tēvs Archons.
8)lspējas-Lidošana un pavairošanās.
9)ierocis-Senlaicīgs zobens un loks.
10)dzīvnieks-Sikspārnis.
11)izskats-Vienmēr tērpusies melnā kostīmā.
12)raksturs-Ļoti viegli aizkaitināma un gudra.
13)Kad viņa bija maza viņai iekoda vilkacis, un ģimene viņu atstāja baidīdamies ka viņa kļūs par ģimenes ienaidnieku. Tā viņa kļuvca par vilkaču mednieci.
14)Nākusi no tumsas pasaules

Ta kā esam no vienas rases
Eņģeļu gūstekne
Vārds: Leio

Dzimums: Vīriešu

Rase: rase ir nenoteikta, viņš ir maiņveidis, bet reālajā izskatā izskatās kā cilvēks, gandrīz, taču viņa ēna izskatās pēc vilka ēnas. tongue.gif

Attēls

Dzīvnieks kurš palīdzēs: Nepalīdzēs, bet viņam ir zirgs vārdā Murgs

No kā bail: Lielākās bailes ir atkal piedzīvot dzīvi, jo kā tēls viņš patiesībā sen kā ir miris. Precīzāk- viņš ir dvēseļu mednieks.

Ierocis: Zobens Attēls ko cīņas laikā visbiežāk apņem liesmas.

elements: Uguns un tumsa, skan dīvaini, ka elements var būt arī tumsa? Jā, tā varētu būt, bet es domāju, ka spējas akceptēs iemeslu kāpēc tieši tā un ne savādāk.

Spējas: Ar spējām, kas nāk no tumsas elementa spēj iedzīt pretiniekos bailes, nedrošību, netīkamas emocijas un atmiņas. Pavājināt pretinieka garu, bet tikmēr, kamēr viņš nav iemācījies pretoties ar negatīvo auru. Uguns elementa spējas izmanto vispusēji sākot ar liesmojošām lodēm, beidzot ar uguns sienām. tongue.gif
NaeosPsy
ludzu atsuuti pz tad buusi pienjemts.
starp citu uzlabotaa anketas versija.

1)vārds-Selīna.
2)dzimums-Sieviete.
3)rase-Vilkača un vampīra hibrīds.
4)garums-1,50 m.
5)vecums-13 gadi.
6)dzīvesvieta-Ēnu mežs.
7)ģimene-Māte Selīna un tēvs Archons.
8)lspējas-Lidošana, hibrīda forma un pavairošanās
9)ierocis-Senlaicīgs zobens un loks.
10)dzīvnieks-Sikspārnis.
11)izskats-Vienmēr tērpusies melnā kostīmā. Aiz muguras zobens un blakus tam bultas. Loks ir piestiprināts pie kreisās rokas.
12)raksturs-Ļoti viegli aizkaitināma un gudra.
13)Kad viņa bija maza viņai iekoda vilkacis, un ģimene viņu atstāja baidīdamies ka viņa kļūs par ģimenes ienaidnieku. Tā viņa kļuvca par vilkaču mednieci.
14)Nākusi no tumsas pasaules.


paslaik ir 5 vajag veel 3 piesakaas piesakaas
Eņģeļu gūstekne
tev tos 3 obligāti vēl vajag? Vnk moš mēs varam sākt un tad pieteiksies atlikušie trīs? Man gribās pakauties. Un kā Vampīram var būt tikai 13 gadi.. Biku pa maz, ne?
NaeosPsy
piekrītu paldies ka izlaboji mums ir 6 ta ka varam saakt labi
Sarkanais Krūšturis.
Atgriežos pie lomu spēļu spēlēšanas..

Vārds: Dženīze
Dzimums: Sieviete
Rase: Vilkacis
Attēls
Dzīvnieks kurš palīdzēs: Vilks
No kā bail: No lielas cilvēku sabiedrības
Ierocis: Divi zobeni
Elements: Hmm.. Laikam jau gaiss..
Spējas: Pašsaprotami, ka pārvērsties par vilkaci un atpakaļ [pilnmēness naktīs] un kad vien sirds kāro par vilku un atpakaļ. [tas jau ietilpst pie tā kādas vilkacim no dabas dotās spējas]
Manis pieliktās - neliela vara pār vēju/gaisu
NaeosPsy
hallo spele sakusies!!
mehaniskais kolibri
Vārds:Safīra
Dzimums:siev
Rase:elfs
Dzīvnieks kurš palīdzēs:vilks
No kā bail :mazliet bail no milzīga karstuma
Ierocis:loks ar bultām ,un zobens
Elements:ūdens
Spējas:kontrolēt ūdeni visā tā formās,bet vislabāk sasalušā
NaeosPsy
varat veel pievienoties
Elderons10
Vārds-Darlos
Dzimums-Vīrietis
Rase-Dēmons un pa pusei burvis
Dzīvnieks, kurš palīdzēs-Paša radīts nezvērs
No kā bail-no sakāves
Ierocis-zobens kurš spēj izsūkt spējas un amulets, kas Darlosu pasargā no gaismas maģijām
Elements-Uguns
Spējas-valdīt pa uguni, pa tumšo maģiju un ļoti labi cīnās ar zobenu
NaeosPsy
labs ir
Elderons10
Lai es varētu sākt spēlēt mani tev vispirms ir jāiesūta arēnā?
NaeosPsy
jaaa
Sarkanais Krūšturis.
Jau tagad izskatās, ka šai spēlēi nav īpašā piekrišana.. Cerams, ka viņa nenogrims tā pat kā visas pārējās `jauniņo` spēles. silent.gif
NaeosPsy
Šī nenoigrims kamēr piedalīsies enģeļu gūstekne
Sarkanais Krūšturis.
Taisnība, bet kamēr viņa nav īsti aktīva, tikmēr lietas iebremzējas.
NaeosPsy
ja tev taisniiba bet vinjai sdudigi klaasies apskati speeli

izglaabiet mani kaads
Sarkanais Krūšturis.
Starp citu, es neatteiktos no tā, ka Tu vadītu šo spēli mazliet profesionālāk. Būtu ļoti jauki, ja mēs spēlētāji arī varētu izlasīt kādas izskatās vietas, kur mēs atrodamies. Vnk nevar postot, ja nezini kur esi un ko vari vai nevari darīt. silent.gif
Piedomā pie sava stila un postu sakarības. And nevajag pārspīlēt laughing.gif Zobens, kas noņem depresiju [vai kkā tā] XD
Elven
vo vo tas zobens es nezinu kur kaut ko tādu var izdomāt nu vnk psc laughing.gif laughing.gif laughing.gif huh.gif blink_a.gif
un spēli tev toč vajadzētu kaut vai vismaz vadīt!
Sarkanais Krūšturis.
Nu vadīt tad jau vada.. Kurš tad nosaka, kas apkārt notiek..?

Mani tracina aprakstu trūkums.. silent.gif
NaeosPsy
Tā bija kļūda teikumā, tam bija jābūt šādam. :::
Viņa izvila zobenu no leio un zobena baltie stari noņēma viņas depresiju.
Otkārt es varētu uztaisīt spēles karti bet tas būtu ilgs darbs un es nepiedalītos spēlē.
Treškārt apraksts ir šāds (par nākamo arēnu Ēnu mežu)
Ēnu mežs ir vieta kur klīst spoki vampīri un citi tumšo rašu pārstāvji. Lielākā daļa no meža satur ēnu dvēseles kas lēnām sūc ārā tavu spēku. Visdomājākošie šī meža iedzīvotāji ir vampīri, tāpēc no viņiem vajag baidīties visvairāk.Visu dienas laiku šajā vietā ir nakts jo augstie koki aizsedz sauli.Šeit nemīt neviens normāls dzīvnieks. Visi iemītnieki necieš saules gaismu.
Ceturtkārt Elven, es spēli vadu.
Piektkārt,es manuprāt teicu ka var darīt visu, kas neizdara postījumus, kas ir lielāki kā atombumbas postījumi.
Sestkārt, es teicu ka spēlētājs nevar būt neuzvarams,un tas ir teikums Eldronam.
Septītkārt, Emotional ja vēlies vairāk aprakstu tad varēji palūgt.
Astotkārt,es piedalos divās spēlēs tā kā šajā es varbūt mazliet mazāk pacenšos.
Tas ir viss.
Sarkanais Krūšturis.
Paldies vismaz par kaut kādu aprakstu. ermm.gif
NaeosPsy
Nu tad varam turpinaat??
Sarkanais Krūšturis.
Nē protams, protams!

Ā, vispār ir vēl kas... Varētu pielikt vēl kādu odziņu - no Tavas puses. Kādas `papildu briesmas`, bez EG* slepkavas tieksmēm. grin.gif Lai interesantāk..
NaeosPsy
Ok jūs dabūsiet no maniem draudziņiem hahaha kaartigi atrausities hahaha
Eņģeļu gūstekne
manām slepkavnieciskajām tieksmēm? Ev ev, tas jau ir par smagu teikts, tā jau kā smagā artilērija XD Es tikai esmu dvēseļu mednieks, ne slepkava.
Sarkanais Krūšturis.
Nu labi, labi. Es atzīstu, ka mazliet pārforsēju ar vārdu izvēli. XD
NaeosPsy
Ja vinjs dara savu darbu nevis slepkavo
EG* jau nav nekaads lomu spēļu terorists
Eņģeļu gūstekne
skatoties kā kurā spēlē ^^
NaeosPsy
Njaaa tur tev taisnība bet terroristi terorizē visas pēc kārtas
NaeosPsy
kads varētu ari rakstiit jeb šī spēle ir jāslēdz ciet un 'jāaizmirst.
Sarkanais Krūšturis.
Šī jau ir tresā diena pēc kārtas, kad es cenšos iepostot, bet nekādi nespēju tikt tālāk par diviem teikumiem. silent.gif
NaeosPsy
panjem un uzraksti kaut vai divas rindinjas- pietiks
NaeosPsy
[spoiler]Vārds-Tisnors
Dzimums-Vīr.
Vecums-30
Rase-Hibrīds.
Bilde-Attēls
Izskats-Sudraba krāsas mati,baltas drēbes,sarkanas acis un pie muguras pielikts zobens.
Raksturs-Apdomīgs, ātri aizsapņojas, reti priecājas vai smejas.Viņu dara laimīgu tas ka cilvēki labi sadzīvo savā starpā. Viņu aizkaitina tas, ka cilvēki izliekas labāki nekā ir.Vienīgais par ko viņš var pasmieties- ir par galīgiem muļķiem vai pār-drosmīgiem sīkaļām.Viņam patīk pieklājīgi cilvēki un mazi bērni-tikai ne galīgi stulbeņi. Viņam patīk citiem mācīt zobencīņas mākslu, jo viņš tajā ir speciālists.
Dzīvnieki-Milzīgs, pieradināts vilkatis ar spārniem, kurš nespēj pārvērsties par cilvēku.
Bio- Uzauga mazā būdiņā ar ļoti nabadzīgiem vecākiem. Viņš gribēja būt ļoti spēcīgs, tāpēc viņš višu laiku pavadīja ar savu cirvīti ko bija atradis uz ceļa, cirta nost kokus un drāza zobenus. Tā trenējoties viņš kļuva spēcīgāks par saviem vienaudžiem.Bet viņam kaut kur vajadzēja likt tos izdrāztos zobenus, tāpēc viņš sāka trenēties zobencīņā slepus no vecākiem. Tad viņā vecāki nomira. Viņš aizgāja mācīties pie pilsētas labākā meistara par puscenu. Tiesa tas arī bija daudz. Viņš strādāja dienu un nakti un gandrīz negulēja. Bet tā viņš lēnām kļuva par labāko zobencīņu meistaru, kas vien jebkad bijis.Diemžēl viņu sakoda vampīrs, un pēc tam māsa kura bija vilkace.
[/spoiler]
Mans otrs tēls- neliels draudziņš no manas puses.
NaeosPsy
Man tiešām liekas ka viņu vareetu sleegt, es jau redzu ka taaalaaak mees neaizvilksimies.

Jo ja godiigi peedeeeja laikaaa piedalaas tikai 3 speeeleetaaaji.

Starp citu joprojām var pieteikties!
Bizii van Dope
Piedod un atvaini, bet es šai spēlei nesaskatu jēgu. Es izstājos. silent.gif
Sarkanais Krūšturis.
Jap, es visdrīzāk arī pametu spēli. Neviens neko nedara un nemaz nav saistoši. silent.gif
NaeosPsy
Modi, aizslēdziet lūdzu
mehaniskais kolibri
piedod gint,bet atsako,šī spēlē jau no sākuma neiesaistyijos ar pilnu atdevi,un man tā arīnepieleca tās mērķis,un arīspēle nenotika pēc tās dotajiem aprakstiem,un arī gm parasti nav spēlētājs jo viņš parasti piešķir savam tēlam lielāskas privilēģijas un tu tā dariji varbūt arī neapzināti....

tāpēc atsakos...
Elven
piekrītu un pievienojos ev_angel..
Semijs
Es ar! laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.