Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Avatars
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Attēli, paraksti, avatari
Sarkanais-Drakons
Es veeleejos pajautaat ko nozimee "Atvaino, šī funkcija viesiem nav pieejama.", kas man paraadaas tad kad es meiginu ielikt avataru? huh.gif
Mattiass
Pamēģini vēlreiz. Iespējams, būsi mēģinājis to izdarīt citā pārlūka logā vai tabā (lapā "Mana vadība") pēc tam, kad biji no sava konta jau izlogojies. Vai tas notiek atkārtoti?
Mākoņkaķis Aurēlija
Kaut kas tāds citam biedram jau vienreiz bija - varbūt iztīri cepumus (cookies)?
Sarkanais-Drakons
Paldies, man beidzot sanaaca es meiginaaju, meiginaaju liidz vinjsh laikam padevaas!!!!!
Bell@
Man gan nesanak!
Visu laiku, kad parkopeju URl adresi un mainu avataru man ta vieta paradas balts laukums un sturi krustins!
Ar shadu uzrakstu apaksa
:Datne citā vietnē 100x100!
Roviela
Iespējams, tāpēc, ka lapa, uz kuru norādi, neļauj uz sevi likt tiešu adresāciju, vai arī adrese ir dinamiskā.
Siri
CITĀTS(Roviela @ 16.06.2007 12:55) [snapback]1154586[/snapback]
Iespējams, tāpēc, ka lapa, uz kuru norādi, neļauj uz sevi likt tiešu adresāciju, vai arī adrese ir dinamiskā.


Par tiešo adresāciju var lasīt šajā pavedienā un dinamiskā adrese nav adrese, kas beidzas ar paplašinājumu (foruma atļautie palašinājumi bildēm ir gif,jpeg,jpg,swf,png).
eyedam
Ja vēl joprojām neizdodas, lūdzu, iekopē šeit to "URL", ko tu mēģini likt sev par avataru!

Jānis
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.