Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: kā jūs domājat cik liela loma cilvēku dzīvē ir naudai?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
sesila
kā jūs domājat vai cilvēka dzīves laime un iespējas ir atkarīgas no naudas?
bengalaas
Jā. Es it kā varētu arī visnotaļ krāšņi un gari pamatot savu viedokli, bet, tā kā šādi domā lielākā daļa noteiktu vecumu un ekspu uzkrājušu cilvēku, tad vairāk interesētu pastrīdēties pret konkrētiem pretargumentiem smile.gif
swordex
Visnoteikti jā! Kautvai ja tev nau naudas tad tu nevari tikt tālāk par vietu uz kuru tevi aizvedīs tavas kājas, ja tev nav naudas tu nevari runāties pa telefonu, ja tev nav naudas tu nevari aiziet kautkur patusēt, ja tev nav naudas tad tu nedzīvo dzīvoklī grin.gif kautvai šādi argumenti smile.gif
Aiva
Par naudu laimi nenopirkt, bet bez naudas tā ātri vien aizbēg...
DarkJedi
Nauda ir tikai maiņas līdzeklis, lai cilvēks varētu apmainīt savu saražoto vērtību pret citu cilvēku saražoto vērtību kas tam nepieciešama, līdz ar to jautājums drīzāk ir cik lielu lomu cilvēka dzīvē spēlē neviss nauda, bet gan dažādas materiālas un nemateriālas vērtības kuras saražojuši citi. tongue.gif Aka cik cilvēki ir pašnepietiekami. grin.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Jā, jā, jā.
Būšu banāla un teikšu, ka labāk ir raudāt mersedesā - nevis autobusā. Galu galā, mūsdienās cilvēku ietekmi sabiedrībā nerada nevis fizisks spēks un pieredze, bet gan nauda - bet tā, starp citu, norāda uz to, ka cilvēks ir pietiekami prātīgs un pieredzējis, lai to tik lielā daudzumā nopelnītu. Tie, kas saka, ka nauda nav vajadzīga - lai dzīvo kastēs, kuras es tiem labprāt aiznesīšu, viņi padzīvos bez līdzekļiem un tad veiksim secinājumus, vai tie bija laimīgāki pašu siltajās gultiņās vai tomēr uz asfalta, lietū. Protams, tagad tie, kas bija nodomājuši rakstīt "Nauda nav vajadzīga" apdomāsies un teiks, ka vajadzīgs mazliet naudas. Kādas ir jūsu ambīcijas? Ja tādu nav, tad nav arī naudas. Iespēja nopelnīt ir vienmēr. Nesāciet man stāstīt par tantiņu, kas dzīvo , nezinu, laukos un kurai nav naudas / vietas, kur nopelnīt . Šādu cilvēku paliek aizvien mazāk, jo mēs pieņemam risku - citi pārceļas uz dzīvi pilsētā, citi raksta projektus un saņem ES finansējumu . Viss ir atkarīgs no gribasspēka un mērķtiecības.
Arbūzgalva
Protams, ka nauda ir vajadzīga. Bez tās mēs būtu praktiski nekas, ko tu vari iesākt savā dzīvē, ja pat nevari sevi uzturēt?
Muļķības, ka nauda nav svarīga.!
sesila
redzu, ka jūsu viedoklis lielā mērā sakrīt ar manējo. un tā arī ir, nevar noliegt, ka nauda ir nepieciešama un bez tās nevar izdzīvot.
jā var jau aizbraukt ar draugiem uz jūru, labi uz jūru nē, jo transports arī taču8 maksā naudu. nomainam jūru pret rotaļlaukumu kādā parkā vai vienkārši parku, paņemam pāris sviestmaizes un termosu ar tēju.. Jūs aizejat vienu dienu, varbūt vēl kādu un cik ilgi tā turpināsies? apnīk, var jau vēl iet ciemos, bet ja nav naudas, tad tā būs tikai vienmuļa sēdēšana gultā vai krēslā, un pļāpāt.. jā, reizēm tas noder, bet cik ilgi tā var? cik ilgi var dzīvot vienveidīgu dzīvi un paciest rutīnu??? dienu, nedēļu, mēnesi,... cik?
Arbūzgalva
ja tev nav naudas tu nesēdētu krēslā un nepļāpātu, jo tev nebūtu par ko nopirkt mēbeles.
sesila
arī fakts, var jau sēdēt uz kādas kastes.. vai arī atrast kādu izmestu krēslu.. un vispār pie krēsla var tikt arī citos veidos, ja tā sāk prātot, tikai jautājums, vai būs tādas mājas?! grin.gif
Roviela
Atkal prasās pēc Ērika Kestnera vārdiem:
"Nauda nav galvenais, bet svarīgākā blakus lieta".
Vajag naudu. Bez tās neiztikt, bet kļūt par naudas vergu un iedomāties, ka pilnīgi visu var nopirkt par naudu, ir nožēlojami. Jau Senajā Ķīnā tauta zināja, ko var un ko nevar nopirkt par naudu, vajag tikai pameklēt netā (piemēram - "var nopirkt zāles, bet nevar nopirkt veselību", utt.). Man naudu vajag tik daudz, lai par to nebūtu jādomā. Pašlaik tā ir, un es nemainīšu, piemēram, savu darbu tikai tāpēc, ka citur man piedāvās 100 latus vairāk, ja tur nebūs vēl kādu papildus pievilcīgu motīvu. Un es nekad nevēlētos raizēties un ņemties par miljoniem naudiņām. Vai kāds, kam tās naudas nav, vispār saprot, kāds tas ir čakars, birokrātija un stress pašam to naudu pelnīt? Jā, padzīvot uz gataviem miljoniem var katrs, un, iespējams, lielākā daļa, gribētu. Un izputēt momentā. Tam prātu nevajag.
Nē, naudu vajag tik, lai par to nav jāraizējas un par to vien jādomā.
WhiteAngel
nju bez naudas jau arī nevar,,tikai nevar pārspīlēt,, jo tad cilvēks no laimīga pārvēršas par nelaimīgu!
es jau bez naudas varētu iztikt tik ilgi kamēr man būtu ko ēst,,bet tā ja padomā bez naudas tu paliec kādā šķērsielā un nomirsti badā!!

lai būtu laimīgs ir vajadzīgs pa biškam no visa!!
The Shine
Nauda ir ļoti svarīga un jā, zināma daļa laimes no tās ir tieši atkarīga.

Ja kādam tā nešķiet, es ar lielāko prieku atbrīvošu viņu no nevajadzīgās nastas smile.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
CITĀTS
arī fakts, var jau sēdēt uz kādas kastes.. vai arī atrast kādu izmestu krēslu.. un vispār pie krēsla var tikt arī citos veidos, ja tā sāk prātot, tikai jautājums, vai būs tādas mājas?!


Arī kaste maksā naudu. Precīzāk, tās izejvielas. Un tu lietoto krēslu kāds ir pircis. Esmu materiāliste, visticamāk.

"Es mīlu naudu, un Dievs man liecinieks, bez tās vairs nevēlos dzīvot."
Skārleta O'Hāra. ^^
Morty
Viena no būtiskākajām lietām pasaulē, visu nelaimju un laimes cēlonis...
Fijusska
CITĀTS(Aiva @ 08.03.2007 13:41) [snapback]1113669[/snapback]

Par naudu laimi nenopirkt, bet bez naudas tā ātri vien aizbēg...


Īsi un konkrēti. Piekrītu.

Nu tu jau vari mālēt acis sakot, ka ir tāda lietas kā laime, mīlestība, kuru par naudu nopirkt nevar, bet kur garants, ka viņas būs tad, kad tev naudas nebūs? Tad labāk būt nelaimīgam ar naudu, nekā nelaimīgam bez tās. Un rezultāts teju vai tas pats. Es melotu, ja teiktu, ka man nauda neko nenozīmē, tāpat kā ar izskatu.
Crash
Laime ne s*da nav atkarīga no naudas, taisni otrādi, pētījumos parasti tie nabadzīgākie ir tie laimīgākie.

Iespējas varbūt nauda dod papildus, bet tai pat laikā rada arī daudzas jaunas problēmas, līdz ar ko to jauno iespēju daudzumu nebūt tik ļoti vienmēr nejūt uz jauno problēmu fona.
Elfija
Manuprāt, naudai ir liela nozīma cilvēka dzīvē. Bez naudas cilvēks nav nekas. Dzīvojot uz ielas bez ēdiena, apģērda un pajumtes (to visu var nopirkt par naudu) vai cilvēks būs laimīgs? Nedomāju gan!
Par naudu var nopirkt laimi uz laiku, bet uz visu dzīvi? Varbūt kādam ir tā laimējies, bet ne visiem. Mēs visi izjūtam mazumiņu laimes, kad varam ieiet veikalā un nopirkt to, ko tik ilgi esam vēlējušies. rolleyes_a.gif
Tāpēc, jā, laimi var nopirkt par naudu, kaut vai nedaudzus priecīgu pirkļu, bet mīlestību? Tā jau ir pavisam cita runa! smile.gif
shanty
Var nopirkt māju, bet ne mājas. Zāles, bet ne veselību. Greznu kleitu, bet ne skaistumu.
Laime nav naudā, bet bez naudas tās ir mazāk.
Nauda ir svarīga, to jau zin visi. Mūsdienās cilvēka vērtību bieži vien nosaka pēc tā skanošā, kas makā.
Bet īstā laime naudā nav.
Shadowstalker
"Varbūt nauda nedara laimīgu, bet tā noteikti iepriecina."
JusticeKid
Nauda pilnīgi noteikti ir vajadzīga, bet ja nauda sēj nelaimi tad ne jau naudā ir problēma, bet gan cilvēkos, ar naudu vnk nevajag aizrauties, tas ir tikai līdzeklis pret ko iemainīt sev nepieciešamo un viss...
Ķipītis amonjakā
bez naudas, dzīve nav iedomājama! Tas būtu šausmīgi! (Paši saprotat)
Laimi par naudu nevar nopirkt, bet apstākļus, lai būtu laime- gan! xD.gif
lilsiiis
nauda nav galvenais dzīvē, bet bez naudas dzīvot vienkārši nav iespējams. nauda degradē mūsdienu sabiedrību. cilvēkos cenšas `iepotēt` to ja tev ir nauda, tu esi visvarens. nauda dod savas priekšrocības, bet līdz ar to nāk savi trūkumi.
zāles var nopirkt, veselību nē!
draugus var nopirkt, bet patiesu draudzību nē!
godu un morālās vērtības gribēdams savu mūžu nenopirksi.
Elony
Interesanti, ka cilvēka eksistences nodrošināšanai naudas nemaz nav nepiciešama, ta vispār ir nevajadzīga.
Diemžēl mūsu sabiedrība vai civilizācija ir nespējīga nodrošināt pilnīgu komunismu (nevis Marksa iecerēto, bet līdzīgu), kur nauda nav vajadzīga, cilvēki godīgi strādā un saņem pēc vajadzības. Tas nav iespējams.
Tāpēc dzīvot bez naudas ir ļoti grūti (ne neiespējami, tikai grūti). Tā nu nauda ieņem visamz piecdesmit procentus cilvēka dzīvē, jo viņš katru darbadienu uztērē kādas 8 stundas, lai iegūtu naudu, bet pārējo laiku pavada to tērējot. laughing.gif
Arbūzgalva
Nu, es domāju, ka naudai cilvēka dzīvē ir liea nozīmē. manuprāt, mūsdienās bez naudas nekur. mhm.
taču ir nabadzīgi cilvēki, kas lieliski iztiek bez tā.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Galvenais ir saprast, ka nauda ir tikai līdzeklis, un, ka mēs paši esam galvenais mūsu laimes / nelaimes radītājs. smile.gif
Īvs
Nauda ir tikai materiāls labums, ko mēs papildinam ar mīlestību. Bez abiem nekad neiztikt.
_W_
Nauda? Nauda varbuut nemaz nav galvenais, galvenais ir daudz naudas ...
Doctor_HeL
No savas pieredzes varu teikt, ka nauda var apmierināt tikkai materiāli.
Nevar apmierināt garīgi. Ja ir nauda, tad nevar uzticēties nevienam.

Nauda kārdina cilvēkus. Var radīt ilūziju un viltus jūtas.
Protams naudai savs labums. Tā var izglābt veselību vai palīdzēt iekārtoties dzīve.
Veidot karjeru, izbaudīt ceļojumus, visas extras. Reizēm cilvēks ir akls un apgalvo,
ka nauda var sniegt pilnu garīgo gandarijumu. Dzīvei ejot, cilvēks pats sapratīs...
Debija
Nauda mani var apmierināt arī garīgi. Ir tāda iekšēji laba sajūta, ka tev ir un būs.
Jā, jā, zinu, ka par naudu nevar nopirkt mīlestību, bet mani tas neskar, jo es mīlestībai neticu.

Un vispār - pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka bez naudas dzīvot nav iespējams. Nav naudas, nav arī garīgā miera.
Doctor_HeL
CITĀTS(Debija @ 28.11.2007 17:11) *
Un vispār - pasaule ir aizgājusi tik tālu, ka bez naudas dzīvot nav iespējams.

Pilnībā piekrītu. Bez naudas nevar dzīvot, tā ir vajadzīga, un krietni daudz.

Mīlēstību nevar nopirkt, var nopirkt tikkai viltus mīlestību. (tad kad tevī iemīlās tavas naudas dēļ).
Daži tic mīlestībai, daži ne. rolleyes_a.gif Personiska lieta....
_W_
Visa taa muldeeshana "miilestiibu par naudu nevar nopirkt". A kur ir teikts, ka buus miilestiiba ja nebuus naudas. Rodas iespaids, ka taa ir kaa izveele, izveelies naudu vai miilestiibu. Daziem nabaga nelaimiigajiem nav ne viens ne otrs, daziem ir gan tas gan tas.
Elony
Viens džeks, liekas bībelē, iztaicās, ka viņs līdzot dievu, lai tas pasargā viņu no nabadzības, jo ta var apzagties un vispār rodas daudz problēmas, bet viņs lūdza dievu, lai tas paragā viņu arī no pārmērīgas bagātības, °tā viņu nesamaitā, jo arī tad nav laimes.
Nu apmēram tā viņs teica.

Es būtībā piekrītu. Šajā civilizācijā naudu vajag, lai spētu dzīvot normāli un laimīgi, bet ne tik daudz naudas, lai tā sāktu valdīt pār tevi un liegtu iespēju saskatīt īstu laimi.
Veela
Ekonomisti par naudu uzskata visu, ko var pieņemt apmaiņā pret precēm un pakalpojumiem.
Bez pamatvajadzību apmierināšanas nav iespējams dzīvot.
Tātad, nauda ir vitāla cilvēces izdzīvošanā,
un tās trūkums var izrādīties nāvējošs.
kauliņš
daudziem liekas ka ar naudu tu esi visvarens. protams, daudzos gadījumos tā arī ir, jo tieši šī apziņa tikai vairo korupciju un `kukuļu` došanu. mūsdienās naudai dota pārāk liela vara.

bet lai kādi būtu cilvēku uzskati, bet naudas dzīvot nevar. labi, dzīvot var, bet izdzīvot?!
Shadowstalker
Manuprāt, tev vārdu kārtība sajuka -> "izdzīvot var, bet dzīvot?"
kauliņš
CITĀTS(Shadowstalker @ 06.12.2007 23:04) *
Manuprāt, tev vārdu kārtība sajuka -> "izdzīvot var, bet dzīvot?"


vispār es tā nebiju domājusi, bet vat arī tā...
Arbūzgalva
Man arī liekas, ka Tu nedaudzi sajauci.
Izdzīvot var, bet dzīvot nevar.
Dzīvot nevar, bet izdzīvot var.
Nā, pirmais variants ir labāks. wink.gif

Es vēljoprojām gada laikā savas domas neesmu mainījusi, un nauda ir viens no galvenajiem mērķiem manā dzīvē. Protams, ne jau negodīga nauda, bet pašas rokām nopelnīta. wink.gif
washulis
lai arī bez naudas ir daudz svarīgu lietu, bet tomēr nauda ir nepieciešama, lai sevi pilnībā apgādātu...
Kaķe
tīra vai netīra, bet tā ir vajadzīga.
ēst un dzert arī tač gribas.
un jo vairāk tev tās ir, jo vairāk tev to vajag...
Porcelain
ko cilvēks mūsidenās darīt bez naudas? eksistētu, bet Nedzīvotu.
Dāvids
Atkarīgs no cilvēka - no tā, cik lielā mērā par naudu nopērkamais viņu spēj darīt laimīgu...
(gribētos gan teikt, ka vairums cilvēku naudas nozīmi pārspīlē)
Alija
parsati jau saka ka laimi newar nopirkt par naudu, bet muusdienaas to var apstiidrret, jo ja buusi nabadziigs cilveeki noveersiisies, ja bagaatas tad vinji pashi liidiis klaat grin.gif
nez... vairaak naudas, vairaak iespeeju xD.gif
Jane
Nauda dzīvei piedod krāsu.
Tu nevarētu dzīvot bez naudas, bet ja tev ir TIKAI nauda, arī nav reāli.
Nenoliedzami, nauda ir svarīga.
Pipardilliite
Dažiem jā..
Bet tā nevienmēr ir..
Cilvēks var sasniegt augstas virsotnes savā mērķu kanā arī ne ar daudz naudu..
galvenais ir mērķis..
Bet nauda...
Bez naudas jau atjkal nevar
Naudai nozīme ir, bet ne izskirošā...
Tādas ir manas domas smile.gif
Nauda... Tā jau īstenībā nav nekas...
Metāla gabaliņi...
Kuriem ātri zūd vērtība...
Cilvēki jau tiem ir piešķīruši vērtību...
Paši par sevi tie nav nekas...
Ja nauda nonāktu agrajos laikos ( nju laikos kad nebija naudas) vinji nuadu nesaprastu...
Domaatu, ka tikai metāls..
Tomēr bez naudas nevar..
un daudz naudas - arī slikti..
zelta vidusceļš

kaut kaads sviests sanaaca..
Bet tādas nu ir manas domas par šo tematu...
Kādas ir citu domas?ei
Nez, vai ir kāds, kurš uzskata ka naudai ir lielākā nzīme ever...

Un Laimi un dzīves vērtības par naudu nevar nopirkt..
Mīlestību arī.. - tādu īstu, dziļu...
ir cilvēki, kuri precas naudas dēļ, bet... viņi jau pārdodas...
Un īstas mīlestības arī tad nav, jo... visu jau nevar nopirkt...

Nju tagad gan viss..
savarstijusms sanaaca
Bet nu, tādas ir manas domas....
Sorry par kljudaam...
Klāra
Diemžēl mūsdienās bez naudas nevar iztikt... Ja nebūs naudas, nebūs, ko ēst, kur dzīvot, ko mugurā vilkt, izglītības,veselības utt.
Man nauda noteikti nav svarīgākais dzīvē.
Mattiass
CITĀTS
kā jūs domājat cik liela loma cilvēku dzīvē ir naudai?

Ja atbild pavediena virsrakstam, tad milzīga. Praktiski viss, kas notiek politikā, ir naudas un ambīciju dēļ.

CITĀTS(sesila @ 07.03.2007 21:12) *
kā jūs domājat vai cilvēka dzīves laime un iespējas ir atkarīgas no naudas?

Mūsdienu sabiedrībā — daļēji. Tas atkarīgs no tā, cik ļoti konkrētā indivīda laime ir atkarīga no materiālām vērtībām. Un ko tieši viņš cenšas sasniegt.
Sfinksa ar uguns zobenu
Bez naudas nevar iztikt.
Manuprāt, naudai ir ļoooti liela nozīme mūsdienās. Nemaz nevar iztikt ja nav naudas.
Jā, tik tiešām gandrīz viss notiekošais ir mazāk vai vairāk saistīts ar naudu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.