Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mītiskās būtnes Tavā mājā
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
maichestera
Rakājos netā un uzdūros šīm lapām kur var iegūt savā īpašumā,vai tikai aplūkot mistiskas būtnes.

Lapa

Arī te.
-LiL-zakis-
jā. par to mūziku piekrītu, un es tur redzēju tikai vienradžus. neko mistisku nemanīju. sorry, bet jēgu šīm lapām neredzu.
Paplavskis3
Bildes ir labas, bet es piekrītu -Lil-zakis- par to divu lapu bezjēdzību!
washulis
vai tad nav arī citas lapas ar mistiskām bildēm, kā tikai vienradži, dažas bildes bija ļoti smukas...
ČoČanga
he,he... nu ko lai saka... forši, forši...
stikla_princesiite
dazhas pic ļoti smukas...man patika tas melnais unicorn
Kōnstantīns
Nu jā skaisti ta viņi ir.Be cik tāds maksā. laughing.gif
LaurCIs
neizprotu šo lapu jēgu huh.gif
Blackberry.
CITĀTS(LaurCIs @ 03.08.2007 11:27) *
neizprotu šo lapu jēgu huh.gif

Es ar.
Patriote.
Ai agrāk es tādiem fufeļiem ticēju, bet nu kā pieaudzis cilvēks biggrin.gif saprotu, ka agrāk biju īpaši stulba, kad liku pienu uz skapja, jo domāju, ka mājas rūķīts izdzers un atdos man pazaudēto pulksteni. Lieki teikt, ka nākošā deinā, es gan to atradu zem gultas, bet tā nokļūšanai zem tās, kā es vēlāk atcerējos, bija racionāls izskaidrojums un tur es meklējusi nebiju. wink.gif
Kaķurēgs
Man pietika ar "Mājas mošķu" grāmatu (autoru neatceros un grāmata arī nav pie rokas) - Haosīds, Skandanella, māsas Cukurmutes, Hoplalā utt.

Šajās lapās gan neko sevišķu neatradu - vairāk gan reklāmas piedāvājumus.
Minki
Otrajā lapā jauki tie zirdziņi, kas seko peles kursoram. happy.gif

CITĀTS(Serious Black chocolate @ 14.08.2007 22:21) *
Ai agrāk es tādiem fufeļiem ticēju, bet nu kā pieaudzis cilvēks biggrin.gif saprotu, ka agrāk biju īpaši stulba, kad liku pienu uz skapja, jo domāju, ka mājas rūķīts izdzers un atdos man pazaudēto pulksteni. Lieki teikt, ka nākošā deinā, es gan to atradu zem gultas, bet tā nokļūšanai zem tās, kā es vēlāk atcerējos, bija racionāls izskaidrojums un tur es meklējusi nebiju. wink.gif

ohmy.gif ohmy.gif Kā??? Tu vairs netici!!! Šausmas un ārprāts! ohmy.gif

Es gan ik vakaru vēl atstāju cepumiņu uz galda, lai miega rūķītis var pacienāties. Bet viņš ir tik gādīgs un rūpējas par to, lai cepumiņš paliek man, ar ko no rīta panašķoties. happy.gif grin.gif grin.gif
Patriote.
CITĀTS(Minki @ 27.08.2007 13:14) *
Otrajā lapā jauki tie zirdziņi, kas seko peles kursoram. happy.gif

Kur crying.gif man nekas nekur nesekoja.

Es aizvakar pazaudēju savu mīļo gredzenu, ko man noteikti vajadzēja atgūt, tāpēc nolēmu ķerties pie radikālām metodēm. Es paņēma mazo šķīvīti un ielēju tajā pienu. Uzliku šķīvīti uz galda un aizgāju gulēt, cerībā, ka no rīta gredzens atradīsies un nebūs visu dienu jāizvairās no drauga. Tātad, no rīta mani šokēja skats, ka šķīvīts bija sauss, turklāt kāds pa nakti bija izdzēris arī mana kaķa pienu. Es apstaigāju izstabas cerībā atrast gredzenu, bet nekā. Domās jau nolādēju rijīgo rūķīti laughing.gif. ieejot jau minētajā virtuvē atkal, pamanīju savu kaķi Snikeru, kurš bija uzlecis uz galda un sēdēja pie augstākminētā šķīvīša un lūdzuši uz mani skatījās. Es ātri aizdzīnu prom domas, ka pienu ir izdzēris kaķis, kuru jau visu mūžu nomoka naksnīgie sirojumi pa virtuvi. Tā nu es devos saģērbties un meklējot lādē savu mīļo apakšveļu uzdūros minētajam gredzenam. Priecīgi lēkājot turpat pie lādes, es nosolījos ticēt mājas gariņam. Tomēr visu dienu mani mocīja pārmetumi, ka mans rūķis ir viens pervers radījums. laughing.gif

[stāsts, protams, safabricēts.]
harijs
NU IZBANOJIET SITO LAPU BEIDZOT.....LUDZU KADS MODERATORS! grin.gif
Leldux
Hm..es kko ne taa sapratu? Tajaas lapaas ir miitiskas buutnes? Tad vismaz viena no taam (a varbuut ljoooti liidziigi) atrodas man te pat - akvaarija, bet nu toch izskataas,kaa lapa uzziimeetaa!!!
Rajens Zlidnis
Hmm.. nesaprotu tevi..
Nekādas mistiskas tās nav.. ja jau tev parasti vienradži ir mistiski........
Tiesa, zīmējumi ir skaisti.. bet nu.. tādu jau redz ikdienā.. visur. internetā.. Tv.. NEKAS mistisks..
Bezjēdzīgs pavediens...
Ķipītis amonjakā
mani nekas tajās bildēs nesaistīja. Nekas īpašs.
Vnk bezjēga.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.