Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: 2012. gada 21. decembris
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Lapas: 1, 2, 3
Sol Invictus
Pieņemsim, ka 2012. gadā pretēji daudzu pastardienas praviešu cerībām cilvēku suga netiks iznīcināta - galu galā šī nav pirmā reize kad beidzas cikls indiāņu kalendārā, tomēr pieņemsim, ka varētu notikt kādas būtiskas pārmaiņas. Tātad, nedaudz pabīdot malā teoriju par pastardienas tuvošanos - kas varētu notikt ?
.: ARTANIS :.
CITĀTS(saule @ 30.08.2005 20:03)
kas varētu notikt ?
Labāk jautāt - vai tas vispār notiktu.
Grims
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 30.08.2005 20:04)
Labāk jautāt - vai tas vispār notiktu.
*

Tas, ka nekas nenotiks ir skaidrs, šķiet ka pavediena tēma ir prātot, kas varētu notikt. Teiksim teorētiski varētu būt, ka tieši 2012. gadā mūs apciemos runātīgi citplanētieši, kas apgaismos mūs par augstākajām tehnoloģijām rolleyes_a.gif

A bet vispār šitam vieta CK.
Tuning-man
Par pasaules galu 2012 gadā es šaubos, tāpat to tā ar nemaz nevar reāli noteikt, bet reāli es domāju, ka tas datums apzīmē citplanētiešu ierašanos uz zemi-atklāti! Un to zināji tie kalendāra autori un tāpēc kalendaars beidzas! Kā arī protams manuprāt tad sāksies jauns laiks-proti gadi tiks skaitīti no jauna sakarā ar patiesības uzzināšanu!
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Tuning-man @ 30.08.2005 20:23)
bet reāli es domāju, ka tas datums apzīmē citplanētiešu ierašanos uz zemi-atklāti!
Ja tiešām 2012.gada laikā ASV Baltā Nama mauriņā nolaidīsies NLO, un izstāstīs mums patiesību, kas tik ilgi ir bijusi "tur ārā", tad es apsolos KATRAM forumietim uzsaukt alus kasti.

P.S. - vēl piemetināšu, ka šāda notikuma iespējamība pēc prastākās varbūtības teorijas ir tuva nullei, tā ka uz alu es jūsu vietā necerētu.. laughing.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
[quoteJa tiešām 2012.gada laikā ASV Baltā Nama mauriņā nolaidīsies NLO, un izstāstīs mums patiesību, kas tik ilgi ir bijusi "tur ārā", tad es apsolos KATRAM forumietim uzsaukt alus kasti[/quote]
Man garšo alus. happy.gif

Bet īstenībā man liekas,ka šī diskusija ir ļoti "nedroiša".Tas ir tāpat,kā domāt,kas interesants notiks rītdien,vai nākamās nedēļas otrdienā,vai pēc vairākiem gadiem neminētā dienā,kam ir veltīts šis pavediens.
Diskusija solās būt fantāzijām bagāta.
Grims
CITĀTS(saule @ 30.08.2005 20:44)
Tūkstošgades sākumā pasaules gals nepienāca, bet kā ar būtiskām pārmaiņām ?
*

Tūkstošgades sākumu neviens īpaši neatzīmēja, viss bazars bija par 2000 gada sākumu, un arī tad vienīgā būtiskā pārmaiņa bija tā, ka cilvēki pārstāja bārstīt nejēdzīgas teorijas par to, kas nu tur notiksies.
Seila
Teorētiski, ja skatamies, tad pirms 2000 gada un uzreiz pēc tā cik mums ir zināms pasaulē sāka notikt ar vien vairāk nepatikšanu. Zemestrīces, kurs sāk kļūt ar vien postošākas un viesuļvētras. Ja līdz 90. gadu vidum terorisms pastāvēja tikai retās vietās un tas bija minimāls, tad īsi pirms 2000. gada un tagad pēc tā terorisms ir viena no bīstamākajām lietām. Ņemot to visu vērā un ņemot vērā, to ka 2000. gadā tika piesolīts pasaules gals, mēs to varam tulkot neviss burtiskā nozīmē, bet pieņemt ka tas bija mierīgās pasaules, kurā mēs dzīvojām pirms tam gals.
Līdz ar to mēs varam uzskatīt, ka 2012. gadā vienkārši var sākties ar vien vairāk kataklizmu. Piemēram, beidzot izkust lielākā daļa polāro ledu. Saules ietekme uz cilvēku var tapt daudz sliktāka. Āfrikā iestāties reālas ziemas, bet Sibīrijā vasaras. Un nevajag domāt, ka tas notiks tieši datumā no 31. uz 1. Nē tas viss drīzāk notiks pakāpeniski turpmāko 10-20 gadu laikā. Kaut gan es tomēr ceru, ka nenotiks.
Fantomass
Viens ir skaidrs - 2012. gadā notiks olimpiskās spēles happy.gif

Bet citādi - pasaules gals droši vien nebūs, bet būtu interesanti to pavērot...
Sol Invictus
Tūkstošgade sākās 2001. nevis 2000. gadā
Inx
Jā, tas tiesa. Un visa pasaule nosvinēja millenium iestāšanos tad, kad 1999 pārtapa par 2000. Stulbumam nav robežu.

A bet 2012 gadā... nu man liekas, ka nekas daudz jau nu atklāts nebūs un nekādi šķīvji no debesīm nelaidīsies. Būs jaudīgāki datori un visādi jauni un šainīgi pribambasi. Tehnoloģijas attīstīsies. Bet cilvēks gan degradēsies...
Mākoņkaķis Aurēlija
2015. nelaimes gadījuma dēļ teik nolemts,ka vairs nenotiks Olimpiskās spēles. happy.gif Gals sportam,lai nāk degradācija un datori!
zuzee
Nu vecaa labaa Nostradomosa [ jaa,tas pats kursh DOMAAJAMS paredzeejis pasaules galu jau bij 2000.gada...bet te nu ir viens stulbums... laughing.gif vinsh TO nekaadiiigi nevareeja paredzeet,jo vinja paregojumi turpinaas liidzpat 2075.gadam(cilveeks atradiis kaut kaadu nemirstiibas liidzekli,bet zaales pret AIDS veeljoprojaam nebuus izgudrotas...}....ja ne vaalaak...un tas ir pilnigs b lefs ,ka nu shii ir Nostradamos ideja utt...] ideja ir,ka ap 2010.gadu ZiemeljEiropaa buushot kodljkarsh utt.Eiropa nebuus apdziivojam liidz pat kaadam tur...[nu preciizi nevaru pateikt...neemu tos pregojumus biblioteekaa]!Nu 2012.gadaa???

Tas peertikis,kas seezh Amerikas Savienoto Valstu galvenajaa kreeslaa un komandee lab ja pusi pasaules,vareetu taa kaartiigi sakert kaadu slimiibu un atsiept pekas. laughing.gif
Sol Invictus
Lēnāk pār tiltu - Nostradams sacerēja pantus kuros tikpat kā nav gadskaitļu viss pasākums balstās uz planētu un zvaigžņu stāvokļiem. Starp citu es nesen uzgāju kādu Nostradamusa pareģojumu interpretāciju, kas bija datēta ar 94 gadu - pareģoja, ka tas karš sāksies jau 97 gadā (vēlākais 2000.) un tad vēl kāds ka tiks izgudrots ierocis ar ko varēs radīt zemestrīces un meteoru lietu ziemeļjūrā... un pēc tā visa jauns zeltaa laikmets huh.gif vispār diezgan intresanta lasāmviela
Inx
kaut kur bija tāda hipotēze, ka nostradama pareģotais karš jau notiek tīklā.
ko jūs par to domājat?
Seila
Nevaru gan neko īpaši teikt par karu tīklā, jo tik dziļi tīklā nelienu tongue.gif tomēr lūk atradu nostrdama pareģojumu, kurš it kā ir domāts uz 21. gadsimta pirmajiem 10-15 gadiem. kad viņš pareģoja karus.


Par pirmo karu viņš raksta:
"Arābu princis
Marss, Saule,
Venera (Lauvas zīmē),
Baznīcas likums
Pakļausies jūrai,
Un dosies uz Persiju
gandrīz miljons (vīru).
Īstā čūskas
iekaros Ēģipti
un Bizantiju"

Otrs sīkāk neaprakstītais karš izcelšoties vēlāk un beigšoties ar jauna karaļa kronēšanu kura valdīšana "nesīs pasaulei mieru uz ilgu laiku"

(tūkstošgades pravietojumi un pareģojumi.
1997. gads 70-71. lpp.)
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Inx @ 01.09.2005 10:36)
kaut kur bija tāda hipotēze, ka nostradama pareģotais karš jau notiek tīklā.
Par tklu (web, internet - saucat k gribat) bija nevis Nostradama, bet gan kautkadas tur Amerikas indianu silts samana pareojums, kas skaneja aptuveni ta:
"Reiz pienaks laiks, kad zemi apjozis gaisigs zirnekla timeklis, kas cilveku domas nesis veja sparniem.."
Tas, skiet, gan ir absoluti patiess paregojums.

Bet par to 2012.gadu - ABSOLUTS SHITS.. silent.gif
Inx
CITĀTS
"Reiz pienaks laiks, kad zemi apjozis gaisigs zirnekla timeklis, kas cilveku domas nesis veja sparniem.."

īstenībā tas ir ideāls definējums internetam laughing.gif
Roviela
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 01.09.2005 14:38)
"Reiz pienaks laiks, kad zemi apjozis gaisigs zirnekla timeklis, kas cilveku domas nesis veja sparniem.."
CITĀTS(Inx @ 01.09.2005 15:35)

īstenībā tas ir ideāls definējums internetam laughing.gif
Bet vēl pavisam nesen to attiecināja uz radio... whistling.gif
Tok'ra
Nostradamusa pareģojumu tulkošana vispār ir viena interesanta lieta; ņemam jebkuru pagātnes notikumu un piemeklējam tam atbilstošas dzejas rindas.

Kā Pjotrs Obrazcovs raksta savā grāmatā, Nostradamuss savus pareģojumus rakstīja senajā franču valodā, lietojot dažādus apvidvārdus. To pārtulkojot uz mūsdienu franču valodu, pēc tam uz angļu vai krievu (no šīm valodām parasti tulko latviski izdotās grāmatas) un tad uz latviešu valodu, sanāk pilnīga putra.

Mana atbilde: „notiks jebkas, tikai ne pareģotais, vai arī, ja it kā pareģotais piepildīsies, tā būs apstākļu sakritība.”
Sol Invictus
CITĀTS(Inx @ 01.09.2005 10:36)
kaut kur bija tāda hipotēze, ka nostradama pareģotais karš jau notiek tīklā.
ko jūs par to domājat?
*


Kādā veidā tas notiek ?
Shadowstalker
Hakeri vs Hakeri;
Hakeri vs Pārējie.
_BijušaisPareģis
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 30.08.2005 20:26)
Ja tiešām 2012.gada laikā ASV Baltā Nama mauriņā nolaidīsies NLO, un izstāstīs mums patiesību, kas tik ilgi ir bijusi "tur ārā", tad es apsolos KATRAM forumietim uzsaukt alus kasti.
*

Pataupiishu tavas finanses un luugshu tikai 05 Kaznacheyskaya Lemon.

CITĀTS(seila @ 30.08.2005 22:39)
Teorētiski, ja skatamies, tad pirms 2000 gada un uzreiz pēc tā cik mums ir zināms pasaulē sāka notikt ar vien vairāk nepatikšanu. Zemestrīces, kurs sāk kļūt ar vien postošākas un viesuļvētras. Ja līdz 90. gadu vidum terorisms pastāvēja tikai retās vietās un tas bija minimāls, tad īsi pirms 2000. gada un tagad pēc tā terorisms ir viena no bīstamākajām lietām. Ņemot to visu vērā un ņemot vērā, to ka 2000. gadā tika piesolīts pasaules gals, mēs to varam tulkot neviss burtiskā nozīmē, bet pieņemt ka tas bija mierīgās pasaules, kurā mēs dzīvojām pirms tam gals.
Līdz ar to mēs varam uzskatīt, ka 2012. gadā vienkārši var sākties ar vien vairāk kataklizmu. Piemēram, beidzot izkust lielākā daļa polāro ledu. Saules ietekme uz cilvēku var tapt daudz sliktāka. Āfrikā iestāties reālas ziemas, bet Sibīrijā vasaras. Un nevajag domāt, ka tas notiks tieši datumā no 31. uz 1. Nē tas viss drīzāk notiks pakāpeniski turpmāko 10-20 gadu laikā. Kaut gan es tomēr ceru, ka nenotiks.
*

tiesi taa. paldies ka aiztaupiiji man pules uz drukaashanu.

CITĀTS(Inx @ 01.09.2005 10:36)
kaut kur bija tāda hipotēze, ka nostradama pareģotais karš jau notiek tīklā.
ko jūs par to domājat?
*

CS
Maxwels
Mūs iznīcinās varenā Andorra! ohmy.gif whistling.gif
_BijušaisPareģis
CITĀTS(Maxwels @ 04.09.2005 03:03)
Mūs iznīcinās varenā Andorra! ohmy.gif  whistling.gif
*

Kas taa par joku lapu? laughing.gif
Freya
Es piekrītu, ka ir jābūt optimistiem, jo jau reiz pareģotais pasaules gals nepienāca, kāpēc tad drebēt un ticēt, ka šis nu būs īstais? Protams izmaiņas notiks, īstenībā - tās jau tagad notiek gan dabā, gan cilvēkos! Mana vecmamma mēdz teikt, ka tagad modes lietiņa ir mobilais vai dators, drīz katram vajadzēs savu lidmašīnu. Uzskatu, ka būs tā, ka pār cilvēci valdīs tehnoloģijas! tongue.gif
Inx
heh... pār cilvēci tehnoloģijas valda jau tagad. iedomājies kas notiktu, ja pēkšņi atslēgtu elektrību visā pasaulē... viss būtu absolūti paralizēts un arī ekonomikai būtu beigas. mēs atgrieztos viduslaikos bezmazvai un sāktos liels bardaks.

cilvēki tehnoloģijām uztic pietiekami daudz, lai varētu teikt, ka esam no tām atkarīgi.
i`m_GriM&EviL
CITĀTS(lolita @ 06.09.2005 12:50)
Es piekrītu, ka ir jābūt optimistiem, jo jau reiz pareģotais pasaules gals nepienāca, kāpēc tad drebēt un ticēt, ka šis nu būs īstais? Protams izmaiņas notiks, īstenībā - tās jau tagad notiek gan dabā, gan cilvēkos! Mana vecmamma mēdz teikt, ka tagad modes lietiņa ir mobilais vai dators, drīz katram vajadzēs savu lidmašīnu. Uzskatu, ka būs tā, ka pār cilvēci valdīs tehnoloģijas!  tongue.gif
*


Piekrītu tev lielākoties !

CITĀTS(Maxwels @ 04.09.2005 02:03)
Mūs iznīcinās varenā Andorra! ohmy.gif  whistling.gif
*


Man arī tāds jautājums " Kas tas tāds ? " blink_a.gif Kāpēc gan lai mūs mazo Latviju kāds iznīcinātu ?
Sol Invictus
CITĀTS( wink.gif )
We have decided to declare war on Latvia because they are far away, we don’t understand their culture, and they seem relatively harmless


Nez kāpēc nevienu neieintresē fakts, ka Andora ir apmēram Rīgas lielumā un ka tai nav savas armijas ?
Kedriks
Nu kā tad. Kurš jau pavediens pēc kārtas šitais ir par šādu tēmu? blink_a.gif laughing.gif Kaut gan pasaules gala gaidīšana ir ļoti raksturīga lieta mitoloģiskajai domāšanai, kam raksturīga cikliskā pasaules uztvere - pasaule pastāv no radīšanas, kad tā ir tīra, jauka un skaista, bet cilvēki to pamazām piedraņķē un tad tai jāiet bojā lai vēlāk atdzimtu atkal jaunai un tīrai. Un stāstiet ko gribiet man par postindrustriālismu un tamlīdzīgu bulšitu |(jo labāks vārds tam neatradās), bet kā skatos, senie, ļoti spēcīgie arhetipi joprojām mums te visiem pa zemapziņu vandās un tāpēc arī šīs tēmas ir tik pievilcīgas - gribas domāt kā gan būtu...briesmīgi, vai ne?
**Kittie**
esnedomaaju ka 2012 gadaa cilveece izmirs un buus pasaules gals. piekriitu tiem aks saka par to optimismu. soliija jau pasaules galu,bet nebija. varbuut shoreiz arii nebuus??? smile.gif) x-files... tongue.gif
Ungaarijas ragaste
Versija Nr.1: Pasaules gals 2012. gadā atcelts. Kā ziņoja laikraksts, (Neatkarīgā vai Diena, vai kurš tur, neatceros) tad to ir izdarījuši Tibetas lamas...

Versija Nr.2: Kusīs ledāji, klimats paliks ievērojami siltāks, uz Ekvatora nebūs iespējams dzīvot. Vai krietni daudz būs to kataklizmu, kas te tagad uzdarbojas (orkāni, plūdi, zemestrīces u.c.). daudziem, kas dzīvos epicentros, tas liksies pasaules gals.

Versija Nr.3: Kāda no lielvalstīm savārīs riktīgus mēslus, kas beigsies ar kodolkaru, biokaru vai ko tamlīdzīgu. Tas gan jau šajā pavedienā kā skatos ir minēta.

Versija Nr.4: Zinātnieki beidzot atzīs to, ka pašreizējā laika skaitīšanas sistēma ir pilnīgi garām. Un tāpēc nav jābrīnās, ka dinozauru skeletus atrod kopā ar cilvēku. līdz ar to būs jāpārraksta visa vēsture un viss jāsāk no jauna. Izklausās taču pēc pasaules gala grin.gif...

Versija Nr.5: Tiks pierādīts, ka cilvēkus radījuši annunaki (citplanētieši) un reliģijām vajadzēs kapitulēt tā priekšā. Arī tad daudziem tas var likties kā pasaules gals...

Tas nu pagaidām viss...
Mazais meža briesmonīts
Slinkums virza pasuli, visi paliek slinkaaki , mazaak kustaas vairaak eed, visi buus resni. Peec daudzaakiem gadiem nekaa 2012 buus taka terminatoraa ka roboti paarnjems pasauli, jo vinji buus gudri, maaksliigais intelekts, jo tagad visu laiku meegjina uztaisiit gudrus robotus un visaadas lietas.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Dzīvosim, redzēsim .Mūždien domājot, kas notiks rīt , mēs aizmirstam dzīvot pa īstam.
Vot būs prikols... nolaižas pie Baltā nama NLO un jaukais forumietis mums KATRAM uzsauc kasti alus. Tā var arī iekrist.
Nu Artani, tad gaidam 2012. gadu !
Mākoņkaķis Aurēlija
Flēr,UG,es jūs pilnībā atbalstu. happy.gif
.: ARTANIS :.
CITĀTS(Flēra Delakūra @ 07.10.2005 11:37)
Nu Artani, tad gaidam 2012. gadu !
Gaidām gan.. happy.gif Bet ja godīgi - pat iespējas kā tādas (par citplanētiešu ciemošanos uz Baltā Nama mauriņa 2012.g.) pieņemšana par īstenoties spējīgu man šķiet rēcīga.. laughing.gif wink.gif

Ā - vēl iesaku vēlreiz izlasīt pēdējo teikumu šinī postā.. wink.gif
...Simona...
....... eh... 2012.gadaa tak nkaa nebuus.... ko tur daudz domaat.. wiss buus kaa parasti..beet..... ja aizdomaajas liidz kaadam 3000. gadam.... hmmm..... nu tur gan ir ko padomaat....
Mattiass
Hmm, es ceru, ka parādīsies autiņi, kas darbināmi ar spirtu vai ūdeņradi... Tas būtu daudz patīkamāk, nekaitīgāk, un galvenais — ielas tā nesmirdētu.
iMiS™
"Kas" tic, ka 2012 gadā būs pasaules gals?Vatikāns un kristietība, ja?
Nimue
CITĀTS(iMiS™ @ 13.10.2005 11:45)
"Kas" tic, ka 2012 gadā būs pasaules gals?Vatikāns un kristietība, ja?
*



kāds ļoti dīvains kritietības novirziens. ( a tādu netrūkst. Viņi arī 1000-šajā sludināja pasaules galu.Un 1666-tajā arī). Pat pēc visdrūmākajiem ar vatikānu sasaistāmajiem pareģojumiem, vēl vismaz pāris pāvesti ir ieplānoti.
Sol Invictus
Tikai viens
smidzenite
VARBŪT līdz 2012. gadam izjuks golfa straume globālās sasilšanas dēļ un tāpēc pie mums būs aukstāks. aukstāks tāpēc ka tas ir viens no galvenajiem faktorem kāpēc baltijas valstīs ir silts(ne jau pa visam), bet es nedomāju ka tas notiks tik ātri. Un pasaules gals ir garām līdz 2012. gadam, jo esmu 99% pāliecināta ka man tad būs 20 gadi, jo tagad ir 13. laughing.gif
iMiS™
Ehh...Vatikāns... rolleyes_a.gif
Paši laikam tajā 2012. gadā uzvilx gaisā papīra turzas u ngulēs uz zemes..
Tad viņiem būs liels abloms, un tad viņi paredzēs pasaules galu teixim...2090. gadā...utt.utj.

mm...vai tad to Globālo sasilšanu sola tik drīz jau...? silent.gif
Sol Invictus
visp globālā sasilšana imho ir dabisks process - varbūt pēc pāris tūkstošiem gadu cilvēki šausmināsies, ka kļūst aukstāks un sauks to par globālo atdzišanu
Ného
CITĀTS(Nimue @ 14.10.2005 16:56)
kāds ļoti dīvains kritietības novirziens. ( a tādu netrūkst. Viņi arī 1000-šajā sludināja pasaules galu.Un 1666-tajā arī).  Pat pēc visdrūmākajiem ar vatikānu sasaistāmajiem pareģojumiem, vēl vismaz pāris pāvesti ir ieplānoti.
*

var jau arī tie atlikušie pāvesti nomainīties 6 gadu laikā, arī agrāk ir bijuši pāvesti, kas, kā pāvesti nenodzīvo ilgi, tikai dažus mēnešus
Shadowstalker
CITĀTS(saule @ 14.10.2005 20:30)
sauks to par globālo atdzišanu
Nē, to sauks vienkārši par jauno ledus laikmetu.
Sol Invictus
SS, es domāju atdzišanu līdz mūsdienu temperatūrai, protams tagad ir leduslaikmets, bet neviens to tā parasti nesauc
Tots
Apskatieties kas šobrīd pa logu darāš silt kā pavasarī un tagat ir Oktobris laikam kam jasaldē un jakniebj degunā un kokiem jabūt plikiem...

Globālā sasilšana būs...tur nav tur nav šāubu tas jau notiek ledāji kūst... blink_a.gif
Corasonna
To kas notiks mēs skaidri zināsim tikai 2012.gadā.ermm.gif getlost.gif mellow.gif
Aimī
2012.gadaa..?!..nu par to pasaules galu huh.gif gan es nedomaaju laughing.gif ..manupraat nekas taads liels nenotix...maybee atkal taas zemestriices buus glare.gif bet nepiesauxim labaak *tfu tfu tfu* smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!