Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: laimīgs,nelaimīgs
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
čiepuks
kad tu esi laimīgs tad... tu vienkārši atslēdzies no reālās dzīves. Mmm tas ir jauki : lidinies pa mākoņiem,pa jokam ēd tik daudz končas grin.gif . ah bet pēc apmēram 10 stundām esi bēdīgs.Nu ko lai dara? Kapēs vispār būt laiīgam?Nu pēs mana uzskata tas ir jautri kaut arī 10 stundas !:D
ko tu domā par to?
Shadowstalker
Mazāk tabļetkas rīt, tad būs labāk.
kikjo
laughing.gif Shadowstalker pateica tieši to ko gribēju es teikt, ja pēc dažām laimes stundām krīti desmit stundu depresijā, tad vai nu tiešām tik daudz tabletes rīt nevajag, vai arī tev steidzami ir jāgriežas pie vismaz psihologa, tā var būt nopietna problēma wink.gif
Sarkanais Krūšturis.
Nevajag lietot nenosakāmas izcelsmes vielas, tad nelidināsies pa mākoņiem un nerīsi končas. ermm.gif

Un ja arī lieto, tad vajag šo nepazīstamo vielu ieņemt tik daudz, lai pietiek ilgākam laikam nekā tikai 10 stundām. ermm.gif

Dooh, domā tak ar galvu.. blink.gif
Miss Black Lady
tas jau ir smieklīgi.. grin.gif

ja drīkst jautāt - par kādu laimi tieši Tu runā?
par tām tabletēm tak nebija nopietni ko? laughing.gif
čiepuks
protams nē es tikai prasu kā ir tev
Hēbe
Uhhh... čiepuk,ieteiktu tev citreiz pārlasīt to ko esi uzrakstījusi un padomāt vai citi sapratīs tavu domu pavedienu, būs mazāk pārpratumu. silent.gif Tiešām grūti saprast, vai tu jau iepriekš vari paredzēt, kad tu būsi laimīga un jau iepriekš izdomā,kad būsi nelaimīga? Man ir jautājums tev- ko tu vispār uzskati par laimi ( vai konfektes tiešām ir lielākais laimes nesējs)? Laime lielā mērā ir atkarīga no tā kā tu sevi noskaņo un no pēkšņiem, negaidītiem patīkamiem atgadījumiem.
kikjo
Un ko tu gribēji dzirdēt, ja sabliez tādu tekstu?? Dažreiz nenāktu par ļaunu PĀRLASĪT TEKSTU pirms laid to apspriešanā, jo vienīgais kas man iešāvās prātā izlasot tavu tekstu bija- atkal pokemons narkotikas sarijies.
Gribēji dzirdēt, lai katrs pastāsta savu laimes formulu? Bet tu vari? Man nepatīk rakstīt šādus postus, bet cilvēki, vajag taču domāt pirms kaut ko dara.
Tējas Tantiņa
šodien biju laimīga, jo pirms divām dienām izmetu laukā kaķi, baigais sals un sniegs, kaķis mājās nenāk... a šodien gāju meklēt, un kad atradu, tad biju tik laimīga... i iztiku bez tabļetkām! w00t.gif
Devils*Little*Sister
Nu, jā. Tiešām, čiepuk, labāk padomā, pirms publicē.

Labāk būtu vaicājusi citiem, piemēram:
*Ko viņi uzskata par laimi?
*Kad viņi jūtas laīmīgi?
*Vai neuzskata, ka laime ir jocīga emocija?

u.t.t

Nevis kaut ko samurgot un priecāties.

Napvainojies, bet tikai nākošreiz mazliet padomā! wink.gif
ČoČanga
neko par to nedomāju. manuprāt, šī nav īsti tāda tēma, par ko varētu tā īsti diskutēt.
Blackberry.
CITĀTS(ČoČanga @ 01.08.2007 10:32) *
neko par to nedomāju. manuprāt, šī nav īsti tāda tēma, par ko varētu tā īsti diskutēt.

Piekrītu Čo, samērā bezjēdzīga tēma.
washulis
ja salietojas un ir kaifā, tad nedrīkst ļaut lai tad ir depresija.. jāturpina, bet ja negribi atkarību, tad moška vispār nevajag arī ...
Salomeja
te jau varētu runāt par laimi - kas iegūta salietojoties, vai arī - par laimi, kas nāk iz dzīves.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.