Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Čo Čangas lomas kandidāte
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
http://dailytelegraph.news.com.au/story.js...&storyid=468703
Kā jums patīk pirmā kandidāte uz Čo Čangas lomu ceturtajā filmā?
Man jau patīk!
Vinky


Smuka jau ir, tikai... Pārāk veca. Come on, 4. grāmatā viņiem ir 14 gadi. Un es šaubos vai Daniels Redklifs izskatīsies ar viņu vienā vecumā..

"Harry has his first kiss with Cho in J K Rowling's fourth instalment. She's a key part in Harry's life." Kas tās par muļķībām? Viņš 4tajā grāmatā dabūja bučiņu no Hermiones, turklāt uz vaiga. A Cho ir pavisam cita lieta shifty_a.gif un cita grāmata.
crazy angel
Jaa smuka, un par to Danielu Redklifu es tev Vinky piekriitu! happy.gif
Roviela
Nav ne vainas! Bet par vecumu nepiekrītu - viņa 14 gados izskatījās tieši tāpat kā tagad 19 gados. Un vēl vismaz gadus 10 izskatīsies tāpat! grin.gif Tā ir ar tām Austrumu meitenēm wink.gif
Arwen
Tieši tāda kā es viņu iedomājos laughing.gif
Elentari
Galīgi savādāka, nekā es biju iedomājusies grin.gif
cava
CITĀTS(Elentari @ 11.11.2003 19:43)
Galīgi savādāka, nekā es biju iedomājusies grin.gif

man tā pat.
Nihil
Tieši tāda kā biju iedomājusies. whistling.gif grin.gif
Nightingale
Viņa izskatās tā itkā viņai būtu kādi 20 gadi!
Roviela
Neesi tālu no patiesības! smile.gif Viņai ir 19 laughing.gif
Bet es jau teicu, Austrumu meitenes nemainās, sākot no 12 līdz vismaz 30 gadiem.
Un, kad viņām ir 5 gadi, viņas izskatās 9 gadus vecas (no pieredzes zinu! grin.gif )
aivvv/troll dream walker
nu amn gan nepatiik davai lai ssie meklee citu nav galiigi taada kaadu es biju iedomaajies un ir jau gan tomeer atsskkiriiba 15 vai 20 taa kaa nevajag
Elentari
Tiešām gribas redzēt, kā viņai blakus izskatīsies Redklifs.
Un vispār ... tā filma Kuarona vadībā būs viens liels, liels pārsteigums (lasīt - kaut kas galīgi atšķirīgs no grāmatas)
Eowyn
Nu manuprāt viņa ir tīri normāla (vismaz viena pati). Bet kā bus filmā tas ir cits jautājums.
Elentari
Viņa ir pavisam normāla grin.gif . bet, manuprāt, ne Potera filmaam. Vismaz man liekas, ka tur tomēr jābūt jaunākiem exemplāriem
aivvv/troll dream walker
pilniigi piekriitu un vinnai ir vispaar poteraa jaaizskataas pimiiliigai
Elentari
aha - piemiiliigai , nevis ... khem ... BaarbiJiigai un ModeLiigai grin.gif
Ginger York
Šeit ir neliels raksts par to, ka aktrise parādīsies tikai 4. HP filmā
mazā peciņa
CITĀTS(Ginger York @ 14.11.2003 15:22)
Šeit ir neliels raksts par to, ka aktrise parādīsies tikai 4. HP filmā

Ta biedzot viņu ieraudzīju~ man likās ka viņa būs smukāka
·spid·
nu taa jau man ar likaas, ka meitenei, kas patiik pasham peeteriitim jaabuut izcili skaistai, tachu ko gan no shkjiibacainaas war gribeet..... whistling.gif
Shatered
Paga paga... Čo takču nebija vienā vecumā ar Poteru !!!!... Ja jau viņa salaida ar Digoriju , kas ir septītajā gadā tongue.gif... Viss ir jādomā LOĢISKI... Poteram 14 viņai ap 16-17 ( pēc grāmatas spriežot whistling.gif )...
·spid·
Cho i 16 gadi....
Laimīgā*
nee tongue.gif cho ir jaabuut gadu vecaakai un ''ljoti skaistai''!
Shatered
Nu es takš teicu ka viņa nava vienādā vecumā ar Potheadu ( mīļvārdiņš grin.gif )... Tākā Malfoju trešajā filmā spēlē Feltons kuram ap 15/16 tad kāpēc Čo, kurai grāmatā 16 nevar tēlot cilvēks , kuram 18 ???
Laimīgā*
aj nu gan jau buus OK... kaut gan.......... eem........ nebuus viss tongue.gif. HP filmas nekad nav bijushas labas. un es vinjas bildi taapat neredzu. tongue.gif
·spid·


taada taa Cho
Shatered
Normāla getlost.gif... Lusiju Liu bišķīt atgādina.. Tikai Lusija smukāka tongue.gif
·spid·
kauko s te palasiiju taadu murgainu...
CITĀTS
Remember a few weeks ago when we said to take the rumor that actress Michelle Ang was being considered for the part of Cho Chang with a grain of salt? Michelle Ang has confirmed that it's not true.


& kaa to saprast...?te i siikaak
·spid·
nu & ka tai tantei 18 gadi?! winja neizskataas nemaz tik weca...
aivvv/troll dream walker
nu godiigi sakot galiigi garaam vinna neizskataas peec cco no mana viedoklla vinn pat ne tuvu neliiekas iipassi smuka kautgan man patiik aziaates kaa taadas
crazy angel
Čo izskatās baigi labi!!!!
Vinky
Michelle Ang has confirmed that it's not true

Duh! Jūs lasīt nemākat? wink.gif Viņa ir apstiprinājusi, ka nebūs Čo. Vo tā... it kā jau smuka bija...
·spid·
s jau to uzraxtiiju....
Maardzhastante
sad.gif Zheel, ka nebuus - ljoti skaista shitaa bij:)
aivvv/troll dream walker
paldies dievak ka nebuus un es tur neko nelasiiju manupraat tikai apskatiijos bildi
Flo
mekleeju goglaa atradu taadu m-lapu kur visas cho lomas kandidaates. nu no taam visaaam man patika un likaas piemeerota tikai viena!!!
Endželīna
Man visvairaak Daniela zjeel. Ja vinjam shitaa buus jaabucho... kiss.gif wacko_a.gif sick.gif
Dvēselīte
un ko tad jus teiktu par to, ka iesakuma runa gaja par pasu Vanesu Meyu? vinja jau nu noteikti butu pati piemerotaka kandidate un nemaz NEBUTU par vecu
...Zanish...
Mees kaut kaadaa zhurnaalaa izlasiijaam ka ir jau izveeleeta aktrise no visaam kandidaateem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.