Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniels Redklifs satraukts, ka viņa kailā skatuves debija bū
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Dacy
Daniels Redklifs ir uztraucies, ka viņa kailā parādīšanās uz skatuves būs izgāšanās. «Harija Potera» aktieris nākamgad izģērbsies lugā «Equus», kurā atveidos jaunieti, kuram ir «reliģiski erotiska apsēstība ar zirgiem».

Intervijā «Newsweek» aktieris pastāstījis: «Tā ir ļoti izaicinoša izrāde, un, ja izdosies, varbūt cilvēki sapratīs, ka es varu tēlot arī citas lomas, nevis tikai Hariju Poteru.»

17 gadu vecais aktieris izmisīgi cenšas tikt vaļā no Potera lomas, kas viņu padarījusi par starptautiski atpazīstamu zvaigzni. Daniels paskaidrojis: «Daļa manis vēlas nedaudz sabikstīt cilvēku priekšstatus par mani.»

Tajā pašā laikā «Harija Potera un Fēniksa ordeņa» filmēšanas dēļ pagājušajā svētdienā tika slēgta viena no Londonas lielākajām pazemes metro stacijām — Vestminsteres stacija.
(sun)
Wiss ko waru teikt-taa wieta ir zinjaas newis shite...
*Kokonatiene
Būs grūti tikt vaļā no Potera lomas, jo tā galu galā ir viņa pirmā loma, un pietams labi tēlotā, un atzīsim, TAS IR HARIJS POTERS! No HP tā nemaz nevar tikt vaļā, jo cilvēki jau ir pieraduši redzēt viņu kā HP, un neko citu.
sesila
domāju, no Potera lomas viņš diez vai kādreiz tā pa īstam atbrīvosies... jo lielai daļai pasaules iedzīvotaju viņšuz visiem laikiem asociēsies kā Poters..
Annjuks
Tik valjaa no Potera tela bus LJOTI gruti jo ja mums liktu piem. uzzimet Hariju Poteru tad mes visi zimetu Danielu Redklifu grin.gif ... Pietam vai kads spej iedomaties Hariju Poteru ne ka Danielu Redklifu? Saubos...
Shadowstalker
Es gan nezīmētu Redklifu. Es zīmētu līdzīgāku tam, kurš uz mūsu grāmatu vākiem, bet i to ne tādu pašu.

Par to, ka es zīmēt nejēdzu un tāpat nevarētu saprast, jau gan cits jautājums, hehe.
Fijusska
Man šķiet, ka viņš vienkārši varētu būt pārāk vājas dabas cilvēks. Viņam ir jāsaprot, kas tā ir par lomu, un ka no tās tā īsti vaļā viņam nekad neizdosies tikt, lai ko viņš darītu. Un ja viņš to nesaprot, tad jo sliktāk pašam.

Bet par mani uztraukumu viņam tāpat varētu nebūt, jo es nu noteikti neuzskatu viņu par Hariju Poteru, vienīgi par manuprāt ne pārāk labo filmu aktieri. laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.