Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pasaule bez Gredzenu pavēlnieka
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Elderons10
Kā jūs domājat, kāda būtu pasaule bez Gradzena pavelnieka ?
anhela
tāda pati vien būtu.
Džūna
Kinoļaudīm būtu mazāk naudas XD
Flora
mazāk slavas aktieriem...kaut vai tam pašam Orlando Blūmam...slavu jau lielākoties viņam atnesa taisni Legolasa loma.
par grāmatām runajot, izpaliktu daži fanfiki un iespējams nebutu sarakstiitas dažas citas fantastikas grāmatiņas, kuru autora, kaut nedaudzā mērā ir ietekmējušies no "Gredzenu Pavēlnieka"
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Ne...ne... nebūtu "Gredzena Cauruma".
Sarkanais Krūšturis.
Nekas no tā tāpat nemainītos. Dzīvotu visi mierīgu dzīvi- lasītu HP un sēdētu pie datora... Nu vispār- to ko parasti dara utt. Svinētu Ziemassvētkus un atzīmētu Jauno gadu ar svētku salūtu...
Pasaulē būtu par vienu smadzenes piesārņojošu, piedodiet, mēslu mazāk.
ievuks
Es īsti nezinu, varētu būt tāda pati, bet kādām pārmaiņām jābūt. Droši vien šīs filmas vietā uzņēmtu kādu citu filmu vai seriālu.
Mākoņkaķis Aurēlija
Nebūtu Orlando Blūma - nebūtu Karību jūras pirātu - NEbūtu Džonija Depa*




* APOKALIPSE! crying.gif
Charlotte
Nekas no tā tāpat nemainītos.dzīvotu tāpat kā pirms GP...
ZIZI
Laikam tiešām nekas nemainītos.Tikai būtu pazudusi vēl viena interesanta grāmata.
kenijs
Ne ne jus ko taurina efektu filmu esat redzejushi nebutu pavelnieka vis parvestos pa nko iestatos apokalipse aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....


Nu lab es jokojos nekas nemainiitos un aktieri paliktu tikpat slaveni un holivuda vai kas tur nopelnitu vel daudz naudas un citi rakstniki ispaidodos no citam gramata un visi dzivotu laimigi muz muzos!!!
maichestera
Domāju ka pasaule būtu krietni nabadzīgāka.Jo ja Tolkins nebūtu pievērsies filoloģijai un mudinājis savus biedrus rakstīt,tad nebūtu arī K.S.Luisa un viņa darbu.Un citu rakstnieku..

Flora
CITĀTS
Nebūtu Orlando Blūma - nebūtu Karību jūras pirātu - NEbūtu Džonija Depa*

tas vai ir Orlando Blūms nekādi neietekmē too vai ir Džonijs Deps. Man škiet būtu pat "Karību jūras pirāti", vienigi, Vila lomai butu atrasats cits aktieris.
CITĀTS
Pasaulē būtu par vienu smadzenes piesārņojošu, piedodiet, mēslu mazāk.

Gredzenu pavēlnieks nav smadzenes piesārņojošs mēsls.
Casandry
Pasaule bez gredzenu pavēlnieka būtu tāda pati kā pasaule kurā gredzenu pavēlnieka nebūtu whistling.gif

CITĀTS
Pasaulē būtu par vienu smadzenes piesārņojošu, piedodiet, mēslu mazāk.

Neviens nevienam neliek tās smadzenes piesārņot!(par to smadzenes piesārņojošo mēslu es nespēju tev piekrist lilya! Lai nu kas būtu smadzenes piesāņojošs mēsls) rolleyes_a.gif
Kaķurēgs
Nekas jau nemainītos, ja nu vienīgi tad Kurbijkurne vairs nebūtu HP un GP forums, nebūtu arī šīs diskusijas!:)
The Best Angel
Viss būtu pa vecam, tikai es savas acis pie datora bojātu mazāk.
Nimue
CITĀTS(Liliya @ 22.12.2006 17:56) [snapback]1078525[/snapback]

Nekas no tā tāpat nemainītos. Dzīvotu visi mierīgu dzīvi- lasītu HP un sēdētu pie datora... Nu vispār- to ko parasti dara utt. Svinētu Ziemassvētkus un atzīmētu Jauno gadu ar svētku salūtu...
Pasaulē būtu par vienu smadzenes piesārņojošu, piedodiet, mēslu mazāk.



Šaubos, vai bez Gredzenu Pavēlnieka būtu Poters.
Erasmus
Viss būtu tāpat, ja neskaita, ka nebūtu ļoti daudzu fantasy darbu kā tādu, jo gandrīz visi autori kautkādā mērā ir ietekmējušies no Tolkīna un viņa darbiem.
Orhideja...
Diezgan līdzīga pašreizējai.. nekas dižs noticis nebūtu,... varbūt par dažie,m slaveniem aktieriem un vienu autoru mazak kā arī šis būtu HP forums taču neko lielu pasaules vēsturē GP nav izmainijis... vismaz man tā šķiet...
dark_one
Cilvēki neuzdrošinātos paskatīties uz pasauli savādāk. Neuzdrīkstētos paskaīties acīs saviem grēkiem un atzīties tiem. Nebaidītos tos ievērpt pasakās.
Orhideja...
Hmm es tā padomāju.. tiktiešām vispasaules mērogā nekas daudz mainījies nebūtu.. taču.. varbūt daži cilvēki nebūtu tādi kā ir un ums zustu labas grāmatas bauda.. un varbūt ne tikai to trīs kas ir GP bet arī citu.. taču...
mazza
tad tā būtu mierīgāk priecīgāka, bet tad vairs neviens nezinātu kā ir ja ir viss slikts tongue.gif
Kagura
CITĀTS(Orhideja... @ 08.01.2007 23:27) [snapback]1088335[/snapback]

taču neko lielu pasaules vēsturē GP nav izmainijis...


Tolkīns, pateicoties GP, tiek saukts par fantasy žanra tēvu. Tātad ir gan izmainījis, jo, tā kā GP aizsāka šo žanru, bez tā nebūtu ļoti daudzu fantasy grāmatu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.