Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ir zināms septītās grāmatas nosaukums!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
Lapas: 1, 2
eziic_miglaa
Dž. K. Roulinga savā oficiālajā mājas lapā, ir paslēpusi Ziemassvētku dāvanu: septītās - pēdējās - grāmatas par Hariju Poteru nosaukumu. Šo ziņu apstiprinājuši arī oficiālie grāmatas izdevēji Lielbritānijā - Bloomsbury.

Ja nekādi nesanāk nosaukumu atrast pašam, pamēģini šādi:

1. Jāiet uz JKRowling.com un jāklikšķina uz tur atrodamās dzēšgumijas.
2. Jāuzklikšķina uz durvju roktura gaiteņa galā, kas redzams spogulī. Durvīm būtu jāatveras un tajās - jāparādās eglītei.
3. Jāuzklikšķina uz galveno durvju augšējās daļas - būtu jāparādās Ziemassvētku vainagam.
4. Jāuzklikšķina uz spoguļa augšējās daļas - būtu jāparādās svētku virtenēm.
5. Jāuzklikšķina uz zirnekļu tīkla pie spoguļa - būtu jāpazūd zirnekļa tīkliem.
6. Jāuzklikšķina uz ceturtās vēja stabules, skaitot no kreisās puses, kas redzamas logā, tā uzklikšķinot un velkot pārvēršas par atslēgu.
7. Jāieliek atslēga galveno durvju slēdzenē,lai tās atslēgtu.
8. Durvīm atveroties top redzama paciņa. Jāuzklikšķina uz loka, lai to atvērtu.
9. Paciņā ir "karātavu spēle", kuru spēlējot var atminēt septītās grāmatas nosaukumu, kas ir:

"Harry Potter and Deathly Hallows" (varētu tulkot kā "Harijs Poters un Nāves svētie").
nitro
Interesants nosaukums. Diez šāds bija pieminēts, pie iespejamajiem variantiem pirms tam?
Eriette
Nu tad beidzot! Bet nez ko tas varētu nozīmēt? Atkal kāds smalks zemteksts... rolleyes_a.gif
ZIZI
Man diemžēl neizdevās atrast jauno nosaukumu. sad.gif
Edzinsh
Burtiska tulkošana tiešām šeit laikam īsto nozīmi tomēr neatklās. smile.gif Man prieks, ka ir kādas jaunas ziņas. Žēl, ka tuvojamies beigām, bet ziņkārība liek sevi manīt arīdzan.

Eriette
sad.gif man tā 4. vēja stabule neklikšķinās, pilnīgi nereaģē!
Nez kad būs īsti jaunā grāmata, Roulinga jau pusē ir?
anhela
ew, man durtiņas neveras vaļā... crying.gif
CITĀTS
Nez kad būs īsti jaunā grāmata, Roulinga jau pusē ir?


šodien tak Bez tabu teica, ka grāmata ir pabeigta!
Rydelhouse
yahoo_a.gif yahoo_a.gif LABAIS!!!!!!!!! tagad tikai jaauzzina latviskais tuulkojums un mees jau uzzunaasim DAUDZ vairaak par graamatu w00t.gif w00t.gif
Fantomass
Bišķiņ debils nosaukums pēdējai grāmatai ermm.gif
Laupītājmeitēns Ronja
nu nedomoāju, ka JKR ir pabeigusi:
a) viņa pati pirms pāris dienām (laikam 19. dec) sacīja, ka tikai rakstot vēl ainas, kuras dažas bija plānojusi pat 12 gadus..
b ) viņa ir sacījusi, ka strādā vēl ļoti daudz, raksta..
c) JKR saits būtu pirmais, kas paziņotu, ka kaut kas ir pabeigts
d)un to noteikti zinātu mugglenet un/vai TLC

wink.gif

toties par nosaukumu dikti jauki..
Edzinsh
Šitās "Bez tabu" ziņu tendences mums jau ir zināmas,- ko tik tur Roulinga pati par sevi un Poteru neuzzinātu. Man vislabāk patika, kā ar pilnīgu pārliecību tika teikts, ka Harijs pilnīgi noteikti septītās grāmatas beigās mirs, tā kā- labāk skatieties šeit. smile.gif
Dark Phoenix
Man patīk nosaukums! happy.gif
Bad_Enny
Interesants nosaukums, ko tur piebilst. grin.gif Un tomēr, gribētos beidzot dabūt savos nagos pašu grāmatu smile.gif
Nosaukums bez grāmatas nekas nav :s
karralá
Nevajadzēja nevajadzēja nevajadzēja zem instrukcijām uzrakstīt to atrisinājumu! sad.gif nekāda prieka. uz mirkli. bet bija forši. kā tulkojas nosaukums uz latv.val?
Mākoņkaķis Aurēlija
Sekoju visiem spoileros norādītajiem soļiem, taču pēc tam kad noklikšķināju uz "atslēgas - stabules", man viņa nevelkas. Burtiski
Kas par vainu?
karralá
Nezinu, man gan velkas. sākumā nospied uz viņas, lai pārvēršas atslēgu, tikai tad velc uz durvju caurumu. varbūt tu vilki uzreiz?
Hikari
interesants nosaukums smile.gif Bet diemžēl saskāros ar to pašu problēmu- man atslēga arī nevelkas, centos no visām pusēm, atslēga tikai vējā kustās... unsure_a.gif
Laululintu
Nosaukumam nau ne vainas, bet bet... man arī nesanāk ar to atslēdziņu! Kāpēc vēja zvans pārvēršas zizlī un tad nekust ne no vietas??? unsure_a.gif
Sabija
CITĀTS(annitre @ 22.12.2006 22:00) [snapback]1078681[/snapback]

bet bet... man arī nesanāk ar to atslēdziņu! Kāpēc vēja zvans pārvēršas zizlī un tad nekust ne no vietas??? unsure_a.gif

jā,man arī tas pats - nesanāk to tur (tā ir atslēga?) aizvilkt līdz durvīm. ermm.gif
shocked mouse
njā..interesants nosaukums!


CITĀTS
man arī nesanāk ar to atslēdziņu! Kāpēc vēja zvans pārvēršas zizlī un tad nekust ne no vietas???



savādi. man gan viss sanāk..nu vnk uzklikšķini un joprojām turot piespiestu kreiso peles taustiņu velc uz durvju atslēgas caurumu to atslēgu..visam itkā ir jāsanāk..ja nesanāk tad varbūt kautkas nav izdarīts līdz galam pirms tam?
Mis_Stress
tieshtaa-viss sanaak, vismaz man, no saakuma tikai vainags negribeeja raadiities smile.gif
Zhachhiic
[spoiler]'' Harijs Poters un nāves svētītais ??[/spoiler]? (nezinu kaa jums bet man tas liekas nedaudz dīvains bet taa varētu būt, vismaz zinu ka pirmais vārds ir saistīts ar naavi tieshi piemeerots 7 grāmatai grin.gif:D )
Seila
Interesanti. Izdevās izpildīt pilnīgi visu. Vispār ļoti jauka un patīkama dāvana no Roulingas kundzes smile.gif
Laululintu
ĀĀĀ, (krīt panikā), bet kāpēc man joprojām nesanāk? Laikam esmu stulba vai kā, bet tā "atslēga" neko pat netaisās slēgt.
shocked mouse
CITĀTS
ĀĀĀ, (krīt panikā), bet kāpēc man joprojām nesanāk? Laikam esmu stulba vai kā, bet tā "atslēga" neko pat netaisās slēgt.



nu..pārlasi vai patiešām esi visu izdarījusi..
ja nesanāk tad pamēģini vēlreiz, un vēlreiz. grin.gif gan jau galu galā sanāks..


CITĀTS
[spoiler]Harijs Poters un nāves svētītais[/spoiler]


tā sanāk latviski tulkojot? omg..intriģējoši grin.gif
Mattiass
Ja tiki līdz atslēgai, uzklikšķini uz tās, un tad, nelaižot vaļā nospiesto peles taustiņu, velc atslēgu uz slēdzeni (pārvieto kursoru, atslēga kustēsies līdzi), tieši virs slēdzenes atlaid peles pogu, atslēga tajā ieslīdēs un pagriezīsies. wink.gif
Aimī
Bāc. man arī nesanāk tikt tālāk par to atslēgu. Bet tur jav tā lieta, ka , kad es uzklikšķinu tipa uz tās 4. stabules un neatlaižu, viņa nepārvēršas atslēgā, tikai tad, kad taustiņu atlaiž. Un vēlreiz klikšķinot un velkot, tā atslēga nekustas līdzi pelei.. !! huh.gif
Īvs
CITĀTS
'' [spoiler]Harijs Poters un nāves svētītais [/spoiler]??? (nezinu kaa jums bet man tas liekas nedaudz dīvains bet taa varētu būt, vismaz zinu ka pirmais vārds ir saistīts ar naavi tieshi piemeerots 7 grāmatai grin.gif )


[spoiler]H.P. un Nāves Svētie (nevis Svētītais..) [/spoiler] wink.gif

nosaukums ieintriģējošs, bet katrā ziņā saistīts ar nāvi... laughing.gif
Laululintu
The same ^^. Ak, mēs nelaimīgās!!! sad.gif
Fijusska
Varbūt [spoiler]"Harijs Poters un ārkārtīgi svētītie"? grin.gif vai "Harijs Poters un nāvējošie svētie" [/spoiler]. Man nez kapēc vairāk liekas pa to [spoiler]nāvējošo[/spoiler]. Bet vispār tāds ... mjā. Tas bija tik paredzami kā tas, ka man kājās divas zeķes, ka uz zsvētkiem būs šis nosaukums . Bet skaists gan tas nosaukums. smile.gif
Antons Ego
man labāk patīk [spoiler]deathly kā liktenīgs[/spoiler].
kniburiene
Nē...
Man arī atslēga nekust ne no vietas...
Un nosaukums - ne šāds, ne tāds. Tāds - parasts. Kāpēc jājauc kopā svētais un nāve? Izklausās ļoti svešādi un baismi un rada pavisam atšķirīgu noskaņu nekā iepriekšējās grāmatās. Man arvien vairāk liekas, ka septītais sējums ļoti atšķirsies no pirmajiem tieši noskaņas ziņā.
arturchix
Nu kāpēc nosaukums nevarēja būt daudz skaidrāks? Piemēram, "Harijs Poters un galvenā varoņa bojāeja" (HP GVB) vai arī "Harijs Poters un klavieres, kas uzkrita Voldemortam" (HP KKUV)? Pašreizējam nosaukumam mans tulkojuma variants bija [spoiler]"Harijs Poters un svētie nāvēži" - acīmredzot Harijam izdosies kādu nāvēdi pārvest savā ticībā [/spoiler].

Visticamākais, latviskais tulkojums būs [spoiler]"Harijs Poters un nāvējošā svētība" vai arī "Harijs Poters un liktenīgā svētība" . Aizvietojiet "svētība" ar ko gribat, taču izskatās, ka Harijs līdz pensijai nenodzīvos. Vai arī šī Harija svētība izrādīsies nāvējoša/liktenīga Voldemortam, un varbūt vēl kādam.[/spoiler] Un kur mēs nonācām? Atkal turpat sākumā!
Tējas Tantiņa
CITĀTS
Pašreizējam nosaukumam mans tulkojuma variants bija [spoiler]"Harijs Poters un svētie nāvēži" - acīmredzot Harijam izdosies kādu nāvēdi pārvest savā ticībā[/spoiler].


[spoiler]Nāvēži?- nāvēži ir deatheaters, bet deathly- nāvejošs. [/spoiler]

nu, es labāk netulkošu un gudri nespriedīšu kas un kā. tad jau redzēs.
manpatīksuņi
TĀ IR LABĀKĀ DĀVANA EVER!
Atkal sākas stress un nepacietība!
Deepeyed
variaacijas tulkojumam ir daudzas.. kaads teica, ka tas tiks izveerteets peec satura un tad jau redzees.. man patiik shis nosaukums.. [spoiler]naave un sveetiiba[/spoiler].. nu.. tjipp.. viskas skaisti skanosh var buut.. laughing.gif
karralá
man atkal stipri vairāk šķiet, ka tulkot varētu nevis tieši - [spoiler]"Nāves svētie", bet gan kaut kā mazuliet savādāk. piemēram, "Nāves svētījums" vai "Nāves vēstījums" [/spoiler]-atceroties to, ka ne visu taču tulko tieši! Taisni biežāk ir mazliet jāatvasina, jāpajauc...
SilverDove
Kad tā grāmata iznāks?
Edzinsh
Iznākšanas datums ir nākamā lieta, par ko ļoti prāto un min. Taču oficiāli izziņots tas vēl nav. Manuprāt, - drīzumā būs.
Un vēl - grāmatas nosaukumu, lūdzu, pagaidām vēl lieciet spoilera veidā, t.sk. arī jūsu variācijas - neizbojāsim, tā teikt, citiem pārsteiguma momentu. smile.gif Priecīgus Ziemassvētkus visiem! grin.gif
shanty
man ar veeja zvans nekust ne no vietas.. grin.gif
daudzi ir izskaneejushi mineejumi par to, ka shii graamata buus pilna ar paarsteigumiem un vispaar buus savaadaaka kaa paareejaas.. tad jau redzeesim.. smile.gif
Daniels_Redclifs
bljaaviens, kaa juus te piespamojushi esat.. grin.gif laughing.gif nosaukums ar dikti interesants, varam secinaat, ka muus gaida daudz naaves... grin.gif diez gan interesanta daavan mums uz z-sveetkiem, bet nu paldies, ceru, ka tas nav nekaads apriilja joks! grin.gif
Purpur
Man nekas neizdevās ar vēja stabuli...
Vislabāk patīk [spoiler]''H.P. un Nāves Svētie'' [/spoiler]variants.
Galu galā uzzināsim kāds tas tiešām ir.
Dark Phoenix
Man viss sanāca un es tiku līdz tai dāvanai. smile.gif
Siri
Tā, visiem, kam nesanāk ar to atslēgu (man bija tas pats): kad ieejat jkrowling.com, obligāti izvēlieties Britu versiju (Enter site ar britu karodziņu), jo iekš Accessibility Enabled Version ir kaut kāds lags ar to atslēgu.

Es iegāju britu versijā un beidzot dabūju to atslēgu. smile.gif Starp citu, ceļu līdz atslēgai atradu pati, go me! ( happy.gif )

Nosaukums... diezgan jocīgs. Un neko labu nevēstošs.
Laululintu
Oo, danke. Tagad viss sanāca.

P.S. Visticamāk laikam nosaukums tiks tulkots kā [spoiler]''H.P. un Nāves Svētie''[/spoiler] .
Antons Ego
ja godīgi, noasukums ir pietiekami debīls, lai būtu kaut kāda burvestība.
Minki
Ja godīgi, jūs varat minēt un teikt savus variantus cik vēlaties, iztulkos viņi kaut kā pavisam citādi! Tur noteikti būs kaut kāds āķis. Angliski jau izklausās valdzinoši! happy.gif Man patīk. Tieši tāds, kāds vajadzīgs attiecīgās noskaņas radīšanai. smile.gif
arturchix
Filozofu akmens - viens objekts vienskaitlī
Noslēpumu kambaris - viena atrašanās vieta vienskaitlī
Azkabanas gūsteknis - viena persona vienskaitlī
Uguns biķeris - viens objekts vienskaitlī
Fēniksa ordenis - viens grupējums vienskaitlī
Jauktasiņu princis - viena persona vienskaitlī

Es te sāku domāt, ka septītās grāmatas nosaukums varētu būt kāda jauna atrašanās vieta, kur norisināsies izšķirošie notikumi, nosaukums izklausās arī mazliet līdzīgs Godrika gravai angļu valodā. Kaut kā šaubos, ka nosaukuma nozīme ir tik vispārīga, ka to varētu attiecināt uz vairākiem.
Edzinsh
Mana versija:
[spoiler]Deathly hallows = liktenīgā svētība, t.i. - svētība, ko Harija māte mirstot nodeva Harijam un kas izglāba viņu no nāves, izrādīsies liktenīga Voldemortam. Mīlestība.[/spoiler]
karralá
CITĀTS(Siri @ 23.12.2006 21:04) [snapback]1079027[/snapback]
Nosaukums... diezgan jocīgs. Un neko labu nevēstošs.
Tieši manas domas. ermm.gif
Roulinga taču tik ilgi to domāja un tiešām varēja pacensties sagādāt ko patīkamāku mums uz Ziemassvētkiem. Man nepatīk šis nosaukums. tongue.gif Varēja būt kaut kas foršāks. grin.gif

Khmm, minējums - varbūt īstenībā [spoiler]Deathly hallows ir kāda horkrusta atrašanās vieta?[/spoiler] ermm.gif


Edžiņa minējums ir ļoti pat ticams. happy.gif

Neaizmirstam par spoileriem - pagaidām. /E./
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!