Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Zīlēšana
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Lapas: 1, 2
Hēbe
Vai jūs ticat,ka kārtis var paredzēt nākotni(piemēram,tās pašas taro kārtis)?Vai arī jūs esat izmēģinājuši kādu citu zīlēšanas veidu un tas sniedzis neparastus rezutātus(piem.zīlēšana tējas/kafijas biezumos)?Neticat,ka nākotne ir paredzama?Pati esmu mēģinājusi zīlēt ar kārtīm...piepildījās tikai daļēji,bet tur jau bieži ir tādi skaidrojumi,kas der gandrīz jebkurā dzīves gadijumā.
Gribu dzirdēt jūsu viedokli un pieredzi ar zīlēšanu. wink.gif
Sol Invictus
taro ? nezinu, parastas kārtis varbūt, mana māte tic, tikai knifs tāds, ka viņai lika pazīstama tantiņa, ne jau viss piepildījās un dažs noteikti piesauks pašsuģestiju
Louhi
Tā lieta interesē jo ar to aizraujas draudzene un ir diezgan interesanti-skatīties kāds iznāks rezultāts!
Bet es neticu un nekad arī neesmu ticējusi!
Roviela
Nē. Neticu. Kopā bērnu dienām lieku pasiansus, ko tikpat labi var saukt par zīlēšanu. Bet pilnīgi nekad nekas nav noticis atkarībā no tā, iznāca pasianss vai neiznāca.
Vispār neticu ne kāršu likšanai, ne tējas vai kafijas biezumiem, ne kristāla lodei.
Tieši tāpat kā horoskopiem tongue.gif

Tieši tā - pārsvarā ir skaidrojumi, kas der pilnīgi visiem, vai arī attiecināmi bezmaz uz visu ko. Neviens zīlnieks, ja vien ir pie pilnas saprašanas, neparedz neko precīzi. Kā tur bija ar to slaveno paredzējumu - "Ja pāriesi upi, izpostīsi lielu valsti"? Un kā bija ar to nelaimīgo pareģi, kas bija publiski pateicis, ka nomirs tajā un tajā dienā? Bija spiests izdarīt pašnāvību, lai nezaudētu labo slavu.
Charlotte
par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...
Roviela
CITĀTS(melnā dālija @ 21.12.2006 21:11) [snapback]1078149[/snapback]

par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...

Nē, ne ar taro kārtīm, bet parastajām. Arī ir daudz veidu, kā tās izlikt, un kā to skaidrot, ja vēlas izmantot zīlēšanai. Un ir vēl visādas citas kārtis zīlēšanai arī.
maichestera
Domāju ka tādas lietas pastāv.Ja jau cilvēki redz pravietiskas vīzijas,tad var izzīlēt uz kārtīm ar'.
Jautājums-vai vērts ir iesaistīties tādās padarīšanās.
Roviela
CITĀTS(maichestera @ 21.12.2006 23:45) [snapback]1078233[/snapback]
Ja jau cilvēki redz pravietiskas vīzijas,tad var izzīlēt uz kārtīm ar'.
Un kāds šīm divām lietām ir loģisks sakars?
No aplama apgalvojuma drīkst secināt VISU. Es neesmu pārliecināta par pravietisku vīziju esamību. Jā, tieši tā - par tādu vīziju, kas būtu piesaistītas konkrētai vietai, konkrētam laikam un konkrētām personām, nevis - "redzēju ugunsgrēju - būs slikti!" un pēc tam, jebkurā nākotnes brīdī uzzinot, ka kaut kur bijis ugunsgrēks, un pat ne ugunsgrēks, bet, piemēram, plūdi, iebļauties - "es taču teicu, ka tā būs!". Muļķības. Jebkurš kāršu licējs ar pieredzi (tāpat kā īsti profesionāls psihoterapeits) jebkuram tā izskaidros rezultātu, ka šis jebkurš vienmēr varēs piemeklēt sev pareizo atbilstību.
Līdzekļi - kārtis, lode, u.tml., šai procesā nemaz nav svarīgi. Tie ir efektam un virzienam, kādā sākt runāt.
Elfija
Ticu, ka ir cilvēki kuri prot zīlēt un izzīlē tavu nākotni tādu kāda tā arī būs, bet tie par pasauli apkārt nemētājas......tā nu ir smile.gif . Pati neesmu zīlējusi ne ar kārtīm, ne citādi tāpēc nevarēšu kaut ko piebilst... smile.gif
Pūķēns Sāra
Zīlēšana, zīlēšana, zīlēšana vārds jau labi skan un nodomi ar to saistīti arī var būt labi, bet vai tas mums ko dos? Vai tas, ko mums dos, ja uzzināsim kādu nelaimi? Nē, nē un atkal nē šeit man gribas teikt kādu teicienu "Mazāk zināsi, labāk gulēsi" vai kaut kā līdzīgi tas bija. Kāds labums, ka uzzināsim savu vīra vārdu vai izskatu? Kaut runāsim par pārsteiguma efektu! Kur paliek pārsteigums, kad tu jau iepriekš zini dāvanas saturu? Tas vienkārši nav, tāpat var arī būt ar notikumu paredzēšanu, ja tu zināsi kāds būs tavs mīļotais cilvēks, bet neizrādīsi interesi par viņu, jo zini, ka tas tev tāpat lūgs roku, viņš tevi var pasūtīt pāris mājas tālāk tavas aukstās uzvedības dēļ. Un jau nerunāsim par gadījumiem, kuros cilvēki var uzzināt notikumu [visbiežāk nelaimi] un cenšoties to novērst tikai izveido to. Tātad rodas jautājums vai pati zīlēšana var nest, ko labu, bet ja tā godīgi, tad tas jau ir cits stāsts.


Runājot par manu privāto ticību, tad agrāk, kad vēl biju jaunu [Un tagad esmu ļoti, ļoti veca laughing.gif ], es tam visam ticēju. Liku kārtis, vilku svītriņas un zīlēju ar ķēdīti un gredzenu, bet tagad jāsaka, ka esmu zaudējusi visu ticību un uz to skatos kā uz bērnu spēli. Protams dažkārt salieku pasiansu, bet kā tādu spēli laika kavēklim, kura man tā arī tika iemācīta, kā spēle.
Vēl pie tam, man mājās ir tādas kārtis [liekas mūžvecs, vēl no vecmāmiņas laikiem], kurām virsū ir zīmējumi un tad tiem skaidrojumi. Īsāk sakot gribēju teikt, ka viņas jaucos ir jāuzdod jautājums un tad tās atbildēs, bet parasti, kad jaucu es un, piemēram, jautāju par mīlestību, viņas atbild par naudu vai otrādāk, bet nekad uz to jautājumu, kuru uzdodu, tādēļ kam lai tad es ticu? Protams, ka ne zīlēšanai. Uzskatu, ka ar to, protams, var aizrauties, bet man lūdzu nemaļaties virsū ar šo murgu.
Cecilia
zīlēšana vienmēr ir vilinājusi cilvēkus, un kā nu ne, mums (nu, vismaz lielākajai daļai) patiesībā gribas zināt, kas notiks, lai varētu mēģināt sagatavoties un novērst iespējamos sliktos notikums. protams, arī man pašai, bet arī tad, kad biju maza, neticēju visām tām skaitīšanas, gredzenu un vēl sazin kādām sieviešu kārtas būtņu izgudrotajām spēlītēm. bet tās vienmēr sagādāja izklaidi, sevišķi draudzeņu barā, vienmēr viela pārrunām, kad esi ''pareģojis'' to vai šito, vai kaimiņujuris tevī iemīlēsies vai nē. bet zinu, ka mana māte gan spēj pareģot ar visparastākajām kārtīm. arī man pareģojusi, tikai vienuvienīgu reizi pirms gadiem 6;7.

un viedie sapņi. tiem gan ir jāuzticas. esmu redzējusi vairākus sapņus, kuri tiešām ir pēc tiem īstenojušies. un jā, arī ar reālām vietām un reāliem personāžiem.
unciz
Kārtīm daļēji ticu. arī tām savādākajām zīlēšanām daļēji ticu ja zīlē tads cilvēks kuram no tā visa ir kaut kāda saprašsana.
pašai kārtis liktas vienu reiziun vispār bija diezgan precīzi...
CITĀTS(melnā dālija @ 21.12.2006 21:11) [snapback]1078149[/snapback]

par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...
un kāds tad tas zīlēšanas veids ir?
Devils*Little*Sister
Daudz neesmu zīlējusi un īpaši neticu, ka tas, ko pasaka kārtis, varētu piepildīties.
Vārbūt pie īstas zīlnieces kas patiess varētu sanākt, bet ne jau pašai zīlējot.
Chiekurz
ir sanācis būt pie zīlnieces. viņa pēc kkā cita zīlēja, pēc rokām šķiet. iznākums mani mazliet šokēja, jo pēc laiciņa tas piepildījās. nekad vairs pie tādiem zīlniekiem neiešu. paliek neinteresanti dzīvot grin.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Neticu zīlniekiem, kas reklamējas . Nepatīk man tie komerciālie radījumi.
Aimī
Es neticu. Neticu, ka var izzīlēt nākotni, likteni. Viss ir atkarīgs no mums pašiem un mēs nosakām savu turpmāko dzīvi, nevis kkādas kārtis vai kafijas biezumi krūzītē. Manuprāt, nav nekādas jēgas iet pie zīlnieces un tad katru turpmāko notikumu analizēt un saistīt ar izzīlēto. Tad jau labāk dzīvot neziņā...
Salomeja
Atklati sakot neesmu par sevi parliecinata. laujos mirkliem. Ja, ir reizes, kad itkaa ticu kaartiim ja vinas ir labveligas, bet ja vesta kaut ko sliktu censos domat, ka ta nav patiesiba. iespejams ta es tikai censos sevi pasargaat un nedomaat par nelaimeem... ermm.gif
Vespertilio
Atsevišķos gadījumos ticu, bet ne tam, vai nākotne būs tāda vai šitāda. Ja es jautāju kārtīm par sevi pašu, vai par situācijas (kas saistīta ar mani) raksturojumu, tad ņemu vērā, ko kārtis saka. Bet arī nekad nedomāju, ka viss ir tieši tā un ka viss ir nolemts. Par nākotnes paredzējumiem... uzskatu, ka tas, ko kārtis (vai da jebkas cits) pasaka par nākotni, ir tikai viena varbūtība, kas piepildīsies, ja es turpināšu būt tādā pašā garstāvoklī un turpināšu rīkoties tādā pašā stilā - vai nu tik pat aktīvi visur iesaistīšos, vai arī palikšu tik pat pasīva. Zīlēšana var kaut ko pateikt par sevi pašu, man tā palīdz izprast, kā jūtos un ko vēlos, tā sniedz manu novērtējumu no citas puses.
Bet, kas attiecas uz zīlniecēm, es stipri apšaubu, vai viņas var ko palīdzēt - bieži vien viņas ne tikai noplēš naudu par kāršu izlikšanu, bet arī iestāsta cilvēkam, ka ir uzlikti nez kādi lāsti un ka tos var par attiecīgu samaksu noņemt.
Ja man zīlē kāds cits cilvēks, nekad neuztveru to pasākumu nopietni - vienkārši ir par ko pasmieties un pabrīnīties.
Hikari
Trīs gadus atpakaļ es aizrāvos ļoti ar zīlēšanu Man mājās stāvēja Taro kāršu komplekts un es kaut kā nejauši iesāku un man patika. Dīvainākais bija tas, ka viss, ko tajās saskatīju bija patiesība un vēlāk vai ātrāk- piepioldījās. Nolēmu savas prasmes pārbaudīt. Aizgāju ar tām uz klasi, ja nu kāds gribēs, lai pazīlēju, tad tikko kā sāku iet videnē un zināju, ka daudzus klases biedrus nemaz nepazīstu, gribējas pārbaudīt, cik precīzi es visu to varu pateikt. Izzīlēju vienai meitene un viņa pārsteigti manī skatījās un teica- bet lielākā daļa, ko Tu teici par to, kas ja uir bijis un ir ir taisnība. Es biju pārsteigta.
Es uzskatu, lai ļoti labi zīlētu, vajag vismaz gramu intuīcijas. Nu, patiesībā jau daudz vairāk, jo daudz kas ir atkarīgs tieši no tā. Es nelasu Taro kārtis pēc to skaidrojumiem, es to kkā vnk pati saskatu, protams, zinot, ko apmēram katra kārts simbolizē, ne jau gluži uz dullo. Ar parastajām kārtīm zīlēt nepatīk. Vēl es mēdzu zīlēt (agrāk gan) ar kalnu kristālu, tas gan ir sarežģītāk, jo bieži viet tas uzņem zīlētāja paša auru un atbilde ir atkarīga no cilvēka domām, pat ja tās domas nav izvirzītas priekšplānā, aka, ir noglabātas zemapziņā. Vairs nezīlēju. Kapēc? Esmu sapratusi, ka mānā dzīvē tam nav jēgas. Bet, ja kāds palūdz, tad jau pazīlēju gan ^^ Un es ticu tikai tam, ko pati esmu izzīlējusi. smile.gif
Elderons10
Es zīlēšanai neticu kautvai ir ļoti daudz gadijumi, ka zilēšana izrādas pareiza. Man vienkārši vism vaig zinātnisku iskaidrojumu.
Christina
Man nešķiet,ka tam būtu diži jātic, bet reizēm, var arī ticēt. man neviens nopietns zīlnieks,kā pats sevi sauc, nav zīlējis. ākstīšanās kopā ar meitenēm neskaitās, ja runājam par nopietnu pareģošanu ar kārtīm, plaukstas, vai brokastu tējas! Nedomāju,ka kādreiz kādam šamanim or something like that ļaušu sev ko zīlēt. Vienkārši neuzticos tādiem cilvēkiem. Vai tas ir tikai šarlatānisms? Nezinu!
Kognakschwenker
nekad neesmu ticējusi zīlēšanai, tas ir tikai vēl viens veids, kā cilvēkiem iekasēt naudu. wink.gif

bet ākstīšanās brīžiem pārveršas riktīgā rēkšanā. grin.gif
gone away
Ticu tikai dazhiem ziileetaajiem un paaris ziileeshanu veidiem. Neaizraujos, un parasti ticu tikai pozitiivajaam lietaam. Bet vispaar, tik ljoti jau nemaz neticu naakotnes iziileeshanai, jo uz daudziem cilveekiem visaadi horoskopi un tiri-piri iedarbojas kaa placebo efekts. silent.gif
Princese uz zirņa
Domāju, ka ir divu veidu zīlnieki - tie, kas tiešām var izzīlēt un šarlatāni, kas kāš naudu. Ticu tam, ka cilvēks, kurš tiešām spēj, var izzīlēt nākotni.
photozõõm
mmm. lieta kā tāda, ka cits cilvēks tevi zilē ir forša. māsīca vienreiz zīlēja ar kārtīm, ticēt neticu, bet interesanti. pats arī zīlēju māsīcai nu forša sajūta. happy.gif dažReiz tuvu patiesībai ir nu izredzētā zīlēšana. wink.gif
Soleisa
Man ar nešķiet ,ka būtu jātic kaut kādām kārtīm.
Cilvēks tāpat nespēj mainīt to,kas viņiem ir lemts.

Tomēr ir interesanti zīlēt un sadomāties nezin ko.
Esmu zīlējusi un man arī ir zīlējuši, bet parasti nekas nepiepildījās.wink.gif
washulis
nu es domāju ka tie, kas māk zīlēt, tie arī var paredzēt nākotni, bet ja kaut kas nepiepildās, tad var secināt, ka likteni var mainīt...
Klāra
neticu.
domāju, ka tas, ko izzīlē, ja piepildās, tad tikai tāpēc, ka cilvēks to gaida un domā, ka tā būs, īpaši jau sliktās lietas.
Dāvids
Manc domāt, ka nākotne mainās mūsu (un ne tikai mūsu) rīcības rezultātā (ir reizes, kad pareizi izzīlēto iespējams izmainīt)... Nezinu cik tas ir pareizs/precīzs/patiess, bet mani savlaik ieinteresēja šis raksts par "kvantu matēriju".
Nadīna
neticu. Agrāk ar to noņēmos, bet tas ir tā, izliec kaut kadas kārtis un redzi, ka kaut kas slikts notiks, tad arī savā dzīvē visu laiku meklē to apsolīto slikto atgadījumu. Es labākajā gadījumā par to aizmirsu. grin.gif
Mattiass
Lai kā tur arī nebūtu, zīlēšana kā tāda ir tizla nodarbe. Tajā ziņā, ka, tā vietā, lai mēģināt atbildes izzīlēt, labāk pašam tās izdomāt. Lielāka iespēja, ka sanāks kas jēdzīgs, turklāt pats varēsi atbildēt uz jautājumu — a kāpēc es vispār darīju to un to.
Akvarelis
Pavisam absolūti neticu. Blēņas, slima suņa mirgi vai vēl kā to nosaukt, bet par nākotnes pareģošanu zīlēšanu nevar nosaukt. Manuprāt.
Ungaarijas ragaste
CITĀTS(Mattiass @ 03.06.2008 17:33) *
Lai kā tur arī nebūtu, zīlēšana kā tāda ir tizla nodarbe. Tajā ziņā, ka, tā vietā, lai mēģināt atbildes izzīlēt, labāk pašam tās izdomāt. Lielāka iespēja, ka sanāks kas jēdzīgs, turklāt pats varēsi atbildēt uz jautājumu — a kāpēc es vispār darīju to un to.

Nu es zīlēšanā saskatu izklaides iespēju, kad nekā cita nav ko darīt. Cik viss izzīlētais ir ticami? Tik, cik pamatīgi tam notic.
Katrs pats sava likteņa kalējs un zīlēšanā atklātais ir vien atsevišķa iespējamā ceļa raksturojums. Tāpēc jau tā ir zīlēšana, ka neprecīza un tu nevari skaidri noteikt būs vai nebūs.
Atceros, agrā jaunībā ar draudzeni izklaidējāmies zīlēdamas, cik procentuāli nopietni mūs mīl konkrēti džeki. Lieki teikt, ka katru reizi skaitlis sanāca savādāks, bet visādi citādi, laba izklaide.
bengalaas
Domāju, ka nākotni var iztēloties kā sazarotu koku, un ceļš uz galotni ir atkarīgs no katra pieņemtajiem lēmumiem, līdz ar to nav tādas vienas, konkrētas nākotnes.

Taro kārtis strādā ar arhetipiem cilvēka zemapziņā, ļauj tiem piekļūt un strādāt ar šo resursu, tādējādi ļaujot labāk apjaust tagadnes situāciju. Un izprotot tagadni, ir iespējams apzināti pieņemt lēmumus par nākotni.

Neesmu mēģinājusi, bet pieļauju, ka līdzīgā veidā noteiktus arhetipus (skaidrojumu kompleksus) var piesaistīt arī parastajām spēļu kārtīm, lai gan tie nebūs tik izteiksmīgi (kas gan jums nāk prātā, skatoties uz pīķa trijnieku?)

Taro, tāpat kā Lenormanas kārtis pa lielai daļai ir instruments sevis izzināšanai, nevis nākotnes zīlēšanai.


Jo tālāku nākotni cenšas izzīlēt, jo dziļākā sviestā var iekulties, jo kaut kur pa vidam cilvēks var gluži vienkārši izlemt citādi un... dabūt sev pavisam citādu nākotni.
Nakts karaliene
Agrāk es arī neticēju. Tad mana draudzene man pāris reizes izzīlēja un tas gandrīz par visiem 100% piepildījās. Un viņa man lika kārtis arī par lietām, par kurām es vņai nebiju stāstījusi. Tagad zīlēju arī pati.
Zīlēšanu nedrīkst uztver vienkārši kā spēli, jo ir teikts, ka ar taro kārtīm vai arī parastajām, ja grib zīlēt, nedrīkst pirms tam spēlēt.
Ļoti daudzas zīlnieces liek cilvēkam samaisīt, pārcelt kārtis. Tad zīlēšana notiek caur pašu cilvēku un ir iespējams pateikt tiezgan precīzi, bet no tā nva nekādas jēgas, jo pateiks vienkārši to, ko pats cilvēks domā. Pirms katras zīlēšanas reizes ir jānosaka caur kādiem spēkiem tas tiks darīts. Padomi "no augšas" ir daudz vērtīgāki nekā vienkārši izlikta zemapziņa. Kārtīm pieksarties drīkst tikai pats zīlnieks.
Zīlēšana tiešām norāda vienkārši sagaidāmo nāktni pie pašreizējiem nosacījumiem. Ja cilvēks kaut ko maina, tad nakotne arī mainās, tāpēc zīlējot tiek teikts nevis "notiks tas un tas", bet "tev labāk vajadzētu darīt tā un tā, lai varētu labāk tiktu galā ar situāciju".
Vairāki cilvēki, kam esmu zīlējusi ir bijuši pārsteigti par to, cik precīzi reizēm pasaku kas ir kā. Liela daļa vienkārši baidās. Bailes vispār ir vienkārši nezināšana un lietu neizprašana.
Euphemia
Nu, to, kā ir labak vai pareizāk zīlēt, nosaka tikai zīlnieks pats, vadoties no savas pieredzes un zināšanām... nu jā, mana pieredze ir līdzīga kā Nakts Karalienei, arī man ir precīzi izzīlējuši un tagad zīlēju pati, un prieks, ka vismaz kaut kā arī cilvēkiem palīdzu, vismaz viņi tā saka...

Jā, principā jau viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti tam visam tici.
Krisis
CITĀTS(Euphemia @ 29.06.2008 00:04) *
Nu, to, kā ir labak vai pareizāk zīlēt, nosaka tikai zīlnieks pats, vadoties no savas pieredzes un zināšanām... nu jā, mana pieredze ir līdzīga kā Nakts Karalienei, arī man ir precīzi izzīlējuši un tagad zīlēju pati, un prieks, ka vismaz kaut kā arī cilvēkiem palīdzu, vismaz viņi tā saka...

Jā, principā jau viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti tam visam tici.



Jā var izīlēt nākotni!! Pati to daru! Galvenais zīlēšanā ir tas ka ir jātic kārtīm ko tev liek! 2rais ir jāliek cilvēkam kurš tam tic savādāk var sanāk nepaties iznākums! 4tais kārtīs nevar meklēt atbildi jo tās nesnieks atbildi! Un nedrīks zīlēt 7dienās! Arī visādi brīnumi var iznākt!!
Un protmas ka tai padarīšanai ir jātic!! Un ja tas cilvks zīlēšanai netic labāk nelikt vipār kārtis un lieki nenogudināt tās!!

CITĀTS(Dāvids @ 31.05.2008 00:50) *
Manc domāt, ka nākotne mainās mūsu (un ne tikai mūsu) rīcības rezultātā (ir reizes, kad pareizi izzīlēto iespējams izmainīt)... Nezinu cik tas ir pareizs/precīzs/patiess, bet mani savlaik ieinteresēja šis raksts par "kvantu matēriju".



Un kapēc meklēt to slikto?? Meklē to labo kārtīs es sev arī esu daudz ko sliktu kārtīs izzīlējusi!!
Bet vai es tāpēc meklēšu visu laiku to slikto!!
Es vien kārši neomāju par to!!
Es vienreiz izzīlēju tādas kārtis tuze pīķis, tuze kreicis un valetu!!
Un kā jau protams nekas labs!!
Bet tā tas reizēm notiek un sliktās lietas tu atrāk uzzini lai izvairītos notām nevis baidītos!!
Tākā vari droši turpināt zīlēt!!
Neziniite...
Vai kaads man var pateikt kaa var ziileet? vai ir speciaali jaamaacaas? Kaa var iemaaciities? kur? Man ir interses pa to taapeec ieluukojos te!
Un kur var dabuut speciaalaas kaartis? vai taro kaartis ir ziileesanas kaartis? blink_a.gif smile.gif blink_a.gif
EDITE
Es gan ticu zīlēšanai ar taro kārtīm.Man reiz draudzene iedrošināja,pamēģināju,nebija nekur jādodas,jauzraksta vārds,uzvārds un bildīte,no attāluma man izlika kārtis.Ziniet 80% vis piepildijās,un vēl aizvien regulāri griežos pie viņas.
Klāra
CITĀTS(EDITE @ 07.11.2008 13:23) *
Es gan ticu zīlēšanai ar taro kārtīm.Man reiz draudzene iedrošināja,pamēģināju,nebija nekur jādodas,jauzraksta vārds,uzvārds un bildīte,no attāluma man izlika kārtis.Ziniet 80% vis piepildijās,un vēl aizvien regulāri griežos pie viņas.


Tāpēc jau arī piepildījās, ka tu ticēji un iekodēji sevi... kā cilvēki šito nesaprot.. xD.gif
Mana draudzene man arī agrāk zīlēja ar Taro kārtīm, bet es neticēju, jo uzskatīju to par spēlēšanos.. laughing.gif
Alabama
CITĀTS
Tāpēc jau arī piepildījās, ka tu ticēji un iekodēji sevi... kā cilvēki šito nesaprot.. xD.gif


Man jāpiekrīt uz visiem 100% Tieši tāpēc zīlēšana nav izmirusi, jo cilvēki notic, ka tas var notikt un pat sakritības dēvēs par zīlēšanas vēstīm.

Neticu zīlēšanai. Tīrā naudas izspiešana un centieni turētis pie viduslaiku māņticības.
Viesis_samanta_*
es esmu ziiljusi kafijas biezumos un ta iesaam ir patiesiba ka vis ko iziilee ariii piebildaas:)wink.gif cool.gif
Andromeda
Laikam nekad neesmu mēģinājusi tādas štellītes, ja nu vienīgi bērnībā muļķojoties ar parastām kārtīm.
Īsti laikam negribu atbalstīt tādas lietas, jo tad jau vairs nebūtu interesanti, ja mēs zinātu, kas mūs sagaida...zīlēšana man neasociējas ar kaut ko labu, tāpēc esmu diezgan negatīvi pret to noskaņota.
avrilrock
es nesen zīlēju ar parastajām kārtīm par savu mīlestību man sanāca sids divnieks un tā ir taisnība man ir divas otrās pusītes
Saranda
Pati esmu zīlniece ar visai ievērojamu stāžu (strādāju ar Taro), tāpēc būtu dīvaini, ja neticētu - jo sevišķi tāpēc, ka līdz šim nepiepildījies ir tiem klientiem, kas paši ir apzināti mainījuši savu dzīvi, lai paredzētais rezultāts nepiepildītos. Izzīlēts tik un tā tiek tuvākais no iespējamajiem scenārijiem, nevis nolemtība, tāpēc tikai no katra paša ir atkarīga piepildīšanās/nepiepildīšanās un/vai sevis ieprogrammēšana kaut kā konkrēta piepildei.
Flamester
Jā ticu, vienīgi jautājums ir pie ka tu ej, jo daļa jau var nebūt zīlnieki bet par tādiem uzdoties, tomer vairums, kas tiešām ar to nodarbojas jau vairākus gadus arī ir tādi, pats neesmu bijis pie zīlniekiem, bet domāju kādreiz aiziet un papētīt. smile.gif
Katrā zīnā ir jēga ticēt tam, jo lai kaut kas rastos ir jābūt kādām iemeslam, un tie kas uzsāka nebūtu to darījuši tikai tapēc, lai gūtu sev labumu, bet gan lai palīdzētu citiem. smile.gif
Grāfs Senžermēns
Viss ir determinēts, bet, kas tieši notiks nav iespējams paredzēt. To var secināt no nenoteiktības likuma (ceru, ka neesmu sajaucis nosaukumus): Ja precīzi zināms daļiņas pārvietošanās ātrums un virziens iespējams noteikt tās atrašanās vietu jebkurā laikā, bet abus šos lielumus vienlaicīgi nav iespējams izmērīt.

Vnk, es zīlēšanai neticu.
Viesis_kiky_*
CITĀTS(melnā dālija @ 21.12.2006 21:11) *
par taro kārtīm gan neko nezinu, bet man ir viens cits zīlēšanas veids kurš paigaidām ir teicis tikai taisnību un patiesību...

Sveika!varbut tu man varētu pateikt savu zīlēšanas veidu,jo es par to ļoti interesējos.
vari sutit uz e-pastu kristine10@delfi.lv wink.gif [font="Courier New"][/font]
Lēdija Čaterleja
Pirms nepilna mēneša biju aizgājusi pie kādas kundzītes. Skaitās astroloģe, bet zīlē arī ar Taro kārtīm, tad nu palūdzu, lai izliek kārtis un pasaka šo to par nākotni. silent.gif Interesanti bija paklausīties, stāsts gluži kā pasaka laughing.gif , kā var noprast liela ticība tam nav . lai nu kā, pasaka par 5ls bija interesanta, un attiecīgi par ticamības palielināšano vai sarukumu varēšu secināt aptuveni pēc gada, kad bija paredzēti gana nozīmīgi notikumi.
Miervaldis Gotiņš
Neticu. Ja zīlēšana kā nākotnes paredzēšanas tehnoloģija reāli darbotos, visi zīlnieki un pareģi sen būtu miljonāri, pareizi uzminētu sportloto vai akciju spēles biržā rezultātā.

Argumenti, ka `šo prasmi nedrīkstot izmantot savtīgos nolūkos` neiztur kritiku, jo zīlnieki un pareģi iekasē teju vai advokātu cienīgus honorārus no izmisušajiem un/vai norūpējušamies klientiem... grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.