Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Elle ir atrakta
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
DarkJedi
Vienā citā topikā Sindra izteicās.

CITĀTS
Vai Tu zini, ka atrakta ir arī elle?
Ielaižot mikrofonu varēja dzirdēt cilvēku vaidus.



Ev, a par šo es gribu dzirdēt. Par šo dzirdēju vairāk kā 10 gadus atpakaļ. Man varēja būt kādi 10 gadi. Tai laikā kāds kaut ko stāstīja un es naivais arī tam ticēju . Kā man gan toreiz batonus ausīs sasprauda. grin.gif Bet neko vairāk par to, ka atrakta elle un dzirdami vaidu neatceros.

A kas tur vēl bija? Kāds nevar izstāstīt pilno versiju, savādāk es pa šiem 10 vai vairāk gadiem esmu aizmirsis. Tās tādas gandrīz vai kā bērnu dienas atmiņas. Ja pareizi atceros, tad tas bija kad iznāca pirmais Dooms un es taisni toreiz vēl iztēlojos, ka ir elle kurā lidinās tās sarkanīgās miroņgalvas kas pielido klāt un uzsprāga laikam, kā arī ir lielās galvas (ne miroņgalvas) Beholderi vai kā tur jamās sauca. Neatceros vairs. Sindra a nu, ka stāsti man pilno stāsta versiju par atrakto elli un mikrafonu. grin.gif


Ak jā vēl sviestainajiem pastāstiem varu piespamot klāt gan neatblstoši topikam, bet nu man dikti gribās. Ziniet, ka krievi esot spridzinājuši vienlaicīgi uz kādas salas divas atombumbas, dēļ tā radies zaļš stars no zemes uz debesīm (līdzīgs kādu šāva Star Warsu Nāves Zvaigzne) un sala nogrimusi.

Ja pareizi atceros, tad par krievu zaļo staru un runājošo elli man stāstīja komplektā. grin.gif


EDIT: Sorry dubultopiks. Tā iet, kad sajauc pogu rediģēt ar veidot ''jaunu pavedienu'' tongue.gif
Grims
Šeku var palasīties un pat paklausīties draņķīgas kvalitātes ierakstu, ko kāds it kā pārrakstījis no pārrakstīta BBC ieraksta. Pie viena arī detaļas, kuras es neatceros no pirmās reizes, kad par to lasīju (citā avotā) - īstermiņa atmiņas izdzēšanas zāles un radījums ar sikspārņa spārniem...

Nezinu, kas tās par skaņām, bet pasākums kopumā neizskatās diez ko nopietni ņemams.
Sindra
Nu ja. Tajā rakstā arī ir viss tas gadījums aprakstīts.
Man jau pašai bija piemirsies. Es tikai zināju, ka atrakuši, iebāzuši mikrofonu un, ka kaut kāds monstrs no tā cauruma izlīdis arī bija.
Roviela
Vēl viena adrese:
http://www.snopes.com/religion/wellhell.htm

Šis mīts ir pieminēts arī šādā interesantā lappusītē:
http://www.new-life.net/myths.htm
Susuris
Horsšits! Neticu, ka viņi urbās 14 kilometrus zemē! Tas nav iespējams! Visdziļākais urbums pasauē ir 12 km, bet japāņi tagad veiks urbumu 15 km dziļi okeāna dibenā, lai 7 km raktos pa zemi, līdz urbis sasniegs garozas beigas un mantijas sākumu. Un kur tajā rakstītie cilvēki vēl dabūja 14 km garu mikrofona vadu, kas nesabojājās tai 180 grādu svelmē?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.