Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Taro
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Vespertilio
Pieņemu, ka par taro ir daudz dzirdēts, bet kāda ir jūsu pieredze? Kas no zīlētā ir piepildījies, kas nē? Varbūt jums ir ne tikai klasikskās Marseļas taro?
Būtu jauki, ja pastāstītu, kādus izklāstus biežāk izmantojat un no kādiem avotiem meklējat tulkojumus. Es parasti izlieku Mazo Krustu un Delfu Orākulu (3 kārtis, lai nebūtu draudzenēm ilgi jāskaidro, cik egoistiski smile.gif ), arī Vidējo Izklāstu, Ķeltu Krustu un Likteņa Kvadrātu, arī improvizēju. Droši vien nosaukumi var atšķirties.
Sev kātis izlieku reti, jo pēdējā laikā neizjūtu tādu vajadzību, un ja to daru, tad vai nu Saulgriežos, vai Ekvinokcijās, bet biežāk - 31.okt./1.novembrī un 31.aprīlī/1. maijā. Ja vajag, tad izlieku kārtis pilnmēness fāzē. Uz īpašas drāniņas un sveces gaismā, noskaņai un rituālam.
Kādas ir jūsu tradīcijas?
Un ko zināt par taro vēsturi? (Ēģiptietiska izcelsme, jā vai nē?)
Demigod.
tjā. es gribēju pamēģināt, lai zinātu, kas tas īsti ir. man pat ir grāmata, kurā viena nodaļa īpaši veltīta Taro kāršu izprašanai. bet problēma tāda, ka kāršu man nav. un es īsti nezinu, kur dabūt.
bengalaas
Taro man jau labu laiciņu ir, un parasti es izlieku sev, lai gūtu skaidrāku apjēgu par situāciju vai kādu no tās attīstības variantiem. No sērijas "A kas būs, ja es darīšu tā..." Parasti piepildās. Nekādus sevišķos rituālus neievēroju, lieku kur pagadās, ka tikai virsma līdzena, taču uzmanīgi ieklausos intuīcijā, kad jābeidz jaukt kārtis.
Izmantoju kaut kādu random kavu (ne Marseļas, ne Ēģiptes un ne Waita) un parasti izlieku Ķeltu krustu vai Septītnieku.
Par Taro vēsturi man, patiesību sakot, vienalga. Ēģipte, Itālija, Francija vai Babilona - ko gan tas maina?

Taro var nopirkt Rēriha grāmatnīcās Čaka/Avotu un Čaka/Bruņinieku (?) stūrī. Skatīt pie kases. Maksā ~10 Ls, tāpēc izdevīgāk ir apskatīties pie grāmatiņām - ir dabūnama taro rokasgrāmata, kurai iekšā ir kārtis, pašam tikai jāizgriež ar šķērītēm no kartona ieliktņa. Dabūsi grāmatu + kārtis par aptuveni četriem latiem.

Veikaliņā "Tara" Barona/Bruņinieku stūrī, pretī "Laiks dāvināt" var dabūt mazmazītiņas taro kārtiņas par 0,50 Ls, taču nekvalitatīva kartona un tik sīkas, ka nav iespējams normāli sajaukt --> bezjēdzīgas.
Roviela
Man ir daļa no Dragon Tarot kavas un Vertigo Tarot. Un vēl Oracle Cards, bet tās nav Taro, lai gan domātas zīlēšanai.

Ja runa par ticamību, tad es no bērnības lieku daudz un dažādus pasjansus, kuri, protams, reizēm sanāk un reizēm nesanāk, kas ir gluži dabiski. Un nekad neesmu iedomājusies saistīt savu nākoti ar kaut kādiem kāršu nejaušiem izklājumiem. Man tā ir vienīgi izklaide aiz neko darīt.
StrawBerry69
izklausaas interesanti, bet paaraak māņticīgi priekš manim.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.