Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Akcija: Sabojā sev pārsteigumu!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
_BijušaisPareģis
Attēls

Lai gan līdz Fēniksa Ordeņa pirmizrādei jāgaida vēl vairāk kā pusgads, tomēr pēdējo dienu laikā ārzemju televīzijas kanālos, kā arī internetā parādās vesels lērums ar dažādām jaunām ainām no filmas, no uzņemšanas laukuma, jaunas bildes, intervijas, utt. Tagad HP faniem ir jāizšķirās – aktīvi sekot līdzi visiem šiem jaunumiem, ieskatiem filmā un beigās iet uz filmu, zinot vai katru tās ainu, vai pusgadu mēģināt no tā visa noslēgties un nesabojāt sev nākamās vasaras pārsteigumu. Izvēle ir jūsu rokās!

TV kanāls HBO nesen pārraidīja 4 minūšu garu ieskatu filmas tapšanā, un šajā video ir tiešām daudz neredzētu ainu no nākamās filmas, kā arī intervijas ar aktieriem un filmas veidotāju komentāri. Šī pārraide ir pieejama iekš Google Video.

Arī kanāls E! un tā korespondents ir iemetuši aci filmas uzņemšanas laukumā, un šis raidījums Daily 10 ir apskatāms šeit (vairāk aizkadru ainu ir redzams citā video – to skatieties Windows Media vai QuickTime formātā).

Intervijas ar aktieriem un režisoru Deividu Jeitsu kā arī dažu fanu komentāri tika pārraidīti arī MTV raidījumā TRL, kuru iespējams lejupielādēt no vietnes RupertGrint.net, vai arī noskatīties portālā YouTube.com.

Uzpeldējušas arī dažas jaunas bildes no filmas, kuras apskatāmas MTV.com vietnē.

Turklāt labas ziņas sakarā ar vakar publicēto Fēniksa Ordeņa reklāmu – tagad tā pieejama HD (High-Definition) kvalitātē, iekš Yahoo.com!

lil`skater
Godīgi sakot, vismaz mani ziņkārība un vēlme uzzināt visu ātrāk uzvar, kā vienmēr .. smile.gif
Kaķurēgs
Tas google links ir labs. Daudz jauna ieraudzīju un uzzināju. Grūps ir ideāls!:)
_BijušaisPareģis
Kaķurēg, vēl jau īsto Grūpa izskatu filmā nevarēja redzēt - šajā video tika parādītas tikai divas skices, turklāt, filmā noteikti izmantos datorgafiku, un tad jau redzēs, varbūt šis izskatīsies pavisam savādāks.

Ministrijas ātriju biju iedomājies nedaudz savādāku, Ambrāžas aktrise pēc šīm dažām ainām, kur nu redzama "darbībā", liekas jau atbilstošāka savai lomai (lai gan neatceros vietu grāmatā, kur viņai kūpētu galva), bet kopumā varētu teikt, ka filma izskatās daudzsološi un tā būs labāka par Biķeri.
Eriette
nesabojāšu gan. reklāmiņu noskatījos, bet man patīk pārsteigumi. Anglijā FO būs 13., a kad būs latvijā?
_BijušaisPareģis
Vairākkārt ir pierādījies, ka Latvijā iespējama arī filmu pirmizrāde vispasaules pirmizrādes dienā, lai gan Uguns Biķeri sāka rādīt nedēļu vēlāk nekā, piemēram, ASV un AK. Ja arī nebūs piektdienā, trīspadsmitajā, tad es domāju, ka piektdienā, divdesmitajā filma noteikti būs uz lielajiem FC ekrāniem. wink.gif
Daniels_Redclifs
viennoziimiigi, labaakais bija googles video, jo tur bija tieshaam daudz neredzeetu skati.. jaa, shitaadi video uzkurina juutas, lai gadiitu jauno filmu, bet tas ir veel tik nereaali taali, Juulijs, tas ir vnk psc... grin.gif beidzot varu priecaaties par normaalu HD treileriisha versiju.. laughing.gif wink.gif bet nu, ja runaajam, kaads ir treileris, tad tajaa nekas iipah netiek paraadiits, kas iespeejams ir labaak, nevis izshaut visu pulveri(laikam kaads jau shaadi bija rakstiijis grin.gif ), kaa tas bija ar uguns bljodu! bet nu nereaali gribeetos redzeet to filmu jau tagad, kaa jau parasti...... grin.gif
·spid·
skatos google video.... un bishkjinj pachekoties jau driiiiiiiiikst! happy.gif
Hikari
Man parasti pirms filmām patīk skatīties treilerīšus, liels paldies, nostījos visus ^^ Ārkārtīgi interesanti!
berserks
kas tas par pušumu or smtng 37 sekundē googles video Ronam?
subito
Es gan buushu izturiigs un pacietiigs.
Mattiass
CITĀTS(erty @ 21.11.2006 14:34) [snapback]1065402[/snapback]
Tagad HP faniem ir jāizšķirās – aktīvi sekot līdzi visiem šiem jaunumiem, ieskatiem filmā un beigās iet uz filmu, zinot vai katru tās ainu, vai pusgadu mēģināt no tā visa noslēgties un nesabojāt sev nākamās vasaras pārsteigumu.


"Ak nē, nerādi to man, nekādā gadījumā, es to negribu redzēt! Un dzirdēt arī nē! Nē, nē, NĒĒĒĒ!!!"
Kas par stulbumu. Kā tādi bērni. No vienas galējības otrā. Viens uzskata, ka filma zaudēta, ja redzējis 1 sekundi no tās (tas nekas, ka tāpat neko pa to nav paspējis saprast), savukārt otrs nenomierināsies, kamēr nebūs iztērējis visu savu brīvo laiku, dzīdamies pēc pēdējiem jaunumiem, saukdams to par "aktīvo [filmas] sagaidīšanu". Kā viena, tā otra pieeja patērē daudz nervu šūnu, kuras, kā zināms, neatjaunojas. Kāpēc nevar vnk mierīgi dzīvot, diži necenšoties izrakt visus iespējamos jaunumus par topošo darbu, bet arī diži neizvairīties no kāda spoilera, ja nu akurāt pagadās pa ceļam, un beigās bez liekas nervozēšanas mierīgi aiziet un izbaudīt labu filmu?
Silhouette
Bellatrix wub.gif

Tas pirmais klipiņš ir superīgs. Izskatās, ka režisōrs labi strādā... kaut gan matu nogriezšanu visiem vīrišķā dzimuma pārstāvjiem es nepiedošu ne par ko.
(sun)
lai kaa es to gribeetu es sew paarsteigumu izbojaat newaru man rek rullllliitis raada tikai skanju un no bildeem man newkaadi iespaidi neradaasss.....
bet peec bildeem spriezhot filmaa buus Ok,.....(iznjemot hariju uzvalkaa sick.gif wacko_a.gif )
Iewinja
Pft... Dators neko nerada... mad.gif
Demigod.
CITĀTS(silhouette @ 22.11.2006 12:24) [snapback]1065693[/snapback]

Bellatrix wub.gif

Tas pirmais klipiņš ir superīgs. Izskatās, ka režisōrs labi strādā... kaut gan matu nogriezšanu visiem vīrišķā dzimuma pārstāvjiem es nepiedošu ne par ko.


vo, vo. tieši manas domas.
turklāt, man liekas, ka to prieku par filmu nevar izbojāt daži reklāmrullīši. grin.gif drīzāk, rodas lielāka interese.
piedodiet, atvainojiet, bet Harijs/Dens tiešām izskatās briesmīgi. ><
ZIZI
pārateigumu es noteikti nesabojāju.
Man jau tomēr vairāk patika 2. vidio. Es arī nebiju domājusi ka šajā filmā būs ti daudz specifektu. Tomēr es nesaprotu kāpēc Ambrāžai no galvas kūpēja dūmi.
Heiliona
Es neuzskatu, ka viens 4 minūšu garš treilerītis var vispār kaut ko sabojāt. Noskatījos google's video. Manuprāt, šāds filmas ieskats tikai uzkurina emocijas, gribas atrāk redzēt filmu. Izskatās jau forši, visi strādā, strādā, strādā, bet tie mati, it īpaši Fredam un Džordžam... Tos apgrieza, lai varoņi izskatītos jaunāki (vismaz viņi izskatās silent.gif )

Bet, jā, gaidam filmu. wub.gif Pēc klipiem spriežot solās būt laba.
Mattiass
CITĀTS(Heiliona @ 25.11.2006 12:32) [snapback]1066989[/snapback]
Es neuzskatu, ka viens 4 minūšu garš treilerītis var vispār kaut ko sabojāt.

Hmm… un vel kas. Pirms raudiet, ka redzejat pirmas tris sekundes no kada treilera, padomajiet, kadel tos treilerus veidotaji vispar piedava. Ne jau spoileru, bet gan reklamas del, vinu intereses ir, lai jus aizejat to filmu noskatities, lidz ar to visticamakais nekas nopietns netiks nospoilots, intrigu atstajot pirmizradei.
Rydelhouse
jaa googles video bija vissakariigaakais.. vareeja visvairaak saprast un tajaa bija visvairaak viskaa smile.gif es arii domaaju ka ordens buus labaaks nekaa bikjeris wink.gif
Shadowdewil
Es diezgan biezi skatos kanaalu "E!" zeel, ka palaidu garaam...
Diez vai neliels ieskats aizkulisees speetu sabojaat manu paarsteigumu par iisto filmu. smile.gif
DEaDnokS*
nebūtu labāk licis šitos linkus tagad arī es nevaru noturēties smile.gif bet neko nevar darīt. jānoskatās kaut viens un pārsteigums vairs nebūs smile.gif
Orhideja...
Ehh.. es gan šādām lietām nesekoju.. ja kautkur netīšām uzskrienu.. labi var jau noskatīties bet tā ka specāli kautkr ietu un meklētu... khm... neveru vaļā *dejo un virpuļo tikai 1 reizi iesizdama sve pa prikstiem*
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.