Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Voldemorta labā roka
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Silhouette
Viņi visi ir pārlicināti, ka tieši viņus Voldemorts ciena kā nevienu citu. Kā domājat Jūs? Kurš ir tas, no kā Voldemorts gūst lielāko labumu un tādēļ tur sev vistuvāk?
Krisy
es domaaju ka severuss strups.. grin.gif kapeec? tapeec ka vinjsh ir pretiigs.. grin.gif grin.gif
Arbūzgalva
man šķiet, ka visi domā ka ir tie uzticamie, kaut gan man šķiet, ka neviens..viņš tā uzticas tikai sev..un pareizi dars.
Tējas Tantiņa
piekrītu abiem. jā, viņš tā īsti neuzticas nevienam, bet man liekas, ka Severuss viņam ir visnoderīgākais...
ievuks
Loģiski domājot neviens! silent.gif
Silhouette
Es domāju, ka visi. Respektīvi nevienam Voldemorts neuzticās pilnībā, taču liek visiem domāt, ka tas tā ir, gūstot maksimālu labumu no visiem trim.
Princese uz zirņa
Pilnībā piekrītu silhouette. Voldemorts, manuprāt, ir parāk uzmanīgs, lai kādam uzticētos pilnībā un visiem trim radīja maldīgu priekšstatu par ''uzticamāko'' un ''labo roku'', lai vienkārši motivētu nāvēžus vairāk censties viņa labā...
Sol Invictus
Un kas ir Voldemorta kreisās kājas nags ?

Būtu ārkārtīgi neapdomīgi uzticēties līdējiem un divkošiem, balsoju, ka neviens, bet, ja tā padomā, tu aizmirsi Pīteru
Juliette
Neuzskatīju viņu par kandidātu.
Paplavskis3
No siem varbut Strups,bet iisteniba Piiters Siikaudzis.
Eriette
Nu protams, ka Strups. Kopš izgāšanās Ministrijā Voldemorts vairs nav īpaši laipns pret Svešovsku, turklāt Strups ir visnoderīgākais - tiešas ziņas no ienaidnieka.
Dark Phoenix
Strups, manuprāt, nemaz nav Voldemorta pusē. Es domāju, ka viņa labā roka ir Bellatrise Svešovska.
Rydelhouse
VISI VINJI :|
Charlotte
Visi, taču katrs domā, ka viņš viens, lai gan Voldemorts varēu viņu visus piemuļķot un palikt viens pats...

kaut gan diez vai viņš tā darītu...
Eriette
Labās rokas viņam nav. Nu ir jau, nepārprotiet laughing.gif , bet neviens nāvēdis nav viņam tik tuvs. Noteikti visvairāk viņš uzticās Strupam.
(sun)
Strups-kapeec?
nezinu
Cecilia
Strups. viņš laikam ir vienīgais, kurš zin lielāko daļu no tā, ko iecerējis Pavēlnieks.

Sīkaudzis? viņš Pavēlniekam ir derīgs melno darbu izpildei, nevis informācijas glabāšanai un vēl jo vairāk - apspriešanai. un Bella? gan viņa, gan Lūcijs bija pierādījuši, ka nespēj tikt galā ar Hariju, turpretī Strups...atrazdamies blakus Dumidoram, blakus Harijam, spēdams par viņiem ziņot visu sev pieejamo info. un tas, ka beigās tieši Strups nogalināja Dumidoru, domājams, neapšaubāmi pierāda viņa lojalitāti Pavēlniekam.
Shadowdewil
Tik pat labi tas vareetu buut Luucijs Malfojs, jo vinam ir labi sakari ministrijaa.
kaca95
Man gan šķiet, ka neviens, jo Voldemorts ir tik pretīgs, (atvainojos par izteicienu!) ka viņš nespēj kādu cienīt. Man liekas, ka visus nāvēžus viņš uztver tikai kā savus kalpus nevis "labās rokas".
Seila
Esmu pārliecināta, ka neviens, kaut gan viņi visi uzskata sevi esam par tādiem. Vienkārši katram no viņiem Voldemorts uztic kaut ko citu.
Scorpse
Es nobalsoju Neviens, jo uzskatu, ka Voldemorta labā roka ir Tārpastis. Kāpēc? Tāpēc, ka es zem Voldemorta labā roka saprotu to cilvēku, kas vienkārši kvantitatīvi ir izdarījis visvairāk uzdoto darbu. Un tas, manuprāt, ir Tārpastis.
Voldemorts īstenībā neuzskata, ka viņam ir vēl kādas citas rokas izņemot tās, kas aug no pleciem. (Un kurš palīdzēja tās atgūt?) Viņš uzskata, ka vienkārši gudri un nemanāmi izmanto viņus visus, katram liekot domāt, ka viņš viens un vienīgs ir pats labākais, noderīgākais, gudrākais.
Nu jā, tātad Voldemortam voldemortaprāt nav labās rokas. Bet patiesībā viņam tāda roka ir (kaut arī viņš pats tā neuzskata), un imho tas ir Tārpastis iepriekš minētā apsvēruma pēc.
Jā, ja Strups ir slikto pusē smile.gif, tad viņš ir tā roka. Bet es nezinu, vai tā ir, tiešām nezinu un arī nevēlos izteikt kādu spriedumu, kad mums vēl nav pietiekami daudz infas. (Un mums nav!)
Nu wot, tāpēc Tārpastis.
Kaķe
Grāmatā pietiekami ļauns ir pataisīts Lūcijs Malfojs. Manas domas ir šādas, ja Voldemortam tiešām ir "labā roka", tad tas varētu būt Lūcijs.
Morty
nu agrāk manuprāt bija Bella, ja ne labā roka, tad mīlule noteikti, bet tagad-ej nu sazin
WhiteAngel
Es domaju ka katram laikas ka tieši viņš ir kas vairāk kā viņa padotais... grin.gif
Bet man liekas ,ka Voldemorts viņus izmanto un klusībā pasmejas par viņiem. rolleyes_a.gif
Hēbe
Sevi cienošam,gudram un nežēlīgam ļaunajam tēlam vispār vajadzētu uzticēties tikai sev,jo viņam būtu jāsaprot,ka neliešu kompānijā jebkurš varētu tīkot pēc viņa vietas. Vistuvākie pakalpiņi noteikti ir Pīters (palīdzēja viņam atgriest varu) un Strups (palīdzēja iznīcināt bīstamu ienaidnieku-Dumidoru). Bellatrise un Lūcijs jau paspējuši izgāsties Voldemorta priekšā.
šausmiņa
CITĀTS
Severuss Strups


visdrīzākais, ka viņš. viņš ir īsti ļauns Hanss Grūbers...
washulis
visi nāvēži bez izņēmuma domā ka viņi ir Voldemorta visuzticamākie pakaļskrējāji....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.