Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mīlestība no pirmā acu skatiena...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2, 3
SilverDove
Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?smile.gif
anhela
neticu. tas nav iespējams. lai cilvēkā iemīlētos, viņš ir jāiepazīst. savādāk var tikai fanot.
Tassadar
Ja runājam tā tīri tehniski, tad "mīlestība" ir emociju kopums, kas rodas laika gaitā, kad atraisās jūtas pret partneri.

"Pirmajā acu skatienā" nostrādā tikai cilvēka psihē iedzimtie refleksi - vizuālās pievilcības, un potenciālā dzimtas turpinātāja kandidāta statuss (ak, jel, nekur tālu no dzīvniekiem mēs evolucionējuši nēesam..).

Kā pierādījuši zinātnieki, tad cilvēks novērtē potenciālo partneri nieka 2.7 sekundēs - šajā laikā smadzenes milzu ātrumā salīdzina no maņu orgāniem (acīm, ausīm, deguna, varbūt rokas) saņemto vizuāl-grafisko informāciju par attiecīgo objektu. Tiek veikti desmitiem mērījumu, kurus smadzenes zibenīgi salīdzina ar jūsu apziņā eksistējošo "ideālo partneri". Protams, ļoti maz parametru tam tiešām atbilst, taču pietiek ar pāris positīviem novērtējumiem, lai pēc šīm divām ar pus sekundēm cilveks jau zinātu, vai partneris viņu saista vai nē.

Tālāk jau notiek informācijas padziļināšana - ja smadzenes potenciālo parneri atzīst par labu esam, tiek turpināta diskusija, tiek pievērsta objekta uzmanība, utt, utjp.

Vēl viens sīkums, kas liek aizdomāties - statistiski pierādīts ka tikai 1.3% "mīlestību no pirmā acu uzmetiena" kļūst par pastāvīgām attiecībām ar ģimeni, bērniem, etc.. Lielākā daļa ir tikai dēkas vienam vakaram (vai arī naktij, ja viss nonāk līdz intīmām attiecībām un seksam.. (ak, jel, kādi mēs esam jākļi - mūsu vecāsmātes par to šausminās vēl šobaltdien..)).
Demigod.
CITĀTS(anhela @ 17.11.2006 18:38) [snapback]1063889[/snapback]

neticu. tas nav iespējams. lai cilvēkā iemīlētos, viņš ir jāiepazīst. savādāk var tikai fanot.



bet kurš gan netic tam, ka pirmais, ko cilvēkā ierauga ir ārējais izskats? protams, ja cilvēks simpatizē pēc izskata, tad arī gribēsies viņu iepazīt.
hm. jā, un ir pat piedzīvota. happy.gif
bet nav jau tā - es ieraugu un uzreiz saprotu, ka mīlu viņu. haha. nē, tā gan nevarētu būt. tas nāk ar laiku.

un vienmēr jau var paspēt vilties cilvēkos, lai kāda būtu tā mīlestība.
Casandry
Ir Specigas simpatijas no pirma acu skatiena tas gan!
Bet milestibai es vispar neticu!
Christina
es ticu! Jo domaju,ka ar mani ta ir noticis...vismaz no manas puses...crying.gif
Eriette
Tātad.
Vispirms : kas ir mīlestība? tā ir dziļa pieķeršanās gan mīļotā cilvēka miesai, gan dvēselei, lielākoties dvēselei. kad tu cilvēku ieraugi pirmo reizi, tu redzi tikai viņa miesu. tu vēl viņu nepazīsti, varbūt viņš ir narkodīleris vai memmesdēliņš, tu to nezini. tātad pirmajā reizē tev var būt tikai fiziska patikšana ( tongue.gif ) vai iekāre.

Mīlestība ir pieķeršanās dvēselei. pirmajā reizē, kad tu cilvēku ieraugi, tu nevari pieķerties viņa dvēselei. tikai vuņa izskatam.

jautājums atrisināts.
Tējas Tantiņa
Christina, nu nē, mīlestība tā nav, tas ir vienkāršs stulbums no tavas puses wink.gif neteikšu to ko gribi dzirdēt, bet to, kas tev jādzird. mīlestība no pirmā acu skata? nop. atklāšu noslēpumu- mīlestība nerullē grin.gif sad.gif piekrītu Eriette.
pinku_princis
wisp neticu tādai patiesai un īstai mīlestībai, Nu tādai kā raksta pasakās, kas paliek uz wisu mūžu un tā.
Ja tas ir uz mūžu, tad jau drīzāk pieradums wienam pie otra, tā teikt drīzāk jau atkarība un bailes palikt wienam.
so, neticu mīlestībai. kur nu wēl no pirmā acu uzmetiena
Kaķurēgs
Mīlestība no pirmā acu skatiena - diez vai, bet simpātijas - tās gan. Ir piedzīvots, ka nevari uz kādu vienkārši paskatīties, nesmaidot un nenosarkstot. Vienīgā problēma ir tā, ka šīs "mīlestības no pirmā acu skatiena" tu visbiežāk vienreiz pamani un tad vairs nekad neredzi.smile.gif
Christina
CITĀTS(Frozen Cherry @ 17.11.2006 21:13) [snapback]1063979[/snapback]

Christina, nu nē, mīlestība tā nav, tas ir vienkāršs stulbums no tavas puses wink.gif neteikšu to ko gribi dzirdēt, bet to, kas tev jādzird. mīlestība no pirmā acu skata? nop. atklāšu noslēpumu- mīlestība nerullē grin.gif sad.gif piekrītu Eriette.



Nu Frozzen Cherry ir lietas kuras tu nezini!Es laikam esmu vieniga, kura tic tadam, citprat,mulkibam...Bet kapec, gan lai ar kadu ta nenotiktu?
bengalaas
Mandomāt, ja mēs dzīvotu intuitīvāk, tad arī pirmo mīlestību būtu vairāk. Paši jau viņas nobremzējam ar savu racionālo prātu. Vai varbūt acumirkļa mīlestības objekts šo īpašo gaisā virmojošo sajūtu nav uzķēris (jo noliedz intuicīju vai arī ir bailīgs) un tāpēc tālāk šīs jūtas neattīstās. Nevar jau zināt, kas būtu, ja būtu.
Grims
Cik tad bieži nākas iesaistīt racionālu prātu? Uz katru simto mērķa dzimuma un vecuma cilvēku? Tūkstošo? Iespēja, ka acumirkļa mīlestības objekts arī jūt dziļi subjektīvo gaisā virmojošo sajūtu attiecīgi ir 1:10`000 vai 1:1`000`000.
Minki
Ir viena ļoti skaista pasaka (nu vispār daļa no pasaka, bet tas nemaina būtību) -->

Reiz Dievs runāja savā starpā "Kā lai panāk, ka vīrietis satiek tieši to sievieti, ko esmu viņam radījis? Darīsim tā: pateiksim to viņu abu sargenģeļiem, bet viņiem pašiem neteiksim, citādi viņiem nebūs interesanti. Kad viņi abi satiksies, eņģeļi to zinās. Cilvēki jutīs, ka kaut kas it kā norāda uz šo cilvēku, un tālāk viss ir atkarīgs no viņu pašu izvēles."

smile.gif Ticu. Kāpēc gan ne? Visādi brīnumi notiek, un mīlestība no pirmā acu skatiena varētu būt viens no tiem!

resella
QUOTE(Christina @ 24.11.2006 21:55) [snapback]1066772[/snapback]

Nu Frozzen Cherry ir lietas kuras tu nezini!Es laikam esmu vieniga, kura tic tadam, citprat,mulkibam...Bet kapec, gan lai ar kadu ta nenotiktu?

ja tu patiesi tici tadam "muļķībām", tad tu ticēsi arī šīm- katram dzivē ir sava pusīte un tad kad tu vinju satiksi tu to jutisi UN ari vinjsh to jutis, taka no stress no problems. wink.gif tas nav istais- dzivo talak.

[spoiler]nekad nebutu domajusi, ka es kko tadu varu no sevis dbaut ara blink_a.gif [/spoiler]


es? nē, es neticu. man vispirms jānotic nesavtīgai mīlestībai un tikai tad var kerties pie šitādiem iedalījumiem. happy.gif
ievuks
Cilvēki ir jāiepazīst, tikai tad var uzzināt ko par šo cilvēku. Mana draudzene ir daudz kļūdijusies,
nav ideālu cilvēku, ir tikai piemēroti un nepiemēroti cilvēki.iespējams mīlestība no pirmā acu skatiena pastāv, bet es tai neticu.
AntiLamur
grin.gif milestiba no pirma acu skatiena!xixi!milestiba ir no sakuma simpatijas bet pec tam stiprs pieradums!jebkura gadijuma milestiba no pirma acu skatiena nevar but...tas ir tikai simpatijas......un nekadigi ta nevar but milestiba! tongue.gif
Seila
Mīlestība no pirmā acu skatiena? Nu kāpēc, gan ne? Droši vien, jau, ka tāda mēdz būt, tikai pēc laika viņa ļoti ātri izplēnē vai pazūd. Neviena mīlestība no pirmā acu skatiena nav noturīga, kaut ganman ir zināmi kādi divi vai trīs gadījumi, kuros vismaz vienpusējas jūtas ir saglabājušās daudzu gadu garumā. Vai es pati esmu ko tādu piedzīvojusi. Šaubos, bet varbūt, ka vienkārši negribu pati sev atzīties. unsure_a.gif
StrawBerry69
ties ticu miilestiibai no pirmaa acu skatiena.
piedziivojusi neesmu..
Malduguns
neticu. tā drīzāk ir patika pret cilvēka ārējo izskatu un pirmajā mirklī ievērtojām īpašībām.
Grēkmeistars
CITĀTS
wisp neticu tādai patiesai un īstai mīlestībai, Nu tādai kā raksta pasakās, kas paliek uz wisu mūžu un tā.
Ja tas ir uz mūžu, tad jau drīzāk pieradums wienam pie otra, tā teikt drīzāk jau atkarība un bailes palikt wienam.
so, neticu mīlestībai. kur nu wēl no pirmā acu uzmetiena


Nu i pats(pati) vainīgs (vainīga).
Es protams ticu mīlestībai, bet tieši tādai kādu es spēju iedomāties visos tās sīkumos, skaistajās sajūtās, ja tā tāda nebūs, tad manis pēc lai tās vispār nav. Es esmu redzējusi reālajā dzīvē cilvēkus, kas iemīlējušies no pirmā skatiena un arī šobaltdien viņiem ir tādas diezgan savgabīgas attiecības, par kādām var tikai sapņot.
Protams mīlestība pastāv un no pirmā skatiena arī. Bet pretīgi skatīties uz tām "standarta" mīlestībām. Never, never.

p.s. manas domas drīzāk sliecas uz to, ka vienam būt ir labāk. Un tas nav nelaimīgas mīlestības rezultāts. Vnk nepatika pret to, kādu mīlestību es redzu. Nu bet duraciņam pietiek ar to mazumiņu, kaut vai tie būtu superīgi randiņi, "skaistās attiecības" 13 gadu vecumā un tādā garā.
Love must be deep.
Un vispār riebjas, kad saka, ka mīlestība sucks. lai iet ieskrienas.
laughing.gif viss. oftopics.
maichestera
Neticu..
Tās ir tikai tukšas un gaistošas emocijas bez piepildījuma un dvēseliska seguma.
*NiiKe*
nu nee..tas ir paarspīlēti. `no pirmā skatiena` var tikai secinat glīts vai neglīts..patiik vai nepatīk. Labākajā gadījumā var rasties simpātijas, bet lai iemīlētos? C`mon! Daudzi tikai pēc vairākiem kopdzīves gadiem saprot to, ka vienam pret otru NAV bijusi mīlestība, tikai pieķeršanās. viss nāk ar laiku wink.gif Tas nav reāli- iet pa ielu, ieraudzīt cilvēku un -BUMS- es viņu mīlu!
Mīlestība vispār ir kkas neizprotams silent.gif tā nes postu vai laimi..
Bet sapņot jau mēs varam par princi baltā zirgā, kurš uzradīsies no zila gaisa un uzvedīs Tevi stikla kalnā. Un jūs dzīvosiet ilgi un saticīgi. cool.gif happy end
Pele
CITĀTS(Selina @ 17.11.2006 18:35) [snapback]1063883[/snapback]

Vai jūs ticat mīlestībai no pirmā acu skatiena?Varbūt kāds to jau ir piedzīvojis?smile.gif

Ticu, ka no pirmā acu skatiena var rasties spēcīgas simpātijas, bet tikai no vienas puses.
Lai cilvēku iemīlētu, viņš ir jāiepazīst, un tas nav atkarīgs no tā, cik viņam toreiz bija skaistas acis vai jauka frizūra.
Džūna
Es neticu.

Vrabūt cilvēks var iepatikties, bet nevar iemīlēt viņu.

Tās ir muļķības no ziepenēm.
Roviela
Ir piedzīvots laughing.gif Tāpēc varu teikt - tāda lieta eksistē, bet... kā jau te pareizi teica - tas ir vienpusīgs pasākums, un parasti ļoti ātri izbeidzas, līdzko ar ilgu objektu esi kopā ilgāku laiku. Jo tā ir aša pieķeršanās kaut kam vienam šai cilvēkā, kaut kam - izskatam, kustībām, balsij, utt. Bet ne cilvēkam kopumā.
Bet sajūta spēcīga - tik vien vairs gribas, kā iet pakaļ un ne acis nenovērst, vai, vismaz pie pirmās izdevības blenzt, acis nemirkšķinot. Pat pieiet klāt, lai iepazītos, nav nekādas vajadzības. Ļoti platoniski ideāls gadījums. grin.gif Labi, ka ātri pāriet, un bieži negadās. Vismaz es to esmu piedzīvojusi visā mūžā pavisam tikai 2 reizes.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Nu, mīlestībai es ticu, bet - patiesi - ne tradicionālajai :
- OMG, es tevi mīlu!
- Es neticu!
- Bet es tevi mīlu!
- Es neticu!
damn .
Iespējams, man ir daudz, khem, oriģinālāks uzskats par romantiku . Bet nebāžos virsū ar savām domām. No pirmā acu skatiena ?
Nē. No trešā.

ZIZI
Man liekas ka ticu kāpēc lai tā nabūtu
Charlotte
es neticu ka tā var notikt
nessie
Ar laiku izpratne par to, kas ir mīlestība, mainās. Bet ar savu toreizējo prātu - saku, jā, es ticu un esmu to piedzīvojusi.
Un kā gan citādāk izskaidrot sajūtu, kad ieskaties kādam acīs un jūti - jā, tas ir kaut kas īpašs...
Laululintu
Mīlestīna rodas, cilvēkiem iepazīstot vienam otru, nevis tikai ieraugot. Protams, pirmais iespaids ir ļoti svarīgs, bet vispār... nēē.
SilverDove
Bet vai tad tā nav, ka tu ieraugi to cilvēku un tev tā kā ar āmuru iebliež pa galvu:''tas ir īstais!!''?
Adē
QUOTE(Selina @ 23.12.2006 15:29) [snapback]1078888[/snapback]

Bet vai tad tā nav, ka tu ieraugi to cilvēku un tev tā kā ar āmuru iebliež pa galvu:''tas ir īstais!!''?


Pē, meksikāņu seriāliem tiešām ir "ar āmuru pa galvu" efekts :/
Uzreiz gribas braukt uz Rīgas centru, un, stāvot pie ForumCinemas ieejas, skatīties uz katru garāmgājēju un atzīmet blociņā "Laikā no 14-00 līdz 14-01 man pagāja garām divi īstie, pieci neīstie un viens precēts" XD

QUOTE(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 15.12.2006 19:28) [snapback]1074967[/snapback]

Nu, mīlestībai es ticu, bet - patiesi - ne tradicionālajai.

Tieši tā. Cilvēki izdomāja mīlestību, lai būtu ērtāk dzīvot, un mīlestību no pirmā acu skatiena- lai būtu interesantāk. Lai varētu izdomāt skaistu sižetiņu, sameikot filmu un nopelnīt naudiņu. Ikdienas mīlestība ir tikpat lēta, ka atklātnīte ar sirsniņām par Ls 0,15. Es mīlestībai ticu, bet ... ne tādai.
SilverBolt
Jaa, izklausas jau labi "Milestiba no pirma acu skatiena", bet es tam neticu. Tas parasti notiek tikai pasakas un serialos. Pirmo reizi cilveku ieraugot tu izjuti simpatijas vai antipatijas, bet ne milestibu. Milestiba ir kaut kas sarezgitaks neka vienkarsi simpatijas. cool.gif
Roviela
Kā man patīk cilvēku dziļdomīgās atklāsmes, it īpaši tad, ja paši neko tādu nav piedzīvojuši! laughing.gif

Un neienāk prātā, ka tās pēkšņi radušās simpātijas pret kādu tautā vienkārši SAUC - "mīlestība no pirmā acu skatiena"? Tas ir šādu izjūtu NOSAUKUMS.
Protams, piekrītu tiem, kas saka, ka ar īstu mīlestību, to, kas rodas, cilvēku labāk iepazīstot, tam nav sakara, lai gan tāda var rasties kā sekas šīm pirmajām, bieži vienpusējām simpātijām. Un, ka situācijas, kuros viens uz otru paskatās un paliek vaļējām mutēm un... ir sastopami visbiežāk seriālos un romantiskos romānos. Notiek tā arī dzīvē, bet nepavisam ne bieži, un savu dzīvi balsīt uz to, ka ar tevi tā pēkšņi atgadīsies, nav jēgas.

Ne velti kopš seniem laikiem ieteiktās zāles pret "mīlestību no pirmā acu skatiena" ir "uzmanīgi paskatīties otrreiz". grin.gif
Scorpse
Jā, ticu. Ticu, jo gribās ticēt. Kaut kas līdzīgs ir piedzīvots un, protams, tā nebija nekāda mīlestība. Es pat nezinu, vai ticu tam, ka cilvēks var mīlēt otru cilvēku tā dziļi, patiesi un tā, kā vajag, visu mūžu, nu, tā, ka mīlestība nepāriet un vēl pat taureņi vēderā dejo arī pēc desmit gadiem. Nezinu, vai ticu, ka tāda pastāv. Bet ceru, jo - nu, vajag taču tādai būt. Un, iespējams, tā varētu rasties no tās mīlestības no pirmā skatiena. Jo, kaut arī "pirmā skatiena mīlestība" tāda laimes spēle vien ir (visas tās ķīmijas padarīšanas, ārējais izskats un pārējās zinātniskās fiškas), kāpēc gan lai nevarētu būt tā, ka šī iemīlēšanās pārtop mīlestībā? Jā, ticu.
Manis piedzīvotais bija traki jauks pasākums. Tas notika, kad man vēl bija 13 gadu, tai dienā, kad VVF tika par prezidenti, traki jaukā un saulainā dienā kkur Cēsu apkārtnē. Es ienācu kafejnīcā, ko sauca par kkādu Spalvaino mākoni un viņš arī, mēs saskatījāmies un.. laikam tomēr notika kkas īpašs, jo tās dažas sekundes man šķita ilgstam.. ilgi. smile.gif Es pat vairs neatceros, kā mēs sākām runāt un kurš bija pirmais. Jā, tālāk vairs nav tik interesanti. Protams, tās bija divas vai trīs jaukas dienas, bet jau pēc mēneša, kad netīšām viņu atkal satiku, notika tas, ka vairs negribēju viņu pat redzēt. Tā ja. Bet to dažu sekunžu sajūtas, ko nav iespējams raksturot (vistuvāk laikam būtu tie tauriņi vēderā), es laikam atcerēšos visu mūžu.
Nu jā, un kaut arī pati esmu piedzīvojusi to, ka "no pirmā skatiena" nekļūst par mīlestību, nu, ok, labi, nevar mīlēt trīspadsmit gados, bet nu nekļūst pat par noturīgām simpātijām, es tomēr ticu un ceru, ka kas tāds ir iespējams.
Salomeja
Ka nejausiga sakritiba man ari kaut ka nesen bija saruna ar vienu cilveku par milestibu no pirma skata
Ja, es ticu... vnk ticu... nav nekada konkreta paskaidrojuma - kapec . es vnk ticu nu viss. un vislabakais jau tas, ka neviens to nevar parmest un aizliegt... jo vnk ari gribu ticet....
Hēbe
Nē,neticu. Domāju,ka tās ir tikai to ļautiņu iedomas,kas paši sevi vēl nav iepazinuši un nesaprot ko jūt (ticu,ka var izjust ļoti kvēlas simpātijas,bet mīlestību?!Šaubos.).Tomēr pārmest es nevienam neko negribu,katrs var ticēt kam grib.
Elderons10
Tas nav iespējams!!!!
gone away
Ticu tikai taapeec, ka esmu to piedziivojis. Tajaa briidii, kad ieraugi to cilveeku, un juusu skatieni sastopaas, laiks, vismaz taa pasham liekas, apstaajas. Tu visu redzi paleeninaajumaa, viss liekas mazsvariigs, patiesiibaa savaa pasaulee tajaa briidii eksistee tikai Tu un tas cilveeks, uz ko tu skaties. Un, kad shis ljoti iisais mirklis, kursh skjiet tik gars kaa vairaakas stundas, paiet, to nekad nevar aizmirst. smile.gif
Bunny
Nē. Tādai es neticu.
To nesauc par mīlestību.
Elfija
Nu īsti nezinu, bet manuprāt iemīlēties no pirmā acu skatiena nav iespējams. whistling.gif Jā, filmās un grāmatās varbūt šāda mīlestība pastāv un viss ir tik skaisti un burvīgi, bet mēs dzīvojam realitātē un tādai mīlestībai es neticu...
Pati nekad neesmu piedzīvojusi tādu situāciju, ka paskatoties uz kādu puisi uzreiz jau esmu viņā iemīlējusies līdz ausīm. Man ir jāiepazīs cilvēks un tad es par viņu spriežu. smile.gif
negative
jauki jau skan - mīlestība no pirmā acu skatiena.
es nedomāju, ka tā ir mīlestība.
jā, paskatoties pirmo reizi uz kādu cilvēku var rasties simpātijas. bet par mīlestību to nevar saukt.
vēlāk jau var rasties jūtas, tas jau ir process.
Tweety
Tā nav mīlestība. Mīlestība nāk pēc tam. Tomēr pirmā brīža emocijas ir ļoti spilgtas un uznes tādā pašā eiforijā kā mīlestība. Tā var būt tikai simpātija bet tā īpašā izjūta - iekšējs šoks - ir viena un tā pati. Tas var būt brīdis kad divi cilvēki satiekas un ja vēlas to var uzskatīt arī par mīlestības sākumu.
smile.gif No kaut kā taču ir jāsāk! smile.gif
SobEr-miNdeD
Piem. man ir gadījusies mīlestība no pirmā acu sktiena... tieši pateicoties šai mīlestībai vairs nekad neticu mīlestībai... pat ja džexbaigi patīk sūtu viņu tālāk!! whistling.gif wink.gif
photozõõm
Tā nav mīlestība. Cilvēks tikai ir iemīlējies otra cilvēka vizuālajā izskatā. Jā tā vien tas otrs cilvēks zina pirmā cilvēka raksturu u.t.t.

Murdzīgi. happy.gif
Marelle
Ticu. Bet netaisos piedzīvot, mīlestība (īpaši no pirmā acu skatiena) nav priekš manis. Labāk draudzība no pirmās ķildas vai saķeršanās.
washulis
parasti tā mīlestība var būt tikai aizraušanās, bet es domāju ka var pastāvēt mīlestība no pirmā acu uzmetiena (protams ne tāda, kā seriālos un filmās)!
bri
Nē, jo mīlestība ir kas vairkāk kā viens mirklis
Mīlestība ir uzticēšanās, laime, labsajūta, atkarība no otra, viņa klātbūtnes....

Tas nevar rasties pāris sekundēs....
kristine g
Es neticu mīlestībai no pirmā acu skatiena.
Tāda vienkārši nepastāv. silent.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.