Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Klāvs Elsbergs
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Obligātā literatūra
earnella
Tātad, devītās klases literatūras grāmatā ir šī autora dzeja. happy.gif

Četri jautājumi:

1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ?
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena?
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem?
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem.




Manas atbildes figurēs tepat.
1. Patīk ļoti, ļoti, ļoti happy.gif Īsi izsakoties tāpēc, ka viņš prata rakstīt nepārsaldināti, bet skaisti. Salika bezcerību, gaišumu un sarkasmu vienā dzejolī.
2. Jā, biju. No sestās vai varbūt septītās klases sākot mēdzu viņu pāršķirstīt. Vienmēr atrodas kaut kas iepriekš nelasīts vai vismaz nepamanīts.
3. "Hospitāļu iela". Tie, kuri sākas ar cauri rūtīm kā caur krūtīm un viņa gāja gar jūras malu, un naktstauriņi grib iekšā. Un vēl, un vēl.
4. [spoiler]Slepkavība. Visi, kas viņu pazina, par to ir pārliecināti, bet kādam bija izdevīgi to neizmeklēt.[/spoiler]

Louhi
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? Nevarētu teikt ka patīk bet arī neteikšu ka nepatīk
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena? Nē
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? ''K.r.e.t.ī.n.u deja''
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem. Piekritīšu tav un teikšu ka tā ir slepkavība. Par to liecināja pilnīgi viss.
Sol Invictus
1. ne īpaši
2. nē
3. neviens
4. labrīt, tā domā visi un neko citu tu, visticamākais, nedzirdēsi
5. man ir uzdots kārtējais (ne)darbs literatūrā getlost.gif
Poesie*
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? vinjs nav mans miiljaakais dzejnieks,bet teikt,ka nepatiik,buutu par skarbu
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena?nu vai zinies,es tach vel neeju 9.klasee,protams,ka esmu silent.gif
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem?Dzejolis,kas sākas ar ''es tev piedāvāt varu
vien tīru un pliku Neko'',jau mineetaa ''Kretiinu deja'',un velviens dzejolis - ''cik saldi nobrēkties
pie tavas kurlās auss''
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem.Protams,ka slepkaviiba.
evija
1. patīk. dēļ viņa stila un dzejoļu domām. jo savādāk.
2. mhm.
3. viņas soļi ir debesīs, analgīns, ````u deja, klāvu dzejolis "maziņi klāvi debesu akmeņus spārda"
4. slepkavība. viņu noteikti izgrūda pa to logu.
nenuil
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? Patīk. Atšķirīgs.
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena? Nē. Un diez vai arī lasīšu tā speciāli. Vismaz tuvākajā laikā ne.
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? `Daba ņem elpu ciet` un `Viņas soļi ir debesīs`, un `Neatvadīsimies`. Ar pēdējo divu vārdiem ir arī ļoti burvīgas dziesmas. happy.gif
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem. Slepkavība. ermm.gif
joua
1. Patīk ļoti, tā nepiespiestā un viegli saprotamā stila dēļ.
2. Nē. dažreiz obligātā literatūra tomēr dod savu labumu happy.gif
3. "Pa ielām klusi staigā rīts", "Yellow", viņa dzejoļi par Pļavniekiem
4. Nav viegli būt dzejniekam padomju laikos. Jo varai nepatīk, ka tu saki taisnību. Un kādam bija izdevīgi no viņa atbrīvoties.
Kalevale
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? -- patīk, jo rakstīja ļoti.
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena? -- jā.
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? -- neatvadīsimies. viņa gāja gar jūras malu. tev nav vārda. es tevi atkarošu.
un vēl, un vēl.
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem. -- visiem šeit viedoklis ir vienāds.
Hēbe
Es nespēšu paturēt savu sajūsmu pie sevis tongue.gif

Manā īpašumā ir grāmata kuru manai mammai ir dāvinājis Klāvs Elsbergs (viņi bija pazīstami). happy.gif

1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? liela daļa viņa dzejoļu nepatīk,jo valoda nepiesaista.Taču ir nedaudzi darbi par kuriem esmu sajūsmā (skat. 3 jaut.),jo tie tik dziļi ieiet tev sirdī ar savu patiesumu.
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena?diemžēl nē,jo reti lasu dzejoļus.
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? Neatvadīsimies, Serenādes rudenī,šī meitene darina asaru krelles u.c.
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem- man nav interese par viņa nāves apstākļiem,bet esmu pārliecināta,ka viņu nogalināja (skolotāja stāstīja par pierādijumiem,kas tika noklusēti). Pretīgi,ka dzejnieku apmeloja,ka viņš piedzēries,ballējies ar meitenēm un izdarījis pašnāvību mad.gif

Hikari
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ?- patiik, bet kaadeelj gan nezinu. Vienkaarshi piesaista. smile.gif
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena? nee, nezinaaju par vinju, bet tagad, kad vairs jau sen nav shis autors jaalasa, lasu ar prieku smile.gif
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? laikam jau "Kretiinu deja" ^^
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiemhmm, cik atceros, tad vinjs, itin kaa, bija izkritis pa logu? Nu nezinu, man gan liekas, ka vinjs nekaadu pashnaaviibu neizdariija. silent.gif
Princese uz zirņa
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? Patīk. Nav skaistu izpušķojumu, paradīta dzīve tāda, kāda tā ir
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena?
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? īstenībā visi patīk. laikam nevaru izdalīt mīļākos
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem. literatūras stundās mēs lasījām vairākus viedokļus par viņa nāvi, kā arī man ir vecāki ar viedokli, tad secinu, ka tā nebija pašnāvība
zibgaismiņa
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? patiik,atšķiriigi,asprātīgi.
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena?nē.
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? nu nezinu daudz no viņa daiļrades,bet ````u deja man patika.
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem.
kāds vareetu pastāstiit?neko par to nezinu,ticu ka skolotaaja staastija,bet tad nebiju skolaa.ieintriģējāt mani!

Demigod.
1. patika. jo viņa dzejoļi ir vienīgie, kas man tīk. jo bez interpunkcijas. un tā. un reālistiski, bez liekvārdības.
2. nē. man nepatīk lasīt dzejoļus.
3. nav tādu. bet tas dzejolis par Pļavniekiem un "Neatvadīsimies" bija labi. un ļoti patika rindiņa no kāda dzejoļa:
"kāpēc gan dzīve kas ir tik skaista
reizēm ir tāda ````"

4. tieši nesen latviešu valodas skolotāja par to runāja un stāstīja, ka uz savu roku pierādījumi tika vākti, tomēr, neizdevās atrast. nu, neko. žēl.
spitzbube
1. Patīk vai nepatīk, un kādēļ? Patīk. Tāpēc, ka tāda otra dzejnieka vēl vismaz pagaidām nav.
2. Vai bijāt lasījuši pirms obligātās literatūras spiediena? Jā.
3. Jums mīļākie no viņa dzejoļiem? Hospitāļu Iela, Klusē. Nobirdini pelnus(ja tu atkal pīpē) nujā - Kretīn u deja
4. Mana personīga interese - jūsu viedoklis par viņa nāves apstākļiem.
Slepkavība. Cilvēki tomēr ir ````i, ir.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.