Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Bildes no Wolfsonga!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2006. gada sezona > WolfSong
Andza
Ekur drakonistu fočētie linki.
Foto1

un

Foto2
~BN~
Vēl bildes

Te ir kāda trešā daļa no visām, ko safočēju. Rīt ielikšu vēl.
shade
Gaidam!!! wink.gif

CITĀTS(~BN~ @ 24.10.2006 21:47) [snapback]1054599[/snapback]

Vēl bildes

Te ir kāda trešā daļa no visām, ko safočēju. Rīt ielikšu vēl.

~BN~

Reku vēl. No tām 230, kas man bija, atlasīju visnormālākās.

More
Sīdžmāsters
re ku arī skats no Māsu puses, žāvēto sēnīšu iespaidā!

dArkangelo
No rekonstruktora puses teikšu - rēcīgi, it īpaši zobeni. Ja man tādi būtu jācilā no dzelzs, nu būtu pakaļā.
Bet no otras puses respect ka ir cilvēki kas nodarbojas ar tādu brīvā laika nodarbi. grin.gif
Kormaka brigade
2 dArkangelo

daudzi krievu un baltkriebu rekonstruktori regulari piedalas lomu speles smile.gif
dArkangelo
Hm njā ir dzirdēts, pašam jau arī gribētos piedalīties, bet nu gribētos jau kādu larpu kurā varētu ņemt metāla ieročus un arī kārtīgas bruņas, jo manas bruņas ir par smagām lai es ar tām varētu normāli pavicināties ar kaut kādu vates pufu. Nu ar kokiem vēl varētu, bet daudziem atkal nav ķiveres, nu un ja treniņos atstrādāju pārsvarā sitienu pa galvu, jo nākošgad būs pirmo reizi kādā turnīrā jāuziet. Tad nu nebūtu īpaši labi, kaut gan treniņos ir gadījies atrauties ar koku pa galvu, vai ar vairogu pa seju. Bet nu tāds visdusmēra cilvēks par to īpaši nebūtu laimīgs.

Njā tas divasmeņu āvas cirvis, kas nu tas ir, tāds tauriņš izskatās kas uzsiets koka galā. grin.gif
Grims
CITĀTS(dArkangelo @ 08.11.2006 18:54) [snapback]1060637[/snapback]

manas bruņas ir par smagām lai es ar tām varētu normāli pavicināties ar kaut kādu vates pufu

Ar cik smagām bruņām drīkst vicināties ar vates pufu un kādām prasībām jāatbilst objektam, lai tas vicinot nekristu no rokām ārā, ja vicinātājs, nedod Dievs, būs sadomājis smagas bruņas uzvilkt?
Goldberry
Esiet nu tik labiņi un pamēģinat atrast sevī kapacitāti atgriezties pie temata un savu samilzušo sāpi apsriest kaut kā privātāk.


Kedrikam:
Pietiek nodarboties ar redundanci. Ja Tev klājas labi, man par to paties prieks. Darbojies ar to ar ko vēlies nodarboties un pamēģini atrast sevī spēku viena pavediena ietavros savu viedoli izklāstīt vienu reizi. Vēlams to kaut daļēji sasaistot ar pveiena virsrakstu, lai cik arī pārcilvēcīgi tas neliktos. Iespējams, sava paraksta pārlasīšana varētu Tevī viest kādu gaismu.

[EDIT]
Raksti, uz kuriem attiecināts aizrādījums - izdzēsti.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.