Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Cūkkārpā tu varētu iztikt bez elektronikas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
.kreizī.
Es nobalsoju par Šajā skolā-protams, vispār- nē... man vnk tā ir... grin.gif
shocked mouse
protams..gan jau tad iemācītos visu paveikt ar burvestību palīdzību,un tad jau elektronika liktos gluži nevajadzīga.
bet vispār? nu vispār nē,jo savādāk es noteikti aizgulētos visu laiku un netiktu uz skolu.
Allegra
Es nobalsoju par "Šajā skolā-protams, vispār- nē" . vispaar bez jau neviens nevareetu iztikt.
Dark Phoenix
Protams, ka jā! Priekš kam vajag elektroniku, ja ir tāda skola?!
Flora
ja es maciitos cukkarpa - tad jau pan arii butu burvju speejas!!!! ja un ja man butu burvju speejas, tad salidzinajumaa ar tām, elektronika manaa dzivee noteikti tiktu aizbiidita aiz šim spejaam...

...nuu vienvardsakot es nobalsoju par pirmo variantu... laughing.gif
Kira m.emo.ria
Nobalsoju par ceturto variantu..

Kādēļ? Tādēļ, ka maģija aizstātu elektroniku.. >.<
sanny
elektronika naw wajadziiga,ja maak to ko vnji grin.gif
Džūna
Nezinu vis. Nevaru dzīvot bez elektronikas.
nenuil
Hmmm, nezinu gan. Ja es mācītos tur, būtu savādāki dzīves apstākļi. Tāpēc nevaru zināt, ko man vajadzētu, ko ne. ermm.gif
Demigod.
eh mans variants: ja es nezinātu, ka vispār ir tāda elektronika [grūti noslēpt], tad jau varētu. bet bez sava mp3, telefona un digitālā es justos kā bez rokām. that's all.
linduks
es nobalsoju par protams...jo vini tak varetu burties...smile.gif
Sol Invictus
es esmu spējīga dzīvot arī bez elektronikas, tomēr ir ļoti patīkami, ka tā tomēr ir pa rokai

P.S. bez elektronikas nozīmē sveču gaismā - padomājiet par to
Kaķe
nē. noteikti nevarētu. Es bez telegona jeb lādētāja nevaru dzīvot grin.gif
Dumidors1995
Nu Cukkaarpas Raganiibas un Burvestiibu Arodskolaa protams,jo tur buutu loti aizraujosi,bet vispaar nee.
Bite
Nu protams iztiktu bez elektronikas, ja būtu burvestības.
lil`skater
Nu gan jau varētu, tā taču Cūkkārpa, taču gribētos - kompi, internetu, mūziku, radio, teļuku, bez 'tā būtu nežēlīgi smagi, bet kaut kā jau varētu izdzīvot, jo tā tac Cūkkārpa, tās dēļ esmu agtava ziedot ar to visu .. grin.gif
maugliits
es nobalsoju "nezinu viss" nju es bez datora tieshi nevaru dziivot
shanty
Šajā skolā-protams, vispār- nē
skolā nebūtu tāda nepieciešamība pēc tā visa, burvestības tāpēc domātas.. wink.gif interesanti.. šeit gan bez elektronikas dzīvot būtu stipri grūtāk..
Seila
Cūkkārpas skolā droši vien, ka varētu, bet nevienā citā nē. galu galā dators jau sen ir kļucvis par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu un to aizvietot var patiešām īsta maģija. grin.gif
(sun)
ja tew ir magija utttttt tad prieksh kam dakji????
bet taa bezz dakja wispaar-juuus shto jokojaties wai????? grin.gif
StrawBerry69
protams ka iztiktu, nafik vajag tehniku?
iznjemot apgaismojumu un veel paaris ieriices protams ka vajadzeetu, bet nederiigu tehniku kaa televizoru, telefonu vai datoru tur noteikti nevajadzeetu.
ZIZI
šajā skolā protams ka noteikt es domāju ka vispār nē pieņemsim bez telonafona
Īvs
es nezinu.. iespējams, ka jā, ja visur būtu līdzi zizlis. bet, lai visur to vajdzētu lietot... pff... laikam domāju, ka nē.
Cecilia
CITĀTS(Seila @ 04.12.2006 19:26) [snapback]1071096[/snapback]

galu galā dators jau sen ir kļuvis par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu un to aizvietot var patiešām īsta maģija. grin.gif


mhm, piekrītu. arī tāpat varu labi izdzīvot bez trauku un veļasmazgājamās mašīnas, ūdeni sildot uz malkas plītiņas. un arī bez elektriskā apgaismojuma nu vnk lieliski varēu iztikt, dzīvotu sveču gaismā, ja vien tas nesanāktu tik dārgi. arī vnk lasīt un/vai mācīties ir pavisam cits kaifs, ja grāmatu tev apgaismo svece.
ja būtu maģija man vispār vairs nebūtu problēmas, arī ar telefonu tik dikti neauklētos. bet tagad, kad nav tādas alternatīvas, izvēlos internetu. bez telefona arī labi iztiktu. laughing.gif nejūtos no tā tik atkarīga
negative
es domāju, ka es varētu iztikt rolleyes_a.gif
es bez datora varētu izdzīvot. un bez telefona ar' un bez visiem pārējiem elektronikas verkjiem ar' . cūkkārpā. laughing.gif
Džozefīne
Jā, protams, es varētu iztikt.
Neesmu jau nekāda atkarīgā.
Taču pavisam bez elektronikas - tur nu gan būtu tā.. pašvaki..
Morty
tieši Cūkkārpā-noteikti. Tur ir daudz interesantākas fīčas kā sēdēšana pie datora, runāšana pa mobīlo un visu pārējo
WhiteAngel
Protams ka varētu izsturēt_nesen nonācu situācijā kurā bez elekrtonikas bija jadzīvo ohmy.gif
Ja ir laba kompānija bez problēmām grin.gif
Angelina
protams, varētu... man arī nesen bija tāda situācija ka elektribas nebija kādus 3 vakarus pēc kārtas....
mierīgi sēdēju un sveču gaismā lasīju.... nav tak traģiski...lasa_a.gif

un turklāt šaubos, ka Cūkkārpā ir vajadzīga tāda lieta kā elektrība....
Hermione_1
Es nobalsoju par variantu - šajā skolā - jā, vispār - nē.Tur cūkkārpā to visu var paveikt ar maģijas palīdzību.Bet ikdienā bes elektronikas būtu grūti. sorcerer.gif
LC*
es domāju, ka vismaz mēginātu iztikt bez elektronikas-tas būtu izaicinājums man.ok, reālajā dzīvē es neateju ne soli no sava mobilā, bet man liekas, ka Cūkkārpā būtu daudzkas cits interesants darāms, kā runāt pa mobilo.Kas attiecas uz modinātāju - ir arī mehāniskie.
Purple mist
Ja es mācītos tādā brīnumā kā Cūkkārpa, tad man nekādu tur vientiešu elektrību nemaz nevajadzēu. Būtu taču maģija! Ar to aizstājams ir viss elektroniskais!
Piem. SMS vietā mierīgi var aizsūtīt vēstuli ar pūci. Tā ir priekšrocība, jo nemaz nav jāzin nezināmi numuri, tikai jāuzraksta saņēmēja vārds uzvārds!
Hēbe
Es domāju,ka mierīgi varētu iztikt bez elektronikas,jo mūsu vientiešu "fīčas" aizstātu burvju ražojumi,kas gan būtu savādāki,bet mēs neko nezaudētu. Pūču pastam ir liels mīnuss,ka ja ir vajadzīga ātra atbilde,bet mēs SMS vietā varētu izmēģināt,ko daudzkārt efektīvāku-sarunāšanos caur uguni,ja vēl atceramies Harija un Siriusa sarunu.
VudūLelle
38.89% piekrītu. Cūkkārpā, ja tāda tiešām būt, nebūtu laika nekādiem datoriem un citiem elektroniskiem niekiem, kas pašlaik manā dzīvē ir no svara. Kā būtu ja būtu. Pasapņot jau mēs visi varam, tā kā domāju, ka C-ārpā varētu iztikt bez nekādas elektrības, priekš kam tad burvestību! tongue.gif
šausmiņa
Vai Cūkkārpā tu varētu iztikt bez elektronikas?

viss atkarīgs no apstākļiem un šaziņas iespējām ar ārpasauli.
Devil Boy
Es domāju, ka 100% ka Cūkkārpa varētu iztikt bez elektrības, visu atrisinātu maģija! sorcerer.gif
Ķipītis amonjakā
Nezinu gan, bet tā kā es varētu likt lietā magiju! JUU
Bleka
Bet protams ka varetu jo kam tad vjadziga elektriba ja ir maija kas spej izgaismot pat tumsako nosturi....
washulis
ja jau burvji paši spēj dzīvot pilnvērtīgu dzīvi bez elektronikas, un tikai blisina acis par vientiešu lietām, tad jau es arī elementāri spētu iztikt bez tās!!! patiesībā es jau varētu arī tagad bez tās iztikt, bet ja jau ir iespēja to izmantot, tad ko tur krāmēties... laughing.gif
kurland
Tur pa elektroniku man pat domaat negribeetos! Ideaala pasaule, un ja veel maceetu burties O.O
Anck-Su-Namun
es tiešam nezivu vai varētu iztikt bez elektronikas ,jo es esmu tik ļoti atkarīga no tās.
grafiene
domēju ka spetu iztikt. Vismaz kādu laiku.
smaidīgā.
Šajā skolā es noteikti varētu iztikt bez elektronikas, jo vispār būtu dīvaini, ja kaut kāda datora vai mobila dēļ es nedotos uz skolu...Bet vispār, šobrīd bez elektronikas iztikt es nevarētu, konkrēti, bez mobilā telefona. Nu, ja nu vienīgi no tā būtu atkarīga mana dzīvība. smile.gif
La Keira
man elektroniku nevajadzētu - man būtu burvju elektronika! sorcerer.gif

piemēram medžik dators! xD.gif
Zilais spārns
Kam man elektrotehnika, ja ir burvju nūjiņa. thumbsup.gif
CityCat
Nu, es domāju, ka vietā kur visapkār ir burvestības un maģija, tik tiešām nebūtu vajadzības pēc elektronikas... turpretī parastās skolās, kur nekā cita kā mācības un draugi nav, nu tur gan gals būtu klāt... pieņemsiem to pašu matu žāvēšanu ar fēnu... Cūkkārpā to varētu darīt ar burvestības palīdzību, bet pilnīgi parastā skolā... heh... labi, ka tas laikmets ir galaa xD.gif
Mattiass
Nāktos. Turklāt burvestības pa daļai to aizvietotu. Un par pārējo tādā vietā varētu arī aizmirst.
Hermiones zizlis
Kam vajadzīga elektronika ja var ne tikai sēdēt pie datora, bet arī viskautko uzburt xD.gif
Anabellpaula
Var iztikt:)Tas grāmatā teikts.Bet parastā skolā nēsad.gif
Shainy Dark
Nū.. Iespējams..
Man šķiet, ka tur bija rakstīts, ka nemaz elektriskas ierīces Cūkkārpā nedarbojas - wai warbūt es tikai kļūdos.?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.