Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cūkkārpa no sērkociņiem
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
ils
Attēls

Kāds entuziasts Patriks Ektons būvē pašu lielāko sērkociņu būvi pasaulē – burvestību skolas precīzu kopiju, to pašu, kurā mācījies Harijs Poters. Kamēr vēl norit pēdējās ēkas (pulksteņa torņa) celšana un dažādi beigu slīpējumi, šo gadsimta būvi varēs apskatīt Matchstick Marvels muzejā Gledbrukā Aiovas štatā ASV. Bet gada beigās pabeigtā celtne tiks pārvesta uz Spāniju, kur to iegādājies "Katmandu" atrakciju nams.

Lai uzbūvētu šādu skolas maketu (par avotu ņemot filmās redzamo pili), kopā tiks iztērēts ap pusmiljonu sērkociņu un 57 litriem līmes. Lai arī kādas sacensības pilī netiktu organizētas, Uguns biķeri gan tajā ienest nebūs ļauts...
Alissera
Ai!! zeel ka nevarees apskatiit dziivajaa... nu vareetu jau aizsaut uz ASV bet bisk par taalu.... sad.gif
Demigod.
Forši. nu ir vecim izdoma, ko tādu uztaisīt. biggrin.gif
jābrauc būs uz Spāniju! happy.gif
Zhachhiic
nju super laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Louhi
Baigi iespaidīgi!!!!!!!!!!! grin.gif rolleyes_a.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Gribētos redzēt...
Dumidors1995
Baigi labi izskatās!Interesanti cik ilgi taisīja?Laikam ilgi.
Ariana
baigais darbs tur ieguldīts
sanny
sexiiga pils,man gan pacietiibas nepietiktu grin.gif
Daniels_Redclifs
baigi jau skaisti, ko taadu uzmeikot.. tik dereeja veel vinju taadaa kraasaa, kaada ir filmaa... reaali izskatiitos... blja, bet darbs tur nezheeliigs ielikts... smile.gif
Krisy
he he... atradushi ar ko niekoties... grin.gif grin.gif bet iisteniibaa forshi... grin.gif grin.gif labi izdomaac... un kur nu veel tas kaa vinju uzcelt... grin.gif grin.gif
ricis
ko lai saku... wow ohmy.gif ohmy.gif
linduks
es ari gribetu redzet vinu dzivaja....smuki....
Bladac
Murgs, lai ko šādu uzblieztu. Bet skaisti happy.gif
linduks
ja...noteikti tas ir bijis gruti...
Andromeda
Ko tik cilvēki neizdomā! Super! Kas tur pa pacietību un laiku nav vajadzīgs! sorcerer.gif
.kreizī.
Varu tikai apbrīnot cilvēku ar tādu pacietību! blink_a.gif Es to nevarētu paveikt-pacietībā īsti slavena neesmu! tongue.gif
Bet pati pils- īsta kopija! Smuks darbs...
miss Iedomiga meitene
baigi forši...

gribētos redzēt, bet ASV tā kā bišku pa tālu...tā pat kā Spānija... sad.gif
Hēbe
CITĀTS(sanny @ 04.10.2006 18:55) [snapback]1046790[/snapback]
sexiiga pils,man gan pacietiibas nepietiktu grin.gif

Sexīga?! huh.gif
Pils ir mākslas darbs,oriģināla ideja,bet neko sexīgu gan tur neredzu,bet kas nu katran tuvāks... rolleyes_a.gif He,he...nezinu par autoru,bet cilvēkiem,kas nepīpē tiešām nav kur sērkociņus likt laughing.gif
shanty
super!! laughing.gif skats ir tiešām iespaidīgs! smile.gif
negative
apbrīnoju to vīrieti grin.gif tā taču ir mežonīga pacietība noņemties ar tiem 57 litriem līmes un pusmiljonu sērkociņu. apbrīnojami blink_a.gif
Shadowdewil
Jaa ir gan tam vecim pacietiiba...vienreiz skolai projektu no seerkociniem taisiijaam....bisk abesiija...un taa liime... blink_a.gif
Little Alien
Es gribeetu zinaat cik ilgu laiku shis darbs ainjeema?????? sorcerer.gif
Aimī
Nu jā. Redz, cik tālu var novest bezdarbība. Draudzenei arī ir no sērkociņiem uztaisīta 3 daļīga pils, bet šitajai pat klāt nestāv.
MEDIKS
Tas ir labais džeks, tāda pacietība, vienkārši apbrīnoju.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.