Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: tako elfus un kumaru druidu frakcija
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2006. gada sezona > WolfSong
bondaronkuls
butu baigi labi ja kads pieteiktos jo sobrid te ir baigais izsikums protams mes nespiezam nevienu uz turieni iet agitacija bus velak
Dvēselīte
Atļaušos šo piedāvājumu mazliet izcelt.

ELFI un DRUĪDI

Un visi pārējie šīs rases pārstāvji, kas vēlas tādi kļūt vai jau sirdī ir - klausieties viedā balsī un esiet atsaucīgi!!!


Cik noprotu, tad akūti ir nepieciešami elfi, kas veidotu komandu, kura pārsvarā nodarbojas ar sēdēsanu nometnē ap ugunskuru, stilīgu stāstu stāstīšanu, pīpēšanu (In game), slepenu plānu kalšanu (kas ne vienmēr tiek arī izvesti dzīvē), rāpšanos kokos (ja vien galva nav dulla un nav slinkums), pērējo bakstīšanu ar stikiem (a'la "bultām"), pilnīgu ignorāciju (gan pretinieku, gan... nu labi nav svarīgi, es to neesmu teikusi), cītīgu pretinieku iebiedēšanu ar skaļām žagām un nekontrolētu neartikulētu skaņu izvirdumiem (tas IR iespaidīgi!).

Šim visam ir viena pamatdoma - esiet tik laipni un piesakieties uz elfu komandas vadīšanu/formēšanu/sastāva sastādīšanu, jo savādāk... Nu visi jau tā pat zina, kas būs, ja elfu nebūs.


P.S. Elfi ir jauki, miermīlīgi, labdabīgi (audzēji), kas visiem bezgalīgi patīk un viņi galu galā ir intelektuāli augstāk attīstīta rase.
Aziren
a varbūt man pārformēties par elfu?

vienmēr esmu gribējis pamēģināt būt kādā spēle kautkas no elven kind!

cilvēku frakcija ir izveidota un iespējams pat būs uz spēli...
es varētu iet sēdēt mežā, pīpēt, vērot zāli un visus sūtīt skaitīt priedes vai meklēt manu sen pazudušo saktu.....
Dvēselīte
Vai tu maz apjēdz, ko runā?! pinch.gif Noved nu labāk šito lietu līdz galam.

Kaut gan no otras puses viss ir atkarīgs no tevis un tas, ko jūs nolemsiet wink.gif

bengalaas
Es jau no paša sākuma gribēju būt elfs smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.