Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Karš un miers
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
ils
Sen nebiju iegriezies kādā krievu Potera fanu lapā. Vispār jau ziņas tur ir tādas pat kā Maglu tīklā un citur. Tomēr atradu šo...

Karš un miers
Publicējis Lorn 28-08-2006 13:45:24

Jaunā francūziete Klemensa Poezī (Flēra Delakūra filmā Harijs Poters un Uguns Biķeris) tēlos Natašu Rostovu teleseriālā Karš un Miers, tā uzņemšana sākās pagājušā pirmdienā [21. augustā – ila piezīme], Lietuvā.

Filmu, kuras budžets ir 26 miljoni eiro, veidos 6 valstu telekompānijas: Krievija, Itālija, Vācija, Francija, Polija un Spānija. Vēlāk filmēšanas brigāde pārcelsies uz Pēterburgu. Pirmo reizi Ļeva Tolstoja romāna ekranizāciju veiks gandrīz vai visa Eiropa. Scenāristi – itāļi Lorenco Favella un Enriko Medioli, kas ir strādājuši ar Lukino Viskonti (Roko un Viņa Brāļi), un Serdžo Leone (Reiz Amerikā) . Režisors – rumānis Roberts Dornhelms, kādreiz Stīvena Spīlberga asistents. Andreju Bolkoncki tēlos itālis Alessio Boni, Pjēru Bezuhovu – vācietis Aleksandrs Baijers (Gud baj, Ļeņin!). Brits Malkolms Makdauels būs vecā Bolkonska lomā.

Pirmizrāde paredzēta nākošgad.

Ziņa no AboutPotter.allelves.ru.
Daniels_Redclifs
hh, mosk filma izdosies(stpri shaubos).. laughing.gif
(sun)
filma solaas buut laba es aizieshu.....
lai gan no graamatas sizheta var uztaisiit arii peedeejo arbuuzu... huh.gif huh.gif
Adē
CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 16.09.2006 00:08) [snapback]1037030[/snapback]

hh, mosk filma izdosies(stpri shaubos).. laughing.gif


Un es stipri šaubos par to, ka tu vispār zini,kas ir "Karš un miers" ermm.gif

Domāju, ka filma būs skatīšanās vērta. "Karš un miers" noteikti ir viena no manām mīļākajām grāmatām un būs interesanti paskatīties, kas sanāks, ja to ekranizēs ne tikai Krievija, bet arī "visa Eiropa". Jā.
℮mma_charlottedac℮
wow izskatās, ka projekts tomēr būs kaut ko vērts, tā kā karš un mirs ir viena no manām mīļākajām grāmatām es to seriālu vismaz daļu noteikti nosatītos, ja vien rādīs arī latvijā
Morty
Tīri forši. Grāmata lasīta ir(tās tik bija mocības), bet Natašu es laikam iztēlojos savādāku. Tomēr veiksmi mis Poezī grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.