Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Emmas jaunā frizūra
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Zhachhiic
Kā jums patīk Emmas vatsones jaunā frizūra? rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
Attēls

Vai jums labāk patīk viņas iepriekšējā frizūra? whistling.gif

Attēls

man jau labāk patīk viņas jaunā frizūra smile.gif Līdzīga manējai tongue.gif tongue.gif
Sindra
Ar jauno frizūru izskatās krietni vecāka nekā ar iepriekšējo. Lai gan nekas diži jau tur mainījies nav. Pārķemmēti savādāk un aizvākta čolka.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
nezinu.
kāda feina bija, tāda palika.
īstenībā, tagad viņa vairāk izskatās parasta.
nujā.
lai ir
happy.gif
Louhi
Man labāk patīk viņas jaunā frizūra!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Zhachhiic
tikko ievēroju, ka viņai arī cita uzaču forma laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Kary
Vecaa jau kaut cik bija labaaka
***Dancing_Queen***
teikshu, ka baigaa atshkjiriiba jau nav, bet man personiigi labak patika vecaa, ar jauno izskataas vismaz 3 gadus vecaaka un man vnk taadas frizuuras nepatiik...
~eviic~
man tā otrā laikam labāk patīk... nu nez...
tajā pirmajā izskatās, ka mati citādāka krāsā...sarkanīgi...
ievuks
Man patika iepriekšējā. rolleyes_a.gif , bet gan būs labi!
Flare
Man labāk patīk viņas jaunā frizūra. Pat nemāku paskaidrot kāpēc. Laikam jau tāpēc, ka manuprāt viņai viņa krietni labāk piestāv. happy.gif
Seila
Ar jauno frizūru viņa izskatās daudz vecāka un vairāk pieaugusi. Ar veco. Nu jā ar veco viņa izskatījās kā tāda princesīte. Godīgi sakot man patīk abas.
Funny-Bunny
Man patiik iepriekšēā,jo jaunajaa vinjai ir tak rudi mati! blink_a.gif
Veela
Man patīk vinjas rudie mati un ponijs! izskatās skaisti un ugunīgi, saskan ar strauju temperamentu... smile.gif tāds matu sakārtojums viņu izceļ uz citu "pelēko" angļu fona... Tajā otrā bildē viņas frizūra ir pārāk zolīda un garlaicīga. Izskatās, ka viņa ir aristokrātiska princese, nevis aktrise
Vēja dvēsele
Man arī labāk patīk jaunā frizūra. Ar poniju viņa izskatās tāda draiskāka, šķelmīgāka... Ar veco, vismaz šajā bildē, tāda... nu... garlaicīgāka.
pinky
Man arī labāk patīk Emmas jaunā frizūra. Iepriekšējā.... nu... vnk yucky_a.gif whistling.gif
resella
ieprieksheja vinja izskatas jaunaka un skaistaka. manuprat. shita jauna frizura ir garlaiciga. silent.gif
linduks
man liekas ka jaunajai frizurai nav ne vainas....labi izskatas.....
*Kokonatiene
Smuka gan. Tiešām. Labāka nekā vecā.
lil`skater
Būtībā īpaši frizūra nav mainīta, tikai noņemta tā aucamā čolka, man jau tā jaunā patīk labāk, jo redzama viņas piere un vispār seja labāk, un kopskatā izskatās smukāk. Emmai ir smuka piere, izteikta, tāpēc man prieks ka viņa vairs to neslēpj.
Šūnis
nU es nez.. Man labāk vecā. Ar čolku sorcerer.gif
Purple mist
Man labāk patīk vecā. Emmas seja tur ir skaista, bet ar jauno kaut kāda izsmērēta liekas. Un es nesaprotu, viņai ir jauna uzacu forma vai to visu vienkārši sliktāku padara jaunā frizūra?
Mis_Stress
jaunaa ir labaaka-svaigaaka
Eriette
man parasti čolkas īpaši nepatīk, bet viņai patiesi čolka piestāvēja labāk... ermm.gif
maugliits
vecaa labaaka jaunaa taada mazliet patizla
Lakrica
Man patīk jaunā frizūra , bet tikai viņai , jo šāda stila griezumus necienu . Manuprāt viņai piestāv , pie tam nekādas dižās izmaiņas jau nav veiktas . Vecajai arī nebija ne vainas,tomēr šī viņai izskatās interesantāk .
℮mma_charlottedac℮
poniji tagad ir topā grin.gif
man liekas, ka jaunā viņai patiešām piestāv
karralá
Man patīk jaunā - viņas plānie mati ir kā radīti tādam ponijam(jeb kā citi izsakas, čolkai)!
Un man šķiet, ka viņas jaunie mati izskatas stipri rižīgāki, haha. Un tjā.
Tagad viņa izskatās pieņemami - vecāka un ar normālām uzacīm. :]
Prieks par Hermioni.
Charlotte
abas divas frizūras ir smukas... smile.gif smile.gif smile.gif
ZIZI
Jaunā frizūra Hermionei baigi labi piestāv. grin.gif
negative
man jaunaa labaak tiik happy.gif
alternative
ūūū'nu ir jau smukai.smile.gif


tāda pieaugusi vairāk prieksh saviem gadiem..wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!