Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Meklējam wanna-be Wolf song dalībniekus
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2006. gada sezona > WolfSong
Dalībnieks
Dārgie foruma iemītnieki un viesi!

Ja esat nodomājuši piedalīties Wolfsong' ā, bet vēl šaubāties par lomas izvēli, nekavējieties ne mirkli!

Mēs meklējam pašus nekrietnākos, asinskārākos, drosmīgākos, īdzīgākos troļļu dīkdieņus un vientuļniekus!
Radības, kam vairāk patīk krēsla nekā gaisma; radības, kas nesmādē trūdu smaku un ugunskura dūmus.
Nakts iemītniekus, nekrietnus kaušļus un dzērājus!


Interesentus lūdzam īpaši nebazūnēties apkārt, bet uzskribelēt uz PZ!
aivvv/troll dream walker
hmm un kas tu taads buutu ka te agiite par trollu un orku komandu????? huh.gif unsure_a.gif mad.gif
Northwatch
Konkurence tev tongue.gif
aivvv/troll dream walker
es atvainojos trolli un orki ir tie kas piesakaas pie manis neesmu ne dzirdeejis ne redzeejis kautko par tevi

un pilniigas mullkkiibas ko tu tur runaa orki un trolli ir vis augstaak attiistiitie un vis skaistaakie gudraakie un speejiigaakie saliidzinaajumaa ar kaukaadiem aizpampussiem un nopiipeejussamies elfiem vai smirdiiigiem ruukkiem kas ir vergi un tikpat smirdiigiem cilveekiem kas ir tik zemiski ka tur vergus....

taa kaa man jau sskkiet ka es gribeetu sannemt pz vai vienkaarssi sseit pieteikumu no tevis....
Dalībnieks
CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 03.09.2006 15:06) [snapback]1031831[/snapback]

es atvainojos


pareizi, pareizi wink.gif

CITĀTS


trolli un orki ir tie kas piesakaas pie manis neesmu ne dzirdeejis ne redzeejis kautko par tevi


Es gan pagaidām redzu tikai vienu aicinājumu troļļiem piedalīties un tas ir Dalībnieka veidots.

CITĀTS


un pilniigas mullkkiibas ko tu tur runaa orki un trolli ir vis augstaak attiistiitie un vis skaistaakie gudraakie un speejiigaakie saliidzinaajumaa ar kaukaadiem aizpampussiem un nopiipeejussamies elfiem vai smirdiiigiem ruukkiem kas ir vergi un tikpat smirdiigiem cilveekiem kas ir tik zemiski ka tur vergus....


kas? kur? kad? blink_a.gif

CITĀTS

taa kaa man jau sskkiet ka es gribeetu sannemt pz vai vienkaarssi sseit pieteikumu no tevis....



Visi, kas ieķēpājušies šajā pavedienā, automātiski tiek pieskaitīti Dalībnieka komandai! rolleyes_a.gif


ShadowDragon
CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 03.09.2006 09:22) [snapback]1031720[/snapback]

hmm un kas tu taads buutu ka te agiite par trollu un orku komandu????? huh.gif unsure_a.gif mad.gif


Spēlei nav lomu sarakstu. Tātad tu nevari būt vienīgais kurš vāc troļļu un orku komandas. ja tu būtu varenais warchiefs tev būtu tāda iespēja, un tik un tā nav fakts, ka daļa no tavas komandas neatdalīsies spēles laikā un nesitīs mugurā uz kaujas lauka.
aivvv/troll dream walker
varenais warchiefs tiks izveeleets peec trollu un orku parazzam(peec GMnoteiktas proceduuras) speeles saakumaa nu tad arii viss paareejais notiek speeles laikaa bet no sakauma frakcijas savaacas vienaa kopiigaa vietaa (sauc kaa grib ciems apmetne bedre...) peectam jau ko katrs dara taa ir tikai vinna dariissana un paareejaa speeles pasaule reaggee uz vinna veiktajaam darbiibaam

kameer nebuussu dzirdeejis no GM ka orki un trolli no saakuma ir divos ciemos tikmeer manupraat es tomeer esmu tas kurss vieno varenaas trollu un orku rases zem viena karoga....

es gan nebiju taisiijies saakt agitaaciju aatraak kaa meenesi pirms speeles bet sskkiet ka laikam tas tomeer buus jaasaak darit jau tagad.....

sazinaassos veel ar gm bet visticamaak ssovakar buus oficiaals pavediens trollu un orku tautas savaakssanai wink.gif
Dalībnieks
CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 03.09.2006 16:46) [snapback]1031854[/snapback]

varenais warchiefs tiks izveeleets peec trollu un orku parazzam(peec GMnoteiktas proceduuras) speeles saakumaa nu tad arii viss paareejais notiek speeles laikaa bet no sakauma frakcijas savaacas vienaa kopiigaa vietaa (sauc kaa grib ciems apmetne bedre...) peectam jau ko katrs dara taa ir tikai vinna dariissana un paareejaa speeles pasaule reaggee uz vinna veiktajaam darbiibaam

kameer nebuussu dzirdeejis no GM ka orki un trolli no saakuma ir divos ciemos tikmeer manupraat es tomeer esmu tas kurss vieno varenaas trollu un orku rases zem viena karoga....

es gan nebiju taisiijies saakt agitaaciju aatraak kaa meenesi pirms speeles bet sskkiet ka laikam tas tomeer buus jaasaak darit jau tagad.....

sazinaassos veel ar gm bet visticamaak ssovakar buus oficiaals pavediens trollu un orku tautas savaakssanai wink.gif



Konkurence vēl nevienam nav nākusi par sliktu. Uzreiz prieks censties, ne?! wink.gif

Un aģitējies gan!

Pametīšu ideju- esi iedomājies, ka, ja mums būtu vienāda vai vismaz līdzīga spēles stratēģija, tad tiešām vieglāk būtu apvienoties un taisīt vienu lielu troļļu un orku komandu. Tā kā tev mans pieteikums visdrīzāk, ka pienācis nav, tad tas varētu liecināt par atšķirīgiem plāniem! wink.gif

Cik noprotu, tu veidosi klasisko troļļu- iznesēju ciemu! Troļļus un orkus, kas gatavi sekot savam allmighty warchiefam Aivv. Bara dvēseles, tā teikt!

Toties Dalībnieks ir ieinteresēts troļļos un orkos - individualitātēs! Dīvaiņos, sliņķos, ārprātīgajos, kas nav tendēti uz nemitīgu iznešanu! (Gribas tīru lomas atspēli!)
Tā kā rases vienas un tās pašas, ļoti iespējams, ka, spēlei tuvojoties, tu saņemsi ne vienu vien priekšlikumu ar mums sadarboties! Nevajag visu uztvert TIK sāpīgi wink.gif


Nepieciešami ir daži mošķi un dīvaiņi! Kuru katru kareivi mēs, protams, neņemsim!!


aivvv/troll dream walker
varat ignoreet manis postoto vaaciet ko gribat esmu atteicies buut par DM un visticamaak speeleessu cilveeku vai ruukki mad.gif mad.gif mad.gif



UN DLJA OSOBO TUPIH - es nevadu frakciju
ShadowDragon
Aiv. Kaut kur pie info par spēli rakstīts, ka pie tevīm šo informāciju vajag iesniegt? Varbūt tu domā, ka visi māk lasīt tavas domas, WYGIWYS nav rakstīts un ````, ja grib cilvēks komandu vākt lai vāc, ja tev kautkādas pretenzijas tad lūdzu normāli ziņu izliec vai vismaz noteikumus ar pieraksti "Lai spēlētu troļļus vajag dabūt atļauju no aiva". Un pēc tam brauc augumā. Un ja es arī sataisīšos orkus vākt domā es pie tevīm skriešu. Nē, neskriešu mēs būsim paši par sevīm un nekāda apvienošanās mums nebūs vajadzīga.
Northwatch
Iesprindzēji.
Dinaer
CITĀTS(Dalībnieks @ 03.09.2006 17:16) [snapback]1031867[/snapback]

Toties Dalībnieks ir ieinteresēts troļļos un orkos - individualitātēs! Dīvaiņos, sliņķos, ārprātīgajos, kas nav tendēti uz nemitīgu iznešanu! (Gribas tīru lomas atspēli!)

jauki - šai spēlē tik tiešām būs rollpalys smile.gif

pie leģendām tomēr ir uzrakstīts, troļi kā rase turas kopā, dzīvo baros un nesadalās, bet tu meklē individuālus spēlētājus.
Northwatch
Vienmēr jau mēdz būt kādi atkritēji no kopējās komūnas.
Kormaka brigade
""varat ignoreet manis postoto vaaciet ko gribat esmu atteicies buut par DM un visticamaak speeleessu cilveeku vai ruukki ""

nozelojams komentars............
pec visiem skaistiem vardiem par trollju un orku parakumu .....
Aziren
kur noteikumos ir rakstīts, ka visiem orkiem un troļļiem ir jāpiesakās pie Aiavara Bondara?

Aivar! Atceries, ka Tu esi tikai viens no spēlētajiem un nevis visu Troļļu setinga monopola turētājs wink.gif
cilvēki ir tiesīgi organizēties uz spēli tā, kā viņi to vēlas

un nu otra lieta, ko gribu teikt..... mmmmm.... varbūt Tu kautvai vienu dienu pacentīsies neaprakt Wolf Song pirms tas ir nācis gaismā.... citādi ta vien liekas, ka Tu negribi, lai šī spēle notiek...
liekas, ka Tu gribi, ka lai Wolf Song organizatorus un visu pasakumu uztver par kautko galīgi treššķirīgu...

to Dalībniek - vēlu Tev veiksmi wink.gif būs prieks redzēt arī ko atšķirīgu un interesantu... varbūt Tu uzorganizēsi ko patiesi labu wink.gif
Northwatch
Kas negrib, tas nelasa.
[spoiler]
Paši gan būtu atturējušies no "nē, nu tas ir tā un šitā, bet mēs jau neko" tipa komentāriem!
Komentēt ir labi, bet ja nezinat to, kāpēc kautkas tika/netika teikts, tad turat žokļus/pirkstus.

Un runājot par WolfSong norakšanu - neesmu gan novērojusi, ka aivvv kautko tādu censtos izdarīt. Kā jau augšminēju, katram ir tiesības uz savu viedokli, un vai jūs reiz beigsiet vilkt kažoku katrs uz savu pusi pirms spēles????[/spoiler]

Varbūt palūgt modiem, lai tiek slēgti uz laiku visi pavedieni, kas ir saistīti ar WolfSong, jo savādāk visi te nemitīgi sāk ņemties?
*uzrūc*
AxelBladd
Taks sāksim visu pēc kārtas.

1. Atvainojos par laikā neiesniegtajies noteikumiem, dēļ kā ir sākušās daudzas nesaidrības.
2. Troļļi netiek veidoti ar vienu vienīgu mērķi - KILL EM ALL. Jā, esu minējis, ka ja troļļi iznes visus, tas ir pieļaujams no GM puses, bet tas attiecas uz jebkuru no esošajām frakcijām un nevis konkrēti uz orkiem/troļļiem. Troļļi (vismaz lielākā daļa) nav ne asinskāri, ne nekrietni, ne lieli kaušļi vai dzērāji. Gods un cieņa ir lielākās orku/troļļu pamatvērtības.
3. Pieteikšanās pie troļu/orku frakcijas notiek Pie manis vai Mārīša aka bondaronkuļa UN ĻOTI vēlams pie Aivvv, jo viņs ir troļļu/orku frakcijas vadītājs (es vismaz ceru ka vel ir) un viņam IR jāzin viss kas notiekās ar troļļim/orkiem. Bet tas nenozīmē, ka nebūs cilvēki, kas nedzīvosies atsevišķi no galvenās frakcijas. Un arī tiem visi questi ies caur Aivvv.
4. Esiet pacietīgi noteikumi parīdīsies nākamās nedēļas laikā.
Kurbads
cerams, ka nebuus taads pretiigs off game maindkontrols... tu esi cieniijams, tev nemaz NEGRIBAS nevienu iznest....tu pakljaujies vadonim, tev NEIENAAKK PRAATAA pret vinju sacelties..

vaardu sakot kaa uvaisas kreeslaa
bondaronkuls
neee tadas lietas nebus
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.