Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harija Potera pirmais skūpsts
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Dacy
Harija Potera zvaigznei Danielam Redklifam esot vajadzējis uzņemt 30 dublus sava pirmā ekrāna skūpsta epizodei (vai tad pirmais nebija "Decembra zēnos"?). 17 gadu vecais aktieris skūpstījis 18 gadu veco Keitiju Leungu, kas filmā «Harijs Poters un Fēniksa ordenis» atveido Čo Čangu.

Daniels pastāstījis: «Viss izdevās tikai pie trīsdesmitā piegājiena. Tas bija jautri. Mēs abi sākumā jutāmies neērti un satraukti, bet beigās viss bija labi.»

Arī Redklifa ekrāna partnere labi pavadījusi laiku. Keitija stāsta: «Daniels prot labi skūpstīties. Man patika. Viņš ir enerģisks un ļauj man justies brīvai. Viņš visu laiku runā un lūdz man neuztraukties, man patīk ar viņu strādāt.»

Abi pusaudži svarīgās epizodes laikā piesaistījuši milzīgu skatītāju pūli. Režisors Deivids Jeits pastāstījis: «Skūpsta dienā pie režisora monitora savācās vesels pūlis ziņkārīgo. Mums bija daudz dublu, toties beigu beigās skūpsts sanāca maigs un mīļš, tāds kādam tam jābūt pirmajā reizē.»

Piektā filma par Hariju Poteru uz ekrāniem gaidāma nākamā gada jūlijā.
Kaķurēgs
Ho, ho, ho! Es to kadru filmā gribu redzēt!!!
Purple mist
Es nesaprotu. ja jau ketija saka, ka Daniels skūpstās labi, tad kāpēc vajadzēja 30 dubļus? huh.gif
Nju bet labi.
Un grāmatā šī aina nebija aprakstīta!!! Tikai Harijs pastāstīja par to ronam un viss. Kāpēc tad filmā ir savādāk?
Louhi
CITĀTS(marushinja @ 27.08.2006 21:57) [snapback]1028282[/snapback]

Un grāmatā šī aina nebija aprakstīta!!! Tikai Harijs pastāstīja par to ronam un viss. Kāpēc tad filmā ir savādāk?


Ja vēl neesi to pamanījusi, filmā daudzkas ir savādāk nekā grāmatā!!!
Demigod.
vīī. laikam dikti sakautrējies bij. biggrin.gif
ja man būtu jāskūpsta Dens, fūū, nē, Toms Feltons, tad es speciāli ķēpātos ar viņu trīs stundas - lai vairāk reižu jāmēģina tongue.gif
lightness_flame
CITĀTS(marushinja @ 27.08.2006 21:57) [snapback]1028282[/snapback]

Un grāmatā šī aina nebija aprakstīta!!! Tikai Harijs pastāstīja par to ronam un viss. Kāpēc tad filmā ir savādāk?


ja nemaldos, tad bija gan...protams, tagad nevarēšu nocitēt, jo grāmata nav pie rokas... tongue.gif


pa šito skūpstu jau biju lasījusi sen k-kādos ārzemju saitos, bet tad vēl to nefilmēja, jo Daniels saslima un kā viņš pats teica toreiz: "Ketija šoreiz izbēga..." grin.gif
Ariana
CITĀTS(lilZii @ 27.08.2006 22:41) [snapback]1028321[/snapback]


ja man būtu jāskūpsta Dens, fūū, nē, Toms Feltons, tad es speciāli ķēpātos ar viņu trīs stundas - lai vairāk reižu jāmēģina tongue.gif


Tā vien šķiet, ka arī viens no viņiem vai pat abi būs līdzīgi ķēpājušies
phoebe
Kāpēc man ir siltas aizdomas,ka viens no viņiem speciāli tik ilgi ņēmās? rolleyes_a.gif
Flare
Ha! grin.gif
Kā es par šo rakstu smējos. tongue.gif Nu vsp jau loģiski, ka viņiem bija nedaudz jāsaņemās, bet nu to kadru es ļooti gribēšu redzēt. grin.gif “Maigs un mīļš”? Nu tad redzēsim! grin.gif
Eriette
CITĀTS
Daniels prot labi skūpstīties.


Jēēziņ. laughing.gif Kādēļ tad vajadzēja 30 dublus, ja jau skūpstās labi?

CITĀTS
Viņš ir enerģisks un ļauj man justies brīvai


biggrin.gif To mēs vēl filmā redzēsim!
karralá
Manuprāt, tik daudz kadru vajadzēja, jo uzņēma no dažādiem leņķiem - filmās tā taču ir! - katra aina no vairākām pozīcījām. Nu dāā.
Un enerģisks un justies brīvi ri divas dažādas lietas. Akdievs. grin.gif

Dublis ģenitīvā ir dubĻa nevis dubLa - tas pats attiecas arī uz daudzskaitli.
Beppo
Vispār nominatīvā ir "dubls" (nevis "dublis") un ģenitīvā "dubla", daudzskaitļa ģenitīvā "dublu" (nevis "dubļu" grin.gif ).

Grāmatā, man šķiet, beidzās ar to, ka Čo Harijam liecās arvien tuvāk. Skūpsts detaļās noteikti netika aprakstīts.

Nu, redzēsim, kā tas izskatīsies filmā.
(sun)
Ak diews ko war apspriest vinja pirmo skuupstu!!!!Maybe interesantaaka epizode vareetu buut taa kur voldemorts meegjina nogalinaat vinju...??? mad.gif
Mis_Stress
CITĀTS(kā lai necep speķi dūdijam? @ 13.12.2006 15:16) [snapback]1074085[/snapback]

Ak diews ko war apspriest vinja pirmo skuupstu!!!!Maybe interesantaaka epizode vareetu buut taa kur voldemorts meegjina nogalinaat vinju...??? mad.gif

tiestaa

skuupsts ir skuupsts, kaads aktieriitis tikai meegina no taa uztaisiit baigo sensaaciju.

piem. Dzuulikai Robertsai nemuuzam neienaaktu apspriest skuupstiishanaas ainas ar Bredu Pitu vai kaadu citu kaadas filmas uznemsanas laikaa, tas ir pashsaprotami... :nozeela:
Mauvaise Mademoiselle Blanc
"Maigs un mīļš, kādam jau ir jābūt pirmajam skūpstam."

Murgs.
Man ir citas domas par romantiku.
Aimī
Hmm.gribētos gan redzēt, kā sanāk `maigs, mīļš un bez šaubām DABISKS` skūpsts, ja jau viņi tur mēģinājuši 30 reizes. baigi "dabiski" noteikti blink_a.gif
Hēbe
Ticu,ka man tas liksies viens no riebīgākajiem kadriem visā filmā (varbūt vēl ķēpīgāks par skūsptu bija Rona gliemežu atrīšana yucky_a.gif ). Tādi maigi,nedroši skūpsti ir ārkārtīgi grūti labi nospēlēt. Nabadziņi,droši vien ir grūti atbrīvoties,kad vesels bars uz tevi skatās un tev ir bail izgāzties. viņi vēl var priecāties,ka Roulinga grāmatā neiekļāva vēl intīmākus brīžus rolleyes_a.gif .
negative
CITĀTS(Hēbe @ 26.03.2007 10:57) [snapback]1122980[/snapback]

viņi vēl var priecāties,ka Roulinga grāmatā neiekļāva vēl intīmākus brīžus rolleyes_a.gif .


piekrītu Hēbes teiktajam laughing.gif
būs interesanti redzēt šo ainu.
ar nepacietību gaidīšu filmu grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!