Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vārdu garums meklētājā
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi > Foruma lietošana
zzz

Man ir viens jautājums, kādēļ, piem., meklētājā drīkst ierakstīt tikai vārdus ar pieciem burtiem? Daudzus pavedienus pat nevar sameklēt!!! Vai to nevar kaut kā mainīt???!!! huh.gif
Sol Invictus
Labs jautājums - mani arī tas kaitina. Bieži ir tā, ka gribu sameklēt kādu vecu pavedienu, kura nosaukumu precīzi zinu, taču tā vietā lai ātri varētu atrast meklēto saņemu paziņojumu, ka vārds ir par īsu un nākas rakties pa n-tajām rezultātu lapām. Vai nevar kaut kā ierobežot zīmju skaitu visā tekstā nevis katrā vārdā (t.i. nevar rakstīt "kas", bet var "kas ir forums") ?

P.S. Ierobežojums ir trīs nevis pieci burti (paziņojumā rakstīts - četri, vēl trakāk)
Roviela
Meklētājā var ierakstīt jebkāda garuma vārdus, bet meklētājs nemeklēs, ja vārds, kas ierakstīts, būs īsāks par 5 burtiem. Raksti, lūdzu, garākus vārdus smile.gif
Ja meklētāja lodziņā meklējamo īso vārdu ieraksta pēdiņās, tad meklētājs to meklē gan. Es nupat izmēģināju meklēt "ANO", un meklētājs nostrādāja.
Tas ir galvenokārt tāpēc, lai kāds nesadomātu ierakstīt, piemēram, saikļus "un" vai "vai" u.tml. un pēc tam nenograutu meklētāju, jo atrastais rezultāts praktiski sanāks viss forums. Saturīgie vārdi pārsvarā ir garāki par 5 burtiem.
Vēl var izmantot paplašinātās meklēšanas iespējas - tām var piekļūt nospiežot pogu "Vairāk opciju". Tad var izvēlēties - meklēt tikai pavediena virsrakstā jeb visā tekstā, šķirot pēc raktu autoriem, pēc iesūtīšanas laika utt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.