Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Izskaidrojiet šito... pēc iespējas sarežģītāk
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Sol Invictus
1. uzraksti atbildi un nākamo jautājumu
2. spēles būtība ir atbildēt uz uzdoto jautājumu pēc iespējas sarežģītāk nevis "kāpēc mamma visu vasaru liek ēst gurķu-tomātu salātus ?" - ''tāpēc, ka viņa domā ka tur ir daudz vitamīnu'', bet gan '''tāpēc, ka reiz sensenoslaikos cilvēki sāka nodarboties ar laukkopību un iemācījās audzēt gurķus un tomātus, starp citu tomātu dzimtene ir amerika un ja cilvēki sirmā senatnē nebūtu iemācījušies būvēt kuģus viņi nemaz nebūtu nonākuši Amerikā, tagad kad ir noskaidrots ka pie tomātu atrašanās salātos vainojami lielie ģeogrāfiskie atklājumi, atcerēsimies, ka gurķi Eirāzijā tiek kultivēti jau 3000 gadus un pievērsīsimies minētajai mammai - acīmredzot šai būtnei masu saziņas līdzekļu veiktās smadzeņu skalošanas rezultātā ir radies maldīgs priekšskats, ka gurķos un tomātos ir daudz vitamīnu un tāpēc to lietošana pārtikā ir ārkārtīgi veselīgi''

kāpēc ledusskapī nav siera ?
Purple mist
Tāpēc, ka saimniece aizmirsa izslaukt govi, un netika pie piena, no kura taisa sieru, jo nebija slaucamais aparāts [wtf], kas tika radīts pateicoties tādiem cilvēkiem kā Einšteins, starp citu, kura frizūra ir diezgan 'lidojoša'. labi, ka ir tādas frizētavas, kas mums, cilvēkiem safrizē matus. Protams, ja mums nav utis. [Šitas man atgādināja Utiku. laughing.gif ]
Utis taču ir tik pretīgi radījumi. Radījumi parasti dēj olas. Ledusskapī nav arī olu!!!! ohmy.gif

Kāpēc pasaule ir apaļa?
resella
jo ja ta butu kantaina tad tev butu iepeja no tas noripot. kapec noripot nevis nokrist? jo ari tava pakalja ir apaalja un ka mes labi zinam apaljas lietas ripo. a tagad iedomajies kas notiek kad apaljas lietas ripo pa apaljam? nekas. jo tas ir tas pats kas matematika - reiz - tad sanakot =, man vismaz ta macija. un ja kas baigi macija. vispar algebru vajadzetu aizliegt. kvai to brecoshu skolotaju un tafeles delj, bet runajot par zemi... tatad katrai butnei uz zemes ir pakalja, kas avukart ir apalja ka zeme. tatad lai tu turetos uz ta ka tu tagad turies zemei jabut apaljai. sprati? smile.gif

kapec tev nepatik tas kas tev nepatik?
Ouens
Tāpēc, ka lietas, kas man nepatīk, man nevar patikt, ņemot vērā manu ārkārtīgi negatīvi sakāpināto attieksmi pret tām, jo tās mani vienkārši pozitīvi neietekmē. Un, runājot par pozitīvismu, negatīvi iespaidošās lietas vienkārši nav pozitīvas, tādējādi tās rada manās smadzenēs impulsus, kas mudina mani domāt par tām tikai sliktu, jo aspekts, ka tās man nepatīk vienkārši liek man ienīst tās arī turpmāk.

Kāpēc tu ēd saldējumu?
krikija:::
Tāpēc ka es mīlu dzīniekus, it īpaši gotiņas... ( tongue.gif grin.gif )sākumā no mīļās, jaukās gotiņas izslauc pienu, tas laikam tāds baigi siltais kad tiko izslauc, starp citu šausmīgi garšīgi tādu uzreiz ar tādām tiko lasītām meža ogām dzert, tikai vienīgi, kad mežā lasa, tad jābēg no tādiem nejaukiem meža onkuļiem, kas parasti mežos dzīvo grin.gif , ā..un tad tālā to pienu kkur ved pārstrādāt, nu es īsti neatceros kā to māju sauc, jo par maz skatos panorāmu, man vienkārši nepiesaista, pārāk liels daudzums nopietnu ziņu uzņemšanu savās smadzenēs, kas pēc skolas ir ļoti noslogotas (grin.gif), un tad jau iefasētu visādās krāsainās paciņās saldējumu ved tālāk pie viosādiem saldējuma tirgotājiem, daži vispār baigi nejauki, apkrāpj un iedod tādu pakusušāku, lai gan īsti nekrāpj, vienkārši tās saldētavas tā sliktāk darbjas kaštā laikā, un karstā laikā ir tik dievīgi ēst saldējumu, tāpēc es arī ēdu saldējumu grin.gif grin.gif

kāpēc tev nav zobu ?
Sol Invictus
cilvēka zobi attīstās jau viņam atrodoties mātes miesās, tie ir piena zobi, kā stāsta pēc piedzimšanas tie pāris mēnešus laimīgi paliek iekūņojušies bērna žoklī un tad sāk augt izraisot sāpes un garantējot negulētas naktis vecākiem, it kā ar to nepietiktu apmēram sešu gadu vecumā šie zobi izkrīt un izaug jauni un kad tu nelaimīgais jau esi nomierinājies, ka nedaudz kustīgs zobs vēl nenozīmē, ka tas kritīs ārā, būs jārausta un jāzīlē vai sāpēs vai nesāpēs, tu pēkšņi sajūti nepatīkamu sajūtu žokļa pakaļdaļā - tie ir tavi gudrības zobi, kuri vairāk vai mazāk nemaz nav vajadzīgi, kā daži uzskata ir rudamentāra palieka no tiem laikiem kad cilvēku žokļi bija garāki un iespējams saglabājušies tamdēļ ka mūsu senčiem bija jākošļā cieta barība, pārējie zobi ātri izkrita un tamlīdzīgi, lai kā arī nebūtu labai daļai cilvēku gudrības zobi aug šķībi greizi nepareizi vai arī iekaist un tad nu tie tiek izrauti, diemžēl jāsaka ka man šajā dzīves brīdī ir 32 zobi (izskaitīju whistling.gif ) kas, kā mums visiem māca veselības mācība, ir tieši tik cik pieaugušam cilvēkam jābūt, iespējams, ka ar laiku es saņemšos no tiem atbrīvoties/tie būz jāizrauj medicīnisku iemeslu dēļ/dziļā vecumā izkritīs paši, bet pašlaik tavs apgalvojums, ka man nav zobu ir nepareizs.

Kāpēc cilvēce runā vairākās valodās ?

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.