Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Bonija Raita - Džinnija
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
Ragana
Kopš uzzināju par piekto HP filmu, diezgan daudz laika pavadu domājot, kāda īsti tā būs?
Vakar man uznāca pērdomas par, kāda būs Džinnija... Šeit es uzzināju, ka viņu tēlos tā pati aktrise, kas tēloja visās pārējās filmās - Bonija Raita, jeb Bonnie Wright. Vai, jūsuprāt, viņa varēs notēlos piektajā grāmatā jau diezgan trakulīgo Džinniju?
Trakulīga gan viņa neizskatās...

...bet kāda īsti ir atrise?
Fijusska
Varbūt pienācīgi (uzsveru - pienācīgi) viņu pārtaisot, kaut kas sanāktu.

Bet varbūt tāds bija mērķis, paņemt tādu mierīgu dūdiņu un tad lai vēlāk trako. ermm.gif

Ja godīgi, man viņa liekas ļooti neatbilstoša Džinnija (tad jau es ar matu nokrāsošanu būtu atbilstošāka laughing.gif). Nezinu, kāpēc viņu patur. Bet HP filmās jau laikam nav ierasts atlaist aktierus, ja viņi neder lomai.
Seila
Nezinu. Kaut kā pierasts ir pie tā kādi aktieri tēlo lomas un šķiet, ka nemaz nevajag neko mainīt. Galu galā kāpēc, lai Bonija nespētu notēlot trakulīgo Džinniju, ja galu galā viņa ir piedalījusies visās HP filmās. Un domāju, ka neviens nevarētu noteikti paziņot, ka Džinnijas loma kaut vai "Noslēpumu kambarī" bija slikti nospēlēta.
Pie tam jāatzīst, ka aktrise kļūst ar vien simpātiskāka.
Purple mist
Šajā bildē Bonija izskatās vsp pēc 40-gadīgās. Bet daudzos forumos apspriež par tādām tēmām.
Vnk uzliek grimmu, un uzreiz- īstajā vecumā!!
Es nesaprotu kas viņā ir tik ļõõõti neatbilstošs Džinnijai. Raksturs filmās līdzīgs ar grāmatās rakstīto, un izskats jau vispār ideāls! Viņa taču ir ruda. Un Džinnija nav priekšplāna aktrise, tā, ka problēmām nevajadzētu būt!!! whistling.gif
Mesje Paulig
A kāda vaina....domā ka katieri nespej notēlot gan mierīgus gan trakus cilvēciņus es neasprotu kādu problēmu jūs tur saskatat...un vispār pasaulē nav īpaši pienemts mainīt aktierus...ja tie spēlē samēra nozimīgas lomas...tā ta nenotiek. a kapē neatbilstoši visās filmāš viņa spēlēja normāli...kā dzinnija un te 5 dalā viņa arī spēlēs top āsu džinniju jo tēlošana pieprasa atelot grāmata rasktito tēlu un viss....
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Nu, varbūt arī kas sanāks, bet man viņa visu laiku liekas 11 gadīga, un ceturtā kursa skolnieci nespētu nospēlēt - Džinnijai tad taču jau ir 15 gadu, vai ne?
Noteikti uzliks špakteli, un būs lāgā.
Hm.
Man aizvien vairāk šķiet, ka vislabāk izvēlētie bija Vatsone un Feltons.
Ragana
Vienpadsmitgadīga?
Ne, man liekas, ka viņai gan vairs nav vienpadsmit gadu, aug taču arī, kā visi pārējie aktieri...
Džozefīne
Viņa man liekas par mazu. Nejau vecuma ziņā, bet vispār.. Izskatā, piemēram, viņai izskatās, ka ir kādi 13 gadi. Un mazāk. Bet nu vienalga. Vēl viņa man liekās tāda bikla un tere pere, ja godīgi, viņa man tā ne īpaši. Bet nu - mok būs ok.. tongue.gif
℮mma_charlottedac℮
man gan viņa patīk, viņai ir riži mati un viņa ir maziņa, bet tāda, kas varēu ārdīties, manuprāt tieši tāda kāda ir džinnija tongue.gif

bet ja nu jums galīgi nepaīk, tad viņai jau nav galvenā loma,
un man vienalg liekas, ka viņa ir īsti piemērota šai lomai tongue.gif
karralá
Viņa man nepatīk - tāda maza un nesmuka. Fui. Nemaz nevar pateikt, ka šai 15 (vai cik tur) gadu. Tēlo tas skuķis jau tīri normāli. Bet viņa izskatās pēc tādas lupatas! Bez stila. Tāda fuifuifui. Bet tēlo labi - uzsveru vēlreiz. Manuprāt, Poters pelnījis ko smukāku. Kāpēc nevarēja paņemt kādu smukāku rižikiņu?
JusticeKid
Es neatceros ko tik trakuliigu dariija dzjinnija 5 graamataa, bet taa bonija raita ir forsha manupraat, tikai es nevaru en negribeetu vinju izteeloties naakamajos notikumos, tieshi tajaas visaas ar puishiem padariishanaas, vinja tak taada maza veel turklaat harijs(daniels r.)galiigi kaa puisis vinjai nepiestaav, man vispaar tas daniels redklifs riebjas, vinjsh vispaar neizskataas peec harija, fuj. silent.gif
Charlotte
Es nesaprotu kas viņā ir tik ļõõõti neatbilstošs Džinnijai. Raksturs filmās līdzīgs ar grāmatās rakstīto, un izskats jau vispār ideāls! Viņa taču ir ruda. Un Džinnija nav priekšplāna aktrise, tā, ka problēmām nevajadzētu būt!!!

Shadowdewil
Atklaati sakot taadu Dzinniju kaada vina ir filmaa neiedomaajos....vina pirmkaart nav tipiska rudmate...nee es nezinu es neesmu apmierinaata! unsure_a.gif
Morty
Man katrā ziņā pret to nav nekādu iebildumu. Pie tam , ja aktrise pēkšņi nomaisnītos tas nejauki izskatītos. Man ,piemēram, krīt uz nerviem , ja aktieri tā pēkšņi ņem un nomainās.
šķirmice
es domāju, ka vēl par agru spriest, jo pusaudži šajā vecumā ātri aug un mainās. Kad iznāks 6.filma, viņa būs apmēram tikpat veca kā tagad ir Daniels un it nemaz neatgādinās to sīko skuķēnu no 1.-2.filmas. Domāju, būs ok. Maza viņa tiešām nebija visai simpātiska, taču tagad viņa sāk veidoties par jaunu sievieti, turklāt visai smalku un graciozu. Gaidīsim, redzēsim smile.gif


Malduguns
Nu nezinu. Man viņa nesaistās ar Džinniju. Viņas tēlu es biju iedomājusies pilnībā savādāku un nespēju personificēt šo aktrisi ar viņas atveidoto personāžu. Bet tā laikam ir mana problēma.
Annell
Es gan uzskatu, ka viņa ir atbilstoša. No sākuma viņa ideāli notēloja kautrīgo džinniju. Tad kāpēc nevarētu tēlot arī trakulīgo?
anhela
man patīk. ļoti jauka meitene.
*Kokonatiene
Man liekas, ka viņa ir atbilstoša savai lomai.
Kaķurēgs
Kad Bonija Raita sāka piedalīties Potera filmās (pirmo kāds atceras?), tad nebija iznākušas pēdējās trīs grāmatas, līdz ar to arī neviens nezināja, ar ko rēķināties.
Bonijai Raitai nav ne vainas - tik tiešām - citu Džinniju es pašlaik iedomāties nevaru. Vienīgais piektās filmas trūkums bija tāds, ka tie ļoti maz attainoja no grāmatu Džinnijas pārvērtībām un līdz ar to tagad arī rodas domstarpības par šīs aktrises piemērotību lomai.
Režisors pratīs izvilkt un beigās apmierināti būs visi.
šausmiņa
nu nezinu.

man liekas, ka viņa nedaudz neatbilst. Roulinga taču kontrolēja scenāriju un kastingu. Ā, sapratu. lai nevienam nerastos aizdomas par Harijs/Džinnija pairing, JKR speciāli izvēlējās Boniju Raitu.

pašai aktrisei nav ne vainas.
Elony
Pagaidām viņa derēja.
nezinu kā būs tālāk, manuprāt, JP viņai vajag nedaudz pārveidoties, ja jau pēc grāmatas Džinnija ir tāda, kas "patīk puišiem". Līdz šim viņas pievilcība bija stipri vien... apšaubāma. Sstajā filmā tai neapšaubāmi ir jāuzlabojas.
Bet viņas ārienes pārvētības ir iespaidīgas. Ja jau foto viņa var izskatīties tā, bet fimā savādāk, domāju, ka uz 6. filmu Boniju var pārvērst tā, ka nepazīsi, vajag tikai gribēt. smile.gif
Arvis
Filmu esmu redzējis un esmu arī redzējis HP un JP pirmās ainas. Izskatās tīri nekas. Un HP un JP Hermionei būs gaišāki mati.Es esmu redzējis JP Harija un Džīnijas skūpstu un viņa tur izskatās gandrīz tik pat gara (apmēram 5cm īsāka). Beigās jau viņi tāpat aprecēsies, un tiem kuriem viņa nepatīk neko nevar darīt. Esmu lasījis Harry Potter and Deathly Hallows angļu valodā (man vecmammas brālis atveda). Diezgan interesanta (nu ja es daudz saprastu tad būtu vēl interesantāka). Harijs būs īsta ***mašīna ,jo viņam tak būšot 3 bērni. James Sirius Potter, Albus Severus Potter un Lily Luna Potter (officiāla informācija).Rons (ar Hermioni) tik liela ***mašīna nebūs jo viņam būs tikai 2 bērni. Rose Weasley un Hugo Weasley.P.S. kā tulkojumā ir "Deathly Hallows" (nu tā jaunā grāmata kā sauksies?) Lamuvārdiem zvaigznītes saliku.
washulis
manuprāt bonija šai lomai ļoti labi atbilst. ko viņi sadarīs ar viņu sestajā daļā, es nezinu, bet kaut kas jau būs jāizdomā... tas būs interesnati, kā poters mīlinās ar viņu.

cik daudz skūpstīšanās sanak 6 filmā (spriežot pēc filmas)?
Anck-Su-Namun
Pēc manām domam viņa atbilst šai lomai. Es tieši tādu biju iedomājusies Džinniju ,lasot gramatu.
grafiene
man patīk kā viņa tēlo, bet ir dažas niances ,kas padara viņas tēlojumu mākslīgu.
ķirsis
man patīk viņas tēlojums. Katrā ziņā viņa progresē. Grāmatas džinnija liekas tāda košāka, atraktīvāka, bet to visu ar laiku var labot, bet... cik ilgi var gaidīt? Taču nedomāju, ka ir viegli atrast kādu, kas būtu piemērots Džinnijas tēlam.
Flightless Bird
manuprāt viņa ir neatbilstoša sestajai filmai. Katrā ziņā, es lasot grāmatas biju viņu iedomājusies skaistāku. Noteikti skaistāku.
Alija
nu naw jau nozīmes vai viņa izstās trakulīgai vai ne...
galvenais lai viņa mācētu kārtīgi iejusties džinijas lomaa grin.gif
Jane
Viņa derēs.
Negribētos pārmērīgu skaistuli, tas popularizētu domu, ka puišus dabū tikai skaistas meičas.
Turklāt Harijam skaistule nederētu. Viņš pats ir dīvains.
Anabellpaula
Es domāju,ka derēs!(Es arī viņu biju iztēlojusies skaistāku,bet tas nekas wink.gif )
Dažās bildēs viņa izskatās trakulīga un diezgan skaista,bet neko nevar zināt ohmy.gif
Secret_Potter
Trakulīgā meitene no grāmatas pārvērtās, par diezgan vienkāršo meiteni filmā... Grāmatā viņas tēls bija interesantāks nekā filmā!
Mattiass
Mja. IMO, Džinnijai vajadzēja būt citādākai, bet ne jau tikai aktrises izvēle nosaka tēlu, tā kā redzēs, kā būs.
Elony
Viena no jaunākajām Bonijas bildēm, ielikta viņas aģentūras mājaslapā, Bonijas profilā.
Interanti man liekas tas, ka šeit viņa tiešām izskatās jaunāka, bērnišķīgāka, nu, derīgāka Džinnijas lomai, jo dažās citās bildēs viņa spēja izskatīties pilnīgi citādi, vecāka pieaugusi.

vasaras nakts.
Mhm. Es viņu biju iztēlojusies ar koši rudiem, mazliet lokainiem, kupliem, vējā plīvojošiem matiem. Un jau kuro reizi manas iedomas ir izrādījušās nepareizas. Man gribējās viņu dzīvespriecīgāku, nu tādu, ar vēju galvā.
Mattiass
Hm, šajā pēdējā bildē jau pēc kaut kā izskatās. Šitāda jau varētu būt Džinnija.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.