Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vilksons & Tonksa
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Louhi
Kā jūs domājat???? huh.gif huh.gif Vai Tonksas un Vilksona attiecībām ir kaut kāda nākotne??? unsure_a.gif Un ja ir, tad kāda???
Jūsu viedokļi!!! cool.gif
Purple mist
Šaubos, ka viņu attiecībām ir kāda jēga. Jo man šķiet, ka vilksons 7.grāmatā mirs.
Un ar Vilkaci ir tā kā pagrūti sadzīvot.
Louhi
CITĀTS
Un ar Vilkaci ir tā kā pagrūti sadzīvot.


Nelikās ka Tonksu tas īpaši satrauktu! huh.gif
Tassadar
CITĀTS(kedudraugs @ 23.07.2006 17:50) [snapback]1012139[/snapback]
Nelikās ka Tonksu tas īpaši satrauktu!:huh:
Ja kāzu nakts iekristu pilnmēnesī - tici man - satrauktu gan...
Louhi
laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif Nu jā par to es nepadomāju!
Silhouette
Es domāju, ka viņi parūpētos par to, lai šī nakts neiekristu pilnmēnesī. Duh. Domāju, ka mirs Tonksa, ja godgi, nevis Vilksōns. Vai vēl labāk - abi! Tādejādi mīlestība būs mūžīga. Romantiski.
Fijusska
Nu, ja godīgi, tad es nedomāju, ka Vilksons mirs. No vienas puses. Jo tas būtu kā pierādijums, ka cilvēki, kam ir šādas problēmas, arī spēj dzīvot normālu dzīvi un kļūt laimīgi. smile.gif Un, manuprāt, tas būtu Roulingas garā - kaut ko tādu pierādīt un atbalstīt.

Pietam Remuss un Tonksa man liekas kā radīti viens otram. Jau pirms sestās grāmatas man viņi patika kā pāris. Viņš ir pārāk nopietns, bet viņa pārāk nenopietna. Tā teikt, viss ir līdzsvarā.

No otras puses - tas būtu skaisti skumji, ka arī pēdējais Laupītājs aiziet. Un līdz ar to arī viņu attiecībām nav nākotne.

Bet vairāk drīzāk tas, ka viņi paliks kopā. Kā kāds teica sestajā grāmatiņā - mums visiem ir vajadzīgs kaut nedaudz mīlestības šajā drūmajā laikā, vai kaut kā tā nu tur bija. Viņu mīlestība (un varbūt pat kāzas) tiešām varētu būt kā tāds gaismas stariņš grāmatu beigās. Un viņi nav tik galveni, lai traģiski viņus izšķirtu.
Ellija
Ja viņi abi palik dzīvi, tad ,manuprāt, Vilksons pie altāra tiks kaut vai aiz ausīm aizvilkts.
Tāda ir mana nostāja
Louhi
Tiešām ļoti gribas ticēt, ka tur kkas sanāks grin.gif un viens no viņiem nenomirs! smile.gif
Grēkmeistars
Nu es domāju, ka viņu attiecībām nav nākotnes, jo izskatās, ka visiem Cūkkārpas skolotājiem nav nedz otrās pusītes ( ermm.gif ) nedz laulāto draugu... Cūkkārpā laikam tāds likums - neprecēties... huh.gif

Un man šķiet, ka Vilksonam nav jēgas mirt happy.gif man būtu žēl, labāk, lai nomirst Tonksa ermm.gif
Mērija
CITĀTS(Bittersweet @ 29.07.2006 12:34) [snapback]1014403[/snapback]

Nu es domāju, ka viņu attiecībām nav nākotnes, jo izskatās, ka visiem Cūkkārpas skolotājiem nav nedz otrās pusītes ( ermm.gif ) nedz laulāto draugu... Cūkkārpā laikam tāds likums - neprecēties... huh.gif

Un man šķiet, ka Vilksonam nav jēgas mirt happy.gif man būtu žēl, labāk, lai nomirst Tonksa ermm.gif


Kāds te visam sakars ar Cūkkārpas skolotājiem? huh.gif
Vispār man leikas viņi ir jauks pāris. Un tā vien ir - viņi ir radīti vien otram, ja mirs Vilksons, tad mirs arī Tonksa. happy.gif
ellYfairy
Nu, es domaaju ka Tonksa un Vilksons paliks kopaa ar 7 daljaa, vilksonam patiik,apmierinaats ir, jo jau Dumidora beerees vinji bija sakjeerushies rocinjaas. rolleyes_a.gif cool.gif
shocked mouse
domaaju ka vinji abi buus kopaa smile.gif Nedomaaju ka tas ka Vilksons ir Vilkacis ir baigais shkjeerslis...Un es ljoti ceru ka vinji abi paliks dziivi 7.graamataa!
Flora
tas butu šausmigi jauki ja viņi paliktu kopa!!! es nedomaju ka viņi mirs...
Seila
Iespējams, ka jā. Iespējams, ka septītajā grāmatā viņi būs kopā. Tomēr ņemot vērā Roulingas lielo mīlestību pret dramatismu ņemos uzskatīt, ka Vilksons vienkārši aizies bojā septītajā grāmatā un viņiem nebūs iespējas ilgi izbaudīt divvientulības laimi.
Tajā pašā laikā man jāatzīst, ka gribētos, lai tomēr viņi abi paliek kopā un pie tam laimīgi.
Kaķurēgs
Nu katrā gadījumā ne tāda, kādu mēs iedomājamies. Manuprāt, lai grāmatā viestu mazliet romantikas - abi "mīlētāji" aizies bojā izšķirošajā cīņā.
Mesje Paulig
Gan ua vilkači zin kad us un nebūs pilnmenes tas butu tikai smuki....ja viņi butu kopā...Aurore kas rūpejas par vilkaci kurš mirs 7. grāmata vai nu no Tārpasta sudraba rokas vai no leilā vilkača nu ta tur....
Kaķurēgs
Es vēl tā paprātoju, varbūt, ka varēs būt nākotne. Tonks taču ir metamorfmags, tādēļ viņa var pārvērsties pēc sirds patikas. Un Vilksons viņai nevarēs būt bīstams.
sanny
tas jau ezītim skaidrs -viņi paliks kopā ,pat 6.grāmatas beigās jau viss gāja uz to pusi) grin.gif
manpatīksuņi
Ceru, ka Roulinga 7.grāmatā ko forši izdomās sakarā ar viņiem abiem rolleyes_a.gif
mhm...
es ari piekriitu tiem kas uzskata, ka vinji paliks kopa... smile.gif
ievuks
Tonksai ļoti patīk Vilksons rolleyes_a.gif kas to lai zin ?
Var būt, var būt! rolleyes_a.gif
Mis_Stress
ja vien vinjus nenovaaks, tad ir.
vinjiem ir daudz ka kopiiga.
karralá
Prieka pēc, kad vakar pārlasīju Fēniksa ordeni, pamanīju to attēlu uz grāmatas aizmugurējā vāka. Fui fui fui - tur Remuss un Tonksa stāv viens otram blakus un abi izskatās vienkārši smieklīgi. Pēc izskata - nesaderīgs pāris, bet tā... būtu tīri jauki, ja šie sāktu mīlināties.

Kheh. Man uz mirkli radās tāda ilūzija, ka Tonksu itkā nogalina, tad viņu itkā apglabā, bet viņa atgriežas metamorfējusies un salaiž ar Vilksonu. Tas ta gan būtu!
Shadowdewil
Es taa ceru, ka vini buus koopaa, vismaz kaads laimiigs notikums, ja neskaita Bila un Fleeras kaazas.
Hēbe
Šeit jau ir līdzīgs pavediens.
washulis
var jau buut ka vinjiem ir ciesaakas attieciibas, bet pienaakums nelaij to izpaust!
šausmiņa
Vilksons un tonksa ir labs pāris. šaubos vai autore vēlētos viņus novākt 7 grāmatā. gan jau viņi dzīvos vēl ilgi,un viņi papūlēsies veiksmīgi pārdzīvot pilnmēness naktis.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.