Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Godriks Grifidors & Godrika Grava
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
lightness_flame
Godriks Grifindors un Godrika Grava (kurā dzīvoja Harija vecāki) - vai starp šiem abiem ir kāda saikne???Vai arī JK tādu pašu vārdu iedevusi vienkārši tāpat??? huh.gif

Lūdzu, jūsu domas...kā jums liekās?? smile.gif
Kognakschwenker
Varbūt varētu būt, ka speciāli, jo tas Godriks Grifidors bija smēls cilvēks [Grifidora dibinātājs] un devis nosaukumu [savu vārdu] ne tikai Grifidora tornim, bet arī tai vietai, kur dzīvoja Harija vecāki.

Nu, tās ir tikai manas domas, negarantēju precizitāti, bet kaut kas tamlīdzīgs jau varēti būt. smile.gif

Ā. Un vēl kaut kas. Šī ir aptauju sadaļa, ja nepamanīji. Kur tad tava aptauja.
Manuprāt tev vajadzēju šo pavedienu ievietot HP raibumi. Atnāks modi un pārvietos. smile.gif
lightness_flame
CITĀTS(ectasy* @ 07.07.2006 15:29) [snapback]1004240[/snapback]

Ā. Un vēl kaut kas. Šī ir aptauju sadaļa, ja nepamanīji. Kur tad tava aptauja.
Manuprāt tev vajadzēju šo pavedienu ievietot HP raibumi. Atnāks modi un pārvietos. smile.gif


njā, jau pamanīju - atzīstu, ka kļūdījos... silent.gif apsolu, ka turpmāk labošos.... blush.gif
Seila
Domāju, ka vienīgā saikne starp diviem minētajiem varētu būt tāda, ka vienmēr slavenu cilvēku vārdi ir doti kādām vietām. Un nevarēja tak būt Grifidora grava. laughing.gif tāpēc arī parādījās Godrika grava. līdz ar to es domāju, ka tā varētu būt vienkārši cieņas izrādīšana nosaucot kādu vietu slavenā vārdā
Saiva
Īsteniibaa vareetu buut sava veida saistiiba, jo Toms Melsudors bija peedeejais Sliidenis, bet Harijs pretstats vinjam un varbuut ir peedeejais Grifindors.
Harija teevs, tacxu bija tiirasinis?
Un taas gravas nosaukums vareetu buut, kaa maajiens.
P.S. Driiz to uzzinaasim, es ceru!
uldisz93
Tākā mums ir Raiņa bulvāris, tad kāpēc vinjiem nevar būt Godrika Grava? blink_a.gif
ligaanna
Godriks bija slavens cilvēks, viens no skolas dibinātājiem, kāpēc gan, lai viņa vārdā nenosauktu kādu vietu kā slavinājumu par labiem darbiem! rolleyes_a.gif

LC*
Hmmm... iepriekš nemaz nebiju par to tā aizdomājusies... whistling.gif silent.gif
kriSSa
Emm..apmulsu..patieshām.. grin.gif Varbuut sakritiiba...varbūt GG tur kādreiz ir dzīvojis..?! grin.gif
Leky
Mēs to drīz uzzināsim, noslēdzošajā grāmatā būss visas atbildes.
Hēbe
CITĀTS(Leky @ 07.04.2007 19:31) [snapback]1128863[/snapback]
Mēs to drīz uzzināsim, noslēdzošajā grāmatā būss visas atbildes.


Tik svarīgu jautājumu vai Godrika Grava ir nosaukta Godrikam Grifidoram par godu? Ļoti iespējams,ka viņš tur ir kaut ko ļoti svarīgu izdarijis-piemēram no gravas lecot var izdarīt pašnāvību. Starpcitu,domāju,ka grāmatas beigu daļā jautājumi-kāpēc- sazināsies tikai uz pusi.

šausmiņa
Godriks Grifindors un Godrika Grava (kurā dzīvoja Harija vecāki) - vai starp šiem abiem ir kāda saikne???

saikne ir vinkārša -- godriks grifidors vai kāds cits deva viņa vārdu kādai teritorijai, kas tagad ir Godriks grava...

godriks grifindors --> godrika grava --> harija vecāku nāve --> izšķirošā kauja starp hariju un voldemortu..

man vismaz ir liela pārliecība ka tur viss beigsies.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Man ir cits variants...
Es pieļauju iespēju, ka Godrika grava ir reāla pastāvoša vieta, un nav nekāds noslēpums, ka Roulinga bieži daudzus vārdus atrod kartēs. Kāpēc gan šis nevarētu būt tāds pats gadījums? Ja pieņem, ka man taisnība, sanāk, ka ir otrādi - vieta devusi vārdu burvim, nevis burvis vieta... Protams, tik pat labi tas tā varētu arī nebūt...
bediga23
manuprāt roulinga vienkārši to nepiefiksēja... rakstot hp
washulis
godrigs simbolizē drosmi un drošību. varbūt tur tika spēlēts uz simbolisko nozīmi?
Hermaine
Saki, cik reizes Roulinga vārda došanas reizēs kaut ko nav piefiksējusi? Viņai vienmēr visi vārdi tiek doti ar īpašām nozīmēm, visi vārdi un uzvārdi atklāj tēla personību līdz pašiem dziļumiem un kādēļ lai tagad viņa Godrika gravu nosauktu tāpat? Tur noteikti kaut kam jābūt...
Elony
Liekas, ka vienā no Šķirmices dziesmām bija minēts, no kuriens Cūkkārpas dibinātāji nāca. Ja pareizi atceros, tad tur bija rindiņa: "Tas brašais Grifindors no gravas".
Tas, ka Harija vecāki dzīvo vietā ar tādu nosaukumu un šī Sķirmices piebilde, kas pati reiz piederēja Grifindoram, lieicna domāt, ka tajā gravā viņš varēja arī tiešām dzīvot.
Gil-Galad
Ja atminja mani nevilj tad shii grava bija drosha sleeptuve Harija vecaakiem.Taadeelj es uzskatu,ka pastaav zinaama saistiiba starp gravu un pasu Godriku gan nosaukumaa,gan peec buutiibas. Shaubos vai tas ir sagadiishanaas peec.
Mis_Stress
tas, ka pats GG ir devis gravai šo nosaukumu, manuprāt, nav īsti sakarīgi:
1)nezinu pārāk daudz gadījumu, kad kāds kko būtu nosaucis savā vārdā
2)parasti slavenu vārdu dod pēc nāves

piem., Cūkkārpā būtu izveidota Toma Melsudora iztaba, par godu talantīgajam un gudrajam skolēnam. a pēc pāris gadiem-še tev!-šis, izrādās, sāk vākt nost vientiešus un mēģina iekarot pasauli... un ko lai dara nabaga Cūkkārpa, telpu taču nepārdēvēs...!

tā'pēc man labāk patīk ideja par to, ka GG šajā gravā ir izdarījis[vai kkā tā] kko nozīmīgu, nevis aizgājis un pateicis: ''šī tagad būs Godrika garva, jo es esmu baigi krutais un tā gribu...''

dzīvosim-redzēsim. [es personīgi gaidu kādu šokējošu notikumu Godrika gravā, un, manuprāt, tam nosaukumam ir saistība ar GG]
Shadowstalker
Kur teikts, ka viņš pats to tā nosaucis?

Nosaukumu jau var mainīt. Savienībā Brīvības iela nebija nekāda Brīvības iela, piemēram.
.Euphoria.
G.Gravu nosauca par godu pašam Godrikam kas tur dzīvoja grin.gif
Elony
Jautājums ir noskaidrots un izsmelts.

Pavediens tiek slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.