Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Par Nikolasu.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
zibgaismiņa
Cik saprotu Niks ir miris skolas telpās jo tur spokojas.?tad kā viņš nomiris? Slepkavība skolas telpās? Kas bija tas maniaks kas ar cirvi plosijies pa cukkarpu?kas notika ar slepkavu?
Kāpeec Harijs tik minimaali intereseejas par vidi sev apkaart?es viņa vietā pajautaatu nikam par viņa naavi, ar ko viņš ikdienā nodarbojas utt un kaa viņš maina apģērbu?vai ir taads spoku dreebju skapis ar caurspiidiigiem teerpiem?vai nikam ir savi apartamenti?kaa tur izskataas?vai spoki guļ?vai viņi pulceeejas?kur?

zinaams ka viņi taisa ballītes.

to pašu gribeetu uzzinaat arii par citiem spokiem.cik daudz viņu ir cukkarpaa?sestajaa graamatā ir mineets agraak nemaniits spoks.

spoki taču nav piesaistiiti vietai kur miruši?tad iespeejams niks miris citur?
jo spoks ir dveeseles nospiedums kas kliist pa sava dziivaa dubultnieks staigaatajaam vietaam...
taatad spoks driikst iet visur kur gaajis dziives laikaa?
un nedriikst iet kur citur?vai ir ierobežojumi?vai arii viņiem visa pasaule vaļā?tad kādēļ viņi niikst vienaa vietā?
vai burvestiibu ministrija kontrolee viņu pārvietošanos?vai ir spoku reģistrs?
cik sociāli attiistīta ir spoku sabiedriiba?vai viņiem ir pašiem sava kautkāda valdiiba?
vai viņi spēj kļūt neredzami?

kur es vareetu dabuut atbildes uz visiem šiem jautājumiem?

jaa laikam pa daudz nesakariigu jautaajumu... smile.gif
vai kaads vismaz nezin kaadu neta adresi kur kkas vareetu buut par spokiem cukkarpaa?
birokraac
1) laba adrese wikipedia.org
2) Bezgalvas nikam bija paredzēta dziesma 1. grāmatā, bet to saprātīgu iemeslu dēļ nenodrukāra, Jo šo dziesmiņu piešķīra, kā vienu no balvām viņas mājaslapā. Tur bija teikts, ka šim bija brūte un brūtes brāļi izdomāja nocirst galvu viņam ar neasu cirvi.
Fijusska
CITĀTS(scelenty @ 04.07.2006 20:15) [snapback]1002668[/snapback]

sestajaa graamatā ir mineets agraak nemaniits spoks.


Uz momentu neatminos, varētu apgaismot?

NIka dziesmiņa:
It was a mistake any wizard could make
Who was tired and caught on the hop
One piffling error, and then, to my terror,
I found myself facing the chop.
Alas for the eve when I met Lady Grieve
A-strolling the park in the dusk!
She was of the belief I could straighten her teeth
Next moment she'd sprouted a tusk.
I cried through the night that I'd soon put her right
But the process of justice was lax;
They'd brought out the block, though they'd mislaid the rock
Where they usually sharpened the axe.
Next morning at dawn, with a face most forlorn,
The priest said to try not to cry,
"You can come just like that, no, you won't need a hat,"
And I knew that my end must be night.
The man in the mask who would have the sad task
Of cleaving my head from my neck,
Said "Nick, if you please, will you get to your knees,"
And I turned to a gibbering wreck.
"This may sting a bit" said the cack-handed twit
As he swung the axe up in the air,
But oh the blunt blade! No difference it made,
My head was still definately there.
The axeman he hacked and he whacked and he thwacked,
"Won't be too long," he assured me,
But quick it was not, and the bone-headed clot
Took forty-five goes 'til he floored me.
And so I was dead, but my faithful old head
It never saw fit to desert me,
It still lingers on, that's the end of my song,
And now, please applaud, or you'll hurt me.

bet vispār tie visi jautājumi ko uzdevi ir ļoti daudzi un dažādi, pietam tādi, pat kuriem katram savs viedoklis un fantāzijas.
Flora
Par to apģerbu mainišanu, man liekas ka viņi vispar drebes nemaina...kadas nomirst tadas staigaa, jo kaa gan viņi sev varetu sadabut citu apģerbu, viņi taks neko nevar pat roka noturet... tongue.gif

Drizak gribetos zinat ar ko Pīvzs atšķiras no citiem spokiem (viņš laikam ir vienigis, kur tur sauc par poltergiestu ...) bet tada gadijuma ar ko poltergiests atšķiras no citiem spokiem...?
vienigais kas gramata minets ka viņš var kaut ko paņemt rokas...,bet tai paša laika staiga cauri sienam...nesaprotu blush.gif
Grēkmeistars
Nu jā šajā ziņā Roulinga mūs nav apgaismojusi, kā viņi var iziet cauri sienai un reizē satvert dažādus priekšmetus. ermm.gif Bet tie jau ir nenozīmīgi sīkumi...
Grāmata jau nav par spokiem un to vēsturi un aprakstiem, bet par ko citu wink.gif

CITĀTS
es viņa vietā pajautaatu nikam par viņa naavi, ar ko viņš ikdienā nodarbojas utt un kaa viņš maina apģērbu?vai ir taads spoku dreebju skapis ar caurspiidiigiem teerpiem?vai nikam ir savi apartamenti?kaa tur izskataas?vai spoki guļ?vai viņi pulceeejas?kur?


hmm...tur aizietu daudzas lappuses, lai atbildētu uz visiem šiem jautājumiem. Gandrīz vai varētu rakstīt jaunu fanfiku par Gandrīz-bez-galvas Niku laughing.gif
zibgaismiņa
kkur bija pavediens arii par piivzu-kāda ir atšķiriiba starp spoku un poltergeistu.
liidz šim nepiemineetais spoks- kad hermione ar hariju un hagridu devaas prom no slimnīcas spārna tad vinjiem garāmm pasliideeeja jaunas sievietes spoks.
dreebes maina gan jo vienreiz mielasta apraxtaa bija teikts ka niks bija teerpies iemiiļotajā teerpā ar kruzuļu apkakli kas neļāva vinja galvai nokrist.ja jau ir iemiiļotaakais tērps tas liek domāt ka ir citi.

jā jautājumu ir daudz un nesakariigi(taa iet ja trijos naktii seed pie datora grin.gif )
piekriitu ka grāmata nav par to un parasti mani kaitina cilveeki kas uzdod tāda veida jautājumus jo ja jau raxstnieks par to neko nav teicis tad arii drosi vien nav aizdomaajies,tātad tas nav būtiski.

thnx par atbildeem happy.gif

P.S. fics izdotos spociigi garlaiciigs zinot niku happy.gif
ievuks
Kad Vaidu Vaira nomira viņa spokojās kautkādai Olivijai , bet šī aizgāja uz ministriju. blink_a.gif
Annjuks
Arpraats vai tieshaam Nikam nogrieza vinja meitenes braalji? Tad nu gan vinjam nepaveicaas... Iedomaajaties, ja tu kaadu miili un pekshnji tavas milestibas radinieki noceert tev galvu... Taas galvas cirshanas zemtexts laikam bija " tinies no musu gjimenes prom! " Tad nu gan stulbums! laughing.gif
Ak cik gan maz problemu dzivee butu ja cilveeki vnk aprunaatos... silent.gif
aivvv/troll dream walker
es domaaju ka spoku dziivi vareetu raksturot kaa diezgan "sastingussu" grin.gif

domaaju ka spoks var zinaamaas robezzaaas mainiit savu izskatu jo jtas nav tik buutisks manupraat galvenaa probleema un stingums ir tiessi emocionaalaa zzinaa jo tiessi vinnu emocijas vairs nemainaas no taa arii izriet vinnu sociaalaa dziive

uzskatu ka bezgalvas niks arii savaa iistajaa dziivee nebija taads cilveeks kaads peec naaves vareetu piedaliities bezgalvju mediibas un tiessi taa ir probleem akaadeell vinnam tas netiek atllauts

domaaju ka cuukkaarpaa vinnu ir tik daudz ka vinni tur tiek briivi uznnemti un taa ir vieta kuraa vinniem ir visinteresantaak taadeell ka cita liidziiga ar taadu guuzmu cilveeku ir tikai burvestiibu ministrija taccu es personiski arii labpraataak izveeleetos skolu....
utiks
roulingas spoki jau nav nekādi spoki, bet gan tādi paši cilvēki kā pārējie.
Eriette
Atbildēšu tikai uz tiem jautājumiem, uz kuriem zinu atbildes.

CITĀTS
Kāpeec Harijs tik minimaali intereseejas par vidi sev apkaart?


Tāpēc, ka viņš ir dumjš. Cūkkārpa ir apbrīnojama maģijas krātuve, un es, viņa vietā, caurā dienām to pētītu, mēģinātu atklāt visādus slepenus kambarus utt.

CITĀTS
vai ir taads spoku dreebju skapis ar caurspiidiigiem teerpiem?


Manuprāt nē. Spokam visu laiku ir mugurā tās drānas, ar kurām tas nomira.

CITĀTS
vai nikam ir savi apartamenti?


Cik zinu, nē. Viņa mājas ir visa Cūkkārpa, kur grib, tur iet.

CITĀTS
vai viņi pulceeejas?


Kādā iepriekšējā grāmatā bija minētas tās Bezgalvju medības, laikam, bet neko citu nezinu.

CITĀTS
cik daudz viņu ir cukkarpaa?


Nu, katram tornim ir savs spoks, cik zinu, ja vēl pieskaita Pīvzu, tad sanāk 5, bet ir jau noteikti vairāk.

CITĀTS
vai burvestiibu ministrija kontrolee viņu pārvietošanos?vai ir spoku reģistrs?


Diez vai. Nav manīts, un tas arī būtu bezjēdzīgi.

CITĀTS
cik sociāli attiistīta ir spoku sabiedriiba?vai viņiem ir pašiem sava kautkāda valdiiba?


Nav vis. Nekur nekas tāds nav minēts.

CITĀTS
vai viņi spēj kļūt neredzami?


Diez vai. Jo, ja varētu, viņi noteikti šo iespēju izmantotu, un tas nav manīts.

CITĀTS
kur es vareetu dabuut atbildes uz visiem šiem jautājumiem?


Nu, šeit, kurbelē jau noteikti, tad vēl vēlreiz pārlasot HP, varbūt Roulingas mājaslapā un vēl citos HP saitos.smile.gif
RiSkS
CITĀTS(Eriette @ 28.01.2007 12:00) [snapback]1096793[/snapback]

Nu, katram tornim ir savs spoks, cik zinu, ja vēl pieskaita Pīvzu, tad sanāk 5, bet ir jau noteikti vairāk.


tieši tā noteikti vairaak-Vaidu Vaira piemēram...
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Kā viņš nomirs?

Nepilngadīgie sadisti. Murgs.
Vaidu Vaira, starp citu, nebija noteiktam tornim piedēvēts spoks (ja vien pastāv tāds WC tornis) , viņa vienkārši bija meitene no Kraukļanaga.
washulis
nav teits ka ja kaut kur kādu nosit, tad tas tur spokojas. man liekas ka niks ir bijis karā un nevēlējies mirt. kad kādu laiku lidinājies apkārt vienkārši devies uz cūkkārpu un par labo uzvedību un atbalstu ielikts par grifidora torņa spoku, jo man liekas ka tur ir vaorā nekā kādi 5 spoki! varbūt pat simtiem, bet nesabierdiski!
šausmiņa
nav teikts, ka Niku nogalināja Cūkkārpā. spriežot pēc tās dziesmiņas, tad viņu novāca brūtes paziņas.

katrs spoks var izvēlēties, kur spokoties, kā arī mainiīt šo vietu pēc patikas, viņi nav piesaistīti kādai vietai.

Vaidu Vaira spokojās sākotnēji Olivai Hornbijai viņas mājās, pēc tam pārgāja uz Cūkkārpu.

Par apģērbu : kādā nomirst, tādā dzīvo.
Par "apartmentiem" : nezinu vai spoki guļ, man liekas, ka viņi naktīs lidinās apkārt, vai snauž kaut kur pie griestiem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.