Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: atrodi bildi
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Potere
nu noteiktumus jau zinat (jaauzraksta kaada laita, prieksmets un naakamajam jaaieliek bilde. un jaadod vietaa vaards ko mekleet)

nu taa - zirneklis
Snorkes Jaunkundze
Attēls

man lūdzu ērgli, kas lido un aizmugurē ir saulriets. happy.gif
Roviela
Lūdzu! Tas gan ir zīmējums, bet tieši tāds, kā prasīts:
Attēls

Man, lūdzu, to, ko prasīju iepriekšējā, aizslēgtā pavediena beigās, un uz ko es atbildi nedabūju - atrodiet kulonu suņa galvas formā.
shocked mouse
buus labi?
Attēls

Man luudzu melnas rokasspraadzes bildi.
Kognakschwenker
Es te bišķi iejaukšos, bet nu.

Iepriekšējā spēle sasniedza nu jau 100 lappuses, tāpēc tikai slēgta. Jauno šo spēli gribēju iesākt es, tikai ar jauniem noteikumiem. Nepaspēju.

Iepriekšējā ''Atrodi bildi'' man ne diez ko patika, jo tika uzdoti diez gan vienkārši priekšmeti, piem., tomāts, bet mēs taču spēli varētu padarīt interesantāku ar to, ka uzdod kaut ko grūtāku, kā, piem., esmu pamanījusi, ka to dara Roviela. smile.gif Varbūt daram tā vai arī iesākt tādu jaunu pavedienu, kuras princips būtu tāds pats, tikai meklēt ko grūtāku.

Nu, ko par to sakāt jūs?
Roviela
Es arī domāju, ka nevajag uzdot meklēt gluži vienkāršus attēlus, nu, tādus, kur meklētājā pietiek ierakstīt vienu vārdu un uzreiz derēs pirmais atrastais. Bet es esmu par to, ka, ja cilvēks ir pieprasījis kaut ko atrast, tad viņam ir jāvar uzrādīt internetā vismaz vienu attēlu, kur ir redzams prasītais. Meklēt "skūtu bebru uz ledus", vai ko tamlīdzīgu, ir labākais veids kā iznīcināt spēli.
Noteikumos jābut - "internetā eksistējošu attēlu".
Snorkes Jaunkundze
Nu varētu jau, bet ko tad ja neatrod attēlu, bet ļoti gribas atbildēt?
Bet jautājiet kāds.
zibgaismiņa
speele bik apsiikusi...
labi - samsung jaunaakaa izlaiduma mobilais telefons
Roviela
Nē, paga! Uz iepriekšējo pieprasījumu nav dota atbilde.
Te būs melna rokassprādze:
Attēls

Un tagad var meklēt Samsung jaunākā izlaiduma mobilo telefonu.
Potere
domaa sito???

Attēls

nju man luudzu tiesaam kaut ko gruutaaku: sievieti peleekaa kleitaa, ar sveci rokaas un melniem matiem!!!
Demigod.
Lūk, kop atradu.. smile.gif

Attēls

Attēls

Attēls

Un, tālāk: Atrodi man tiešām smuku puisi ar gaišiem, čirkainiem matiem, un ar sk8borda dēli rokā!! grin.gif
zibgaismiņa
Attēls

neva redzeet kaadi vinjam mati bet sis no 27 lapaam googlee likaas vis tuvaak apraxtam.

es gribu redzeet kko kur rakstiits ''20% atlaide''

lightness_flame
te nu būs -->

Attēls

man lūdzu drakona amuletu sudraba krāsā, drakonam mutē sarkana lodīte... whistling.gif
Potere
Attēls

unsure.gif tas ir gruutaak nekaa es domaaju...

man luudzu eegiptiesu rastu trijaas valodaas!! uz balta foona!!
echo3
Ja Tu domāji Rozetas akmeni, tad te tas ir. Vienīgi - tas nav "ēģiptiešu raksts trijās valodās" smile.gif
Attēls

Atrodiet stepa dejas kurpes - fotogrāfiju, tādu kur zole labi redzama.
lil`skater
Attēls

man lūdzu Žagarkalnu, uz kura snovo kāds dzeltenē kombinzonā vai jakā
rudo lapu vilcēns
Nezinu via ir, bet nu...
Attēls

Man lūdzu akmens sirdi
Sfinx
Attēls

harmoniju (kā kurš uztver)
echo3
Tātad - harmonija - dabas un cilvēces harmonijas alegorija, Botičelli glezna "Primavera":
Attēls
un harmonijs:
Attēls

Atrodiet no krāsaina stikla izgatavotas rozes (vai rozi) ar visām lapām.
Snorkes Jaunkundze
Attēls

Attēls

man lūdzu geišu kura tur vai vismaz skatās uz sakuras zaru.
Roviela
Kadrs no filmas:
Attēls

Turpinām geišu tēmu. smile.gif Atrodiet geišu, kura tur rokā minikociņu - bonsai, vai ir vismaz vienā attēlā ar šādu minikoku.
Potere
Attēls - naw teikts ka taa naw geisha

man luudzu kleitu uz lenciiteem - uzkarinaatu uz pakaramaa!!! kleitai jaabuut zilaa kraasaa!!!
utiks
http://www.exodussisterjudy.org/catalog/Dscf0478.jpg

man, lūdzu, meiču ar kečupu uz muguras. vēlams, puspliku, bet, ja nebūs, neraudāšu.
Roviela
Potere! Tā bilde pilnīgi noteikti neder, jo, pirmkārt, tas nav īsts bonsai kociņš, un, otrkārt, tā 100% nav geiša.

utiks, es atradu prasītās bildes, bet... tās te nevar likt, diemžēl tongue.gif
Sarkanais Krūšturis.
Attēls

Neko labāku Google neatradu,Roviela!

Man lūdzu balto tīģeri,kas guļ uz koka zara.
Baigi viegli!
Roviela
Nemaz nav tik viegli! Tīģeri nemīl gulēt kokos.
Attēls

Attēls

Sameklējiet, lūdzu, japāņu kāzu fotogrāfiju. Studijas attēlu, kur redzams līgavainis un līgava, abi tradicionālos japāņu apģērbos.
Potere
Attēls - buus labi???

man luudzu ABBAs bildi. vinjiem jaabuut uz dzeltena fona, meiteneem jaabuut tupus pozaa!!!
Sarkanais Krūšturis.
Cerams Tevi apmierinās šī bilde Potere!
Attēls

Man lūdzu melnu eņģeli,kas stāv kājās-naktī!
josephine
Attēls

happy? smile.gif

nu man lūdzu... amm... burukuģi.
Sarkanais Krūšturis.
Attēls

Man lūdzu baltu fēniksu stikla kuloniņā uz melna fona! whistling.gif
Roviela
Tā īsti negrib atrasties! Pārīti atradu iekš ebay, bet attēlu vairs nav - oriģināli ir pārdoti, tikai mazi thumbneili palikuši.
Te ir viens balts fēnikss, bet melnais fons ir apkārt. Es tā saprotu, ka tas nav gluži tas, kas prasīts, vai ne? sad.gif Toties tas ir ķīniešu ļoti vērtīgs oriģināls.
Attēls

Man, lūdzu, iepriekš ne tik precīzi prasīti atrasto japāņu kāzu fotogrāfiju. Fotostudijas attēlu, kur redzams līgavainis un līgava, abi tradicionālos japāņu apģērbos pilnā augumā.
Es zinu, ka tādi attēli eksistē! whistling.gif
Bella
Attēls

lūdzu atrodiet man violetu līgavas kleitu, kura mugurā patuklai sievietei... grin.gif
Sol Invictus
Hmm. Spriežot pēc tā kas bija rakstīts tajā lapā viņa ir stāvoklī, tātad varētu saukt par patuklu, un kleita ir violeta
Attēls

Rozā robotu-kaķi
Sarkanais Krūšturis.
Attēls<----OK??
Man lūdzu cītīgāk pameklējiet to balto fēniksu stikla kuloniņā uz melna fona!
Es vēl šodien tādu,kko citu meklējot atradu un skaidri zinu,ka ir!!
lil`skater
tas nav kuloniņš, bet toties vāzīte no stikla uz melna fona:
Attēls
(citu nekā atrast nevaru, sorry)

Man lūdzu Atēnu olipisko spēļu 2004 basketbola logo
Sol Invictus
Kas man neienāca prātā atbildot iepriekš - tā neizskatās pēc līgavas kleitas blush.gif te būs viena cita http://pictures.russiangifts4u.com/picture...sa/violet_1.jpg

Šis ? huh.gif
Attēls

smaidiņu kuram ar rāvējslēdzēju aizvērta mute
echo3
Te būs smaidiņš. Kā jau pienākas, - mazītiņš:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, galda rotājumu no matēta stikla - eleganti dejojošu balles pāri.

P.S. Liliya - nu nekādi neatrodas tas kuloniņš ar fēniksu... Ieliec pati, labi?
Sarkanais Krūšturis.
Sory,ka neatbildu uz iepriekšējo prasību,bet neko nevaru atrast! Pat no stikla ne! Kur nu vēl no matēta!
Tas ko neviens nevar atrast! Manis prasītais fēnikss!
Attēls
Roviela
Bet man atkal šis atradās uzreiz smile.gif (ierakstām googlā "glass dancers")
Attēls

Es zinu, kāpēc es neatradu kuloniņu! Tas nav stikls smile.gif Es spītīgi meklēju stiklu. Un tas nav balts stikls, bet rozā kristāls (kristāls, tas, kas akmens, nevis tas, kas smalkas šķirnes stikls). Tikko pameklēju kristāla fēniksu - jā, tad atrodas gan, piemēram, šāds:
Attēls

Atrodiet sudraba gredzenu ar zilu emalju un lapu rakstu.
Sol Invictus
Attēls

caurspīdīga un nekrāsota stikla ābolu ar iegravētu uzrakstu uz zila fona
Roviela
Aprakstā apgalvots, ka āboli esot "clear glass", t.i., bezkrāsaini un caurspīdīgi:
Attēls

Turpinot dāvanu tēmu - balta matstikla noti (vai notis) uz pamatnītes, lūdzu!
echo3
Te būs:
Attēls

Atrodiet 18.gs. mehānisko automātu - pulksteņa mehānisma darbinātu putnu putnubūrī.
Grēkmeistars
Attēls

Nezinu vai ir tieši tā kā vajadzētu, bet gan jau... laughing.gif

Man lūdzu panku ar grebeni.
Snorkes Jaunkundze
Attēls
Attēls

man lūdzu atrodiet kāju ģipsī, kurš ir aprakstīts.
Sarkanais Krūšturis.
Attēls<--Ir tur arī uzraksts!![Kaut gan tas nav īsti tas, kas prasīts, laikam.. ermm.gif ]

Man lūdzu sievieti, kas stāv uz akmens, avota vidū, ar baltām brēbēm un..ai,nē, pietiks ar to, kas jau uzrakstīts..vēl nevarēsiet atrast..
Snorkes Jaunkundze
Ak dievs cik grūti. precīzi tā kā tu prasīji, es neatradu, vislīdzīgākā likās pirmā bilde. Ceru, ka pietiks ar šīm bildēm unsure_a.gif
Attēls
Attēls
Attēls

Ja var, tad man lūdzu koku blakus ezeriņam un ja var tad vītolu, kas liecas ezerā iekšā. un tādu gaišu bildi lūdzams, ja var. unsure_a.gif blush.gif

Sarkanais Krūšturis.
Attēls
Pēc visiem parametriem, ko tu uzstādīji, šis bija vistuvāk!

Man lūdzu sievieti, kura stāv ar izstieptu roku, no kuras lido prom dūja vai kas cits, un ja iespējams aizmugurē ir tāda pati statuja, kā sieviete..Esmu redzējusi tādu! Jāatrodas!
Roviela
Neatrodas! Acīmredzami attēls nesaucas nekādā no vārdiem, kurus es spēju iedomāies kā meklējamos atslēgvārdus. Ticiet vai nē, bez parastiem, uzreiz iedomājamiem kā "dove" utt. es izmēģināju arī "Messenger" un "let's fly free" un "symbol of peace", un citus tādus. Neatrodas un viss. Statujas vienas pašas ir. Sievietes un meitenes vienas pašas ir. Kopā - nav.
Diemžēl, nezinot kā attēls saucas, vai tā autoru, es to atrast nevaru. Ja tas ir kādā no attēlu galerijām, tad arī lapā, kur tas ievietots, no vārdiem laikam nav nekā cita kā "previous", "next" un attēla un autora nosaukuma. Arī metameklētāji neatrod.

Lūdzu, ja vien nevēlies, lai spēle apstājas pavisam, ieliec šo attēlu pati.
Atēna
Attēls
Attēls
Attēls
tas bija tuvakais ko atradu... pienjemsu ka pietiks un nakamais
atrodi man vampireni
Roviela
Nu, jā... tādus attēlus var salikt kaudzēm, bet tie tomēr nav tie, kas bija prasīti, tāpēc es atkārtoju lūgumu
Liliya, ieliec, lūdzu, pati savu prasīto attēlu.

Vampīreni! Tas ir tik elementāri, ka bija vai slinkums šo vārdu rakstīt meklētāja sad.gif
Te būs! Nē, šoreiz tas nebūs reāls vampīrs-sikspārnis, kurus es mēdzu ievietot tikai tāpēc, ka man riebjas jebkādi literārie izdomātie vampīri un es ne drusciņas nefanoju par šo daiļliteratūras paveidu.

Miyu - vampīru princese:
Attēls

Atrodiet, lūdzu, melnbaltu (pareizāk, sēpijas) fotogrāfiju, kurā redzama dāma cepurē, kas ar kailām kājām sēž uz garšvielu mucas veikalā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.