Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ja tu būtu rakstnieks/ce kādus vārdus Tu dotu HP varoņiem!?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
SunSmile
Ja tu būtu rakstnieks/ce kādus vārdus Tu dotu Harijam, Hermeonei, Ronam u.c. varoņiem!? silent.gif Vai varbūt Tev jau esošie vārdi patīk un liekas pietiekami orģināli!?? laughing.gif
shocked mouse
man liekas ka jau esoshie vaardi ir gana atbilstoshi un labi! Vieniigais man iisti nepatiik vaards Harijs...tachu tas nav tik izplatiits graamataas...
droshi vien ka atstaatu visu kaa ir!
Sviests
Harijs - Janka
Rons - Pēcīts
Hermoine - Milda
hariite
man jau esosie waardi liekas orginaali,jo par taadu waardu kaa hermione nekad nebiju dzirdeejusi grin.gif domaaju,ka pie tiem jau ir pierasts un citus nemaz negribeetos dot,wai ne,laudis? smile.gif
uldisz93
CITĀTS(hariite @ 02.07.2006 16:41) [snapback]1001567[/snapback]

man jau esosie waardi liekas orginaali,jo par taadu waardu kaa hermione nekad nebiju dzirdeejusi grin.gif domaaju,ka pie tiem jau ir pierasts un citus nemaz negribeetos dot,wai ne,laudis? smile.gif

Man tāpat!! sorcerer.gif
lil`skater
man patīk esošie vārdi, viņi ir interesanti un piestāv..smile.gif
Īve
Piekrītu, ka esošie vārdi piestāv. Citus nemaz nevajag. Vārdi ir interesanti un atšķirīgi.
Tomars
CITĀTS(za4iic(ai kaa dievinu Drako):** @ 15.07.2006 14:28) [snapback]1007919[/snapback]

Piekrītu, ka esošie vārdi piestāv. Citus nemaz nevajag. Vārdi ir interesanti un atšķirīgi.


vispār - džeris zvejnieciņš, valdis krūmiņš, ilga reklāma, lords boriss
Gladiators
Vispār nezinu,grūti pteikt. sad.gif Daudz vārdu.Bet šie ir labi. smile.gif
Shadowstalker
Varoņu trijotne - Saulceris, Laimonis un Līze. Dumidora vietā Jānis, bet Voldemorts - Boļeslavs.
xbloodyangelx
Harijs - Ludvigs
Rons - Jā Laimonis laikam
Hermione - Spīdola varbūt grin.gif
Kaķe
Harijs- Maigonis
Hermione- Hiancinte
Rons- Barbass
Seila
Nemainītu neko. Man nav pieņemami, ka varētu būt citi vārdi, kaut vai tāpēc, ka grāmatu es sāku lasīt ar tieši tādiem varoņu vārdiem kādi tie ir. Un līdz ar to es nespēju iedomāties, ka varētu saukt viņus savādāk.
Demigod.
CITĀTS(Seila @ 12.08.2006 18:56) [snapback]1021512[/snapback]

Nemainītu neko. Man nav pieņemami, ka varētu būt citi vārdi, kaut vai tāpēc, ka grāmatu es sāku lasīt ar tieši tādiem varoņu vārdiem kādi tie ir. Un līdz ar to es nespēju iedomāties, ka varētu saukt viņus savādāk.



Es ar nespēju viņus iedomāties ar citiem vārdiem. Nu labi, kāds students varētu saukties vārdā Čārlijs, bet vairāk neko es negribētu. happy.gif Tad jau nebūtu arī Drako Malfoja!! ohmy.gif

Bet es gribu Drako Malfoju. rolleyes_a.gif
manpatīksuņi
Manuprāt, Roulinga ir kārtīgi piedomājusi pie katra tēla vārda, un viss viņas izdomātais ir parāk ģeniāls, lai iebilstu! rolleyes_a.gif
Lai gan vārds Tonska man dažreiz likās nepierasts.
lightness_flame
CITĀTS(Seila @ 12.08.2006 18:56) [snapback]1021512[/snapback]

Nemainītu neko. Man nav pieņemami, ka varētu būt citi vārdi, kaut vai tāpēc, ka grāmatu es sāku lasīt ar tieši tādiem varoņu vārdiem kādi tie ir. Un līdz ar to es nespēju iedomāties, ka varētu saukt viņus savādāk.


es arī nespēju, jo lasot grāmatas pie tā visa ir pierasts tik ļoooti, ka ar citiem vārdiem manā izpratnē tie arī būtu citi tēli..... silent.gif


CITĀTS(manpatīksuņi @ 18.08.2006 22:32) [snapback]1024170[/snapback]

Lai gan vārds Tonska man dažreiz likās nepierasts.


Tonksa ir uzvārds... tongue.gif
(sun)
Pashlaik esoshie ir normaali!!!!
shanty
Tad jau ir jautājums, vai es vispār uzrakstītu ko tādu kā Poters.. silent.gif Bet tad droši vien liktu kādus latviskākus vārdus, ja nebūtu lasījusi iepriekš īsto HP. Tāds brīnums kā ''Hermione'' man ar savu latvisko domāšanu diez vai būtu ienācis prātā. grin.gif
Bet vispār jau šie paši ir labi, citus nevajag.
Fijusska
CITĀTS(pink cat @ 02.07.2006 12:19) [snapback]1001479[/snapback]

man liekas ka jau esoshie vaardi ir gana atbilstoshi un labi! Vieniigais man iisti nepatiik vaards Harijs...tachu tas nav tik izplatiits graamataas...
droshi vien ka atstaatu visu kaa ir!


Vispār jau Harijs pa dzīvi ir tīri populārs vārds (varbūt ne Latvijā, bet citur gan). Tāpēc ir saprotami, ka tas ir likts grāmatas varonim. Jo tādu neparastāku vārdu saistītu ar tāda paša vārda cilvēkiem. Tjip stulbi tas būtu. Tāpēc man Harijs liekas piemērots.
bet vispār kāpēc atbildēt, ja tu atstāj visu kā ir? tongue.gif

CITĀTS(Shadowstalker @ 18.07.2006 13:52) [snapback]1009674[/snapback]

Varoņu trijotne - Saulceris, Laimonis un Līze. Dumidora vietā Jānis, bet Voldemorts - Boļeslavs.


Latviešu variants, tā teikt,ja? laughing.gif Bet no tevis es vispār gaidīju ko labāku biggrin.gif

Es Hermionei varbūt dotu citu vārdu, bet kaut kas līdzīgs arī būtu labs, teiksim Hermīne vai Herta laughing.gif. Bet vispār tam būtu jābūt tādam garam un saistībā ar kaut kādu dievību. Kā šis variants.
Rons arī viegli aizvietojams ar visādiem Kaliem, Keviniem, Deividiem, Džoniem, Frankiem (o, jā, tiešām ideālais variants ir šis biggrin.gif) u.c. tml. vārdiem.
Fredam ar Džordžu droši vien arī kaut kādus bišk ērmīgus kā Franko un Grebs vai Elvīrs un Pīts.
Ai, vispār jau tas viss tik tālu ieietas, ka par ko citu grūti domāt.
Alish
Pie šiem vārdiem tir tik ļoti pierasts, ka man'prāt vārdi ir saauguši kopā ar tēliem.
Tā reāli neko jēdzīgu nevaru izdomāt.. unsure_a.gif

Vispār jau vārds Harijs pats par sevi man nepatīk, un ja man tiešām būtu ienākusi doma uzrakstīt Poteru, es 100% nedotu vārdu Harijs
Fijusska
CITĀTS(Alish @ 18.01.2007 21:32) [snapback]1092963[/snapback]

Vispār jau vārds Harijs pats par sevi man nepatīk, un ja man tiešām būtu ienākusi doma uzrakstīt Poteru, es 100% nedotu vārdu Harijs


bet kādus tad tu dotu? laughing.gif (that was the question)

Jānuss laughing.gif Ideāli. gandrīz kā Ānuss. (J)ānuss Poters. laughing.gif
Morty
Vārdiem ne jau vienmēr vajag patikt utt. Kaut vai Nimfadora-tas nav gluži tas stilīgākais vārd(vismaz Tonksai tā šķiet). Vārdiem manuprāt ir vienkārši jāuzrodas, nevis jādomā tie foršākie utt.
Tā kā esmu pieradusi pie šiem, citus, vismaz man, nevajag!
Hēbe
Sen nebiju dzirdējusi tik muļķīgu jautājumu silent.gif . Es arī neesmu sajūsmā par vārdu Harijs vai Rons,bet kā Alish ļoti labi izteicās- vārdi jau ir saauguši kopā ar to tēliem un pierast pie kā cita būtu grūti un nepatīkami (piem.Arnolds un Džonijs yucky_a.gif ).

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.