Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dzimšanas dienas!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
zzz
Starpcitu, atkal vienam no HP aktieriem šodien ir dzimšanas diena!!! Es neteiktu, ka kādu tas ļoti interesētu, jo šis gan nebija no tiem pozitīvo un populāro varoņu atveidotājiem.... Un tātad, tas ir bijušais, vai varbūt vēl esošais, nāvēdis, Durmštrangas direktors, Igors Karkarovs jeb Pedja Bjelacs!!! Šodien viņš paliek 44 gadus vecs!!!


P.S. šeit mēs runājam par filmām un aktieriem, nevis par tēliem, tam domāta cita sadaļa - HP grāmatas

Atēna
ja aktieris bija tiri normals bet pec gramatas karakavu iedomajos savadaku.
nu ko Apsveicu nodevej karakov!!!
Mākoņkaķis Aurēlija
Ojēj. Apsveicu dzimenē, un lai tev skudras nelien padusēs, nodevēj! sorcerer.gif
zzz

Attēls

Nedaudz aizkavējos, bet labāk jau vēlāk nekā nekad!!! smile.gif
Tātad - vakar savu 55. dzimšanas dienu svinēja Amosa Digorija atveidotājs Jeffs Rawles!!! Nu es domāju, ka viņš nebija nekāds ļaunais, tādēļ sveicienus viņam šajā, diezgan apaļajā dzimšānas dienā tiešām varētu nosūtīt mēs visi!!! Sveicam!!! laughing.gif
zzz
Piedodiet, ka atkal aizkavējos ar gaviļniekiem! Vakar man nebija iespēja ielikt šo, bet nu man tas atkal ir iespējams! rolleyes_a.gif Tātad, vakar savu 17. dzimšanas dienu svinēja apaļītis Džaimijs Wayletts jeb mums zināmais Vinsents Krabe. Zēns, kurš ir 182 cm garš, kura visu laiku mīļākais aktieris ir Džonijs Deps, kam pieder zelta zivtiņa Eņģelītis, kurš sākumā tika paredzēts Dūdukiņa lomai (nebūtu jau slikti!), kas pabijis pat pie Džordža Buša Baltajā namā, kura iecienītākās nodarbes ir zīmēt, skatīties DVD, spēlēt video spēles, gleznot un braukt ar divriteni, tieši viņš vakar svinēja savu 17. dzimšanas dienu! Nu ko, svaicam jau!



Purple mist
Nu es piemēram neredzu nevienu bildi. crying.gif
Apsveicu visus gaviļniekus!!! Un aktieris, kas attēloja Karkarovu ir baig' jauns. Man likās, ka viņš ir daudz vecāks. ermm.gif
Atēna
apsveicu mulka krabe! apsveicu!
zzz
Ak, kā gan es šo varēju aizmirst... Liekas pilnīgi nenormāli, ka šī svarīgā cilvēka dzimšanas dienu esmu aizmirsusi. Ak, jel, piedodiet man! Aizkavējos par divām dienām. Aizkavējos ar karstiem apsveikumiem no mums, kurbijkurniešiem... Piedodiet! Bet ko nu vairs. Atliek vien pateikt, it kā Jums tas būtu kāds jaunums!, ka svētdien, 23. jūlijā, savu 17. dzimšanas dienu svin Daniels! Daniels Redklifs! Ak, viņš! Šis džeks, kurš noteikti patīk daudzām no mums. Zinu, jau zinu! Nav ko liegties! blush.gif
Lieku informāciju, kā piemēram ievietoju par Džaimiju, nelikšu, jo atkal jau zinu, ka esat daudz un lielas viņa fanes. Visu ziniet par viņu pašas, bet es vienkārši nevarēju neievietot šo apsveikumu! rolleyes_a.gif

[size=4]Sveicam!
Es domāju visi! Varbūt kāds domās, ka esmu 'nedaudz' jocīga šādi apsveicot un uzrakstot par VIŅU, bet piedodiet, jo tāda nu es esmu. rolleyes_a.gif


laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif


Attēls

(Ceru, ka bildīti redzat!)
zzz
Sveiki! Mums te atkal daži apsveicamie sakrājušies. Sāksim ar Viņu. Ar Viņu, kas radīja Viņu. Puisēnu, kurš izdzīvoja - Hariju Poteru. Roulinga šodien svin savu 41. dzimšanas dienu. To jau Jūs visi zinat, bet es navarēju, nu nekādi nevarēju apsveikt Viņu. Viņu, kuras dēļ mēs visi dzīvojam līdzi šim Puisēnam.

( Bildi neredz. Nezinin kāpēc, bet Jūs jau tā pat zinat kā viņa izskatās!!! grin.gif )

Tas bija pirmais jubilārs. Vēl ir divi! grin.gif

Vakar, savu 62. dzimšanas dienu svinēja Francesa de la Toura jab skaidrāk runājot Madama Maxima . (he, he!) Par šo kundzīti liela informācija publicēta nebija, bet viņas lomu klāsts ir ļooooti liels. Pirmā filma bija 1970. gadā, bet, līdz šim pēdējā, 2006. gadā; 'Vēstures zēni' (???) nezinu īsti kā tulkot nosaukumu un filmu nezinu vēl jo vairāk!!! Nu lūk, tādā sakarā es domāju nosūtīsim Hagrida 'big love' sveicienus no mums!!! grin.gif

Attēls


Un otrs šīsdienas gaviļnieks ir draņķa tēvocis Vernons. Šamējam šodien paliek 59 gadi. Sveicam?! Vai tiešām apsveicam šo nežēlīgo spīdzinātāju???!!!

Attēls
Floriāna
bilde nav redzama.
zzz

Neviena????!!!!
zzz

Piedodiet par manu nelielo kļūdiņu. Dzimšanas dienu svin nevis Vernons, bet gan viņa lomas atveidotājs Ričards Griffits. Lai nu kā, nedomāju, ka diez ko vēlaties viņu sveikt!!!

(Draņķis tāds!)
Ouens
Lomas atveidotājs un tēls nav gluži viens un tas pats... nedomāju, ka viņš būtu jāsauc par draņķi.
Bet sveicieni.
uldisz93
Apsveicu! wink2.gif sorcerer.gif
zzz
Mazliet aizkavējos. Piedodiet. blush.gif Vakardien savu 18. dzimšanas dienu svinēja Keitija Leunga. Nav jau nemaz jāpaskaidro, kas viņa ir un ko tēlo, bet tomēr tā ir meitene, kas tēlo Čo Čangas lomu. Nedaudz pastāstīšu par viņu. Hmmm... ( tongue.gif )

Draugi viņu sauc par Ketu. (Tālāk tekstā arī Keta!) Nu lūk, Keta ir diezgan bagāta meitene. Pateicoties saviem vecākiem. Vairāk jau gan tēvam, kuram pieder vairāki restorāni Groscowā. Viņa dzīvo ietekmīgā Motherwellas rajonā, netālu no Glascowas, 400 000 mārciņu vērtā mājoklī. Šobrīd viņa mācās Skotijas prestižākajā koledžā - Hamiltonas Koledžā. Ketas ģimenē 'ietilpst' arī divi brāļi un jaunāka māsiņa. Keitija, lai izcīnītu Čo lomu, apsteidza 4 000 citas meitenes, pateicoties savam dabiskumam un nekādai iepriekšējai pieredzei aktiermākslā! Tā, lūk! laughing.gif

Sveicam Keitiju!

P.s. Pēdējā laikā man ir 'nelielas' problēmiņas ar bildēm tieši šajā pavedienā. Lūdzu, komentējot pasakiet vai bildīti redz! rolleyes_a.gif


Attēls
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.