Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cita veida aptauja -
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Mauvaise Mademoiselle Blanc
CITĀTS
Varēja tādu torni, kā drosmīgais Grifidors!
Nebūtu viņa nebūtu arī Slīdeņu...un Malfoja...protams!


Šis mani ietekmēja. Zinot, ka mēs esam šajā drosmīgo Grifidoru barā, es nolēmu veikt aptauju tieši jums.

Ja esi Grifidors. Ja tev patīk Harijs. Izdari vismaz vienu labu lietu - nespied "cits variants" un izgāz dusmas uz mums, bet vnk izej ārā. Un nenāc atpakaļ. Forever. xD
Kognakschwenker
Man netīk elšpūši. Tādi vienkārši. Diez ko neizceļas.

Nu jā ir jau, ir jau, bet tomēr nesaista. Nē.

Netīk. happy.gif
Purple mist
Es gribētu nosist pārējo torņu spokus. Vienmēr, kad lasu Poteru, viņi traucē ar savu darbību vairākiem grāmatas varoņiem. Gribas viņus atdzīvināt un tad nogalināt, two_handed.gif vai vismaz piesist. blush.gif laughing.gif whistling.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Man vairāk iet uz grifidoriem - izņemot Hermioni.
Viņa vismaz nelecās visu laiku.
Vienkārši atmauc un viss. happy.gif
Sarkanais Krūšturis.
Man besii aaraa Krauklanags!! un visviraak taa yucky_a.gif Co Canga sick.gif . Smuka vinja ir,to es nenoliedzu,bet kaapeec,nu kaapeec Hariyam vinja iepatikaas?????? sad.gif Nu Dziniya veel butu pienjemamaaka,bet arii vinja man iipashi nepatiik...
Vispaar es nobalsoyu par Krauklanagu!! Besii aaraa!!!
No saakuma gribeeyu njemt Grifidoru,bet.... man tas wub.gif patiik....
Atēna
atzities???? dazus profesorus (gliemjrags, strups, trilonija), visas harija meitenes (ari tas kas vinja samilejusas) kas nav hermija (dziniju vel var pienjemt....) ka ari grupu (hagrida brali) ar visiem parejiem milziem... ka aritos kas apgalvo ka vinji ir paraki par parejiem (piem Malfojs, Fadzs,ambradza, ).....
ja kaut kur esmu balsojusi ka pieslejos vienam no tornjiem tad sory....
Seila
Well, ja es būtu Slīdenis, tad es viss drīzāk ienīstu visus, kas nav Slīdeņi.
Demigod.
Visus. Absolūti. Varbūt Hermione būtu tā, kuru neciešu vismazāk, bet vienalga. Visus.
Mans Slīdeņu Princis, jā es noteikti būtu Slīdenī... wub.gif
Arbūzgalva
Protams ka Grifindorus, viņi sevi pārāk labi vērtē, sūdu mušas tādas,un viņi necieš slīdeņus, viss skaidrs.
lightness_flame
Ja es būtu Slīdenī, tad noteikti visus Grifidorus bez izņēmuma...jēj... devil.gif
Elderons10
Es ienīstu visus pilnībā (izņemot sevi) mad.gif
karralá
Elšpūšus. yucky_a.gif
Rydelhouse
Es pats sevi nogalinaatu laughing.gif
Mis_Stress
nost ar Poteriem, man vinji vnk nesimpatizee, lai gan sirdii neesmu paaraak liela sliidene, bet nedaudz gan... smile.gif
Cecilia
es lielāko daļu no citu torņu iemītniekiem. un droši vien arī palielu daļu no skolotājiem. viņi visi tādi labiņi labiņi, cinās pret manu kungu un pavēlnieku. kaut arī, protams, nedrīkst aizmirst, ka arī no citiem torņiem mums, īstenajiem slīdeņiem, mēdz pievienoties skolnieki. patiesībā būtu jāienīst Hermioni arī, jo viņa, vientiešu dzimenē dzimusī atnāk uz mūsu, burvju skolu un tagad te ''tēlo baigi kruto''. mans tēvs nu nemaz par to nav iepriecināts


laughing.gif
(sun)
Hermiju war atstaat-citus uz meeslaini!!!
Cecilia
nu kāpēc uzreiz uz mēslaini, ja viņus varētu jauki paspīdzināt? un kāpēc Hermione tāds izņēmums?
Charlotte
neinīstu un man neriebjas neviens no minētajiem variantiem...
Grēkmeistars
Skolotāji un grifidors. [izņemot Ronu, Hermioni, Fredu - Džordžu un Hariju]

Tātad skolotāji. Ciest nevaru Asnīti, Hagrids reizēm tracina, Ambrāža, Zeltiņš, Drebelis, Zibiņš nepārāk patīk.
No grifidoriem tracina Nevils, visas Lavenderas un Parvati. Visi tur pārāk drosmīgi un labi.
Maksima madāmu ienīstu. Un Grūpu [ļoti] [ laughing.gif] No Slīdeņiem riebjas Krabe, Goils un Drako.
Dievinu Strupu, Bleku, Narcisu, Dumidoru un Lūciusu.
mazza
es nesiešu skolotājus var jau būt ka tur jau ir kāds normāls skolotājs kas ir tīri siešam
Kaķe
nu..es personīgi neciešu albusu.
labi vien ir, ka viņš "atstiepa kājas".
Grifindorus vēl varētu pieciest, vismaz ir uz kā izlādēt dusmas.
Meitene no Priekšpilsētas
Kaut kā Elšpūtis nesimpatizē. Grāmatā viņi neizceļas tā īpaši ar neko.. nu, nezinu.. nepatīk un viss tongue.gif
Optimisma iemiesojums
Jūs visus nelieši, jūs visus....


*ļauni smiekli*
Miss Black Lady
manuprāt dažus skolotājus.. nebūtu slikti tikt no viņiem vaļā..
turklāt tad es būtu skolas varone! grin.gif ja nu vienīgi Hermione mai gribētu nogalināt.. whistling.gif
Eriette
Cits variants.
Neciešu Filču. Man viņa gan mazliet žēl, bet niekkalbjiem nav vietas Cūkkārpā. Un kādēļ gan lai studenti naktīs nedrīkstētu klīst apkārt pa Cūkkārpu? laughing.gif
Basta
visus, es ienīstu visus...
Krisy
elshpuushus.. jo man vinjsi liekas taadi eem... njemsim vaardu ''tuimi'' nu garlaiciigi un taadi kam viss leeni pielec.. es nezinu kapeec man taa liekas.. wink.gif grin.gif
šausmiņa
pilnībā visus, kas ir pret Voldemortu!!!!
washulis
kā slīdenis es nīstu VISUS! pilnībā un bez izņēmuma! tikai ES ir kruts.W.
Džezā tikai Meitenes
Ja es būtu slīdenis, tad noteikti ienīstu visus (par grifindoru nemaz nerunāsim).
.Euphoria.
spokus.
viņi traucē.
Klāra
poterus (pirmkārt)!!!
bet arī pārējos xD.gif
cukurvate
poteruS. pārāk iedomīgi.

grin.gif jā un lai cik dīvaini tas skan,es lasu tās grāmatas. grin.gif
Anabellpaula
Slīdeņus! mace.gif dwarf_a.gif two_handed.gif
la sindy
Elspūši ir galīgi garām!
Klusētājs.
I would say - Weasel.
Pretīgs, neaudzināts, nabadzīgs, par daudz lecīgs un vassarraibumains, sarkans. Vai es minēju nabadzīgs? Stulbs, neapdomīgs.
Apkaunojums visām tīrasiņu burvju dzimtām.
Malduguns
Vairāk vai mazāk viņus visus vajag apšņikāt un nolikt citos plauktiņos, zemākos, tātad.
Nepatīk visi Poteri ar savu pārākumu un mazās spiedzošās meitenītes tāpat. Kraukļanagi un Elšpūši triecami pie velna, viņus tāpat neviens neievēro.
Soulberry
Es nospiedu Elšpūši. Vienkārši tādi parasti, ne ar ko tad barī neizceļas.
Teletūlbijs.
Sevi, sevi, sevi, sevi.. un notīrīt, tā pamatīgi - ar kartupeļu mizojamo nazīti. happy.gif laughing.gif
Mūdzis
Vienalga, kurā torn'es būtu, man ļoti nepatīk Elšpūsi, tādi neizteiksmīgi, viņi ir tā teikt pārējie- negudrie, ne mērķtiecīgie,mantkārīgie, ne drošsirdīgie, tādi nekas... tongue.gif
the black rainbow
Nu Elšpūši. Nesaku ka vārgi, bet pārāk jauki.

CITĀTS(Klusētājs. @ 09.01.2009 02:32) *
I would say - Weasel.
Pretīgs, neaudzināts, nabadzīgs, par daudz lecīgs un vassarraibumains, sarkans. Vai es minēju nabadzīgs? Stulbs, neapdomīgs.
Apkaunojums visām tīrasiņu burvju dzimtām.


Nu mierīgāk. VīzlijI ir jauki- jā dažreiz stulbi, bet bez rons Harijs un Hermione regulāri nomirtu. 1. DAĻĀ. 2. 7. TIE IR TIKAI DAŽI PIEMĒRI.

CITĀTS(vividy @ 05.01.2007 16:43) *
nu..es personīgi neciešu albusu.
labi vien ir, ka viņš "atstiepa kājas".
Grifindorus vēl varētu pieciest, vismaz ir uz kā izlādēt dusmas.



BALTUSS
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.