Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lindleira
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Sindra
Ārpus spēles sarunas un personāžu pieteikšanās.
Lai pieteiktos spēlē jāsūta PZ man.

Gribētu, lai spēlētāji postotu visai bieži. Nu retākais reizi trijās dienās.
Šī būs nopietna spēle un es vēlos, lai spēlētāji to arī nopietni uztvertu.
Tā, ka no sākuma apdomājiet vai tiešām vēlaties spēlēt, jo spēles pasaule ir sarežģīta un prasa nopietnu pieeju.

Vēlos, lai mēs kopīgi radītu labāko stāstu Lindleiras vēsturē.

Pirms pieteikties obligāti jāizlasa spēles pavediens.
Sindra
Noteikumu pielikums tiem, kuri vēlas spēlēt Arskvīnas burvjus.

Arskvīnā pastāv šādi magu torņi:
- Abjuration (aizsardzība) - aizsardzība pret elementiem, maģiskas bruņas, maģijas noņemšana.
- Conjuration (izsaukšana) - maģisko zvēru izsaukšana, teleportācija, indīgu mākoņu izsaukšana, mantu uzburšana no zila gaisa.
- Enchantment (savaldzināšana) - cilvēku pierunāšana, apstādināšana, aizmidzināšana, iedvesmošana varoņdarbiem un to gribas pakļaušana.
- Evocation (uzburšana) - maģiskas šautras, ugunsbumbas, spridzināšanas, meteroru vētras, skaņas viļņi, milzu rokas, kas sažņaudz un saspiež pretiniekus.
- Illusion (ilūzijas) - neredzamība, viltus tēlu radīšana, izskata mainīšana, nogalināšana un iebiedēšana ar sapņu tēliem.
- Necromancy (nekromantija) - miroņu piecelšana, bailes, spēju samazināšana, nolādēšana, dzīvības atņemšana.
- Transmutation (pārveidošana) - sevis un citu pārveidošana, spēju un īpašību pārveidošana, apkārtējo lietu pārveidošana, samazināšana, palielināšana, lidošana, laika apstādināšana.
-Divination (pareģošana) - nākotnes paredzēšana, maģisko mantu identificēšana, leģendu atcerēšanās par slaveniem cilvēkiem.

No šiem savaldzināšana un nekromantija Soterānai un Saules priesteriem nepatīk. Nekromantija iejaucas lietu dabīgajā dzīvē, bet savaldzināšana apdraud ļaužu pakļaušanos priesteru gribai.

Telsetā īpaši vērtīgi ir uzbūrēji un aizsargi. Viņi vislabāk spēj tikt galā ar elfu uzbrukumiem,- aizsargā ļaudis un neitralizē uzbrukuma burvestības ar tādām pašām pretburvestībām.

Arskvīnā būt par burvi nozīmē piederēt augstākajiem sabiedrības slāņiem. Tāda kā vietējā aristokrātija. Burvji specializējas vienā skolā. Var apgūt vairāku skolu burvestības, bet vienmēr sevi identificē ar vienu skolu. Parasti tādēļ, ka piedzimst tēvam vai mātei no noteiktas skolas un tie bez žēlastības iedresē savu bērnu jeb mācekli savā mācībā.

Telsetā burvim, kas meklēs tur iespēju mācīties, neglābjami nāksies specializēties uzbrukšanā un aizsardzībā. Telsetas meistari visvairāk zina tieši šīs burvestības, vietējās tīstokļu krātuves uzglabā tieši šo skolu maģijas. Bez tam izniekot resursus citām lietām pilsēta nevēlēsies. Jebkurš burvis, kas dzīvo Telsetā tiek aktīvi urdīts, lai kļūtu par spējīgu atbalstu uzbrukuma gadījumā.

Maģisko mantu izgatavošanai visnoderīgākās ir aizsardzības un pārveidošanas skolas. Telsetā tas automātiski nozīmē, ka burvi mēģina pieņemt dienestā un regulāri lūdz izpildīt pilsētas pasūtījumus maģisko mantu izgatavošanā. Protams maksā godīgu cenu, taču reizēm nepaliek laika privātiem pasūtījumiem.
Sindra
Leģendā jānorāda šādi personāža parametri:

1)tēla vārds,
2)dzimums,
3)rase(iespējamās rases: cilvēks, Muira jauktenis (puselfs), hallaps (halflings), kardlinnu jauktenis (pusorki), arskvīnas koku punduris (gnomi)),
4)augums,
5)vecums,
6)ieroči (Tie kuri redzami, kad paskatās uz jūsu personāžu)
7)dzīvnieki (Ja jūsu dzīvnieks jums visu laiku ir blakus un jūs to neslēpjat)
8)fotoattēls vai zīmējums (nav obligāti),
9)izskata apraksts, (ja ir bilde šo nevajag)
10)dzimtā vieta
11)personāža rakstura apraksts
Romija
Ar Sindras atļauju šeit mana personāža apraksts.

1)teela vaards: Arjie , iisaak Arje, iesauka Pele
2)dzimums: sievieshu
3)rase: hallaps
4)ieroči: duncis pie jostas
5)augums: nepilns metrs
6)vecums: nepilni 20
7)dzivnieki: liels, peleeks zirgs Rinka
8)izskata apraksts: mazinja pat prieksh hallapu izmeeriem. Gaishi, taisni mati liidz laapstinjam (parasti bizee) - blondiine, skaistas, zilas acis. Augums vingrs, ljoti lokana, bet vaaja. Peec izskata varetu dot mazaak gadu, arii deelj Arjes auguma. Valkaa parsvaraa tumshas, eertas draanas - pusgaras bikses, krekls, veste ar kapuci, kajas tumshas aadas zaabaki, vesti apnjem aadas josta, pie kuras sakarinaati dazhaadi maisinji un macinji, kaa arii duncis. Ir neliela plecu soma, kas gan parasti karaajas pie Rinkas segliem.
Roviela
1) tēla vārds - Mairona Folāna
2) dzimums - sieviešu
3) rase - cilvēks
4) augums - 172
5) vecums -37
6) ieroči (Tie kuri redzami, kad paskatās uz jūsu personāžu) - garais burvja zizlis, pie sāniem kindžals
7) dzīvnieki - nav
8) fotoattēls vai zīmējums (nav obligāti):
apmēram tā:
Attēls
bet viņa nemētājas ar uguni.
vai arī šitāda, kad staigā apkārt:
Attēls
Inx
1)tēla vārds: Faebs
2)dzimums: vīrietis
3)rase: cilvēks
4)augums: 1.83 m
5)vecums: 28
6)ieroči: garš koka spieķis, kam augšgalā starp koka savijumiem iestiprināts caurspīdīgs dzintarkrāsas akmens, viegli ieliekts zobens, nazis (ar ko griezt maizi piemēram )
7)izskata apraksts: garš, skaists jauns cilvēks, pusgariem, gaišiem matiem, zaļām acīm, labdabīgiem, perfekti veidotiem sejas vaibstiem. Ģērbies tumšās, it kā zaļganās, viegli krītošās drēbēs un tumšzaļā apmetnī. Kājās tumšas ādas zābaki līdz celim. Pāri plecam ir auduma somiņa. Kaklā pakārts zaļa, caurspīdīga akmens amulets un vēl dažādi simboli no koka un metāla.
Sindra
Vēlos paziņot, ka uz doto brīdi personāžu pieteikšanās ir pārtraukta.
Šobrīd pieteikušies:

Roviela - sieviete ar nūju, kādas raksturīgas burvjiem
Etasi - hallaps ar zirgu wink.gif
Inx - vīrietis ar dabai draudzīgu nūju
Rudens bērns Renīna - muira jauktenis izskatās pēc mednieka
Melnais Akvareļu Vienradzis (leģendu vēl saskaņo)
Nirnaeth (leģendu vēl saskaņo)

Vēl iespējams piedalīsies:
Urdrunir
echo3

Tā, kā nākamnedēļ norit liela gatavošanās Jāņiem, tad diez vai spēli sākt būtu prātīgi.
Nēdēļā pēc Jāņiem šobrīd jau divi un beigās iespējams, ka trīs dalībnieki neatradīsies datoru tuvumā.

Tādēļ mana optimistiskā prognoze spēles sākumam varētu būt
3.jūlijs!!


Tā kā divas nedēļas ir ilgs laiks, apsolos pirms spēles sākuma visiem spēlētājiem aizsūtīt atgādinājumu par spēles sākšanos.
rudo lapu vilcēns
Te lūk arī rudens bērns

1)tēla vārds: Ardenols Senderāns (uzvārds mātes)
2)dzimums: vīrietis
3)rase: Muira jauktenis (puselfs),
5)augums: 1,90 m
6)vecums: 18 gadi
7)ieroči: pie jostas viņam redzams viegls duncis, ne pārāk garš, tācu arī ne mazs. Uz muguras gandrīz vienmēr atrodas loks ar bultumaku, visbiežāk pilnu ar zaļspalvotām bultām.
8)dzīvnieki: viņam līdzi tek un medībās palīdz melns suns, stāvam ausīm, nedaudz atgādinādams vilku. Acis dzīvniekam ir zaļas un nopietnas.
9)izskata apraksts: Ardenols ir gara auguma, tumšiem un gariem, visbiežāk astē uz aizmuguri saņemtiem matiem. Zāļām un asām acīm, mazliet, tikko jaušami smailām ausīm. Parasti tērpjas neuzkrītošās un īpaši no pērējiem neatšķirošās drānās (vienkāršās biksēs, kreklā ar vesti un jakā) nereti mugurā arī tumšzaļš apmetnis ar kapuci. Kājās vieglas pastalas.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Lūk arī mans tēls

1)tēla vārds, - Antejs Torntrofs
2)dzimums, - vīrietis
3)rase - cilvēks
4)augums, - 1,70
5)vecums, - 30
6)ieroči - kindžals, nūja
7)izskata apraksts, - Tipisks arskvīnietis - vidējas miesasbūves, slaids, tumšiem matiem, zilām acīm. Staigā tumši zilās drānās (apmetnis utml.)
Sindra
Sakarā ar viskaut kādām cita veida aktivitātēm, vēlos paziņot, ka spēles sākums laikam jau neiestāsies ātrāk kā rudenī.

Atvainojos spēlētājiem par sagādātajām neērtībām!
Demiurgs
Šobrīd vairs nevar pieteikties?????????????
Sindra
Diemžēl šobrīd nevar pieteikties.
Šai spēlītei jau ir vairāk spēlētāju nekā vajag
smile.gif
echo3
Skaņojam, skaņojam un saskaņojam! Te būs vēl viens uz dalību pretendējošs tēls:

1) tēla vārds - Ellīo (uzsvars uz ī)
2) dzimums - vīriešu
3) rase - arskvīnas koku punduris (gnoms)
4) augums - tā uz 1,20 m
5) vecums - tikko nosvinējis pilngadību - 40 gadi
6) ieroči - redzami - duncis
7) dzīvnieki - pieradināts dziedātājstrazds Nuvī
8) fotoattēls vai zīmējums - neatradu precīzi, ko gribēju, bet te būs viņa jaunākās māsiņas bilde, kas pēc sejas viņam ļoti līdzīga:
Attēls
9) izskata apraksts - gari gaiši mati, kas aizmugurē sasieti zirgastē, apģērbs - viegls (bikses, krekls, veste), kājās īpaši darināti ādas puszābaciņi ar neslīdīgu zoli (lai var kokos kāpt), rokās puscimdiņi bez pirkstiem (ar neslīdīgu plaukstas daļu), no mantām līdzi ir apmetnis un neparasti gara, izturīga josta, kas aptīta ap vidukli (a la virve), pie kuras piestiprinātas vairākas kuļķenītes, mūzikas instrumenti - pānflauta un ķemme; līdzi vienmēr ir krama šķiltavas un posa.
novemberunge
Un es arī. meele_a.gif

1) Domicels
2) vīrietis
3) cilvēks, telsetietis
4) ~170
5) 29 gadi
6) parasts medību duncis, loks ar bultām
7) ---
8) Attēls
(spicās ausis neņemt vērā)
Sindra
Vēlētos paziņot, ka šodien ir tā diena, kad spēle beidzot var sākties.
Paldies par pacietību!!!

happy.gif
Sindra
Darbā garlaicība.
Padarīsim savu ikdienu interesantāku.

Vai kādam vēl ir vēlēšanās turpināt šo spēli?
Ja gribētāji atradīsies, tad uzrakstīšu īsu atskatu uz notikušo, atmiņas atsvaidzināšanai.

P.S. Vienīgi vakaros uzreiz saku, ka postu nebūs. Tad man jāspēlē lielākas spēles
smile.gif
Roviela
Es esmu - "par".
Un man ir vienalga, ka nav vakaros.
Romija
Nevarētu teikt, ka man ir pārāk daudz brīvā laika, bet negribās arī šo spēli pamest. Ja būs turpinājums no GM puses, tad arī mans tēls turpinās darboties.
echo3
Pilnīgi noteikti varu turpināt.
rudo lapu vilcēns
Manuprāt, var turpināt. Nesolu, ka spēšu būt pietiekami bieži, taču iesaistīšos.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Es arī labprāt turpinātu...
novemberunge
man savukārt, nekādi nesanāk posti pa dienu, ja nu vienīgi pēc septiņiem vakarā, bet varu mēģināt (t.i. mēģināšu) turpināt. spēle likās daudzsološa...
Sindra
Te būs mazs kopsavilkums par notikumiem, kuri norisinājušies spēlē līdz šim. Pirms turpinat spēlēt lūdzu pirms tam pārlasiet savu personāža leģendu. Ja kāds ir pazaudējis savu pilno leģendas versiju, tad lūdzu rakstīt man, es to jums uz PZ nosūtīšu.

Pie Telsetas krodzinieka ierodas puisis Daloks. Krodzinieks ir ļoti pārsteigts, jo Daloks pazudis pirms 6 gadiem un ticis uzskatīts par mirušu. Puisis izskatās noguris un krodzinieks ļauj viņam atpūsties. Nākamajā rītā pie krodzinieka ierodas Pareģošanas skolas arhimags kopā ar Saules priesteriem no Soterānas un paziņo, ka viņš redzējis vīziju, ka Daloks ir iemesls nākamajam elfu uzbrukumam Telsetai. Daloks neiebilstot ļaujas, ka viņu apcietina. Taču nav paspējis neko par saviem piedzīvojumiem izstāstīt krodziniekam.
Promejot arhimags norāda krodziniekam, ka viņš slē```` noziedznieku un Saules dievs ir sadusmojies. Daloks tiek vainots arī apstāklī, ka no Saules svētnīcas ir pazudusi relikvija.

Kroga labā slava tiek aptraipīta un krodzinieks paredzot drīzu bankrotu izsludina atlīdzību ļaudīm, kuri vēlas palīdzēs viņam atrisināt samilzušās problēmas. Kad varoņi - izpalīgi ir ieradušies krodzinieks pastāsta informāciju, kura viņam zināma. Daloks, dēvēts par Arskvīnas skaistāko cilvēku, ir valdzināšanas skolas arhimaga dēls. Vedis visai vieglprātīgu dzīvesveidu bez maz katru nakti uzdzīvojis ar meičām pa krogiem, taču paralēli arī uzrādījis pārsteidzoši labus rezultātus maģijas apguvē. Pirms 6 gadiem puisis pametis tēva mājas, atteicies no mantojuma un devies uz elfu mežiem meklēt savu pazudušo līgavu. Kopš tā brīža vairs nav redzēts un visi uzskatīja puisi par mirušu.

Burvei Maironai izdodas noskaidrot, ka Daloks ir dzīvs, taču nav iespējams noteikt, kur viņš atrodas, jo vieta tiek maģiski apsargāta. Sarunu gaitā atklājas, ka krodziniekam no pagraba ir pazudusi maģiska manta. Respektīvi kauss, kurš ūdeni pārvērš patiesības dzirā. Maironai ar maģijas palīdzību izdodas noskaidrot, ka kauss atrodas kāda pilī, vietā, kuru Mairona nekad dzīvē nav redzējusi. Krodzinieks domā, ka kausu nozadzis kāds, lai viņu izputinātu līdz galam. Viņš laipni izrāda savu pagrabu tiem, kuri vēlas to aplūkot. Mazā hallapu meitene Arje secina, ka pie pagraba durvīm nekas neliecina par ielaušanos.

Mairona dodas noskaidrot informāciju pie Telsetas vietvalža. Neko daudz sievietei uzzināt neizdodas. Telsetas cietumos Daloka nav un izskatās, ka Baltais burvis viņu aizvedis līdzi. Neko daudz vietvaldis nemācēja arī pastāstīt par pazudušām mantām.

Mairona ierosina doties uz tirgus laukumu un pameklēt tur kādus jaunumu stāstītājus. Pie tirgus sievasi Maironai izdodas uzzināt pāris jaunākās tenkas. Kā arī par Baltā burvja pēdējo pareģojumu, kurā tiek pareģots, ka Telsetai atkal uzbruks elfi un šoreiz viņu sirojums solās būt īpaši nežēlīgs, jo kāds cilvēks esot bijis elfu mežos un nogalinājis elfu. Burvis piebilst, ka vainīgais jau esot notverts un tikšot sodīts.

Arje tikmēr dodas uz krāmu veikalu, lai kārtotu savas darīšanas tur.


Mūsu darbība pārtrūka tirgus sarunās un tur arī turpināsies. Spēles pavedienā.
Vēl vēlos atgādināt, ka spēlētāji ir:
Roviela - burve Mairona Folāna (cilvēks)
Etasi - veiklā, mazā meitene Arjie saukta kā Arje vai Pele (hallaps)
Inx - mazliet noplucis nenosakāmas profesijas pārstāvis ar labu spriestspēju pat paģiru laikā Faebs (cilvēks)
Renīna - puisis ar suni Ardenols Senderāns (muira jauktenis)
echo3 - pusgara auguma puisis ar flautu Ellīo (koku punduris)
MAV - burvis Antejs Torntrofs (cilvēks)

laipni lūgti Lindleiras mistērijas turpinājumā.
Sindra
Man domāt, ka ir tā, ka es pieņemšu, ka pārējie spēlētāji arī dodas uz krogu, jo daļa jau grozījās turpat netālu no Maironas.

Ja pēc tam izrādīsies, ka kāds gribējis doties kaut kur citur, tad, lai viņš bļauj un es attiecīgi reaģēšu.
Romija
Labi, lai būtu tā! Mēģināšu palabot!
Sindra
Mums te tā dīvaini ar pārējiem spēlētājiem.
Īsti pat nezinu ko darīt. Nevar saprast cik bieži viņi apmeklē Kurbijkurni.
Zinu tikai par Inxu.

Varbūt kamēr pārējie nav devuši ziņu par sevi, viņi var palikt krogā un Mairona tikmēr apmeklē templi? Pārējie aktīvie, protams var pievienoties Maironai vai arī izdarīt kaut ko ko paši vēlās...

Varbūt jāmeklē jauni spēlētāji klāt?
Tiešām nezinu...
Romija
Ja ir kāds, kas skaidri zina, ka nespēlēs, tad tā vietā varbūt varētu atrast citu. Bet tie, kas nekādu ziņu nav devuši un arī neko neraksta - nemaz nezinu. Tu taču visiem aizsūtīji ziņu par spēles turpinājumu, vai ne?
Sindra
Jap, jap, es godīgi visiem aizsūtīju
smile.gif
Romija
Varbūt vajag vēl nedaudz pagaidīt vai arī aizsūtīt jautājumu - vai vispār cilvēks grib piedalīties! Savādāk ar tādiem klusiem un nekustīgiem (tongue.gif) biedriem nav pārāk ērti spēlēt.
Roviela
Protams, lai ietu uz templi, Maironai nevajag līdzi visus ceļabiedrus. Bet Mairona tā īsti negrib templī runāt. Pat nezinu, ko darīt!
Ja vienīgi viņa zizli arī atstās krogā, un tad, visticamāk, īpaši neviens viņu par burvi nepazīs.
Sindra
Nu tik slikti jau tiem burvjiem ar tām tempļu būšanām nemaz nav. Arī burvji iet uz templi, vienīgi viņi neseko lielākajam Saules kultam. Arskvīnieši pielūdz Mēness dievību un tad arī ir skeptiski pret to visu noskaņoti, jo burvji vispār ir skeptiķi.

Konkrēti Telsetā kā zemē, kur ir saplūdušas daudz un dažādas tautas, ir vesels tempļu rajoniņš ja tā var izteikties. Ir vismaz četri lieli tempļi. Saules dievs, Mēness dievs, Veiksmes dieviete un Telsetas lokālais dievs Vejs - tirgotāju un ceļotāju aizstāvis. un tad vēl virkne mazu templīšu citiem gariem un dievībām.

Tā ka tempļos uz Maironu neviens ar baltu aci virsū neskatīsies pat ja viņa izskatīsies pēc burves.



P.S. ColdCrow vairāk nepiedalīsies. Tā, ka grāmatu veikaliņa īpašnieks atpakaļ uz krogu nav atnācis.
Roviela
Ja nav tik traki, tad Mairona var iet. grin.gif
Sindra
Aha droši smile.gif
Haskija
Sveiki visiem! man Renīna lūdza paziņot ka viņa ir slima un līdz nāknedēļas otrdienai te diemžēl neparādīsies!
Sindra
Paldies par ziņojumu
smile.gif
vārna Elīza
Cik noprotu, šajā spēlē vairs nevar pieteikties un spēlēt jauni spēlētāji?
Sindra
Nu viens no spēlētājiem mums ir atbiris, tā, ka vari mēģināt pieteikties. Izlasi pasaules aprakstu, tad šo postu. Izdomā, ko vēlies spēlēt un sūti pieteikumu man uz PZ kasti. Tad Tev uz PZ atbildēšu kā rīkoties tālāk. Ak jā, un personāžam nevajadzētu būt burvim. Vēlams izvēlēties kādu citu profesiju smile.gif
rudo lapu vilcēns
Tad nu tā, esmu atpakaļ. Atvainojiet par manu aizkavēšdanos, biju nejauki apslimusi(kā mana mazā māsiņa Haske to jau paziņoja) un mani no mājas nelaida laukā, lai nesaslimstu vēl vairāk.
Tagad labprāt atgrieztos uz strīpas, bet man viens lūgums, vai variet mazliet pārstāstīt kas noticis pa laiku, kad spēle atsākusies. Daļēji man izdevās sekot līdzi caur mobilo telefonu, bet ne visu un pēdējos notikumu ne. Šobrīd man arī nav tik daudz laika, un turpmākās nedēļas laikā arī diezvai būs, jo jānokārto visi skolas parādi, lai izlasītu visu nepieciešamo.

Paldies par īsu kopsavilkumu jau iepriekš.
vārna Elīza
1)Rana,
2)sieviete,
3)Miura jauktene,
4)1,70 m,
5)27,
6)loks, mačete,
7)jenots,
8)Attēls
Sindra
Sveika Renīna!

Prieks, ka esi atgriezusies uz strīpas.
Protams palīdzēšu ar īsu atstāstu.

Lūk! Šajā postā var atrast visu, kas norisinājās pirms atsākām spēli.

Un tagad tas ko personāži paspējuši paveikt.
Pēc tirgus apmeklējuma krogus meita paziņo, ka Daloks ir vēlējies doties uz Arskvīnu pie kādas mistiskas personas sauktas par Mēnesgaismu.

Mairona kopā ar Arji un Ellīo nolemj aiziet līdz vietējam templim, lai paskatītos kāda tur noskaņa un ko ļaudis runā. Viņi gūst apstiprinājumu, ka Saules svētnīcas relikvija ir pazudusi. Tāpat viņi uzzin, ka Saules reliģijas priesteri gatavojas Daloku upurēt, lai atgūtu dievietes labvēlību.

Pa ceļam atpakaļ uz krogu Mairona iegriežas grāmatu veikalā, lai iegādātos grāmatas ar dabaskatiem, lai ar to palīdzību varētu teleportēties. Maironai paveicas un viņa uzzin, kas īsti ir Mēnesgaisma. Izrādās, ka veikaliņa īpašniekam pat ir glezna ar šo meiteni. Izmantojot gleznu Maironai izdodas sazināties ar Mēnesgaismu un viņa ierodas krogā, lai parunātos.

Ierodoties krogā Mēnesgaisma īpaši nopēta krodzinieku un puisi ar suni. Ardenola zaļās acis sastapās ar Mēnesgaismas zaļajām acīm. Visā visumā izskatās, ka Mēnesgaismu satrauc tikai Daloka liktenis pārējās visas nekārtības viņu īpaši neuztrauc.

Šobrīd Mairona mēģina izspiest no Mēnesgaismas pēc iespējas vairāk informācijas un dažādus labumus.
grin.gif
Sindra
Ja Melnais Akvareļu Vienradzis pēkšņi sadomā atkal piedalīties, tad atsūtīt PZ man. Pagaidām no grupas izkikots.

CITĀTS
Pie Frenamuira lorda...


To Mairona pie sevis, lai neaizmirstās, ja?
Bet gnomam taču patiks! Mežs un tā!
laughing.gif
Roviela
Protams! Bet Maironai patīk pilsētas! grin.gif
Atiecīgā meža attēls taču viņai ir, vai ne?
Sindra
Kāda daļiņa no Frenamuira?
Nu bet, protams...
Laipni lūgti!
laughing.gif

Oi, laikam Mēnesgaisma vēl aizmirsa pateikt, ka teleportējoties pēc bildēm var nonākt arī ne īsti vēlamajā vietā.
Roviela
Attēli nav precīzi, to Mairona pati zina laughing.gif
Tāpēc jau tik dedzīgi gribēja kaut ko līdzīgāku oriģinālam. Bet tāpat jau ir neprecizitātes, tas ir neizbēgami.
Šausmīgi laipni, protams! Līst elfu mežos ir tas, ko burvei ļooooti gribas. blink_a.gif
Sindra
Nu vai burvim bīstamāk ir līst Soterānā vai elfu mežos par to vēl zinātnieki strīdās
laughing.gif

Mairona gan baigā!
Nemaz neļauj piesēst un pabaudīt dabu
grin.gif
Roviela
Burvjiem nav labi nekur, izņemot Arskvīnu. Tāpēc Mairona līdz šim nekur citur nav vazājusies.
silent.gif

Tieši tāpēc tagad VAJAG kādu citu, kas iet un runā. Interesanti, kāds pratīsies? Kas jādara, to zin visi. Maironai uz pieres nav rakstīts - burve, un skata pēc viņa var arī pieklibot, lai attaisnotu savu nūju, kura ir, nu, nūja, nevis kaut kāds izgreznots veidojums. whistling.gif

Citi var neklausīt! Mairona ar varu nevienu uz pilsētu uzreiz nevelk. grin.gif
Sindra
CITĀTS(Roviela @ 20.02.2007 14:52) [snapback]1106722[/snapback]


Tieši tāpēc tagad VAJAG kādu citu, kas iet un runā. Interesanti, kāds pratīsies?



Nu diez vai...
tongue.gif
Romija
Arje varētu papūst pīlītes, tikai viņa ir nedaudz ierūsējusi. Bet kā ziņnesis viņa varētu būt bijusi pilsētā un arī tagad mierīgi aizjāt paokšķerēt. Tāda dikti nopietnā runātāja gan viņa nav...
Roviela
sad.gif Briesmīgi.
Man tā gribējās, lai kādā epizodē galveno lomu paspēlē kāds cits! Vismaz līdz brīdim, kad atrodam to priesteri, protams, ja viņš vispār ir pilsētā un atrodams.

Izlūks - tas arī ir labi. rolleyes_a.gif
Romija
Kā? Reku, Arje aizjāja meklēt priesteri!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.