Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mērija Hofmane
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Neons mežģīnes un noziegums
Kā patīk...kādas citas atsauksmes...
manuprāt burvīga grāmata!
ļoti patika... laughing.gif
Kagura
Forši, ka uztaisīji pavedienu, es nesen meklēju kaut ko par šo grāmatu un nobrīnījos, ka neviens vēl nav tai piešķīris atsevišķu pavedienu. Slava tev!

Par pašu grāmatu. Patika. Pat ļoti. Lasot visu laiku bija tāda kņudoņa vēderā, droši vien daudzo brīnumu dēļ. Gribējās tālāk un tālāk, un gandrīz neatraudamās izlasīju visu grāmatu pusotrā dienā. Likās, ka visu redzu acu priekšā - Merlino nažus, vecmāmiņas mežģīnes un visu pārējo līdz pat pēdējam sīkumiņam. Košas krāsas un vieglums - lūk, ar ko man šī grāmata asociējas. Un bija žēl Lusjēna, bet vēl vairāk - viņa vecāku. Tomēr beigas bija skaistas. Vienkārši skaistas.

Grāmatai vāka iekšpusē rakstīts, ka šī ir tikai pirmā grāmata no triloģijas. Noskaidroju, ka patiešām ir vēl divi stāsti par Stravaganzu (vai varbūt ne gluži). Atliek vienīgi gaidīt, kad tie būs pieejami arī latviešu valodā. Ceru, ka tas būs drīz, jo Mērijai Hofmanei ir izdevies mani ievilkt sevis izveidotajā, brīnumu pilnajā pasaulē. Patiešām, meistarīgi uzrakstīta un pārsteigumu pilna grāmata.
Hermione_1
Intriģējoši notikumi, aizraujoši un neparedzami pavērsieni, noslēpumi un mistika , kas caurvij šo stāstu no pirmās līdz pēdējai lappusei...Tas ir mūsdienu angļu rakstnieces Mērijas Hofmanes patiešām lieliskai darbs - STRAVAGANZA.MASKU PILSĒTA.Pēc manām domām grāmata ir ļoti laba.Vai esat lasījuši šo, vai kādu citu rakstnieces darbu?Es patiešām iesaku izlasīt.
Pastāstiet kā šī grāmata patika jums!
sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
Hikari
Tikko kā, precīzāk- vakar vakarā, pabeidzu šo grāmatu lasīt. Nebija īsti laika tā pa tiešām pieķerties grāmatai, bet nu vakar izlasīju.
Par pašu sižetu- ļoti aizraujoši, bet bija gan viena lietas, kas nepatika. Sižeta pavērsieni likās ļoti interesanti un tā, bet valoda bija vairāk, vai drīzāk, attieksme bija tāda, nu, ka man pat kļuva nedaudz garlaicīgi. Visi tie īsum īsie turpinājumi un bieži vien sarežģīti notikumi aprakstīti tik vienkāršos vārdos. Tā man likās lielākā nepilnība, citas nesaskatīju.

Biju aizturējusi elpu pēdējā nodaļā, kad notika tā Tautas Sapulce vai nu kas nu tur, kad Lučiano atguva ēnu. grin.gif


Redzēju grāmatnīcā nākamo Stravaganza grāmatu- Zvaigžņu pilsēta. Ceru pietiekami drīz dabūt! happy.gif
Soleisa
Esmu izlsījusi, bet mani grāmata atstāja vienaldzīgu.
Nezinu, kaut kā negāja pie sirds.
Dažās vietās ,protams, bija interesanti, bet pārsvarā garlaicīga.
Beigas patika.
Es esmu redzējusi jau grāmatnīcas nākamo daļu.
"Zvaigžņu pilsēta"
šausmiņa
Pārsteidzoši, bet grāmata bija interesanta. varbūt nesasniedza kaut kādas virsotnes, taču vienmēr ir patikušas grāmatas par paralēlajām realitātēm...

Būs jāizlasa arī turpinājums, jo pirmā daļa tiešām piesaistīja.

vērtējums 7 no 10
Ariana
Kāds gadījumā nezin, kad ir gaidāma Stravaganzas sērijas 3. grāmata - "Ziedu pilsēta"?
miss x
Esmu izlasījusi divas grāmatas no šīs sērijas - ''Masku pilsētu " un "Zvaigžņu pilsētu", un varu teikt, ka pirmā patika labāk un ,ja nemaldos ,tad šī gada sākumā ,kad tikko biju begusi lasīt otro daļu, atradu M.Hofmanes mājaslapu un tajā bija rakstīts, ka "Ziedu pilsēta " izdota nesen. NU tad es secinu ,ka šogad varētu arī nebūt... huh.gif
Bet tā ,šī laikam ir viena no manām mīļākajām grāmatām. Tajā ietverts viss ,kas man patīk - piedzīvojumi ,fantastika un ,protams ,romantika. grin.gif
Bizii van Dope

Mmm... ''Stavaganza - Masku pilsēta'' bija ļoti laba grāmata. Atceros kā šņukstēju pie grāmatas beigām uz galvenā varoņa nāvi, bet tas tā, ziniet... laughing.gif
''Zvaigžņu pilsēta'' neesmu lasījusi un arī kaut kā negribu lasīt. Tēma neieinteresēja.
Ievucite_2007
Man tās grāmatas liekas vienkārši lieliskas!Esmu lasījusi abas, apbrīnoju rakstnieces fantastisko iztēli.Abas ir ļoti interesantas, bet drusku vairāk man tomēr patika pirmā. smile.gif Nemaz nezinu kāpēc.Ja būtu jāliek atzīmes, šai es ieliktu 10!!!
Kristiina
Bērnu žūrijas 2006 grāmata... smile.gif Tā kā es viņā piedalījos, tad man šī grāmata ļoti patika! wink.gif
Kniepiņa
Gan Masku, gan Zvaigžņu pilsētas, bija tik tiešām satriecošas grāmatas!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.