Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tiem, kas meklē...
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu > Jautājumi Rivendellai
milns
Esmu pamanījis, ka daudzi uzdod jautājumus par visu ko smile.gif Te ir viena adresīte ar atbildēm uz jūsu jautājumiem par vienkāršām lietām (personas, vietas, radījumi u.c.). Respektīvi tā ir enciklopēdija.
brego
Tik pat nepilniga ka citas enciklopedijas bet vispar diezgan laba. Slikti ka latviski nav lidzigas enciklopedijas. Kurbijkurne gan ir daudzi labi raksti - varbut jataisa augsa? =)
milns
Es jau teicu, tur ir sīkas vienības, bet pamatus var uzzināt.
brego
Nepilniga nevis tada zina ka trukst visas informacijas, bet tada zina ka kludaina.
altonis

http://www.glyphweb.com/arda/

neko labaaku par sho internetaa nez vai atradiisiet
maichestera
Mmmmm,tiešām daudz labu lietu!
Paldies.
Reizēm ir grūti saprast kautko bez paskaidrojumiem. lasa_a.gif ohmy.gif
Dark_Latvian
būtu jau labi arī šajā saitā izveidot tādu kā enciklopēdiju, no foruma rakstiem!
washulis
nemaz jau nav tik maz, bet tikai virspusēji, et ir interesanti pētīt viņu dzimšānas un beigu datumus...
Lianjuks
To ko es prasīju neatrada... silent.gif
Erasmus
Tam ir domāti Jautājumi Rivendellai. UZtaisi pavedienu ar jautājumu, kuram mēģini rast atbildi un tev atbildēs smile.gif
Dark_Latvian
nja bet tajā e-enciklopēdjiā ko tu devi milns, tik tiešām ir daudz kas jauns, ko es nezināju!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.