Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dažas jaukas lietiņas par burvju pasauli...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs - NK
Kristy Light
Maģisks tēls-Hatora

Ēģiptiešu dieviete, ko dēvēja par visu ēģiptiešu foronu māti...tā ir mīlestības skaistuma, bērnu un mūzikas dieviete...viņu bieži attēloja ar govs galvu. Daudzi senie raksti vēsta, ka šo dievieti piesauca buroties, lai uzzinātu jaundzimušā bērna likteni...

sorcerer.gif ...OM (aum)

Indijas svētā zilbe. Om nozīmē hinduisma reliģisko ceremoniju sākumu un beigas. Tā sinbolizē laika trejādību: pagātni, tagadni un nākotni, pasauļu trejādību: dievu, cilvēku un dēmonu, piedzimšanu, dzīvi un nāvi. Ar OM va panākt, ka gaiss mūsu tuvumā dreb īpašā veidā (tātad buršanās). Tas, kuram izdodas pareizi izrunāt šo zilbi, atrod ceļu uz savu iekšējo pasauli...

cool.gif ...kad būs laiks uzrakstīšu vēl... silent.gif
Bizii van Dope
Nu pagaidām es visu par ko tu rakstīji zināju. laughing.gif
Kognakschwenker
Zinu, ka Ēģiptē ir bijusi dieviete Basteta - līdzīga kaķim vai kaut kā tml.
Toreiz svētais dzīvnieks bija kaķis. Ugunsgrēkos arī parasti glāba pirmo kaķi, jo tas bija Bastetas simbols.
The Shine
1. Ar burvju pasauli tam visam ir ļoti (pseido)hermētisks sakars. Proti, varbūt mūsdienās kaut kādas sektas vai organizācijas savos rituālos piesauc ēģiptiešu dievus/praktizē hinduisma motīvus, taču tie netika radīti tādam mērķim.
2. Tā arī nesaprotu šī pavediena tematu. Pagaidām izskatās pēc diviem dažādiem, proti, ēģiptiešu dievi un hinduisms/Hatora un OM/blaablaablaa un yaddayaddayadda.
3. Ar Ommm var panākt, ka gaiss trīc, jā. Tāpat kā ar jebkuru citu skaņu. Skaņu viļņiem, galu galā, ir pilnīgi vienalga.
4. Muļķības. Ļoti nekonkrēts un pat degradējošs raksts.
5. Daram tā. Vispirms tu kādus pāris gadus pamācies gudras lietas un saliec visu pa plauktiņiem, un tikai tad mēģini apgaismot pārējos. Jo skolotājs nerodas no nupat izveidota skolnieka, kas kaut ko izlasa jebkurā grāmatā vai vietā, neraugoties uz to, cik uzticama un respektabla šī vieta ir. Tikpat labi es varu izveidot pavedienu, kurš saturētu tēzes, kuras es izlasīju uz sabiedriskās tualetes durvīm.
maichestera
Diezgan daudz var izlasīt jaunākajā Mir Fantastiki numurā.
Var skatīties ari mājas lapā-www.MIRF.ru
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.