Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tantiņa, kura nav bijusi!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs - NK
irbīte.
Vakar mēs ar draudzenēm (divām) bijām aizgājušas aiz skolas. Aiz žodziņa - vēl viena māja. Un lūk. Runājam par puišies, mācībām, ģimeni līdz.. Kaut kāda veca tantiņa izmisīgi klauvējas pie loga un kaut ko stāsta. Protams, mēs to nedzirdam, jo tas ir tālu. Un pie tam caur neatvērtu logu. rolleyes_a.gif Mirkli kaut ko rādam pretī, ka nesaprotam. Tantiņa kaut kur nozuda. Atsākām pļāpāt. Pēc mirkļa tantiņa atkal kaut ko nu ļoti izmisīgi mēģina pateikt, nedzirdam. Mēģina kaut ko uzrakstīt - neredzam, jo diezgan tālu sad.gif Mēģina atvērt logi - NEVAR blink_a.gif .. Tad man un vēl vienai draudzenei palika kaut kāda neomulīga sajūta, ka kaut kas var notikt (tip', priekšnojauta) un tajā mirklī sāka gāzt.. Palīdām vienā būdiņā (domāta bērnudārzniekiem.) Pēc laika atkal gājām garām - dārziņā vīrieši kaut kādi priecīgi runājas. Es pasaucu un visu izstāstīju. Tie apmulsuši.
-'' Tantiņa?? Mājā? Kurā logā??'' vienvārd sakot šokēti bez gala - galu galā - viņu māja. Gājām vēl pēc mirklīša garām - tagad gan visi rātni sēdēja nobēdājušies, tādi raizīgi un viens kaut ko stāstīja pa telefonu.

Mēs ar draudzeni sapratām, ka tā tantiņa nav tur bijusi. Galīgi neomulīgi palika.


Jūsu versijas par notikušo? Jautājumi?

Lūdzu sakiet savas domas, jo gauži neomulīgi gar sirdi.. sad.gif
Ouens
Ja jau tie vīrieši tā uztraucās, tātad mājā vai nu spokojas, vai arī viņi zin, ka ar kādu tantiņu te ir atgadījies kaut kas slikts.
Adē
Weed smoking is very very bad ^^
anygirl
nemaku to iisti izskaidrot, bet neomuliigi tiessaam buutu visiem...
irbīte.
Bet nu.. tā bija tāda sajūta, ka.. Es pat nevaru pateikt.. Bet trešā draudzene nosprieda, ka večiņai kaut kas nav kārtībā ar galvu sad.gif
Roviela
Drīzāk jau tantiņa bija. Un, ja tantiņas tādā veidā cenšas pievērst uzmanību, tantiņām, visticamāk, ir pavisam švaki ar veselību.
Jūs droši zināt, ka šie zvanīja ne ātrajai palīdzībai un ne policijai?
Mana versija ir tāda. Pirms noticēt spokiem, vajag pārbaudīt reālās iespējas.
Puķu elfs
Nu laikam esmu par daudz visādu muļķīgu filmu saskatījusies...
Tie onkuļi to tantiņu turēja gūstā vai arī bija apdullinājuši un apzaguši, bet tagad sapratuši, ka ir atklāti. Nu ziņo savam šefam un prasa pēc padoma...

Ek, kas par muļķībām....
Mākoņkaķis Aurēlija
CITĀTS
Weed smoking is very very bad ^^

Manas domas nošpikot. mellow.gif
Ziņo policijai, ne jau šeit.
irbīte.
Nu policijai ziņot negribu - man tik 12 gadi.. ;(
Lakrica
Mjā,es arī laikam par daudz filmu sasaktījos laughing.gif ...Nu tā tantiņa bija. Varbūt tie vīrieši viņu bija ieslēguši vai kaut kā tā... huh.gif nu tas ir visticamākais pēc manām domām.
resella
CITĀTS(Adē @ 16.05.2006 22:08) [snapback]632137[/snapback]

Weed smoking is very very bad ^^

yeye, bad but efectiv. :-)

nja, nu no musham nevajag pust burbuljus vai zilonjus... ari izlidis pirksts no zekejs cauruma var izskatities pc zhurkas bet tapec jau neviens nesak kliegt.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
ūs ko. Weed smoking is SO last year.
Tagad topā ir lietiņa, kas saucas pērnās zāles dedzināšanas smakas ostīšana. happy.gif Sīkie kūl ' isti. xD

Zini, citroniņ, kad man bija divpadsmit, man arī viss kas rādījās. xD [don't ask]
Hikari
Mjā, diezgan interesants un paradoksāls atgadījums, godīgi sakot. Es pieļauju ka, ja tie vīrieši tā baigi uztraucās, tad varbūt tas ir bijis kādas radiniecies spoks un, ja šī tantiņa patiesi šādā veidā ir centusies ko pateikt, tad visdrīzāk to, ka šo vīriešu sirdsapziņa nav tīra. Visdrīzāk šī tantiņa saukusi kādu palīgā, jo spoki, vispār, paliek pēc savas nāves tad, ka šamējiem ir kāds nepadarīts darbs vai arī ja tie ir noslepkavoti un vēlas atklāt savu slepkavu vārdus. Lūk tā. silent.gif Nu nez, bet izklausās interesanti, patiesībā.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
CITĀTS
Mjā, diezgan interesants un paradoksāls atgadījums, godīgi sakot. Es pieļauju ka, ja tie vīrieši tā baigi uztraucās, tad varbūt tas ir bijis kādas radiniecies spoks un, ja šī tantiņa patiesi šādā veidā ir centusies ko pateikt, tad visdrīzāk to, ka šo vīriešu sirdsapziņa nav tīra. Visdrīzāk šī tantiņa saukusi kādu palīgā, jo spoki, vispār, paliek pēc savas nāves tad, ka šamējiem ir kāds nepadarīts darbs vai arī ja tie ir noslepkavoti un vēlas atklāt savu slepkavu vārdus. Lūk tā. Nu nez, bet izklausās interesanti, patiesībā.


... viens stāstiņš pēc otru aizvien labāks un labāks . Kurš dod vēl ?
Riame
Es dodu vēl- tie veči to vecenīti turēja kā gūstekni ķīlā un vecenīte sen nebija ēdusi un tāpēc nevarēja atvērt logu vaļā, jo bija novārgusi!!!
irbīte.
CITĀTS(angell @ 18.05.2006 16:39) [snapback]633263[/snapback]

Es dodu vēl- tie veči to vecenīti turēja kā gūstekni ķīlā un vecenīte sen nebija ēdusi un tāpēc nevarēja atvērt logu vaļā, jo bija novārgusi!!!man ar draudzeni tāda ideja arī bija.. bet es vairs neko nesaprotu - tā tantiņa tagad nekaunīgi lien manos sapņos un pārmet, ka es kaut ko it kā varēju izdarīt.. crying.gif Pretīga sajūta.. sad.gif
Kristy Light
Zini man arī liekas ka ar tantiņu kaut kas notika, tāpēc arī vīrieši satraucās...bet ja tantiņa kaut ko izmisīgi mēģināja pateikt, un nevarēja arī logu attaisīt, tad tur kaut kas nav tīrs, tici man! Nezinu ko teikt, bet viņa tur bija iespundēta...skaidri redzams, citādi jau būtu skrējusi ārā, ja jau tik satraukta! Tur kaut kas nav labi, varbūt arī viņa traka, bet tad vīrieši būtu zinājuši, kas tā tāda un varbūt aizgājuši nomierināt, bet tie nobijušies zvanīja pa telefonu, var jau būt ka tantiņa tik traka ka būtu sākusi ar pannām mētāties, bet tik daudz vīrieši baidās no vienas tantiņas? Smieklīgi! Un pieauguši vīrieši no spokiem takā arī nebaidītos, un nezvanītu kādam lai paziņotu, ka kaut kādas mazas meitenes pa logu redzējušas tantiņu...
Kaķurēgs
Varbūt tā tantiņa bija kaut kāda radiniece vai kaut kas tamlīdzīgs. Vai arī viņa tur nejauši bija iekļuvusi un nevarēja tikt laukā.
Sol Invictus
Ķīlnieku teorijas fani - nesasieta tantiņa ? mēģināja atvērt logu - kāpēc neizsita ?

Galu galā varēji saņemties un pieiet otreiz paprasīt kas un kā happy.gif Tas ka vīrieši bija uztraukušies vēl nenozīmē, ka tantes nebija - varbūt viņi satraucās par to, ka viņa mēģināja pievērst jūsu uzmanību vai arī viņai tiešām tur nebija jābūt (teiksim atnākusi ciemos un tur nedzīvo) - maz kas var notikt durvis nevar atslēgt, kaut ko ieraudzījusi un tad ņemas
arbeth
Mjā. ermm.gif Nu vai zin... Kārtējais dīvainais notikums, par kuru esmu dzirdējusi. Domāju gan, ka jums palika tā neomulīgi. blink_a.gif Dīvaini. Vajadzēja varbūt kaut ko tālāk papētīt?

Lasot forumiešu rakstus, dažubrīd iesmējos. Versijas ir dažādas. laughing.gif Tikai nezin, kura ir visticamākā. huh.gif Varbūt kādam gan jau bijusi taisnība par šo atgadījumu. wink.gif
irbīte.
bet pieiet ta nevarēja klāt.... sad.gif
juliens
Iespeejams ka tantinja saukusi peec paliidziipas un nomirusi..........
Susuris
Kāpēc tiem vīriem būtu jāstāsta katram garāmgājējam par savu vecmāmuļu, kura vai nu muļķo cilvēkus, vai ir vecuma plānprātīga? Ja vecenes rādās pat sapņos, tas nozīmē, ka fantāzija ir sakāpināta, un var izlikties, ka vīrieši bija satraukti vai nezinoši. Var arī rādīties, ka tante nevar atvērt logu, vai vēl ko nē. Varbūt večiņa gribēja pateikt, lai jūs vācaties prom, vai lai jūs beidzat tur smēķēt.
irbīte.
Susuri, tā nebija fantāzija. Un mīmikas nolasīšana man līdz šim bijusi ļoti laba. Nesmēķējam.
ievuks
Es īsti nezinu! Cilvēki vienkārši nevar pazust no zenes virsas! huh.gif
kaiva
kāpēc viņi par to satraucās- tādēļ, ka jau bija šo spoku pamanījuši agrāk. un varbūt tokna nomušījuši.
vēsi.
ja jau tā māja atrodas tieši pie skolas, kaut kam par to vajadzētu būt zināmam. kaimiņi?
skolas dežurante, apkopēji, jebkas?
bet aptaujāt gan vajadzētu ļoti uzmanīgi, vispirms sameklēt māju telefona grām- uz kāda vārda, tad joka pēc uzsist gogglē to vārdu
cik veca tā māja?
privātā?
tos večus vēl esi redzējusi?
kādi viņi tev šķiet?

es teiktu- tas izklausās visreālāk ka viņas spoks tur parādās jo šī mirusi "nedabīgā" nāvē. un kāpēc netiek ārā?- logična- tikai nemateriāla būtna nespēj atvērt logu no iekšpuses vai kaut vai sasist.
kā bija- nekādas skaņas nedzirdējāt? ari ne dauzīšanos?
vai vari atcerēties kaut cik precīzāk to sarunu ar večiem? žestus, mīmiku, vai nekasīja pie deguna vai nebraucīja skaustu, neaizklāja muti?
žēl ka tik sen- tagad jau viss kas var likties kā bijis- vai otrādi

un tas ka viņa nāk sapņos arī normāla spoka uzvedība
es laikam aizietu kaut kur mežā nolikt viņai puķīti un nodziedāt dziesmiņu
un klusām pārmestu slīpo krustu pār māju - šitādu X tikai ar taisnu lenķi
washulis
varbūt tie vīrieši zinājuši par tantiņu, bet nav vēlējušies lai kāds kaut ko pamana? diezgan mistisks gadījums...
Hēbe
Heh...grūti teikt,ja nav būts klāt. Diezgan apšaubāmas versijas te parādās, domāju,ka mana būs tikpat apšaubāma un smieklīga, tomēr iespējama. Varbūt viņa gribēja jūs meitenes brīdināt, ka ziņas vēsta- drīz saks līt...droši vien bija arī draudīgi mākoņi (veci cilvēki mēdz pārāk uztraukties par šķietamiem niekiem) un kā jūs teicāt lietus patiešām arī sāka līt. Vai arī satraucās,ka jūs bastojat skolu (viņa taču nevar zināt,kad jums ir starpbrīži). Vai jūs esat pārliecinātas,ka vīrieši zina kur katrs dzīvo? Iespējams viņi sajauca tantiņas logu ar kādu citu.
Your~Reflection
CITĀTS
es teiktu- tas izklausās visreālāk ka viņas spoks tur parādās jo šī mirusi "nedabīgā" nāvē. un kāpēc netiek ārā?- logična- tikai nemateriāla būtna nespēj atvērt logu no iekšpuses vai kaut vai sasist.


Tā varētu būt.(un tas padara šo stāstu biedējošu. Man palika nepatīkami lasot :S ) Kur tu rāvi šo izskaidrojumu?

O, muļķīgs izskaidrojums(kāds te to jau iepriekš minēja) - Veči nolaupījuši nabaga večiņu un tur gūstā. xD.gif

Ja arī tas bija spoks, iesaku vnk par to aizmirst. Ok, notiek tādas dīvainas lietas, kas biedē and stuff, bet nevajag aizdomāties.


lol, weed r0x dude...
kaiva
smile.gif kur es rāvu šo izskaidrojumu
tas ir tas mazumiņš no zināmā par nezināmo
nogalinātu cilvēku (un mēs laikam vēl skaidri nezinām, kas- "dvēseles nospiedums"kā Rolinga bija sacījusi, bet tas ir viens no terminiem kā to dēvēt, jo šķiet ka tā nav PATI dvēsele) tātad tas mēdz pēc nāves atgriezties "notikuma vietā". ja tam palicis neizdarīts darbs- ja tam ir grūti atrauties no šīs zemes dzīves vēl kādu iemeslu dēļ (starp tiem var būt arī totālā nespēja noticēt, ka tu esi miris- tu visu redzi un dzirdi un saproti bet tikai tev vairs nav ķermeņa)- tātad dvēsele kavējas uz zemes un izdzīvo šo notikumu atkal un atkal- un tas ir slikti jo tikai kavē viņas attīstību- tieši tāpēc ieteicu tiem cilv kas redz sapnī mirušos kas nāk pie viņiem ar kādu lūgumu (miermīlīgu) to izpildīt- parasti tas ir nolikt ziedus uz kapiņa- tas palīdz viņiem atbrīvoties no pasaulīgajām emocijām

vēl ir tāds variants ka tā nav ne dvēsele ne tās atspulgs bet tikai notikuma atspulgs
ir vietas pasaulē kur mēdz atkārtoties vienas un tās pašas ainas ko redz vairāki cilv vienlaicīgi piem antuanetes laika galmu pie Luvras pastaigājoties

taču sapnis tomēr liek domāt par dvēseli

nu- nevajag baidīties- jo ātrāk tu apjautīsi ka tev ir nemirstīga dvēsele, jo viss liksies saprotamāk un vienkāršāk- uzmanīties ir iemesls no dzīvajiem
bet protams ja nevēlies tad neiedziļinies tajā visā ar garu pasauli ārī nekad neko nevar zināt- taču viņi nespēs tev neko neko nedarīt ja pati nesauksi neizaicināsi un neiestāstīsi sev visādus ļaunumus
dzīvo pozitīvi un viss būs ok
bāc kāds offtopiks
diez kur palikusi pati pavasara flirtā?
LaurCIs
visdrīzāk ka tantiņai palika slikti un viņa nevarēja izkļūt no istabas un mēģināja meklēt palīdzību vai arī tie vīrieši viņu turēja ieslēgtu grin.gif
Ķipītis amonjakā
Nu, kas attiecas tieši uz šo gadījumu, tad es uzskatu, ka tas ir tantiņas rēgs. Varbūt viņa kādreiz tur dzīvojusi un kāds viņu nogalināja!
xD.gif xD.gif xD.gif xD.gif xD.gif (pārforsēšu ar sejiņām) xD.gif
Pipardilliite
Dīvains raxs.
Nee ne jau taa, bet diwains notikums...
Bet neticaas, ka spoks vai kaa....
September
man liekas tas jau takā spoks vai arii dveesele kurau nelaiž kautkas ārā.!
pundurvilcinjs
cik spocīgi... iespējams, tā tantiņa bija iepriekšējā tās mājas iedzīvotāja....
kikjo
CITĀTS(Citroninss! @ 16.05.2006 21:58) *
Vakar mēs ar draudzenēm (divām) bijām aizgājušas aiz skolas. Aiz žodziņa - vēl viena māja. Un lūk. Runājam par puišies, mācībām, ģimeni līdz.. Kaut kāda veca tantiņa izmisīgi klauvējas pie loga un kaut ko stāsta. Protams, mēs to nedzirdam, jo tas ir tālu. Un pie tam caur neatvērtu logu. rolleyes_a.gif Mirkli kaut ko rādam pretī, ka nesaprotam. Tantiņa kaut kur nozuda. Atsākām pļāpāt. Pēc mirkļa tantiņa atkal kaut ko nu ļoti izmisīgi mēģina pateikt, nedzirdam. Mēģina kaut ko uzrakstīt - neredzam, jo diezgan tālu sad.gif Mēģina atvērt logi - NEVAR blink_a.gif .. Tad man un vēl vienai draudzenei palika kaut kāda neomulīga sajūta, ka kaut kas var notikt (tip', priekšnojauta) un tajā mirklī sāka gāzt.. Palīdām vienā būdiņā (domāta bērnudārzniekiem.) Pēc laika atkal gājām garām - dārziņā vīrieši kaut kādi priecīgi runājas. Es pasaucu un visu izstāstīju. Tie apmulsuši.
-'' Tantiņa?? Mājā? Kurā logā??'' vienvārd sakot šokēti bez gala - galu galā - viņu māja. Gājām vēl pēc mirklīša garām - tagad gan visi rātni sēdēja nobēdājušies, tādi raizīgi un viens kaut ko stāstīja pa telefonu.

Mēs ar draudzeni sapratām, ka tā tantiņa nav tur bijusi. Galīgi neomulīgi palika.


Jūsu versijas par notikušo? Jautājumi?

Lūdzu sakiet savas domas, jo gauži neomulīgi gar sirdi.. sad.gifIedod man to ko tu lieto, nu lūdzu, vismaz mazdrusciņ, par cenu vienosimies.
Vai nu attīsties vai ziņo policijai, nesprotu kā forums tev varētu palīdzēt.
Sfinksa ar uguns zobenu
Divains notikums. Nu, nezinu kur tā tantiņa varēja pazust. Ne jau nu izgaisa. Dīvaini!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.