Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Elija Vuds - pirmklasīgais romantiķis
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Viduszeme: Filmas un aktieri
ils
Žurnāls Puff , šī gada 13. numurs, savu sadaļu Skapis ir veltījis aktierim Elijam Vudam, kuru mēs pazīstam kā Frodo no Gredzenu pavēlnieka. Bilžu galerija iepazīstina ar aktiera ģērbšanās stilu.
Viņš ir puisis, kurš visās dzīves situācijās izvēlas kaklasaiti un uzvalku. Jā, aktieri Eliju Vudu uz sarkanā paklāja citādu nemaz neredzēsi. Toties PUFF tev piedāvā ielūkoties arī viņa ikdienas drēbēs [Interesanti, kā tas ir domāts? Vai tiešām no iekšpuses? - ila piezīme.].
Priecē acis un iepazīsties ar Elija Vuda noturīgo stilu!

Cita informācija par šo aktieri -
VIZĪTKARTE
Pilnais vārds: Elija Džordans Vuds.
Dzimšanas dati: 1981. gada 28. janvāris.
Iesauka: Elvuds, Lijs.
Augums: 168 cm.
Esi redzējis: filmas Gredzenu pavēlnieks visas daļas, filmu Fakultāte.
Mīļākā grupa: The Smashing Pumpkins.


Laushi de Lychan
Iznemot, ka katram labam fanam so info jau vajadzetu zinat- paldies. smile.gif
Seila
Mjā katram kārtīgam fanam tas jau sen būtu jāzin, bet nu labi neesmu kārtīgs fans un nekad tāds nebūšu. Ielūkojos tajā Puff nummurā un teiksim tā. Protams, ka viss ir jauki un paldies žurnālam, ka tik daudz interesantas informācijas par aktiera ģērbšanās stilu, bet tas viss žurnālā izskatās izvietots tā tiezgan pabāli un gandrīz vai rodas doma, ka tas viss tur ir ievietots tikai ar domu "Ja jau jums vajag par kādu slavenību tad varam arī par viņu". Jāatvainojas redakcijai, ja es kļūdos, bet žurnāls sāk zaudēt popularitāti un līdz ar to mēģina izbraukt uz diezgan zināmas informācijas un dažām bildēm. Nu tādas ir vismaz manas domas. Kaut gan jā piekrītu, ka mazākajai paaudzei tas varētu būt pat interesanti.
Un ā paldies Ils par ātrām kā vienmēr ziņām smile.gif
whitegirl
Es redzeeju to peedeejo filmu ar sho aktieri... iiisti neatceros nosaukumu... Tur kur vinjsh aizbreuc uz Ukrainu kaada cilveeka mirstiigaas atliekas, vai kapu mekleet... Un tur iisti neko nevareeju saptrast - taapeec nemaz visu filmu liidz galam nenoskatiijos.... Bet bij smiekliigi tas ka runaaja krievu valodaa - un man bij daudz vieglaak saprast kas notiek...nekaa tiem kas no krievu valodas nekaa sheit nesaprot.... grin.gif
Hobbits
Aaarpraats, cik viņš īss...es esmu 167cm augumaa un jo dienas, jo vairaak palieku no klases garaako uz klases iisaaku meiteņu galu..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.