Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Karalis Artūrs un apaļā galda bruņinieki.
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Seila
Vēl jo projām zinātnieki cīnās savā starpā mēģinot pierādīt to, ka Karalis Artūrs ir bijis reāla persona vai nav bijis reāla persona.
Tātad vēršos šajā gadījumā pie forua tautas. Kā domājat jūs? vai karalis Artūrs, Apaļā galda bruņinieki, Sers Lanselots un visi pārējie par kuriem tik daudz tiek runāts angļu leģendās patiešām ir bijuši tikai leģenda? Vai varbūt nē.
Mani pašu personīgi šajā gadījumā māc pamatīgas šaubas. Noteikti zinu, ka "Ekskalibūrs" ir tāda pati leģenda kā "Svētais Grāls" Bet viss pārējais?
Melleņu kamenēns
es domaaju katas vareetu buut miits balstiits uz patiesiem notikumiem.kautkas ir bijis ,kautkas ne. huh.gif
Namejs
Oi, es visu laiku domāju, ka Karalis Artūrs bija pavisam īsts. Un re, ka moš varbūt nemaz tāds nav bijis. Njā, interesanti, interesanti.
Farliner
Par to tēmu ir bijušas garas un plašas diskusijas, patreiz, cik zinu, valdošais viedoklis ir tāds, ka Artūrs ir bijis reāla persona ~ m.ē. 5 gs kura sadarītais laika gaitā ir apaudzis ar milzīgu skaitu izdomājumu.
...sad angel...
Nav dūmu, bez uguns, nav stobru, bez dūmiem..

Es uzskata, ka ir bijis reāla persona. Un ar viņu noticis tas pats, kas ar lielāko daļu.. Ar laiku apaudzis ar visādiem pārspīlējumiem un izdomājumiem...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.