Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tev patīk mistiskas lietas?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2
Melleņu kamenēns
man patiik shis un tas.nosleepumaini notikumi!kaa ar tevi???
JusticeKid
Vispār jau interesē! smile.gif
lil`skater
Protams, ka patiik...taa ir dziives jeega...taa ir daudz interesantaak dziivot...smaidiit...:]
tas piedot dziivei roziiniiti...patiesi...:] taa ir jawtraak...tas viss mani ljooti interesee!!!
shocked mouse
interesee un patiik jau dikti smile.gif Censhos parasti intereseeties par visaadaam nosleepumainaam,nesizskaidrojamaam lietaam...
vestern
pavisam noteikti!!! bet daleeji man no vinjam ir bail!!! ;(




bluish_eyes
Nē, nepatīk.. Agrāk jau likās, ka patīk, taču tad es atklāju, ka stāstot savākto informāciju citiem ar mērķi viņu sabiedēt, visvairāk sabijos es pati.
Uzskatu, ka labāk tās mistiskās lietas nemaz necilāt!
Bizii van Dope
jā patīk! bet lielās devās mistiku es neiesacītu.
Džozefīne
Tā ir kā ir. Reizēm patīk, reizēm nē. Mēs kādā vakarā runājām par šādām lietām un saibaidījām pašas sevi tā, ka pat mājās iet negribējās un spogulī skatīties ne tik.
Kendisa
Mistika, nosleepumi, fantastika, tie i mani miiljaakie staasti, manas miiljaakaas graamats un filmas, es vnk nespeetu iedomaaties, kaa buutu ja nebuutu!! Cilveeks vnk nevar iztikt tach ar parastu trilleri, draamu, romantiku vai komeediju, vaijadziigs k-kas baiss, mistisks, nesaprotams, kas liek domaat, kaapeec taa, kas dazhbriid nobiedee liidz sirds dziljumiem!! Man patiik, tieshaam un tie ir vieni no manas dziives sastaavdaljas!!
WinterLea.
patīk mistiskas lietas, interesē un tādā garā happy.gif
tikai nepatīk,ja tas notiek tumsā. ermm.gif man bail. nu vnk tā dīvaini/pretīgi,ja tumsā kkas notiek. mellow.gif
Diabolic
Baigi patīk mistiskas lietas, vietas, visādi pesteļi utt. It sevišķi, ja tas saistīts ar Ēģipti un Ķīnu.
Kristy Light
Varbūt uzskatīsi mani par traku...bet es dievinu noslēpumainas lietas, bīstamas situācijas un vienmēr mekl;ēju piedzīvojumus! tongue.gif
nešķīstais skuķis.
Man patīk kaut kas neparasts un interesants. Vēl es pievēršu uzmanību dažādām sakarībām... Baigi inčīgi!!!
utiks
jā.
Arbūzgalva
manuprāt visiem patīk mistiskas lietas, bez tā dzīve būtu garlaicīga un psimistiska kaut gan manējā jau tāda ir, cenšos kaut ko uzzināt vairāk par mistiskām lietām.
lightness_flame
Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! whistling.gif grin.gif
tas taču ir tik interesanti... rolleyes_a.gif
Patriote.
CITĀTS(lightness_flame @ 09.06.2006 22:55) [snapback]651155[/snapback]

Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! Jā! whistling.gif grin.gif
tas taču ir tik interesanti... rolleyes_a.gif


Vai ne?
Ir takš tik jautri visu laiku zināt, ka ir kaut, kas tāds, ko tu nemaz nezini un tad tik ļoti gribas uzzināt kā var būt, ka tu neko nezini, bet jo vairāk tu uzzini, jo vairāk, ka saproti, ka neko nezini un nekad nebūs tā, ka tu visu uzzināsi un tad beigās nonāc pie slēdziena, ka ir tik labi, ka tu tik daudz neizni, jo tad vienmēr ir prieks, kaut ko uzzināt. smile.gif
IronBird
Njā. Mistiskas lietas ir interesantas un tās man patīk, tikai cits jautājums vai es tām ticu. Atbilde - NĒ. Neticu mistikai. Manuprāt nekas tāds nekad nav pastāvējis un nepastāvēs. silent.gif
antikriste
Man jau tas vis ljoti piesaista. Jo es jau uzskatu, ka viss ,kas saistits ar mistisko ir pretruna ar dievu. Neticu es tam paraziitam, bet ticu veiksmei unj nosleepumiem smile.gif tongue.gif [font=Comic Sans Ms]
karmucis
Jā man personīgi protams ka patīk!
Gribētos jautāt - kuram tad nepatīk bet cik es zinu ir arī cilvēki kuri to visu tā vnk necieš pat ja to piemin.
Pats vārds - mistika - jau ir kaut kas saistošs.
utiks
CITĀTS(Meila @ 25.03.2006 22:09) [snapback]593423[/snapback]

man patiik shis un tas.nosleepumaini notikumi!kaa ar tevi???
diezgan nekonkrēti, laikam man arī. jā, īstākā mistika. ar mani viss ok, jūtos labi.
Edzinsh
Nevarētu teikt, ka man kas tāds patīk - drīzāk interesē un reizē biedē. Laikam jau tas ir normāli [es vismaz ceru tongue.gif ] - nedaudz ieturēt distanci no tā, ko nespēj izskaidrot un pārvaldīt. Vismaz manuprāt. smile.gif
Spītniece
Man ļoti patīk mistika, jo vairāk jo labāk.Cenšos izprast mistiskas lietas un cenšo uzzināt par maģiju kā tādu.
Andromeda
Man arī patīk visādas dīvainas lietas.
Piemēram, man patīk vērot debesis, reizēm man šķiet, ka spēju kontrolēt laikapstākļus. sorcerer.gif
arbeth
Mistika. Kaut kas neizskaidrojams, neatklāts. Neizprotams. Domāju tas baisākais un bīstamākais visus vilina, ieinteresē. Tomēr piederu pie tiem cilvēkiem, kuriem mistika saista, neskatoties uz visu. grin.gif Dīvainas lietas mēdz dzīvi padarīt interesantāku. happy.gif
nešķīstais skuķis.
Man patiik viskautkas nosleepumains. Patiik visaadas sakritiibas ikdienaa.
Forshi, ja kaut ko gruuti izskaidrot... tas man liekas intrigjeejoshi!
Dark Phoenix
Protams, ka man patīk mistiskas lietas! Viss, kas ir neparasts, mani aizrauj. happy.gif
maichestera
Domāju ka visus kas ir šeit tās lietas interesē lielākā vai mazākā mērā.GP un HP uz to visu taču balstās..
Roviela
CITĀTS(maichestera @ 26.10.2006 18:30) [snapback]1055410[/snapback]

Domāju ka visus kas ir šeit tās lietas interesē lielākā vai mazākā mērā.GP un HP uz to visu taču balstās..
Nu gan nebūs tiesa. Mistiskais un fantāzija ir divas pilnīgi dažādas lietas. Mistika mani neinteresē, toties Sci-Fi un fantāzija ir nopietna aizraušanās. grin.gif
maichestera
Fantasy pasaulēs ir pilns ar visādu maģiju,tā ir diezgan mistiska lieta.Manuprāt..
Roviela
CITĀTS(maichestera @ 27.10.2006 18:28) [snapback]1056003[/snapback]

Fantasy pasaulēs ir pilns ar visādu maģiju,tā ir diezgan mistiska lieta.Manuprāt..
smile.gif Mistika nav sinonīms maģijai. Maģija par mistiku pārvēršas tad, ja kāds iedomājas un notic, ka mūsu pasaulē kaut kas tāds reāli var notikt. Es tam neticu. Maģija eksistē tikai tajās, izdomātajās fantāzijas pasaulēs. Tāpēc man tā ir fantāzija - "kas būtu, ja būtu", nevis mistika - "kaut kas noslēpumains".
Eriette
nju interesee jau, bet...

liidz zinaamaam robezhaam..... ermm.gif
ievuks
Man patīk viss ko es varu izskaidrot smile.gif , bet dažas lietas neviens nevar izskaidrot!!! rolleyes_a.gif
Džūna
Es par tām vispār esmu lielā sajūsmā.

Man nenormāli patīk par tām lasīt un darīt visu, kas ar to saistīts un cik mans veselais saprāts atļauj.
lionlife772
Mistika kā tāda jau patīk... bet neko mistisku pati gan nedaru.
Kaķurēgs
Interesē - it īpaši par vēsturiskām mistērijām ar atskaņām mūsdienās!:)
shanty
Patīk, protams, ka patīk! smile.gif nju jā, jāzin tikai, cik tālu iet, ka neaizlien pārāk tālu.. Bet cilvēkeim jau vienmēr ir gribējies uzzināt, ko vairāk.. smile.gif
stindzis
man patik tas kas ir interesants aizraujoš un iespējams!!
Purpur
Ja patīk. Tas taču ir interesanti! Ļoti patīk lasīt teikas. Piemēram latviešu tautas teikas. Tikai nevajag pārspīlēt ar tām visām lietiņām.
Devils*Little*Sister
Man liekas, ka katram mazliet gribas uzzināt ko vairāk par mistiku.

Varbūt tāpēc tāda mistika arī ir - lai mēs censtos uzzināt ko vairāk. Lai būtu interesanti.

Bet, jā, piekrītu, ka daudz nevajag ar tādām lietām aizrauties.
negative
mani interesē mistika. lasīt grāmatas un skatīties dažādes pārraides par mistiskām parādībām. bet tiešām, pārāk aizrauties nevajag, pazīstu vienu puisi, kurš jau ir atkarīgs no tās...
stindzis
parasti nevis mistika notiek ar tevi ja tu aizraujies ar to bet pasūtīta slepkavība ,lai tu nelīstu kur nevajag laughing.gif
Cecilia
CITĀTS(negative @ 30.12.2006 13:53) [snapback]1082086[/snapback]

mani interesē mistika. lasīt grāmatas un skatīties dažādes pārraides par mistiskām parādībām. bet tiešām, pārāk aizrauties nevajag, pazīstu vienu puisi, kurš jau ir atkarīgs no tās...


kā tieši tas izpaužas?

ja nebūtu mistikas, nu, lietas [grāmatas, filmas], es būtu tikpat garlaicīga un ikdienišķa kā daudzi citi. tā ir nevis patika bet gluži vnk vajadzība zināt daudzas lietas, interesēties par tām. kaut arī ļoti bieži izjūtu sērīguma sajūtu par to, ka patiesībā man tas viss ir liegts, ja vien kaut aks nemainīsies.
stindzis
cecilijai taisniba!!!! ja nebūtu interesantu lietu un dzīve butu ļoti garlaicīga un bezvētīga!!

CITĀTS
(negative @ 30.12.2006 13:53)

mani interesē mistika. lasīt grāmatas un skatīties dažādes pārraides par mistiskām parādībām. bet tiešām, pārāk aizrauties nevajag, pazīstu vienu puisi, kurš jau ir atkarīgs no tās...


tas ir labi ka viņam ir interesanta un aizraujoša dzīve ,viņš vismaz ir interesantāks vien jomā nekā tu ^^ ,viņam ir ko pastāstit!!! smile.gif
Cecilia
foršākais ir tas, ka mani klasesbiedri un draugi zina, ka es parasti zinu visu par hp, līdz ar to viņi man mēdz prasīt info gan par to, gan par citām maģijas/mistikas lietām. ieskaitot arī vēsturi.

varbūt tā arī esmu oriģināla.
negative
CITĀTS(Cecilia @ 30.12.2006 14:17) [snapback]1082103[/snapback]

kā tieši tas izpaužas?



viņš pats jau dzīvo tādā kā savā mistiskajā pasaulē, visur viņš cenšas atrast kaut ko mistisku... šķiet, viņu interesē tikai mistika un nekas cits vairāk. tā viņš ir pazaudējis arī daudzus draugus.

stindzis
ja viņi no tā neko nerubī protams tu esi orģināla smile.gif bet poters nav tik kruts lai būtu vienmer pirmais laughing.gif,bet tas tika par poteru domāts kā P.S. smile.gif
Cecilia
bieži ir tā, ka es svārstos uz robežas, ticēt vai neticēt. bet brīdī, kad jau gandrīz ienirstu ticības tumšajos ūdeņos, ap maniem pleciem savelkas saites un esmu atkal savā krēslā, citu realitātē, kura ir uzspiesta arī man. varbūt par skarbu teikts, ka uzspiesta, varbūt esmu pati vainīga, ka tā ir. bet varbūt vnk ir jābūt daudz stiprākam, lai pa īstam ticētu mistikai.
stindzis
mistikai katrs cilvēks var noticēt ,ir tikai probēma ar gribēšanu silent.gif
Cecilia
negribu gribēt. negribu, lai ticība nāk nopakaļ gribēšanai. es nekam neticu tikai tāpēc, ka gribas. tieši tāpat es nemēdzu ticēt labiem v;ardiem, ja neesmu par tiem pārliecināta. es nekad līdz gala neticu, ja patīku kādam puisim, pat ja ļoti gribu ticēt. suaciet mani par aizpsiedumainu vai pat neticīgo, bet tā nu tas ir. ticēt es ticu tam, ka galds ir ciets un krēsls is mīksts. un ar citām lietām ir tieši tāpat. es nevis ticu zīlēšanai kārtīs, es vnk zinu, ka tah;as var pareģot nākotni. es zinu, ka ir un kas ir viedie sapņi. esmu pati dzirdējusi lietas, par kurām zinu, ka tās nav normālas. bet zināšana vēl nenodrošina ticību.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.