Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Par HP nometni
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
nux
nju es taa skatiijos skatiijos bet neatradu...nju pastaastat vai jums patika nometnee vai bijaat...es biju vienreiz un tur bija ljoti inchiigi...=]]
mazā peciņa
Nu man gribētos redzēt, kas vispār tur notiek, nu nejau piedalīties, bet drīzāk vadīt (un tāda iespēja, btw itkā pavērās, nu piedāvāja), bet tas viss prasa ziedot savu brīvo laiku. Bet uz nometnēm, kā tādām neesmu bijusi, tāpēc nevaru atbildēt par otro un trešo jautājumu smile.gif
Hermija
Nu, es esmu bijusi nometnē un tur bija FORŠI!!! Gribētu braukt vēl un vēl.... Bet runājot par to, kasd man viņā patika, es varu pateikt, ka gandrīz viss - gan kalambols, gan stundas, gan spēles, gan tornis, kas mums bija vissaliedētākais (tā vismaz Miranda ziemā teica grin.gif ).... Nezinu, varbūt nākošgad braukšu kā pasniedzējs, bet tad jau redzēs....
shocked mouse
neesmu bijusi bet gribeetu...gribaas redzeet vai tur kautkas interesants ir utt. ...Laigan vispaar man nometnes nesevishkji patiik!...
Īvs
vabut kadreiz aizbrauxu... izklausas interesanti. rolleyes_a.gif
~eviic~
biju pirms kadiem2gadiem laikam... nu pirmo gadu, kad vispra tas viss sakas... tiri normali... smile.gif
Kaķe
es diemžēl neesmu bijusi...agrāk bija tāda vēlēšanās, bet tagad nē!
Bite
Es nebiju, bet ļoti gribētu aizbraukt, tur noteikti ir forši. happy.gif
lil`skater
Biju sen, uin ļoti patika viss atraktivitātes, cilvēki .. grin.gif vnk dievīgi ..
-LiL-zakis-
Es neesmu bijusi un manuprāt nemaz negribētu braukt,jo mani biedē tās nosaukums - "HP nometne"..
Tā kā neesmu diža HP fane, mani tas īpaši nesaista. Brauktu, ja tiešām zinātu, ka tur visa diena nebūtu jāpavada garlaicīgas nodarbēs. Nu bet ja es tagad tā loģiski padomāju. tad nē nebrauktu, jo sapratu, to, ka - Kā gan HP nometne var nebūt par HP tēmu!! - grin.gif
JusticeKid
Phe, es gan labpraat aizbrauktu bet ir jau arii daargi un kas taas par vecuma grupaam ? Tikai siichiem liidz 14 vai tml? Kaa tad paareejie ko? blink_a.gif
ZIZI
diemžūl es nekad nēesmu bijusi kādā no Harija potera nometnēm
Charlotte
es nemaz netaisos uz tādu braukt jo pēc manām domām tas ir tizli...
ievuks
Nēesmu bijusi, bet aizbraukt gribētu.
kristine g
Es neesmu bijusi,bet ljoti gribeetos...nekad nesanaak laika...vai arii neatljauj :/
Bleka
sad.gif sad.gif sad.gif diemžel nesmu bijusi bet loti veletos aizbraukt ta ka esmu loti aiznemta nesanak nemaz laicina
šausmiņa
cik no nometnes reklāmas varēja spriest tā ir domāta vair'[ak maziem bērniem, tā ap 10 - 12 gadiem. man tā kā nader.

taču ja būtu tād kas sastāvētu tikai no 18 gadīgiem un vecākiem, tad būtu ļoti interesanti.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es nesmu bijusi, bet laprāt aizbrauktu, bet tomēr man sķiet, ka tas nav vērts par to cenu, kura ir jāmaksā.
WhiteAngel
nju neesmu bijusi bet ja buutu tada iespeeja tad noteiskti aizbrauktu...
man liekas ka vispar nometnes ir interesantas,tikai ja tur ir laba tauta savaakusies!! grin.gif
Devil Boy
Neesmu bijis bet gribētos aizbraukt.
Demigod.
Noup, esmu pāraugusi šādas nometnes un tās ne mani interesē, ne arī mani tādā laistu (dēļ vecuma).
positiv denken
Vārds - nometne - protams tā dīvaini izklausās, bet - pasākuma jēga no tā jau nemainās! Būtu tīri interesanti aizbraukt, taču - jūtu vecuma cenzu - bērneļi uz mani skatītos kā uz pajocīgu.

Vai bērnu vecumu pāraugušajiem mūsu sabiedrības eksemplāriem tur būtu ko darīt?!??? Domājams, ka - nē, ...tad nu jāuzzin kas par man piemērotām aktivitātēm!!!
Ķipītis amonjakā
Neesmu bijusi, bet NOTEIIKTI gribētos aizbraukt! Man ļoti patīk nometnes... ^^
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!