Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Niekalbji
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
maiars
ceru,ka šāds pavediens nav jaw bijis,ja ir,piedodit manu neveeriibu....



šajā pavedienā es gribētu parunāt par niekkalbjiem,proti,vai vinji ir tieshi taadi pashi kaa vientieshi,tikai dzimushi burvju ģimenees???un vai vinjioem nesanaak galiigi nekaadas burvestiibas????cik atceros Arguss Filčs ne 6ajaa un ne vienaa citaa graamataa nelieto pat zizli,kgan pirmajaa graamataa uz vinja galda bija lapeles par kursu niekkalbjiem,taatad...vai vinji pat nevar sabruuveet mikstuuru?? huh.gif

lūdzu pastāstiet savu viedokli...

man lieks,ka kautkaadaam speejaam vinjiem taču jābūt.....tomēr vinji tach spēj redzeet atpraatotaajus kaa Arabella Figas kundze......
Deepeyed

vied:
straujbuure bija burvjiem, kam ar burshanos nevedas.. Filch kjeeraas pie peedeejaa ceriibu salminja..
niekkalbjiem ir kkaadas burvju asinis tomeer.. vinji pieder burvju pasaulei, tapee redz atpraatotaajus..
mixtuuraas, man domaat viss atkariigs no vielas, nevis jauceeja, protams ir vaidziigas zinaashanas, bet galvenais ir viela.. niekkalbji, man shkjiet var jaukt mixtuuras,protams iznjemot taas , kuras gatavojot ir jaaizmanto burvestiibas..
MissIce
Man viņi vienkārši liekas ka ir parasti cilvēki.
alnis
var jau arī pieņemt ka Hagrids
ir tāds pats kaut kan cūkas asti var uzburt silent.gif
Mini_me
es donmaaju ka var !!! misis figa taa laikam bija ja pareizi atceros vinja speeja redzeet atpraatotaajus !!! itkaa vientieshi nevar redzeet maggiskaas buutnes bet niekalbji var !!!
Flora
CITĀTS
var jau arī pieņemt ka Hagrids ir tāds pats kaut kan cūkas asti var uzburt


Hagrids taču nav niekkalbis!!!

Manupart niekkalbju spejies jau ari aprobežojas ar to ka viņi spej redzet atpratotajus...
Figa kundze 5. grāmatā pati teica ka savu mūžu nav pārvērtusi pat tējas maisiņu...
Mis_Stress
wiss ir atkariigs no raxtura un attieksmes, kaa atceros, Voldemorta maati vinjas teevs arii uzskatiija par niekalbi, liidz vinja tika prom no vinja un tad itkaa atklaajaas vinjas magiskaas speejas...
nedomaaju, ka ir kaads pilniigi neglaabjams niekalbis...
Mini_me
vinja teica tikai par teejas pacinju kas to laizin vai vinja kaadam nau uzlikusi laastu vai ko tamliidziigu grin.gif grin.gif grin.gif (jox)
Flora
nu man tomer liekas ka tāpāt kā vientiešu ģimenēs dzimušajiem burvjiem ir pilnvērīgas burvju speejas, tāpat arī burvju ģimenēs dzimušajiem niekkalbjiem nav nekadu speju... grin.gif ...nu bet var jau but ka kļudos....
manpatīksuņi
es zinu tikai to, ka niekkalbjiem (un nepilngadīgiem burvjiem vientiešu pasaulē) galīgi nevaicas laughing.gif
Krisy
vientieshi ar burvju asiniim...
sanny
niekkalbjiem laikam tomēr naw spēju( ja nu vienīgi tie spēj saskatīt to,ko neredz vientieši) mazliet apdadīti,ne? tongue.gif
Kaķurēgs
Par to Figa kundzi. Piektajā grāmatā taču bija teikts, ka viņa atstāstīja to, ko bija redzējusi grāmatu attēlos. Pat Dumidors teica, ka reāli niekkalbis atprātotāju nevar redzēt.

Tomēr kaut kāda maģija viņiem piemīt. Kaut vai tas, ka Figa kundze var saprasties ar kaķiem.
Flora
kāds tad tam ka Figa kundze saprotas ar kaķiem, sakars ar burvjiem...? grin.gif Viņa ir vienkārši parasta kundzīte kam patīk kaķi...lai patiktu kaķi jau nevag lai tevī ritētu burvju asinis... grin.gif
ievuks
Es sapratu, kaniekalbji ir kā burvju ģimenē dzimis vientiesis,
bet viņi šīs spējas var attīstīt! smile.gif
sesila
domāju,, ka kaut kādas spējas viņiem tomēr ir... kā nekā viņos rit arī burvju asinis... varbūt viņi nevar veikt burvestība ar zizli, taču jaukt mikstūras viņi droši vien var... tur jau nevajag lielu māku, tikai rūpīgi jāizpilda norādījumi...
manuprāt, to varētu arī vientieši.
nenuil
Spējas ir, bet ļoti niecīgas. Katrā ziņā parasti cilvēki viņi nav, jo spēj taču saredzēt kaut vai tos pašu atprātotājus. Ja viņiem nebūtu nekādu spēju, tad jau niekkalbju nosaukumu nevajadzētu, būtu vienkārši vientieši.
Iespējams, ka ar ļoti lielu gribasspēku un centību viņi spētu attīstīt savas spējas, bet nekļūtu par pilnvērtīgiem burvjiem.
Silhouette
Figa kundze NEVARĒJA redzēt atprātotājus. silent.gif Nu tak! Viņa teica, ka tie skrēja. Viņa tikai izlikās, ka tos ir redzējusi, lai glābtu Hariju.
nenuil
CITĀTS(Silhouette @ 06.01.2007 18:31) [snapback]1087060[/snapback]

Viņa tikai izlikās, ka tos ir redzējusi, lai glābtu Hariju.


Vai tad tas grāmatā ir teikts? Tikpat labi viņa uztraukumā izteicās neprecīzi. Un Filčs. Ja viņš neredzētu atprātotājus, kā viņš vispār varēja strādāt, kad tie apsargāja skolu. Tas taču būtu bīstami viņam.
(sun)
Shaads pawediens jau ir bijis. sad.gif
aivvv/troll dream walker
figa kundze var redzeet atpraatotaajus mad.gif


sskkiet juus nesaprotat kas ir niekalbji niekalbji ir burvji burvju ggimenees nedzimst tiiri vientiessi jebkuraa gadiijumaa speejas tiek nodotas (dziiviibas radiissana ir paaraak speeciigs process harijs paarnneema speejas no neizdevussaas naaves laasta taadejaadi dziiviibas radiissanai taas principaa jaapaarmiesso daudzkaart lielaakaa apjomaa tapeec jau ir teiksim iedzimti metamorfomagi) probleema ir vieniigi taa ka ir reti zinneemumi kuriem to varteikt nav vispaar paskatieties uz to savaadaak pannemiet filccu un figa kundzi un apskatiet kaa visvaajaakos burvjus pasaulee pretstataa dumidoram un voldemortam kuri ir visspeeciigaakie taadejaadi var saprast kas ir niekalbis jo 99% burvju nav taau speeju kaa dumidoram un voldemortam taapat kaa lielaakajai dallai burvju ir vairaak speeju kaa figa kundzei un filccam....
washulis
manuprāt niekalbji ir kā burvji ar īpašībām redzot visu bes maģiskajiem lāstiem (piem, vientieši ieraugot cūkkārpu redz tikai drupas ar uzrakstu "bīstami" bet filčs redz visu kā nākas, bet viņi tikai nemāk izmantot burvestības savā labā:(
šausmiņa
neskatoties uz to ka šāds pavediens jau ir bijis, tomēr nopostošu -- niekkalbji ir burvji ar niecīgu maģisko potenciālu. tas ir šāds burvis papildus mācoties spēj veikt maģiskās darbības elementārā līmenī.

ir ļoti grūtu atpazīt niekkalbi un burvi, jo niekkalbji neredz dažādas maģiskas būtnes, kā piemēram, atprātotājus (Figas kundze viņus juta, bet neradzēja).
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!