Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nāves smaka
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
Metalraider
3-2-1 lets vote!

Dieva deelj neizvelieties visi atbildi - iespeejams(jeb es vnk gribu redzeet rezultaatus)!
Ar kuru galu es domaaju, kad iekljaavu tadu atbilzhu variantu.....
Sniega Rūķis
tev vnk gribeejaas redzeet rezultaatus smile.gif
harry
Ja vinjsh mirs es nenormaali rsudaashu un nosleegshos no visas sabiedriibas, droshi vien veelaak sajukshu praataa un nomirshu. sad.gif
Īve
Man ar vnk gribas redzē rezultātus, bet ja mirs, es ar raudāšu... sad.gif Vispār jau m,an gribētos raxtīt, ka viņs noteikti nemirs, bet nomalsoju par iespējams(utt...)
Grims
Atķeksēju obligāti, jo tas ir tuvākais variants manai patiesajai atbildei - cerams. Lai arī nedomāju, ka Roulinga ko tādu uzdrīkstēsies, taču vispār Harijam veicas daudz par daudz un kaut kur tai haļavu sērijai jābeidzas - vislabāk tam notikt Voldemorta klātbūtnē.
Severus Snape
Domāju ka no Roulingas viss ir sagaidāms silent.gif pat Harija nāve. Protams es domāju ka viņš tomēr paliks dzīvs, varbūt nomirs vēl kāds viņam tuvs cilvēks unsure_a.gif Būs vien jāgaida 7 grāmata un tad arī redzēs kā tad tur būs.
mazā peciņa
"Domāju, ka Jā" un "domāju, ka nē" un "iespējams" ir viens un tas pats.

Par daudz vienādīgi varianti, ja to visu var pateikt vnk ar "jā" vai "nē"

Es taisīšu jaunu aptauju, atsaucoties uz šo smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.