Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Cilvēki laivās"
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Obligātā literatūra
emily
Es tā paskatījos un nekur neatradu pavedienu par šī rakstnieka romānu "Cilvēki laivās".
Nu tad.. Esat lasījuši? Kā patika? Atsauksmes?

____________


Es esmu cītīgi apņēmusies izlasīt līdz galam, lai gan, tiekot līdz kādai 20.lpp, es saprota, ka man neīpaši patīk.


Paip`
Tātad. Piebildīšu, rausīt, ka mani arī šī grāmata ne īpaši sajūsmināja, bet esmu tikusi jau līdz 35 nodaļai(ja tās mazās sadaļas par nodaļām var nosaukt)
Nu un grāmata mani nevilināja, bet nu ja liek lasīt - jālasa cool.gif
~BN~
Njaa, man iekš skolas jālasa. Arī neesmu īpaši sajūsmā. Mazliet skumjš, dīvains stoyline. Bet tik un tā, pie saviem favorītiem šo grāmatu neskaitīšu.

~BN~
Vespertilio
Man arī kaut kad literatūrā bija jālasa. Bet man patika. Superaizraujoša grāmata tā varbūt nav, bet garlaicīga - arī nē. Simboliska. Mazliet skumja, tas tiesa.
zage
man arii shii graamata patika.
muusdienaas visticamaak taa buutu uzrakstiita raitaak un aizraujoshaak, tachu man patika doma, tas par ko tur iet runa.
jefeniite
man tik tieshaam shii graamata patika un likaas ljoti aizraujosha. varbuut tur ir man trakaa nosliece, ka patiik visas graamtas, kuraam tieku liidz beigaam. un varbuut man vinja patika kaa zalji domaajosham cilveekam. saakumu kaut kaa jaaizvelk un tad paliek interesanti.
Patriote.
Aha man arī šitā grāmatele bija jālasa skolā, bet nu neko labu diemžēl nevaru pateikt. Ja parasti sākumā notiek īdēšana, bet pēc tam man iepatīkas, tad ar šito tā nebija. Tā grāmata visu laiku ir viena mūžīga gumijas stiepšana, pārbāzta ar filosofiskiem dialodziņiem un monologiem.

Nezinu vai ir vispār vērts lasīt, garlaicība garantēta. silent.gif
Antons Ego
Tīri tā neko. Patīk, kā viņš raksta - metājoties no viena personāža pie otra un, būtībā, to galveno sižetu nevirzot, viņš virzās.
Nephrite
Man patika...intersants stāsts smile.gif pārlasīju vēlreiz smile.gif tagad mani māsai 9.kl jālasa būs......
Kaķurēgs
Interesants stāsts. Man ļoti patika, lai gan sākumā man bija diezgan pagrūti lasīt. Bet pēc izlasīšanas - brīnišķīgs vēstures un cilvēku likteņu atainojums.
Džūna
Jaatziist, ka es biju vieniigaa no savas klases, kam ssii graamata patika. Nezinu kaapeec, bet taa mani fascineeja un piesaistiija.
evija
ne īpaši patika. par nesteidzīgu man. bet tā jau interesanta. taisos palasīt arī citus Alberta Bela darbus. doma ir lasīt cilvēki pilsētās. par cilvēkiem laivās runājot, prieks, ka šī grāmata ir iekļauta obligātajā literatūrā, jo patiešām ir diezgan vērtīga.
nenuil
Hmm. Mēs pašlaik lasām šo grāmatu. Šķiet, ka vairāk par mācību grāmatā dotajiem fragmentiem nelasīšu. It kā jau nav slikta grāmata, savdabīgs rakstnieka stils, bet mani īpaši neaizrauj. Kā jau tika minēts, pārāk nesteidzīga. Nedaudz traucē, ka iesāk par vienu cilvēku, bet pārmetas pie otra, kaut arī nemanāmi. Traucē, jo man patīk izlasīt līdz galam par to, kas notiek ar šo cilvēku, ar kuru stāsts ir sākts. Bet neslikta grāmata.
Sol Invictus
Vai tā grāmata nav dabūjama datorā ? Negribas iet uz bilotēku (kura atrodas ellē ratā) sad.gif bet lika izlasīt līdz pavasarim
Cecilia
argh, skolotāja mani vnk piespieda to izlasīt. es tiešām esmu laba un veikla grāmatu lasītāja, bet lasīt Belam līdzīgu autoru darbus nav manos ikdienišķajos spēkos. tagad, to atceroties, varu arī pasmaidīt. vislab;ak man patika vārnu kodēji. viņu milzīgais nabadzīgums šķietami tikai veicināja viņu filozofiskās pārdomas par tā laika politisko situāciju Prūsijā. un eiropā.
Princese uz zirņa
Nu protams, bija jālasa literatūrai pagājušogad. Uzdeva pēc tam nāvīgāko kontroldarbu, kurā pat man, cilvēkam, kas visu izlasīja un pat centās uztvert visu mierīgi un bez īpašas kritikas, bija (ja nemaldos) 6 (un parasti man 8-9)...
Baigā, baigā riebeklība - tādu iekļaut programmā. Baigais jau nu mums kaifs analizēt un apspriest, un pārdomāt, ko tur tie dullie vārnu kodēji un pārējie ne-pārāk-gudrie (varbūt tikai mans viedoklis) tur darīja...
zibgaismiņa
arii šī grāmata mn ir iekļauta mācību grāmatā.nezinu vai visa vai tikai fragmenti.bet vispār liekas saistoši
Cecilia
trakums tajā grāmatā bija tas, ka tur nu bija mums jāspēj atrast tik daudz zemtekstu un simbolu. mūsu skolotāja ir apsēsta uz simboliem, cenšas tos atrast pat tur, kur to nekad nav bijis. foršākais ir tas, ka mēs tos arū atrodam. nez, ko par to teiktu pats autors? laughing.gif
SunSmile
tagad tieši lasu šo romānu. mums tā, ka jāizlasa uz nākamo stundu viss uzreiz. protams, kurš gan lasa ātrāk, vienmēr pēdējā brīdī. nu tad 88 (mācību grāmatas) lpp...
sarauj! man palikuša tikai 46.
angel13
Neesmu sjūsma par šo grāmatu. Nevarētu teikt, ka baigi aiizrāva. Varēja būt interesantāk.
Kniepiņa
Kārtējais briesmu gabals, ko liek lasīt nabaga devītās klases skolnieciņiem. Vai tiešām nevarēja atrast kaut ko sakarīgāku?
Saraida
Nu man patika. Lasīju laikam 11. vai 12. klasē. Tiešām laba. Lai gan zinu, ka atsauksmes ir diezgan dažādas. Turklāt ļoti daudz deva, ka salīdzinoši nesen pirms lasīšanas biju Kuršu kāpās un varēju spilgti iztēloties visus notikumus.
P.S. māsa reiz pārmeta, ka man jau vienalga, ko lasu - viss jau tāpat patīk.
Daugavpils balss
The best Latvian book ever!
Hworang666
Grāmata šķiet garlaicīga tik ilgi, līdz nesāk visam meklēt zemtekstu, izskaidrojumu... Tad var pamanīt daudzas interesējošas nianses un grāmatu paliek aizraujoši "pētīt", bet lasīt to tik un tā ir grūti...
Debija
Vatbūt nomācošs stāsts, bet man patīk. Pašlaik lasu, cerēju uz kaut ko labāku.
cukurvate
vispār īsti nesapratu par ko tā grāmata ir.Par to JOnatanu?Par Sventi?Par kuršiem? Baigi daudz tēmas...
Visiem nepatika, bet man tā- varēja lasīt..neteikšu, ka tā ir mana mīļākā grāmata, bet manuprāt normāla..

Bite
Šobrīd lasu. Nesaista. Bet būs jāizlasa, jo drīz beigsies termiņš un būs jānodod atpakaļ bibliotēkai. sad.gif
(sun)
Gāāārlaicīgi.
It kā kādu interesētu, ko Jonatans un Helēna tur darijās.
Fuj.
Bet man patīk fons, izveidotā vide.
Tija
Lieliska grāmata. Nekad neesmu bijusi čakla obligātās literatūras lasītāja, taču no šīs nespēju atrauties. happy.gif "Cilvēki laivās" mani pilnībā pārņēma savā varā, lasīju līdz vēlai naktij. Oriģināla, jēgpilna, saistoša, tāda, kas uzrunā līdz sirds dziļumiem.

Lai dzīvo kurši.
flopygirl
Es šo grāmatu izlasīju pirms gada un man no sākuma šausmīgi nepatika. Mani piespieda lasīt vecāki, bet kad biju tikusi apmēram pusē tad palika tīri interesanti. Man jau parasti nepatīk grāmatas ar gariem, garlaicīgiem aprakstiem bet šo es kautkā tomēr izlasīju līdz beigām un tik slikti kā biju domājusi nebija.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.